Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Regila @ 2009 03 01, 14:19)
Savarankiška augalininkyste - apie 10metų.
Kovo viduryje reikia pradėti sėti visus pomidorus, šiltnamyje ar lauke sodinsit. Lauke auginamus teks kažkuo nuo vėjų, naktinių šalčių pridengti, apsaugoti..

as taip visada seju, apie kovo viduri wink.gif
I lauka nenoriu rizikuoti seti, nes jie man niekada gerai neauga unsure.gif .Turiu 2 siltnamius, tai jau ten geriau pasireiskiu biggrin.gif .Net ir agurku neseju i lauka, kai siltnamyje vietos turiu.Didesne tikimybe, kad uzaugs. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 01, 15:30)
Balkoniniai žemi pomidorai gražiai atrodo tankiai susodinti didesniame vazone. O jei dar kelių spalvų vaisiai šakomis persipina..Kai kurie pakankamai žemi, kompaktiški, tad 5 vnt vazone - pats tas..žalumos, vaisių tankiau..


Aciu Regila, bandysiu tada tankiau pasisodinti i vazona. Bet kokiu atveju pasisejau zymiai per daug, nei pati galeciau auginti. Taigi, jei tik isaugs kas nors - su mielu noru pasidalinciau smile.gif Arba i aitriaja paprika pasikeisciau bigsmile.gif
Atsakyti
Turint balkono lovelį. galima vien pomidorais apsodinti. Metro lovelyje tikrai visas perteklius tilptų, o ir užvalgyti būtų ką. Aš turiu mikronas. Apie juos rašoma, kad mažiausi pasaulyje.Šį kartą sodinsiu į lovelį ir laikysiu lauke, iš balkono pusės. Gal ten nebus dideli. Šiltnamyje gaila vietos, nes ir taip ten daugybė bus didelių.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 01, 16:18)
Turint balkono lovelį. galima vien pomidorais apsodinti. Metro lovelyje tikrai visas perteklius tilptų, o ir užvalgyti būtų ką. Aš turiu mikronas. Apie juos rašoma, kad mažiausi pasaulyje.Šį kartą sodinsiu į lovelį ir laikysiu lauke, iš balkono pusės. Gal ten nebus dideli. Šiltnamyje gaila vietos, nes ir taip ten daugybė bus didelių.


Masciau as apie tuos lovelius, kol kas tik pirkti niekur neradau. O idomu, pomidorus ir agurkus galima i ta pati loveli? g.gif
Atsakyti
Pomidorai ir agurkai kartu nedraugauja. Aš pomidorus pasodinsiu ir iškelsiu už lango, į lauką. Agurkams augti geriau pačiame balkone, tik reikia dažniau langą palikti pravirą. Pasiekus +30C žiedai sterilizuojasi ir nemezga vaisių.
Agurkų sėklas reikia rinktis savidulkes. Juk nežinia kiek bitučių sugebės surasti Jūsų agurkus wink.gif..Agurkams vyniotis reiks atramų. Jas gali atstoti nutiestos virvės. Vienais metais pas anytą lubose pynėsi, susipynė, į žaliuzes lindo..bet agurkų nemažai turėjo, žalumos taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 01, 16:46)
Pomidorai ir agurkai kartu nedraugauja. Aš pomidorus pasodinsiu ir iškelsiu už lango, į lauką. Agurkams augti geriau pačiame balkone, tik reikia dažniau langą palikti pravirą. Pasiekus +30C žiedai sterilizuojasi ir nemezga vaisių.
Agurkų sėklas reikia rinktis savidulkes. Juk nežinia kiek bitučių sugebės surasti Jūsų agurkus wink.gif..Agurkams vyniotis reiks atramų. Jas gali atstoti nutiestos virvės. Vienais metais pas anytą lubose pynėsi, susipynė, į žaliuzes lindo..bet agurkų nemažai turėjo, žalumos taip pat.


Aga, agurkai pas mane savidulkiai smile.gif Tik pomidorai man rodos ne, reiks pastoviai su teptuku apdulkint...
tai kaip supratau reikes viena balkono krasta pomidorams, kita - agurkams skirti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif

Visą gyvenimą svajoju auginti balkone agurkus. Bet įsivaizduoju, kad jie būna spec. veislės blush2.gif Gal galėtumėte išduoti paslaptėlę, kokius sėjate ir kur jų nusipirkti 4u.gif

O kokie vazoniniai pomidorai?
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2009 03 01, 16:56)
Sveikos, mergaitės  4u.gif

Visą gyvenimą svajoju auginti balkone agurkus. Bet įsivaizduoju, kad jie būna spec. veislės  blush2.gif  Gal galėtumėte išduoti paslaptėlę, kokius sėjate ir kur jų nusipirkti  4u.gif

O kokie vazoniniai pomidorai?


As nusipirkau miniatiuriniu karnisonu. O pomidorai tai tiesiog balkoniniai uzrasyta, mazaugiai ir vaisiai miniatiuriniai tokie smile.gif
Atsakyti
Agurkai tinka visi savidulkiai, kokius rasit parduotuvėje. Pomidorai vazoniniai laikomi visi tie, kurie žemi, kurie 30-40 cm aukščio.
Pomidorų su teptuku tikrai nereiks, nes jie visi savidulkiai...patys save apsitarnaujantys..Na, jei norėsit jiems padėti, ryte pakrutinkit šakeles, kuriose bus žiedų. Viskas..beliks sulaukti vaisių. Jokiom kitom veiklom užsiimti nereiks..
Atsakyti
Ačiū, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Mano turimų pomidorų sąrašas po truputėlį trumpėja. Jau neturiu:De barao, Gordost` Sibiri. Tinklapio administratorius vėliau išims..
www.sodai.lietuvoje.com
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 01, 15:56)
Aga, agurkai pas mane savidulkiai smile.gif Tik pomidorai man rodos ne, reiks pastoviai su teptuku apdulkint...
tai kaip supratau reikes viena balkono krasta pomidorams, kita - agurkams skirti smile.gif

tai kokio ten dydzio pas jus balkonai blink.gif ?
Atsakyti