Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

QUOTE(Šarlote @ 2009 04 22, 10:18)
Kažkiek lieka ir plius jei organizmas tą šiek tiek kasdien gauna, tai žymiai geriau negu nieko mirksiukas.gif


nu kažkaip netikiu... tas "kažkiek" tikrai nėra 400mg kaip rekomenduojama, o daug daug mažiau, jei išvis yra... sakai, geriau negu nieko, o ta ką, Suomijoje neparduoda folinės rūgšties tablėčių rolleyes.gif špinatai ir salotų lapai prieinami tikrai visiems...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 04 22, 11:42)
nu kažkaip netikiu... tas "kažkiek" tikrai nėra 400mg kaip rekomenduojama, o daug daug mažiau, jei išvis yra... sakai, geriau negu nieko, o ta ką, Suomijoje neparduoda folinės rūgšties tablėčių rolleyes.gif špinatai ir salotų lapai prieinami tikrai visiems...


Aš ne apie tai schmoll.gif
Parduodamos tos tabletės, tiesiog norėjau pasakyti, kad folinę rekomenduojama naudoti ir kasdien, o prieš pastojant kaip galima anksčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 04 22, 10:53)
Aš ne apie tai schmoll.gif
Parduodamos tos tabletės, tiesiog norėjau pasakyti, kad folinę rekomenduojama naudoti ir kasdien, o prieš pastojant kaip galima anksčiau mirksiukas.gif


o aš apie tai - "Suomijoje su apsigimimais yra tvarkomasi plačiu mąstu naudonat folinę- ji yra dedama į miltus, o iš miltų yra gaminama labai daug įvairios produkcijos".. nu tiek to, nesupratom viena kitos 4u.gif

nebent toj suomijoj labai mažai valgo vaisių ir daržovių, kurių folinės rūgšties žmogui užtenka ir papildomai nereikia
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 04 22, 12:18)

nebent toj suomijoj labai mažai valgo vaisių ir daržovių, kurių folinės rūgšties žmogui užtenka ir papildomai nereikia



Tikrai nereikia? g.gif Na nebent ten labai viskas ekologiška ir natūralu, na bet prieš keletą metų aiškiai prisimenu, kad salotos buvo plastmasinės mirksiukas.gif
Atsakyti
savaime suprantama, kad jei žmogus sveikai ir teisingai maitinasi, jam papildomai vitaminų nereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 22 balandžio 2009 - 13:01
Aš šiandien nusipirkau Pregnacare smile.gif dar kol nėra viežių daržovių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 04 22, 15:22)
Aš šiandien nusipirkau Pregnacare smile.gif dar kol nėra viežių daržovių smile.gif


tai paprastus pirkai ar 'conception'?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 04 22, 15:36)
tai paprastus pirkai ar 'conception'?

kogero paprastus g.gif nežinojau, kad dar kelių rūšių yra smile.gif tiesiog eurovaistinėje nuolaida 20% tai todėl šituos ir paėmiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 04 22, 15:54)
kogero paprastus g.gif  nežinojau, kad dar kelių rūšių yra smile.gif tiesiog eurovaistinėje nuolaida 20% tai todėl šituos ir paėmiau smile.gif


yra pregnacare, pragnacare plus ir pregnacare conception.. skiriasi sudėtimi
Atsakyti
As irgi jau jungiuosi prie planiuku, nors sunuciui dar tik metukai bus, labai sirdute nori antro leliuko. Is tiesu nezinau net del tu vitaminu, nescia geriau tik foline, vitaminu ne, dabar kai baigineju zindyt, geriu VITAKUR su nakvisu aliejum ir foline, ziuriu kazkokie pregnacare conception atsirado, gal sakau nepakenktu...MAno giniu stai buvo pries viotaminus, bet kai jau katik buvo nestumas ir beveik metai zindymo, manau vertetu pagert...
Del tyrimu, tai manau darysiuos kraujuko tyr, eisiu pas gin, paziureti ar viska sgerai, gal neprosal butu krutu echo pasidaryt, nes buvo zindant visokiu mastitu, ar nieko neliko. Ir va ko gero reiks kokius tai hormonu tyr darytis, nes ciklas visai visai grybauja...GAl cia yra daugiau mamyciu planiukiu su mazais vaikais, idomu, kaip joms su ciklu...Nes jei toks bus kaip dabar, teisingiau, beveik jokio, tai neisivaizduoju kaip cia gaudyt ta leliuka...Su pirmuoju laukem 1,5 metu...
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2009 04 22, 18:53)
kazkokie pregnacare conception atsirado, gal sakau nepakenktu...

Ir va ko gero reiks kokius tai hormonu tyr darytis, nes ciklas visai visai grybauja...

GAl cia yra daugiau mamyciu planiukiu su mazais vaikais, idomu, kaip joms su ciklu...Nes jei toks bus kaip dabar, teisingiau, beveik jokio, tai neisivaizduoju kaip cia gaudyt ta leliuka...Su pirmuoju laukem 1,5 metu...


conception man paskyrė, kai pasakiau, kad sunkiai sekasi pastot g.gif

bet jei neklystu, kol maitini mmm nebuna g.gif

kiek pastebėjau, tai čia mergytės planuoja daugiau pirmąsias savo atžalėles, gal daugiau bendraminčių rasi čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 04 22, 16:00)
yra pregnacare, pragnacare  plus ir pregnacare conception.. skiriasi sudėtimi


ir dar šian bepirkdama 'conception' užmačiau, kad yra pregnacare ir maitinančiom mamom, tai gal kiekvienas pregnacare turi savo paskirtį g.gif
Atsakyti