Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 28, 10:35)
į sveikatą  mirksiukas.gif
Papildyta:

lorute, tu įsitikinus, kad ten miniukai?  blink.gif  Man kaip tik mirtinai į banką reikia  doh.gif jaučiu, varau į akropolį  doh.gif

Man tai ten ne miniukai. Jie susodinti i mazus vazonelius (tikrai i gerokai didesnius nei 6 cm skersmens), bet pats ju dydis toli grazu ne miniskas smile.gif O tikro miniuko idomesnes spalvos tai labai noreciau. Pagalvojau, kad galiu isspresti vietos problema, pirkdama miniukus doh.gif Jie juk ir ant lentyneliu telpa.

Rodau savo svajoniu falenopsi. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 28 kovo 2009 - 10:45
QUOTE(Pandora @ 2009 03 28, 10:41)
Man tai ten ne miniukai. Jie susodinti i mazus vazonelius (tikrai i gerokai didesnius nei 6 cm skersmens), bet pats ju dydis toli grazu ne miniskas  smile.gif

ne miniukai schmoll.gif tik siap mazi, kaip ten vadinat midi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 28, 11:35)
lorute, tu įsitikinus, kad ten miniukai?  blink.gif  Man kaip tik mirtinai į banką reikia  doh.gif jaučiu, varau į akropolį  doh.gif

labas rytas plepses drinks_cheers.gif
mikuotuke TIKRAI miniuku maciau megos senukuose, buvo baltu ir tokiu ruzavu, bet kainos neuzmaciau g.gif
Atsakyti
mikuotuke jau kokioj bazej laksto lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 21:25)
žinok, nea  blink.gif  aš neauginčiau  blink.gif (dabar baisiai fyfiškai pasakysiu) esu labai jautri ir agresyvesnių formų žiedų  bijočiau  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tikrai, net masdevalijų bijau, o tu pažiūrėk į jų normalius žiedukus:
http://www.sborchid....ame=Masdevallia

rolleyes.gif  ax.gif  blush2.gif


na o man kuo idomesnes patinka:) nors aisku pirmiausia falenopsikus reikia ismokti auginti smile.gif
na o sitos kur imetei tai tokios idomios smile.gif
QUOTE(Pandora @ 2009 03 28, 10:41)
Rodau savo svajoniu falenopsi.  bigsmile.gif

kokia grazuole smile.gif idomu eiti tokia rasti, nes maximos tai kazkaip standarta veza.
na as ryt i vilniu leksiu tai ziuresiu gal kur kokia umatyiu idomesne, o mano pirktines kai sustaciau ant lango tai taip greitai sklaidziasi smile.gif

mastau dar viena is nukainuotu pirkta (siupriza, nes buvo be ziedu, bet labai sviesus tai manau bus balta) nukirpti kotelius ir persodinti (nors aisku pirktiniam vaone vietos uztenka tai vis mastau)
sveikutes smile.gif
Atsakyti
as tai noreciau tamsios karvytes. bet niekur neuzmatau, gal kuri kauniete uzmatysit????praneskit jei ka blush2.gif
Atsakyti
kaip kas supranta tą karvytę- vieną mačiau ketvirtadienį pramonės maximoj 4u.gif
tuoj į onkologinio b. varysiu, parašysiu, jei bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 28 kovo 2009 - 12:29
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 28, 11:35)

lorute, tu įsitikinus, kad ten miniukai?  blink.gif  Man kaip tik mirtinai į banką reikia  doh.gif jaučiu, varau į akropolį  doh.gif

KIad miniukai isitikinusi, nes tokiu mazu vazoneliu dar nesu maciusi lotuliukas.gif Jie sudelioti tam geliu skyrelyje kur darzoves, visai apacioj po didelem baltom orchidejom. Ziedukai balti ir labai daug ju, pumpuriuku irgi daug. Nu tokie smulkuciai bet derlingi biggrin.gif
O del cimbuko, tai negaleciau atimti gelytes is tokios geros seimininkes, nes as pati dar labai zalia, kol kas praktikuojuosi ant phalaenopsiuku biggrin.gif
Papildyta:
Miniuku kaina tokia pat kaip visu phal wink.gif
(akropolio maximoj tik maciau)
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 03 28, 12:47)
KIad miniukai isitikinusi, nes tokiu mazu vazoneliu dar nesu maciusi lotuliukas.gif Jie sudelioti tam geliu skyrelyje kur darzoves, visai apacioj po didelem baltom orchidejom. Ziedukai balti ir labai daug ju, pumpuriuku irgi daug. Nu tokie smulkuciai bet derlingi biggrin.gif
O del cimbuko, tai negaleciau atimti gelytes is tokios geros seimininkes, nes as pati dar labai zalia, kol kas praktikuojuosi ant phalaenopsiuku biggrin.gif
Papildyta:
Miniuku kaina tokia pat kaip visu phal wink.gif
(akropolio maximoj tik maciau)

Ne miniukai ten, Lorute. Maciau as juos. Jie midi. Jei pamatytum tikrus miniukus, nustebtum, kokie mazi jie palyginus su tais, kurie dabar Akropolyje smile.gif
Atsakyti
sandrita, tu teisi - aš jau iš akropolio grįžau lotuliukas.gif
lorut, tikrai ten miniukai, balti, žiedai - kaip didžiųjų baltųjų. Pandora, nebent aš nežinau, kas yra miniukai (o juk turiu 2 mini, keleta midi, kitas normalias orches blink.gif )
simre, aš paėmiau vieną pabandymui, jei ką, galėsiu duoti, bet tau specialiai nepirkau antros, nes pumpurai gelsvi, vystantys, tai paėmiau vieną tyčia, parnešiau - o kiminų tieeeek prigrūsta, kad antrąsyk juos nepresuotus būtų problematiška į tą menką vazoniuką sukišti doh.gif dalis šaknų bepūvančios schmoll.gif staigiai persodinau, kai kurios šaknytės visai nieko, tai pažiūrėsiu, kaip jausis mirksiukas.gif jei norėsi, galėsiu perleisti, jei ne - pasiliksiu mirksiukas.gif

ai, lorute, dėl cimbuko - turiu du siurprizukus, tai jei visgi norėsi už tas lažybas, galėsiu vieną duoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 28 kovo 2009 - 12:57
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 28, 12:53)
sandrita, tu teisi - aš jau iš akropolio grįžau  lotuliukas.gif
lorut, tikrai ten miniukai, balti, žiedai - kaip didžiųjų baltųjų. Pandora, nebent aš nežinau, kas yra miniukai (o juk turiu 2 mini, keleta midi, kitas normalias orches blink.gif  )

Na nebent dabar tikru miniuku uzveze, nes, kai as buvau pries kelias dienas, ten buvo tikrai ne miniukai mirksiukas.gif Vazonelis ju tikrai gerokai didesnis, nei 6 cm skersmens, o ir jie patys man midi pasirode. Pati miniuku neturiu, tik midi. Bet kaip atrodo miniukas, tikrai maciau smile.gif
Beje, agnir irgi atrodo, kad ten ne miniukai.
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 28, 14:04)
Na nebent dabar tikru miniuku uzveze, nes, kai as buvau pries kelias dienas, ten buvo tikrai ne miniukai  mirksiukas.gif Vazonelis ju tikrai gerokai didesnis, nei 6 cm skersmens, o ir jie patys man midi pasirode. Pati miniuku neturiu, tik midi. Bet kaip atrodo miniukas, tikrai maciau  smile.gif
Beje, agnir irgi atrodo, kad ten ne miniukai.

žinok, vazonėliuose tai tuose mažučiuose, lapai nedidukai, tik žiedeliai vos didesni už kitų miniukų, bet ten miniukai ax.gif gaila, negaliu normaliai per foto parodyti doh.gif tikra, tik jie padėti apačioje visų orchidėjų, po dendrobium nobile (jų yra ir labai gražių) thumbup.gif
Atsakyti