Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

mano pirmus pomidoriukus kai tik nuemiau plevele nuo vazonelio katinas nuede vos neapsiverkiau bet nuejau i parduotuve vel pasodinau dabar jau daigiukai tik maziukai labai dar po pora lapeliu tik turi ar jau galima nuimti maisiuka nuo vazonelio as jame ir skyluciu pribadzius kad oro gautu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2007 05 08, 13:45)
mano pirmus pomidoriukus kai tik nuemiau plevele nuo vazonelio katinas nuede vos neapsiverkiau bet nuejau i parduotuve vel pasodinau dabar jau daigiukai tik maziukai labai dar po pora lapeliu tik turi ar jau galima nuimti maisiuka nuo vazonelio as jame ir skyluciu pribadzius kad oro gautu? g.gif


Aš tai be jokių plėvelių augindavau, nebent nuo katino, kad nesuestų biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Andza,2007 05 08, 11:37]
Pagelsti pomidorų lapeliai galėjo dar ir nuo šalčio, gal jiems pas tave per šalta?
Arba grietinės indeliuose nepadarei skilučių apačioje?

Skylutes tai padariau, o ant palangės pas mane labai nedaug saulės būna, tai gal jiem ir nepatinka verysad.gif
Kaip fainai, kad pas jus jau žydi!!! Maniškiai kovo vidury sodinti, bet dar nedideli
Atsakyti

Kaip fainai, kad pas jus jau žydi!!! Maniškiai kovo vidury sodinti, bet dar nedideli
[/quote]

Manieji lygiai taip pat neskuba užaugti.Šiltnaminiai jau žiedelius sukrovę, o šitie dar tik gero sprindžio dydžio, nors visus sėjau vienodu laiku g.gif
Atsakyti
norejau pakjlausti kada juos pikiuoti ir mazdauk kokiu atstumu vienas nuo kito?dekui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2007 05 10, 14:49)
norejau pakjlausti kada juos pikiuoti ir mazdauk kokiu atstumu vienas nuo kito?dekui g.gif


Pikiuot gali , kai daigeliai jau turi 3-4 tikrus lapelius, o sodinti reikėtų po vieną į vazoną, aš tai sodinau į didesnius vazonus, mat labai jau paskui įsišakoja, o jei sodini lovelyje, tai jau ne tankiau kaip 15-20cm
Atsakyti
gal zinot kas kaip ir kuom trest tuos musu pomidoriukus g.gif ? o gal visai nereikia to daryt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 05 11, 13:45)
gal zinot kas kaip ir kuom trest tuos musu pomidoriukus g.gif ? o gal visai nereikia to daryt  g.gif ?


Yra specialiu trasu pomidorams ir paprikoms. bet kurioje seklu parduotuveje galima isigyti.
as asmeniskai tresiu.
Atsakyti
užkepinus saulutei, išnešiau savo vazoninius pomidoriukus į balkoną, bet keli jų "nukepė". Kaip jūs pratinate daigelius prie saulės? Kiek laiko galima laikyti juos ant saulės?
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2007 05 21, 10:20)
užkepinus saulutei, išnešiau savo vazoninius pomidoriukus į balkoną, bet keli jų "nukepė". Kaip jūs pratinate daigelius prie saulės? Kiek laiko galima laikyti juos ant saulės?

Kas diena reikia pratinti po kelias minutes imkim pirma diena 15min. antra diena 20min. ir nestatyti ant tiesiogines saules,labai skaiscios,truputuka pavesi ,nes ir taip jie daugiau sviesos gaus nei kambari ,po truputi pratinti juos reik ,zinoma kitaip numirs.

As jau savo i zeme lauke pasodinau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pūkis @ 2007 05 11, 02:45)
gal zinot kas kaip ir kuom trest tuos musu pomidoriukus g.gif ? o gal visai nereikia to daryt  g.gif ?

Karves arba vistu meslu ,geriausios trasos. biggrin.gif
Atsakyti
labas visoms, mano pomidorams jaučiu bus šakės verysad.gif išnešėm į šiltamį , o gi jie pradėjo sirgti , geltonuoja apatiniai lapeliai ir šiaip ant kitų lapelių darosi tokios geltonos dėmės, nors jau ir žydėti nori.... kas jiems gali būti?Gal per drėgna?Nes kiek supratau uosvis (jie pas uosvį gyvena) visą šią savaitę kas dieną laistė doh.gif vos nepasiutau, bet dabar yra kaip yra....
Atsakyti
QUOTE(mazooji @ 2007 05 27, 17:34)
labas visoms, mano pomidorams jaučiu bus šakės  verysad.gif  išnešėm į šiltamį , o gi jie pradėjo sirgti , geltonuoja apatiniai lapeliai ir šiaip ant kitų lapelių darosi tokios geltonos dėmės, nors jau ir žydėti nori.... kas jiems gali būti?Gal per drėgna?Nes kiek supratau uosvis (jie pas uosvį gyvena) visą šią savaitę kas dieną laistė  doh.gif  vos nepasiutau, bet dabar yra kaip yra....


manieji pomidorai irgi su geltonom demem keli, bet as manau, kad cia nuo saules, nes tie kurie ant saules stovejo tie ir pageltonavo demem, o kurie ne, viskas ok. Abejoju ar nuo dregmes. o kad laisto kasdien, tai tam ir reikia. dregmes jiems reikia. as ir kasdien laistau, nors auginu nestiklintam balkone, o siltnamy dar silciau!
Atsakyti