Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

as siemet sejau tik vazoninius pomidorus, o kitus pirksiu jau uzaugintus daugus, nes nera galimybiu uzsiauginti paciai. O vazoniniai tai taip garziai ir greitai sudygo ir jau pirmus lapelius isleido.
Atsakyti
Merginos labai noriu patarimo. Pasisėjau pomidorų tinkančių auginti balkone ir vazonuose (žemaūgiai iki 25cm., pomidorai maži iki 30 gr. ). Jie man puikiai sudygo, išpikiavau. Patarkit kokiu maždaug atstumu tinka juos sodinti į vazonėlius. Pvz. ar 12 cm vazonėlyje trims daigams nebus ankšta? 4u.gif
Atsakyti
Pradžioje gal ir nebus ankšta..jei matysit, kad per maža erdvės jiems-išsodinsit. Pomidorai nebijo persodinimo.Šie miniatiūriniai gražiai atrodo loveliuose, kur tarpuose šliaužiančių gėlyčių pasodinta..
Atsakyti
Dėkui, reiškia lauksiu ir stebėsiu 4u.gif. Kelis į lovelius irgi reiks pabandyt pasodint. Dar kart ačiū smile.gif .
Atsakyti
Patarkit, kaip išsaugoti pomidorų daigiukus kol būsim išvažiavę? Aš juos laistau kas antrą-trečią dieną, o dabar išvažiuojam visom 5 dienom, ir neturiu kam palikti... doh.gif Ar užteks jei gerai palaistysiu ir vonioj pastatysiu? Ar galima į maišelius užrišti, kaip daiginant, kad drėgmė išsilaikytų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorelei215: 29 balandžio 2008 - 07:42
QUOTE(lorelei215 @ 2008 04 29, 08:41)
Patarkit, kaip išsaugoti pomidorų daigiukus kol būsim išvažiavę?



Pastatyk nesaulėtoj vietoj smile.gif
Atsakyti
Galima palikt kambaryje,užtraukus užuolaidas.Gal ne pats geriausias variantas laikyti be šviesos, bet vis geriau, nei išdžius..Nešildys kambario, ilgiau neišgarins vandens..
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif, palikau juos užtraukusi užuolaidas ir nė vienas nenudžiūvo smile.gif Ir kaip ūgtelėjo per tas dienas smile.gif
Toks klausimas ax.gif Aš čia paskaičiau, kad galima pomidorus sodinti į lauką, kai alyvos pražysta... Tai va, centre mačiau, alyvos jau pražydo ax.gif Tai jau galima juos grūsti į balkoną, ar ne? rolleyes.gif
Atsakyti
Tai jeigu Tavo balkonas centre, žinoma galima lotuliukas.gif O jei dar virš kokių šildymo trąsų... lotuliukas.gif
Manau, pakentėk truputį, kaip tik dabar tokios šaltos naktys.
Atsakyti
Nu ne centre, ne centre blush2.gif lotuliukas.gif Bet prie mūsų alyvos neauga rolleyes.gif baisiai pabodo džiunglės ant palangės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lorelei215 @ 2008 05 07, 12:42)
Nu ne centre, ne centre blush2.gif lotuliukas.gif  Bet prie mūsų alyvos neauga rolleyes.gif baisiai pabodo džiunglės ant palangės ax.gif


Tai ir sodink. nenušals, tik augimas sustos. Bet užsigrūdins. O jei balokonas stiklintas, tai visai bus gerai. Jau daugelis po truputį šiltnamiuos sodina. Mano šiltnamis - labai nesandarus, stiklinis, pusę jau apsodinau. Šianakt mašimiuko stiklas kaip reikiant apšerkšnijęs buvo, bet šiltnamy aukų nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 05 07, 13:25)
Tai ir sodink. nenušals, tik augimas sustos. Bet užsigrūdins. O jei balokonas stiklintas, tai visai bus gerai. Jau daugelis po truputį šiltnamiuos sodina. Mano šiltnamis - labai nesandarus, stiklinis, pusę jau apsodinau. Šianakt mašimiuko stiklas kaip reikiant apšerkšnijęs buvo, bet šiltnamy aukų nėra smile.gif

Norejau paklausti, ar sodinat i paprasta zeme pomidorus, ar konors papilat po saknimis.Gal kokios spec.pomidoru zemes? Pernai dejau mesliuko, tai augo liuks.Ale siemet neturiu is kur gauti doh.gif
Atsakyti