Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

QUOTE(Šarlote @ 2009 07 07, 11:57)
Bet aš kažkaip labiau linkusi eiti pusiau privačiai, pusiau valdiškai. ax.gif


o čia kaip?

visą gyvenimą (~7 metus biggrin.gif) vaikštau į moterų konsultaciją (buvusią) - poliklinika konarskio gatvėj, jokio siuntimo nereikia, pasiskambinu į registratūrą ir užsirašau, nors ir esu iš kitos poliklinikos... a dabar išvis gerai, nė skambint nereikia, internetu užsiregistruoji ir psio smile.gif tik MB tyrimus eisim daryti privačiai, nes jis su savo polikliniką nedraugauja unsure.gif be to nežinau, ar atlieka paprastoj poliklinikoj vaisingumo tyrimus g.gif
Atsakyti
o kokios kainos paslaugu? labai kandziojas?
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2009 07 07, 13:32)
o kokios kainos paslaugu? labai kandziojas?


jei klausėte manęs, tai kainininkas toks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 07 liepos 2009 - 13:10
QUOTE(zuzla @ 2009 07 07, 14:09)
jei klausėte manęs, tai kainininkas toks


Aciu!
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 07 07, 14:06)
o čia kaip?





Aš einu į gimdymo namuose esančią moterų konsultaciją, tik prieš tai pasiskambinu gydytojai į mobilų ir susitariu dėl laiko. Už pačią konsultaciją susimoku, bet už tyrimus nea ax.gif
Kai laukiausi mažiuko, gydytoja ne visada imdavo pinigus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 07, 22:16)
Aš einu į gimdymo namuose esančią moterų konsultaciją, tik prieš tai pasiskambinu gydytojai į mobilų ir susitariu dėl laiko. Už pačią konsultaciją susimoku, bet už tyrimus nea ax.gif
Kai laukiausi mažiuko, gydytoja ne visada imdavo pinigus bigsmile.gif


tai čia gaunas kažkaip nelegaliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 07 07, 23:30)
tai čia gaunas kažkaip nelegaliai unsure.gif



Kas nelegalaus? g.gif Aš esu registruota toje moterų konsultacijoje, tik teoriškai man turėtų priklausyti gydytoja, pas kurią aš šuns neneščiau, todėl pasirinkau kitą gydytoją. O atsidėkojime už gerą priežiūrą aš nematau nieko blogo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 08, 10:16)
Kas nelegalaus? g.gif Aš esu registruota toje moterų konsultacijoje, tik teoriškai man turėtų priklausyti gydytoja, pas kurią aš šuns neneščiau, todėl pasirinkau kitą gydytoją. O atsidėkojime už gerą priežiūrą aš nematau nieko blogo ax.gif


kaip supratau (jei teisingai supratau), tavo pinigėliai niekur neregistruojami ir keliauja tiesiai gydytojai į kišenę, tai tame ir nelegalumas 4u.gif o atsidėkojimas pagal įstatymą, jei neklystu, gali būti dovana iki 50 lt, nu bet čia, kaip sakiau, galiu ir klysti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 liepos 2009 - 09:36
QUOTE(zuzla @ 2009 07 08, 11:35)
kaip supratau (jei teisingai supratau), tavo pinigėliai niekur neregistruojami ir keliauja tiesiai gydytojai į kišenę, tai tame ir nelegalumas 4u.gif o atsidėkojimas pagal įstatymą, jei neklystu, gali būti dovana iki 50 lt, nu bet čia, kaip sakiau, galiu ir klysti smile.gif



Dovana gali būti iki 1MGL (jei kas nepasikeitę), tai yra iki 125 litų, (BK 227 str) o aš tikrai tiek neduodu mirksiukas.gif
Kaip ir rašiau, tai yra nuoširdi padėka, už šiltą ir malonų bendravimą, gerą priežiūrą ir svarbiausia ramybę, kad bet kuriuo metu galiu pasiskambinti ir man gydytoja suteiks kompetetingą pagalbą (o tai man buvo labai svarbu nėštumo metu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarlote: 08 liepos 2009 - 11:40
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 08, 12:32)
Dovana gali būti iki 1MGL (jei kas nepasikeitę), tai yra iki 125 litų, (BK 227 str)

Kaip ir rašiau, tai yra nuoširdi padėka, už šiltą ir malonų bendravimą, gerą priežiūrą ir svarbiausia ramybę, kad bet kuriuo metu galiu pasiskambinti ir man gydytoja suteiks kompetetingą pagalbą (o tai man buvo labai svarbu nėštumo metu).


aišku smile.gif

na taip, tai svarbiausia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 07, 11:57)
Kaip įdomiai,kad liepia vėl siuntimo eiti? g.gif Paprastai išrašo vaistų, juos baigus gerti vėl ateini pasirodyti kaip viskas gyja. Jei viskas gerai iki pasimatymo jei dar nepasveikai, vėl vaistai ir po jų vėl pasirodai ir taip kol pasveiksi. Nuo kada gydymo procese siuntimų reikia? g.gif Nieko nesuprantu g.gif
Bet aš kažkaip labiau linkusi eiti pusiau privačiai, pusiau valdiškai. ax.gif


tai va, pas mus tipo taip. as zveryno klinikoje prisirasius, o jei nori pas gine, jie turi tik mokama, tada raso siuntima i kita poliklinika. o kitoje kad priimtu is nzn kur nemokamai su siuntimu reikia. kazkaip nepagalvojau i kokia moteru konsultacija pasiskambint:).
beje o as pataikiau ant tokios gydytojos kuriai dzin. sako a gereja tipo, bet juk gi nepraejo !!!! tai surase atsakyma mano seimos gydytojai i siuntima ir laisva tipo. Ne kokia gydytoja pakliuvo man irgi nesuprantama kaip taip va mazdaug ne neidomu ar pasveikau. Tai ka, praejo kelios savaites ir vistiek matau, kad uzdegimas koks ar kazkas tokio. Pilva skauda, isskyros negrazios. Va ir visa info. o norisi dazniausiai pas ta kuri pradejo gydyti ir pabaigti, tokiu atveju man vel reiktu siuntimo i ta poliklinika.

Bet visgi nusprendziau cia nebesikankinti ir vaiksciosiu zveryne pas mokama. Pasirodo nelabai ten brangu ir vietoje ir kalba daug normaliau ir paaiskina viska. Ziuresim. Reikia issigydyti viska iki kol leliuka daryti:)
Beje laikom katyte gal zinot koki ten tyrima reikia pasidaryti ar esu atspari ten kazkokiai ligai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dushianerami: 08 liepos 2009 - 15:44
QUOTE(dushianerami @ 2009 07 08, 17:42)
Bet visgi nusprendziau cia nebesikankinti ir vaiksciosiu zveryne pas mokama. Pasirodo nelabai ten brangu ir vietoje ir kalba daug normaliau ir paaiskina viska. Ziuresim. Reikia issigydyti viska iki kol leliuka daryti:)
Beje laikom katyte gal zinot koki ten tyrima reikia pasidaryti ar esu atspari ten kazkokiai ligai?



Čia turbūt tu klausi dėl toksiplazmozės? Jei taip tai vienas kai nuoja apie 30-40 lt. Aš turiu katę tai dariausi visus tris: ar anksčiau turėjus kontaktą, dėl recidyvo ir ar aktyvus dabar. Viskas kainavo apie 100 gal g.gif
Tą ligą nebūtinai nuo katės gali pasigauti, tik visi ant tų kačių viską suverčia mad.gif
Atsakyti