Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(mamkaa @ 2008 07 09, 14:10)
o mano pomidorus uzpuole maras, teko ir purksti, ked ir kaip to nenorejau. Daugiau nebepurksiu nes jau nokti pradejo, kekes dideles, gal spesiu kiek uzsimarinuoti, gal nesupus visi.
user posted image
user posted image
Sati koki derliu jau nuskyniau
user posted image
Papildyta:
Siemet pabandziau ir vazoninius pomidorus auginti ir visai patiko, ju labai daug, bet tik tiek kad maziukai, sakiau auginsiu ir per ziema pora  vazonu nat palanges. Stai kokie jie pas mane siltnamyje
user posted image
user posted image


Niam niam kaip skaniai atrodo wub.gif ir kiek daug!!
Niu,seimininkes,o kaip jus panaudojat pomidorus zieminiam marinavimui ir vakavimui,kokie variantai pas jus?
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 09, 07:33)
Sakes... Mano rotveileris isisuko i siltnami vakar  doh.gif  Isrause urvus pomidoruose  doh.gif  doh.gif  Rupuze i agurkus nors neilindo, turbut snuki lapai subade.  Siaubiakas vakar uzkasinejau israustus, eisiu paziuret kas siandien darosi gal nesuvyto. g.gif

Užuojauta. Mano veršis jei įlistų, tai sulaužytų viską. Jau daba vyras nepažiūrėjo ir porą lelijų patvarkė verysad.gif

QUOTE(Shliopke @ 2008 07 09, 11:44)
..praeitais metais praktsikai niekuo nepurskaiu,tai maras suede pomodorus,agurkus,pomidoru puse supuvo nuo demiu doh.gif ,gaila laiko ir darbo unsure.gif
Bet cia ir nuo rusies priklauso ir nuo gal daug ko unsure.gif
O as laukiu savo tigriniu pomidoru vaisiu,prisinere tokiu grazuliu,margi,niekada tokiu neturejau,bus meno sedevras biggrin.gif

Gal jau sporos užkrato gyvena šiltnamy ir neina atsikratyt ligų. O sieros šaškė rudenį nepadėtų?

Iš Regilos ir aš šiemet pirkau Fejerverkas. Tai panašūs į tigrinius turbūt. Bet tik du teišdygo ir nebžinau kur pasodinau. Tai irgi laukiu kurie čia mandriau pasispalvins.

QUOTE(*GREISI* @ 2008 07 09, 13:25)
Daržininkės ar jums neatrodo,kad kažkaip tų čia temų daug,galetų būti viskas vienoje doh.gif .Bent jau šiltnamis,pomidorai,noriu savo daržovių doh.gif

Gerai būtų, nes dubliuojasi daug kas , persipina.
Atsakyti
Viskas aisku cia su ja, ko jinai tuos urvus rause. Suniuku nakti atsivede doh.gif Nu turiu dabar 8sunis doh.gif doh.gif doh.gif
Kas man gali papasakoti kaip tas pomidoru maras atrodo? Nes as irgi niekuom nepurskiu.
Atsakyti
Mamkaa, man tie vazoniniai pomidorai ypač neblogai atrodo thumbup.gif Kokia veislė čia jų? g.gif Ar iš esmės nėra didelio skirtumo su vazoniniais?
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 07 09, 20:19)
Užuojauta. Mano veršis jei įlistų, tai sulaužytų viską. Jau daba vyras nepažiūrėjo ir porą lelijų patvarkė verysad.gif
Gal jau sporos užkrato gyvena šiltnamy ir neina atsikratyt ligų. O sieros šaškė rudenį nepadėtų?

Iš Regilos ir aš šiemet pirkau Fejerverkas. Tai panašūs į tigrinius turbūt. Bet tik du teišdygo ir nebžinau kur pasodinau. Tai irgi laukiu kurie čia mandriau pasispalvins.
Gerai būtų, nes dubliuojasi daug kas , persipina.


pavasari deginau sieros saske,nzn kiek padejo siems metasm,bet pernai turbut buvo taip,kad kasem pieva ir sodinau siltnamy,gal del to kakzoks uzkratas buvo priedo
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 09, 23:05)
Viskas aisku cia su ja, ko jinai tuos urvus rause. Suniuku nakti atsivede  doh.gif  Nu turiu dabar 8sunis  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Kas man gali papasakoti kaip tas pomidoru maras atrodo? Nes as irgi niekuom nepurskiu.

wub.gif jetau,tai tu toookios dideles seimynos seimininke thumbup.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2008 07 10, 09:24)
Mamkaa, man tie vazoniniai pomidorai ypač neblogai atrodo  thumbup.gif  Kokia veislė čia jų?  g.gif  Ar iš esmės nėra didelio skirtumo su vazoniniais?

kokia veisle nezinau, tiesog kai pirkau juos tai ant pakelio taip ir buvo parasyta vazoniniai. veliau nufotkinsiu pakeli ir idesiu.
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 10, 11:41)
pavasari deginau sieros saske,nzn kiek padejo siems metasm,bet pernai turbut buvo taip,kad kasem pieva ir sodinau siltnamy,gal del to kakzoks uzkratas buvo priedo

wub.gif jetau,tai tu toookios dideles seimynos seimininke thumbup.gif

Sveikos 4u.gif

Pasitaisau... As turiu ne astuonis sunis o 12 user posted image user posted image
Pasirodo, kai ziurejau, tai dar ne visi buvo doh.gif
Papildyta:
Mergaites, man etrodo mano pomidorams bus sakes.
Atsirado kazkokios mazos demeles kakavines ant lapu,o po apacia lyg pukiukas po demele. Nieko apie ligas nezinau, cia mano pirmas bandymas. Bet itariu, kad kazkas negero. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 11, 14:30)
Pasitaisau... As turiu ne astuonis sunis o 12 user posted image user posted image
Pasirodo, kai ziurejau, tai dar ne visi buvo doh.gif

blink.gif blink.gif blink.gif kur tu tiek sunu desi???
Veislynas grynas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 11, 15:57)
blink.gif  blink.gif  blink.gif kur tu tiek sunu desi???
Veislynas grynas doh.gif

Butu gryni rotveileriai, tai dar parduociau. O dabar net nemaciau, kas pribeges buvo doh.gif
Cia vienas savo kiemsargio prisirist nesugeba kaimynesteje, tai jau ne pirmas kartas bus, kad jo darbas. Gal kam reikia pusiau rotveileriuku? ax.gif
Atsakyti
Mamkos nono.gif ,rašykit apie pomidorus,ne apie šunis, ax.gif Kai paaugs dovanosi ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 13, 18:52)
Butu gryni rotveileriai, tai dar parduociau. O dabar net nemaciau, kas pribeges buvo  doh.gif
Cia vienas savo kiemsargio prisirist nesugeba kaimynesteje, tai jau ne pirmas kartas bus, kad jo darbas. Gal kam reikia pusiau rotveileriuku? ax.gif


netureciau 2 sunu,tikrai priglauciau biggrin.gif ,ale tokius jau 2 kiemsargiokus turiu
QUOTE(PERLEN @ 2008 07 13, 20:57)
Mamkos  nono.gif ,rašykit apie pomidorus,ne apie šunis, ax.gif Kai paaugs dovanosi ir viskas thumbup.gif

biggrin.gif nu kaip ne i tema,taigi ta suniuku mama isgulejo pomidorus,labai susije su pomidorais lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasiklydau per kelias temas doh.gif Buvo klausta apie pomidoru genejima,tik nesusekiau ar kas atsake.Man irgi aktualu,nes dabar skabau pagal nuojauta ir fantazija ax.gif
Atsakyti