Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

mano pomidoriukai jau sudygę, yra jau pirmi tikri lapeliai. Persodinau po vieną į indelius. Tik dabar nelabai žinau kaip toliau prižiūrėti, kad nenumarinčiau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 03 03, 03:38)
O as siandien nusipirkau svyranciu pomidoru Bandysiu balkone auginti ax.gif


Ir aš tų sėklų pirkau... Pasėjau prieš savaitę... Jokių gyvybės požymių kol kas. g.gif
Atsakyti
Nu tai šiltai reikia laikyt, aš sėjau (kovo 2) į margarino dėžutes, dengiau celofanu. Kasdien nuiminedavau celofana ir vėdindavau , purkšdavau iš purkstuvo. Man nė savaitės nereikėjo kad sudygtų. Bet aš laikiau šiltai ant židinio kol išdygo, paskui perkėliau ant palangės.Dabar maniškiai jau tikruosius lapelius išleidę. Reiks per išeigines pikuot smile.gif
O tie kiti vėlyvesni irgi jau su antrais tikrais lapeliais ir didesni už balkoninius. Paprikos irgi jau tikruosius lapukus augina smile.gif Žemės pomidorams ir paprikoms turiu,durpinius vazoniukus irgi, tai darbuosiuos per išeigines
Atsakyti
niu va, ir as uzsimaniau ax.gif
ne per velu seti g.gif
Atsakyti
Ant pakelio tu pomidoru, kur as parduodu, parasyta, kad seti reikia kovo-balandzio men. Tai kaip ir ne pervelu dar g.gif
Atsakyti
Nu... kažkokie gyvybės požymiai atsirado...
Lauksim toliau. blush2.gif
Atsakyti
Turiu prisisejusi, pilna dezute nuo kiviu g.gif siemet pomidorus auginsiu vietoj petuniju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal kas norit? galiu padovanoti. tik nesu tikra ar ten balkoniniai, sese kai veze, sake, kad miniatiuriniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 04 01, 21:44)
Turiu prisisejusi, pilna dezute nuo kiviu  g.gif  siemet pomidorus auginsiu vietoj petuniju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gal kas norit? galiu padovanoti. tik nesu tikra ar ten balkoniniai, sese kai veze, sake, kad miniatiuriniai  ax.gif


Ar pomidorus dovanoji? O kokiam mieste gyveni?
Atsakyti
as irgi pomidoru prisisejau. Sudygo labai greitai ir kol kas auga gerai. tikekimes isauginsiu nors viena is ju 4u.gif o be pomidoru dar ka nors auginat balkone? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2007 04 01, 16:04)
Ar pomidorus dovanoji? O kokiam mieste gyveni?


Taip pomidoru. gyvenu Vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti
maniškiai gražiai sudygo, bet kažkodėl pradėjo gelsti pirmieji lapeliai, o antri dar gražūs verysad.gif . Help!!!!! Gal žinote kodėl gelsta? Nežinau ką ne taip darau g.gif
Atsakyti
Ir as pasisejau balkoninius pomidorus, nusipirkau is ZMONELES seklu, ji daug turi..
Praeitais metais paprasta pomidora auginau balkone tai uzaugo labai aukstas ir turejom daug pomidoru, musu sauleta puse.
Dar vazoneliuose bakone auginau zemuoges (sodo, ne misko) ir braskes. Zemuogiu tai labai labai daug buvo ir iki pat rudens, o braske tik zydejo, bet uogu nemaciau g.gif (turbut MB suvalge)
Dar turejau paprika- labai skanus paprikiukai uzaugo thumbup.gif
Atsakyti