Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Nusipirkau vazoniniu pomidoru thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dar pasiemiau zemuogiu, petrusku, krapu... bigsmile.gif ax.gif

Gal ne toj temoj paklausiu, bet Regilut, o kada zemuoges reiktu paseti? (auginsiu balkone). Ant pakelio raso balandzio-geguzes menesi blink.gif verysad.gif kazkaip norisi anksciau tu uogyciu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Siūlyčiau sėti kovo pabaigoje, pasirinktinai po 20dienos. Kol sustiprės, kol išpikiuosit..Jos nelabai bijo vėsių orų. Žinoma, jei balkonas stiklintas, išdygusias galima perkelti į balkoną, kad augtų ir stiprėtų.
O tos žemuogės krūminės ar su ūsais? Su ūsais gražiau atrodo. Aš balkone auginu rausvažiedę braškę. Ji įspūdingai atrodo tarp pelargonijų, pomidorų Mikronas (viskas loveliuose).
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 01 27, 12:23)
Siūlyčiau sėti kovo pabaigoje, pasirinktinai po  20dienos. Kol sustiprės, kol išpikiuosit..Jos nelabai bijo vėsių orų. Žinoma, jei balkonas stiklintas, išdygusias galima perkelti į balkoną, kad augtų ir stiprėtų.
O tos žemuogės krūminės ar su ūsais? Su ūsais gražiau atrodo. Aš balkone auginu rausvažiedę braškę. Ji įspūdingai atrodo tarp pelargonijų, pomidorų Mikronas (viskas loveliuose).


Dekui Regilut uz atsakyma. As nusipirkau tu paprastu zemuogiu, kruminiu. Jei nepatiks mano balkonas, tai sakiau tevams i soda nuvesiu smile.gif Neprapuls vienu zodziu smile.gif O pomidorai tai net nezinau koks pavadinimas, bet maziukai, ant pakelio rasoma, kad uzauga iki 25-30 cm aukscio. Manau man per akis bus smile.gif Vis tiek sodinu ne tiek del pomidoru, kiek del idomumo smile.gif


Atsakyti
Pomidorai tikrai papuoš.Aš balkone auginu ir tik dėl įdomumo, spalvingumo.Juk sode 2 šiltnamius galiu užsodint. Norisi ryškumo balkone. O pas tėvus nėra su ūsais žemuogių?Pasikeistum. Lai būna per vasarą, rudenį nuveši ir pasodinsi į žemę, kad peržiemotų lauke.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 01 27, 13:45)
Pomidorai tikrai papuoš.Aš balkone auginu ir tik dėl įdomumo, spalvingumo.Juk sode 2 šiltnamius galiu užsodint. Norisi ryškumo balkone. O pas tėvus nėra su ūsais žemuogių?Pasikeistum. Lai būna per vasarą, rudenį nuveši ir pasodinsi į žemę, kad peržiemotų lauke.


Nea, usuotu neturi tevai.. verysad.gif Na, bet jei rasiu pirkti tokiu, tai tikrai reiks isbandyti.
Regilut, o toks gal kvailas klausimas, bet krapai ir petrazoles, kad ant palanges neperaugtu, ar yra kazkokiu priemoniu tam uzkirsti? Gal reikia virsunes kaip gelems skabyt, kad daugiau sakotusi, o ne i virsu augtu? g.gif
Atsakyti
Vienintelis atsakymas- nuskabyti, sunaudoti jaunus. Geriau krapus sėti kas 10dienų, tuomet vienus sunaudojus kiti spėja paaugti. Kitokių būdų nelabai rasit.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 01 27, 20:34)
Vienintelis atsakymas- nuskabyti, sunaudoti jaunus. Geriau krapus sėti kas 10dienų, tuomet vienus sunaudojus kiti spėja paaugti. Kitokių būdų nelabai rasit.


Supratau, dekui labai 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,
pasejau pomidoru keleta blush2.gif , nezinau ar gerai rolleyes.gif
bet kazkaip rankos niezti biggrin.gif , jau norisi krapstytis prie augaliuku ax.gif
Atsakyti
Aš pomidorus sėju vasario 15-20 (ankstyvuosius), kitus dar vėliau, nors esu sėjusi ir vasario pradžioje, bet paskui neturėjau kur dėti, pradėjo virsti nuo palangių, išstypo.O štai paprikas sėju jau nuo sausio vidurio ir į šiltnamį kartais sodinu su užmegstais vaisiais, man jos prigyja ir auga puikiai.
Man irgi jau rankos niežti vis apžiūrinėju sėklas, planuoju ką sėsiu thumbup.gif .
Atsakyti
Nejuokaukit su sėjimais, kur dėsit "medžius"..Dar paprikai ankstoka, o Jūs jau apie pomidorus. Jei nagus niežti - apsibintuokit wink.gif. Geriau planuokit kur ką sodinsit, bet dar nesėkit. Žiūrėkit, peržiūrėkit turimas sėklas...bet neskubinkit pavasario - taip neprišauksit.
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 01 29, 16:28)
sveikos,
pasejau pomidoru keleta blush2.gif , nezinau ar gerai rolleyes.gif
bet kazkaip rankos niezti biggrin.gif , jau norisi krapstytis prie augaliuku ax.gif

Oho, kokia ankstyva bigsmile.gif
Mes tik praeita savaite paskutini savo siltnamio pomidora suvalgem bigsmile.gif
Atsakyti
doh.gif blush2.gif blush2.gif geras "pamokslas" nuo Regilos lotuliukas.gif
jau po laiko bintuotis pirstus ax.gif biggrin.gif
pirmi metai taip anksti sejau, jei bus medziai apgenesiu....
gerai, kad kelias seklytes tik pasejau ax.gif pabandymui rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(rsc @ 2009 01 29, 21:37)
Mes tik praeita savaite paskutini savo siltnamio pomidora suvalgem bigsmile.gif

bigsmile.gif ir kaip taip ilgai sugebejai islaikyt g.gif
Atsakyti