Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

na o aš nesutiksiu smile.gif reta iš mūsų valgo ir geria ekologiškai užaugintus ir apdorotus produktus, tai iš kur tų vitaminų žmogui gaut unsure.gif jei vienintelis maitinimosi šaltinis yra parduotuvė, manau, vitaminus prieš neštumą reikėtų pagerti, nes laukia ištikrųjų sunkus organizmui išbandymas mirksiukas.gif

nu bet čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
nu geras, ar ne butu galima uzdrausti tokio pobudzio zinutes g.gif
Papildyta:
QUOTE(daliajabbar @ 2009 06 17, 15:51)
taip is tiesu tu esi teisi galbut tie vaistai nieko nepades ,kaip sakoma reikia planuoti ir tiketis,kad si kart bus viskas gerai. 4u.gif


as nesakau, kad tie vaistai nepadeda, bet esme kame, kad jos iskarto puola israsineti pacius brangiausius vaistus - net nepasiteiravusios ar as galiu leisti sau ju nusipirkti;
ju galima pabandyti is pardziu nuo pigesniu, silpnesniu, po to jau prie stipresniu, brangesniu;
as tik paprasiau kad ji kaip gydytoja [atartu nuo kokiu vitaminu pradeti man kursa, tai net galvos nepakelusi ir nepatikrinusi israse tokiu vitaminu, kur vaistine mano rajone net neturejo, teko uzsakineti;
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulka1: 18 birželio 2009 - 08:34
QUOTE(astulka1 @ 2009 06 18, 09:33)
nu geras, ar ne butu galima uzdrausti tokio pobudzio zinutes  g.gif
Papildyta:
as nesakau, kad tie vaistai nepadeda, bet esme kame, kad jos iskarto puola israsineti pacius brangiausius vaistus - net nepasiteiravusios ar as galiu leisti sau ju nusipirkti;
ju galima pabandyti is pardziu nuo pigesniu, silpnesniu, po to jau prie stipresniu, brangesniu;
as tik paprasiau kad ji kaip gydytoja [atartu nuo kokiu vitaminu pradeti man kursa, tai net galvos nepakelusi ir nepatikrinusi israse tokiu vitaminu, kur vaistine mano rajone net neturejo, teko uzsakineti;

smile.gif vitaminai labai svarbu musu organizmui , o per nestuma ypac.Pradejau vartoti vitaminus pries pastojant nes ten yra folio ekstra tai girdejau,kad folio rugstis gerai pavartoti pries pastojant. Gal kas zino kodel svarbu vartoti papildomai vitamina E.
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2009 06 18, 09:33)
ju galima pabandyti is pardziu nuo pigesniu, silpnesniu, po to jau prie stipresniu, brangesniu;

kur vaistine mano rajone net neturejo, teko uzsakineti;


bet gal gydytoja geriau žino g.gif iš patirties g.gif gal tie pigesni silpnesni mažai kam padeda, tada tektų mokėt ir už juos ir už tuos brangesnius unsure.gif čia tik pamąstymai smile.gif

išrašė man ginė vitaminų... ieškojau visur, neradau... atėjus dėl tyrimų atsakymų, pasiguodžiau, tai gavau "bart" blush2.gif sako - juk sakiau - vaistinėj už kampo... ištikrųjų sakė blush2.gif dar sakė - kaip tik jiems nuolaida... o aš tada patingėjau ten nueit, nes man reikėjo į kitą pusę hihihi.gif o tiek vaistinių dėl savo kvailumo išvažinėjau doh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(daliajabbar @ 2009 06 18, 09:39)
Gal kas zino kodel svarbu vartoti papildomai vitamina E.


radau kažką čia, dar gali pasiskaityti čia 4u.gif
Papildyta:
ir iš vikipedijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 18 birželio 2009 - 09:23
QUOTE(zuzla @ 2009 06 18, 10:31)
išrašė man ginė vitaminų... ieškojau visur, neradau... atėjus dėl tyrimų atsakymų, pasiguodžiau, tai gavau "bart" blush2.gif sako - juk sakiau - vaistinėj už kampo...

kokie čia ypatingi vitaminai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovilyte5: 18 birželio 2009 - 12:53
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 06 18, 13:53)
kokie čia ypatingi vitaminai? smile.gif


tie patys, kur mes su tavim geriam mirksiukas.gif kažkaip buvo, kad neradau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 18, 14:11)
tie patys, kur mes su tavim geriam mirksiukas.gif kažkaip buvo, kad neradau unsure.gif

žinok man tas pats, nežinia kiek vaistinių apėjau, kol galiausiai vaistininkas internete pažiūrėjo kurioje yra, tai nuvažiavau ir nusipirkau, dabar jau baiginėjasi, tai vėl pirksiu, buvau šiandien keliose vaistinėse, tai yra tokių, kur net nėra girdėję apie pregnacare conception g.gif bet šiaip galvoju gal vasarą negerti jų, tik folį ir vit e g.gif neapsisprendžiu aš visai. Šį mėnesį jau pradėjom planavimą nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 06 18, 14:37)
jau baiginėjasi, tai vėl pirksiu, buvau šiandien keliose vaistinėse, tai yra tokių, kur net nėra girdėję apie pregnacare conception

bet šiaip galvoju gal vasarą negerti jų, tik folį ir vit e g.gif

Šį mėnesį jau pradėjom planavimą  nestuke.gif  smile.gif


antrą pakelį pirkau akropolio eurovaistinėj prieš porą dienų smile.gif

mano kai organizmas nusilpęs, tai gersiu conception ir toliau... jei nieko nebus, rugpjūtį eisiu pas gydytoja aiškintis, kodėl nepastoju unsure.gif

valioo drinks_cheers.gif
Atsakyti
taip zinoma, vitaminai gerai, ale va mamytes kurios pastojaper netyciuka, juk nebuna vartojusios jokios foliorugsties, jokio E iki to ir viskas ten gerai cool.gif
maziau reikia galvoti apie visokias blogybes manau; bet organizma pastiprinti jei jau planuoji - manau butina tongue.gif
as vasarele vitaminu pagersiu, mamos uzaugintu darzoviu pavalgysiu, o ja urudeni kibsim i darba 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2009 06 18, 14:55)
taip zinoma, vitaminai gerai, ale va mamytes kurios pastojaper netyciuka, juk nebuna vartojusios jokios foliorugsties, jokio E iki to ir viskas ten gerai  cool.gif
maziau reikia galvoti apie visokias blogybes manau; bet organizma pastiprinti jei jau planuoji - manau butina  tongue.gif
as vasarele vitaminu pagersiu, mamos uzaugintu darzoviu pavalgysiu, o ja urudeni kibsim i darba  4u.gif  nestuke.gif

thumbup.gif , tai tos mamytės su netyčiukais atsigriebia per nėštumą, pageria vitaminų ir viskas gerai būna 4u.gif
Atsakyti
Svikos,
mes planuojam leliuka, tik idomu man ka ta foline rugstis daro? Nes cia musu pirmas lelius bus smile.gif Labai norim ir laukiam smile.gif Kiek laiko iki nestumo ja reikia gerti ta foline rugsti?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 18, 14:42)
antrą pakelį pirkau akropolio eurovaistinėj prieš porą dienų smile.gif

mano kai organizmas nusilpęs, tai gersiu conception ir toliau... jei nieko nebus, rugpjūtį eisiu pas gydytoja aiškintis, kodėl nepastoju unsure.gif

valioo drinks_cheers.gif

ane, tai reikės ir man akropolyje pažiūrėti smile.gif kiek laiko jau bandot? tyrimus dareisi kokius nors?

QUOTE(I_N_A @ 2009 06 20, 21:10)
Svikos,
mes planuojam leliuka, tik idomu man ka ta foline rugstis daro? Nes cia musu pirmas lelius bus smile.gif Labai norim ir laukiam smile.gif Kiek laiko iki nestumo ja reikia gerti ta foline rugsti?

apie folinę rūgštį labai daug info, tiesiog pabandyt paieškoti forume smile.gif o kiek gerti tai kuo anksčiau tuo geriau, apie 3 mėn iki planavimo manau būtų idealu smile.gif
Atsakyti