Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 02, 19:28)
Aš šiandiė neiškentus palaisčiau, dabar kurį laiką duosiu ramybę cukriukui  ax.gif  mat, pietinis kambarys pas mane, šilta, laimei, kad tiesioginių spingulių negauna, o šviesos - iki valiai  wub.gif

maniskes gelytes irgi priimieja saules vonias wink.gif pastebejau siandien kad kai pastovi ant saules geles tai vazoniukai aprasoja g.gif nors saknys jau ir pilkos bet kazkaip dar tempiu, nelaistau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 02, 18:28)
doh.gif  simre, o gal žinai, kur to mandro daikto būna pirkt?  doh.gif  tiesą sakant, pirmąsyk girdžiu apie tokį  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Mes tokio panašaus daikto (kitaip sakant metereologinės stotelės) ieškom, tik MB pageidauja, kad būtų bent jau su trim išoriniais davikliais, t.y. vienam kambary stovi pagrindinė stotelė, o davikliai kituose kambariuose/lauke. Vienam taške būdamas gali įvertint metereologines sąlygas bet kurioj buto/namo/ kiemo vietoj, priklausomai, kur daviklius suidėliosi. Prieš porą mėnesių matėm Mole laikrodžių parduotuvėj, bet buvo tik su vienu davikliu, dar TOPO centre yra, bet ten irgi daviklių mažai. Dabar kažkaip paieškos apleistos, bet bus proga prisimint. Kainos kiek matėm maždaug nuo 100 iki 800 lt, priklausomai nuo funkcijų, firmos ir pan..
Atsakyti
Simre, o ne jus pati savo gelem substrata daret???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 02, 18:39)
Simre, o ne jus pati savo gelem substrata daret???? g.gif

Nea, net nebandžiau. Tik cimbidžius kai sodinau, tai maišiau kažkokį mišinį iš turimų substratų. Kol kas auga...

P.S. aš viena ir ne nestuke.gif , į mane daugiskaita kreiptis nebūtina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 02, 19:41)
Nea, net nebandžiau. Tik cimbidžius kai sodinau, tai maišiau kažkokį mišinį iš turimų substratų. Kol kas auga...

P.S. aš viena ir ne  nestuke.gif , į mane daugiskaita kreiptis nebūtina  mirksiukas.gif

persiprasau blush2.gif matau du vaikus turit (-i ) tai vien jau del to pagarba moteriai kyla 4u.gif skaiciau atsimenu forume kad kazkuri TIKRAI pati dare sau substrata, nu bet nepamenu kas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 02, 18:43)
persiprasau  blush2.gif matau du vaikus turit (-i ) tai vien jau del to pagarba moteriai kyla  4u.gif  skaiciau atsimenu forume kad kazkuri TIKRAI pati dare sau substrata, nu bet nepamenu kas  doh.gif

Aš nepykstu, tiesiog mes čia visos lygios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 02, 19:36)
Mes tokio panašaus daikto (kitaip sakant metereologinės stotelės) ieškom, tik MB pageidauja, kad būtų bent jau su trim išoriniais davikliais, t.y. vienam kambary stovi pagrindinė stotelė, o davikliai kituose kambariuose/lauke. Vienam taške būdamas gali įvertint metereologines sąlygas bet kurioj buto/namo/ kiemo vietoj, priklausomai, kur daviklius suidėliosi. Prieš porą mėnesių matėm Mole laikrodžių parduotuvėj, bet buvo tik su vienu davikliu, dar TOPO centre yra, bet ten irgi daviklių mažai. Dabar kažkaip paieškos apleistos, bet bus proga prisimint. Kainos kiek matėm maždaug nuo 100 iki 800 lt, priklausomai nuo funkcijų, firmos ir pan..

blink.gif blink.gif blink.gif gerai, kad sužinojau apie tokį prietaisą, ačiū tau ir Šilingei doh.gif gal būtų galima prie to pačio, jei netyčia rastum, brūkštelti ax.gif kainos nemažos, bet jei geros kokybės prietaisas, tai kodėl ne bigsmile.gif
Papildyta:
Hem, aš dar tokią kvailą mintį čia išsakysiu ax.gif
kaip manot, iš santa barbaros kokios nesiųstų man niekas orchės, nea? Turnūt ne tik pati kainuotų, bet ir kaina gera būtų už siuntimą (nors nemanau, kad tragiška)? Bet va augalui nežinia kaip pavyktų kelionę ištverti? Ir išvis - čia nerealu? doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 02, 19:56)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  gerai, kad sužinojau apie tokį prietaisą, ačiū tau ir Šilingei  doh.gif gal būtų galima prie to pačio, jei netyčia rastum, brūkštelti  ax.gif  kainos nemažos, bet jei geros kokybės prietaisas, tai kodėl ne  bigsmile.gif
Papildyta:
Hem, aš dar tokią kvailą mintį čia išsakysiu  ax.gif
kaip manot, iš santa barbaros kokios nesiųstų man niekas orchės, nea? Turnūt ne tik pati kainuotų, bet ir kaina gera būtų už siuntimą (nors nemanau, kad tragiška)? Bet va augalui nežinia kaip pavyktų kelionę ištverti? Ir išvis - čia nerealu?  doh.gif  doh.gif

Iš Amerikės problema su siuntimu gali kilti dėl dokumentų unsure.gif Bijau suklaidinti, bet kažko man šviečiasi, kad tokiu atveju reikalingi CITES dokumentai, o jau jie tai tikrai nepigiai kainuoja doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
atsiliepkit merginos kurios pacios esat gaminusios substrata 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,norejau paklausti,kas pirko is orchidejos lt. kaip buna tuos drugelius laumzirgius bitutes ziedkociams prilaikyti,per liek laiko atsiunte?as jau 2sav laukiu jokiu zinku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 02, 20:02)
Iš Amerikės problema su siuntimu gali kilti dėl dokumentų  unsure.gif Bijau suklaidinti, bet kažko man šviečiasi, kad tokiu atveju reikalingi CITES dokumentai, o jau jie tai tikrai nepigiai kainuoja  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Vajej verysad.gif tai va, kai svajonių orchytės Amerikoj randasi, tai doh.gif doh.gif doh.gif kol kas bandžiau ieškoti kituose puslapiuose, kur išvis galima jų įsigyti, bet nerandu schmoll.gif europoj būtų lengviau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 02, 20:05)
Vajej  verysad.gif tai va, kai svajonių orchytės Amerikoj randasi, tai  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kol kas bandžiau ieškoti kituose puslapiuose, kur išvis galima jų įsigyti, bet nerandu  schmoll.gif  europoj būtų lengviau  verysad.gif

Kokios konkrečiai ieškai g.gif
Atsakyti