Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

[/quote]
pritariu bigsmile.gif aš tai pasidarysiu kai pastosiu smile.gif Manau tyrimus reikėtų daryti nebent tada, jeigu rimtai sirgot kokiomis nors ligomis, buvo persileidimų, nesivystančių nėštumų ar kažkokių problemėlių.
[/quote]

mano manymu, tyrimus verta darytis del sirdies ramybes. As va irgi planuoju pirma leliuka, tai zinau kad norisi apsisaugoti nuo visokiu realiu, isivaizduojamu ir nerealiu blogybiu. Atrodo, o jeigu bus kazkas negerai, o gal man kazkas negerai. doh.gif Siaip manau naturalu, kad jei kazko labai lauki ir tikiesi atsiranda visokiu ir paranoju, tai geriau pasidaryti tyrimus, negu visa nestuke.gif laika galvoti, kad tik viskas butu gerai.
Atsakyti
QUOTE(Dita555 @ 2009 05 26, 16:05)
tai geriau pasidaryti tyrimus, negu visa  nestuke.gif laika galvoti, kad tik viskas butu gerai.


yra, kurios ir pasidariusios tyrimus, stresuoja, kad tik viskas gerai būtų...

yra ir tokios, kurios ir nesidariusios apie blogą negalvoja...

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 27, 08:45)
yra, kurios ir pasidariusios tyrimus, stresuoja, kad tik viskas gerai būtų...

yra ir tokios, kurios ir nesidariusios apie blogą negalvoja...

smile.gif

Vadinasi, svarbiausia geras nusiteikimas! 4u.gif mirksiukas.gif
Ir jei siaip visad esi sveika kaip ridikelis, tai ir laukti leliuku ramiai, neieskant sau ligu ax.gif
Zinoma, jei buvo tam tikru negalavimu, geriau pasikrinti, ar ju nebera ax.gif

Na, siandien labai grazi dienele prasidejo, tai linkiu visoms produktyvios dienos ir pozityviu minciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LuckyOne @ 2009 05 27, 10:14)
Vadinasi, svarbiausia geras nusiteikimas!  4u.gif  mirksiukas.gif

Zinoma, jei buvo tam tikru negalavimu, geriau pasikrinti, ar ju nebera  ax.gif


drinks_cheers.gif

vat dėl to vakar ir ėjau pas gydytoją, kad pažiūrėtų kraują, ar nebeliko biakų... bet ji susirgo... gerai, kad prisiminiau, reik per naują užsiregistruot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 27, 10:51)
drinks_cheers.gif

vat dėl to vakar ir ėjau pas gydytoją, kad pažiūrėtų kraują, ar nebeliko biakų... bet ji susirgo... gerai, kad prisiminiau, reik per naują užsiregistruot smile.gif


Linkiu, kad kraujukas butu pats pats geriausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LuckyOne @ 2009 05 27, 10:52)
Linkiu, kad kraujukas butu pats pats geriausias  4u.gif


4u.gif ačiū už gerus linkėjimus..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 27, 11:51)
drinks_cheers.gif

vat dėl to vakar ir ėjau pas gydytoją, kad pažiūrėtų kraują, ar nebeliko biakų... bet ji susirgo... gerai, kad prisiminiau, reik per naują užsiregistruot smile.gif



O kas tie biakai? Antibiliotikai?
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 05 27, 13:24)
O kas tie biakai? Antibiliotikai?


turėjau neangininę anginą, tai reik pažiūrėt ar išsigydžiau, nes kitaip reikėtų tonziles pjaut, o aš to daryti nenoriu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 27, 15:01)
turėjau neangininę anginą, tai reik pažiūrėt ar išsigydžiau, nes kitaip reikėtų tonziles pjaut, o aš to daryti nenoriu cool.gif


Supratau wub.gif
Turėjau ir aš tą bėdą, bet kažkaip ji pati nuo manęs savaime pabėgo ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,

Priimsit į savo būrį? Planuojam pradėti nesisaugoti rudens pradžioj blush2.gif
Kažkaip nedrąsu, tai nužygiavau pas ginekologę pasitarti. Ji pasakė, kad neverta darytis jokių tyrimų, tik paprastą tepinėlį ir minimum 2-3 mėnesius gerti folinę rūgštį.
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2009 05 28, 16:02)
Sveikos, mergaitės,

Priimsit į savo būrį? Planuojam pradėti nesisaugoti rudens pradžioj  blush2.gif
Kažkaip nedrąsu, tai nužygiavau pas ginekologę pasitarti. Ji pasakė, kad neverta darytis jokių tyrimų, tik paprastą tepinėlį ir minimum 2-3 mėnesius gerti folinę rūgštį.

sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2009 05 28, 13:02)
Sveikos, mergaitės,

Priimsit į savo būrį? Planuojam pradėti nesisaugoti rudens pradžioj  blush2.gif
Kažkaip nedrąsu, tai nužygiavau pas ginekologę pasitarti. Ji pasakė, kad neverta darytis jokių tyrimų, tik paprastą tepinėlį ir minimum 2-3 mėnesius gerti folinę rūgštį.


sveika, mes irgi rugseji planuojame rimtai kibti i darbus, tikiuosi, kad medutis bus saldus rolleyes.gif
Atsakyti