Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

QUOTE(ramatukas @ 2009 05 04, 14:21)
noriu paklausti kokius tyrimuku reikia pries planuojant nestuma pasidaryti ,kokius vitaminus gerti


nu reikėtų temą pasiskaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 04, 09:45)
kad tu žinotum kiek per visą laiką testų yra pridaryta doh.gif jau pinigų gaila... juk rytoj mmm..

Labai suprantu, as jau pasimokiau kad nereikia daznai testu daryti doh.gif Tikiuosi, si karta atsilaikysiu visiems pseudo pozymiams ir vaiduokliukams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina-Lita @ 2009 05 04, 11:15)
Sveiki!
Oj kiek daug priraset, vos speju perskaititi. 
Del poliklinikos : as irgi labai apie tai galvojau, kokia pasirinkti ir kad gyditoja butu rupestinga. Tai perskaiciau begale forumu ir straipsniu....Isvada (mano): as esu uzregistruota Centro poliklinikoj Naujamiesčio filiale, pagal reitingus ir atsilepimus ten is gin. pirmauja Digrienė Lina ir Kalendriene. Tai pagalvojau, kad ten ir liksiu, nes atsilepimai tikrai geri apie sia istaiga ir gyditojus. Man labiausiai patiko sis puslapis, ten gali apie kiek viena gyditoja pasiskaititi... www.pincetas.lt

Dabar del vitaminu: as konsultavausi pas pazistama gyditoja, tai ji pasake, kad tas pykinimas gali buti greiciausiai nuo to, kad mes uzgeriam visus vitaminus arbata, sultimis.... arba trupuciuku tik vandens - o reikia gerti pilna stikline. As pabandziau ir  doh.gif  tikrai   biggrin.gif  man padejo. Nes as tik spedavau iki tualeto nubegt  smile.gif



Aš jau irgi planuoju, nors vestuvės tik liepos mėnesį... 4u.gif Baimė tik vat iš tikro kaip reiks gydytoją pasirinkti. Šiauliuose kiek paklausau, tai yra"elitinės" ir ne tos gydytojos t.y. arba turi palatą ligoninėje arba ne. Paskui elgiasi su Tavim kaip nepilnaverte...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo margaake: 04 gegužės 2009 - 22:06
QUOTE(margaake @ 2009 05 04, 23:05)
Aš jau irgi planuoju, nors vestuvės tik liepos mėnesį...  4u.gif Baimė tik vat iš tikro kaip reiks gydytoją pasirinkti. Šiauliuose kiek paklausau, tai yra"elitinės" ir ne tos gydytojos t.y. arba turi palatą ligoninėje arba ne. Paskui elgiasi su Tavim kaip nepilnaverte...


Taip, i tai as irgi labai rimtai ziuriu. Gal pasiskaitik internete atsilepimus, nors tame paciame ir pincete.lt
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 04, 08:49)
rytoj nelaukiu mmm blush2.gif



Kaip sekasI? Gal nesulaukei mmmm bigsmile.gif

QUOTE(margaake @ 2009 05 05, 00:05)
Aš jau irgi planuoju, nors vestuvės tik liepos mėnesį...  4u.gif Baimė tik vat iš tikro kaip reiks gydytoją pasirinkti. Šiauliuose kiek paklausau, tai yra"elitinės" ir ne tos gydytojos t.y. arba turi palatą ligoninėje arba ne. Paskui elgiasi su Tavim kaip nepilnaverte...


Šiauliuose yra tikrai gerų gydytojų, nebijok mirksiukas.gif viskas bus ok mirksiukas.gif
O šundaktarių visur yra, todėl ir verta pasidomėti, kad ant tokių neužšokti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarlote: 05 gegužės 2009 - 13:10
QUOTE(Šarlote @ 2009 05 05, 14:09)
Kaip sekasI?  Gal nesulaukei mmmm bigsmile.gif


topsecret.gif dar nesulaukiau... bet juk dar ne vakaras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 05, 15:53)
topsecret.gif dar nesulaukiau... bet juk dar ne vakaras unsure.gif



Bet jau popiet bigsmile:
topsecret.gif
clap.gif
yess.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 05 05, 15:02)
Bet jau popiet bigsmile:
topsecret.gif
clap.gif 
yess.gif


ai net nenoriu galvot... taip bijau eilinį kartą nusivilti verysad.gif paskutiniai trys ciklai buvo 30, 29, 30... šian 30 diena, spenelių neskaudėjo kaip visada pradeda savaitę prieš mmm, o šiaip ko kito ir nepastebiu... dar sako pakyla temperatūra, jei pastojai, bet mano normali unsure.gif o gal vėluoja nes vitaminus pradėjau gert... ai..
Atsakyti
Kantrybės smile.gif Mažiau įtampos ir viskas bus gerai.
Atsakyti
nereik man nei kantrybės nei nieko verysad.gif riebi viena juosta...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 06, 07:48)
nereik man nei kantrybės nei nieko verysad.gif riebi viena juosta...

nu nenusimink taip 4u.gif viskas bus gerai. Kiek jau laiko planuojat?
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 05 06, 08:08)
nu nenusimink taip  4u.gif viskas bus gerai. Kiek jau laiko planuojat?


jau cieli 8 ciklai bevaisiai..
Atsakyti