Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nėštumo planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Šarlote
QUOTE(mmeda @ 2009 07 16, 11:36)
pabandyk pagerti nakvisu kapsuliu, sako padeda sureguliuoti cikla
*

Galvoju ir aš pagerti nakvišas, kažkaip ciklas grybą pjaut pradėjo doh.gif
Kažin ar gali pusmečiui praėjus po KT vartojimo išlysti visi jų padariniai?
Skambinausi ginei, bet ji dabar atostogauja, teks su ja tik po poros savaitėlių susitikti doh.gif
zuzla
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 16, 10:55)
*

nežinau, man nei pradėjus gerti KT, nei metus, jokių padarinių nebuvo g.gif
Spyglle
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 16, 07:55)
Galvoju ir aš pagerti nakvišas, kažkaip ciklas grybą pjaut pradėjo doh.gif
Skambinausi ginei, bet ji dabar atostogauja, teks su ja tik po poros savaitėlių susitikti doh.gif
*

tikriausiai kiekvienas atvejis unikalus, man nutraukus KP pozymiai atsirado gal po kokio men g.gif kaip jau rasem, ciklas reguliarus, bet nerealiai beria kakta, krutine ir nugaros virsutine dali gun_bandana.gif: bet zinau viena mergaite, kuriai 6men po nutrauktu kontraceptiku viskas buvo ok, bet po to prasidejo bedos, vaiksciojo pas gydytojus (nebuvo MM, skaudejo pilvo apacia smarkiai ir t.t.).. unsure.gif tikriausiai, kad tik ginekologe gali tiksliai tau atsakyti i tavo klausimus tave apziurejusi mirksiukas.gif
Ingese
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 07 16, 08:24)
neigiamas mano nestumo testas  sad.gif  blemb taip tikejausi...atrodo net pozymiu buvo  doh.gif  verysad.gif
*

Nepergyvenk taip......tikrai greitu laiku pavyks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 07 16, 10:17)
mano ciklas is tikruju labai nereguliarus...pasiskaiciavau siu metu vidutiniskai, tai gavosi 25-26dienos...nors pvz praeitas buvo 28d (ilgesnio nera buve niekada), o pries tai 21d. kadangi toks nereguliarus, tai sunku ir vaisingas dienas apsiskaiciuoti...
snd 26 ciklo diena, tai pagalvojau, kad ko gero jau tureciau pasidaryti testa ir jau jis rodytu...deja ne toks rezultatas, kokio tikejausi... doh.gif
as anksciau irgi taip maniau, kad geriausia negalvoti ir tada viskas gerai gaunasi, bet kai pamatai neigiama rezultata, sunku nenuliusti  verysad.gif
*

Pas man toks pats ciklas, taip pat labai nereguliarus.
O jei pabandytum per mmm?Vienos merginos irgi ciklas buvo neilgas 26 d. ir ji pastojo per mmm.
pasimetus1140
aciu visoms uz palaikyma mirksiukas.gif jauciuosi kaip group.gif kazkaip ramiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2009 07 16, 10:42)
ir tu tai vadini nereguliariu irnesakyk.gif mano paskutiniai 5 ciklai - 30, 29, 30, 45, 36 doh.gif

todėl geriausia save stebėti mirksiukas.gif

tikiuosi kitą kartą nedarysi tokios klaidos 4u.gif
*

isivaizduoju, kiek tas ciklas 45 dienu sukele vilciu...tikriausiai galvojai, kad jau pastojai...ziauri ta gamta... g.gif
ingutciuke
sveikutes, 4u.gif mes ir planavom leliuka, pastojau iskart bet nepasiseke verysad.gif nestumas buvo nevietoj, o dar blogiau kad daktaras laiku nepamate ir prasidejo vidinis rajavimas teko operot doh.gif , dabar teks palaukt sake galesim mazdaug tik po kokiu 3 men planuot leliuka schmoll.gif , nors taip laukiam ir norim leliuko, bet teks pakentet
mmeda
QUOTE(ingutciuke @ 2009 07 16, 15:18)
sveikutes,  4u.gif  mes ir planavom leliuka,  pastojau iskart bet nepasiseke verysad.gif  nestumas buvo nevietoj, o dar blogiau kad daktaras laiku nepamate ir prasidejo vidinis rajavimas teko operot doh.gif  , dabar teks palaukt sake galesim mazdaug tik po kokiu 3 men planuot leliuka  schmoll.gif , nors taip laukiam ir norim leliuko, bet teks pakentet
*

neliudek , pailsesi, susitprinsi organizma ir viskas bus gerai, pamatysi. Cia tau 4u.gif
zuzla
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 07 16, 13:25)
isivaizduoju, kiek tas ciklas 45 dienu sukele vilciu...tikriausiai galvojai, kad jau pastojai...
*

ir ne vieną kartą biggrin.gif doh.gif todėl ir patariu - neskubėkit darytis testų, nes įsivarysit sau neigiamo testo fobiją doh.gif aš tai jau nebenoriu jokių testų schmoll.gif klausysiuos savęs ir testą darysiuos nebent kai du mėn veluos schmoll.gif

QUOTE(ingutciuke @ 2009 07 16, 15:18)
pastojau iskart bet nepasiseke verysad.gif
*

kaip gaila verysad.gif

mano viršininkui su žmona buvo taip - suplanavo, pastojo, gerai išnešiojo ir greitai pagimdė, daktarai sakė, buvo pavyzdinis gimdymas, lėlytė gimė sveika wub.gif to visoms ir linkiu 4u.gif
ingutciuke
pradzioj buvo labai sunku, negalejau sustot zliumbt , bet jau nurimau, laukiu kol sustipresiu ir kada galesim vel laukti leliuko, tik bijau kad vyras per tiek laiko nepersigalvotu biggrin.gif kai pakalusai zinias, mazina mamoms tuos pinigelius juodai, tai uz ka tuos vaikelius augint?/!! o as isviso 3 atzalu noreciau ax.gif
asorty
Jungiuosi prie merginu, kurios planuoja leliukus. smile.gif
Noretume ir mes su vyru antros atzaleles, tai dabar domiuosi kaip ruostis nestumui, apsilankiau pas ginekologe, ir paprasiau siuntimu, del citomegalo vir., toksoplazmozes. Tai ji kazkaip kreivai paziurejo, klausia ar blogai jauciuosi. Pasakiau: jog noriu jaustis rami. Tai ji tam butinybes neskiria, kazkaip pasimeciau
mmeda
QUOTE(ingutciuke @ 2009 07 16, 15:33)
pradzioj buvo labai sunku, negalejau sustot zliumbt , bet jau nurimau, laukiu kol  sustipresiu ir kada galesim vel laukti  leliuko,  tik bijau kad vyras per tiek laiko nepersigalvotu  biggrin.gif  kai pakalusai zinias, mazina mamoms tuos pinigelius juodai, tai uz ka tuos vaikelius augint?/!! o as isviso 3 atzalu noreciau  ax.gif
*

dar kol kas nemazina, nepatvirtino to siulymo dar, tikekimes ir nepatvitins. O as dvieju noreciau.... planuojam pirmaji tik pradeti rudeni, bet vis dar bijau kad maniskis nepersigalvotu kai tokios kalbos apie mazinimus ismoku eina... ir dar bijau kad kokiu ligu neatrastu del kuriu tektu atideti planavima....
laikykis, viskas bus gerai... mano brolienei buvo taip, o dabar va, dziaugiasi graziu, sveiku, dvieju menesiu kudikiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(asorty @ 2009 07 16, 15:34)
Jungiuosi prie merginu, kurios planuoja leliukus.  smile.gif
Noretume ir mes su vyru antros atzaleles, tai dabar domiuosi kaip ruostis nestumui, apsilankiau pas ginekologe, ir paprasiau siuntimu, del citomegalo vir., toksoplazmozes. Tai ji kazkaip kreivai paziurejo, klausia ar blogai jauciuosi. Pasakiau: jog noriu jaustis rami. Tai ji tam butinybes neskiria, kazkaip pasimeciau
*

sitiuos tyrimus daktarai siunciasi daryti tada, kai ilgai negali pastoti arba buna nesekmingas nestumas. Mano filosofija tokia - kam laukti, jei galima uzbegti viskam uz akiu. Cia kiekviena apsisisprendzia ar ddarytis siuos tyrimus. Viskas bus gerai, tik neissigask del tyrimu - palauk kol gydytoja paaiskins viska.
ingutciuke
ikiuosi geriausio 4u.gif kad sekantis bus sekmingas nestuke.gif
Adeliutė
Sveikos,
Senokai bebuvau... Dėl tyrimų - turėjau katę,tai pasidariau toksoplazmos lėtinę (mano pageidavimu siuntė šeimos gydytoja), bet paaiškėjo, kad aktualus ištikrųjų yra būtent aktyvusis. Dar raudoniukės, nes nežinojau, ar esu sirgusi. Ir man daktarė sakė, kad mažai kas darosi. Be to, kompetencijos tyrimus rekomenduoti ir analizuoti turi infektologai (aišku, ginės moteriškas ligas). Dėl mineralų - girdėjau, kad kalcį nėščiai geriau gerti, kuris yra vaikams skirtas. Jį ir geriau pasisavina. O vitaminų vasarą gerti kaip ir nereikėtų.
Dėl ankstyvų nėšt.požymių, tai ir aš buvau prisisvaigusi. Ir pilvas, ir krūtys padidėję ir pan., o pasirodo, tai artėjančių mėnesinių požymis. Beje, su pirmu lėliuku pastojau pirmą mėn. po KP nutraukimo, jokių tyrimų nesidariau ir nėštumo iki 1,5 mėn. jokių požymių nejutau.
Beje, šį mėn. lyg ir ovuliaciją jutau ir stengėmės, bet be rezultato...
Visoms sėkmės ir tyrimuose, ir bandant...
mmeda
Darydamasi tyrimus vadovavausi siuo straipsniuku, jau esu kazkur dejus ji siame forume:
Tai gydytojo genetiko A. Utkaus patarimai prieš planuojant nėštumą.
"Pries planuojama nestuma butina pasidaryti tokius tyrimus:
1. TTH
2. T3 ir T4
Siu tyrimu pakaktu ivertinti skydliaukes funkcijas, o jei nustatytu kazkokius pakitimus, tai jau reiktu ir skydliaukes echoskopijos ir gyd. endokrinologo konsultacijos.
Del infekciju reiktu pasidaryti tokius tyrimus:
specifinius imunoglobulinus G klases (IgG) del vejaraupiu, raudonukes, herpes I ir II tipo, citomegalijos, toksoplazmozes. Sie imunoglobulinai parodytu Jusu bukle del infekciju - jei randami IgG, tai yra gerai, nes rodo, kad esate persirge, skiepyta ir nera pavojaus vaisiui nestumo metu.
Imunoglobulinus M klases del infekciju siuo metu darytis nereiktu, nes jie atspindi umia bukle, t.y. liga. Juos reiktu darytis nestumo metu, jei dabar nerastu IgG.
Zinoma, pries planuojama nestuma reikalinga ir gydytojo ginekologo konsultacija, kuris, jei reikia, paskirtu papildomus tyrimus.

Nesidariau as hormonu tyrimu, tikiu kad viskas su situo pas mane gerai smile.gif Raudoniukes ir vejaraupiu nesidariau, nes mama sake, kad esu persirgus. Herpes ir nesidariau - zinau kad pas mane yra kazkuri forma (kai nusilpsta organizmas pasiuosia lupos "zaviomis" puslelemis. Visa kita dariaus del sventos ramybes smile.gif O kodel dariausi letines ligos, tai yra IgG tyrimus - siame straipsniukyje paaiskinta. Nors, manau, kiek gydytoju, tiek nuomoniu g.gif Ankscia juk jokiu tyrimu nesidarydavo ir gimdavo sveiki, grazus kudikiai smile.gif Taip kad manyciau jei kuriai neramu - galima nusirmaniti pasidarius tyrimus, o siaip - kam ieskot ligu? Geriau mintimis ir darbais blush2.gif kvieskimes maziuka pas save bigsmile.gif
Luna69
Labas rytas 4u.gif jungiuos ir as jau po truputi prie planuojanciu,pradejau gerti folio rugsti smile.gif bet man ginekologe pasake, kad ir vyrui reik gert g.gif bet cia forume kiek skaiciau tai tik moterys geria?
o del tyrimu tai planuoju tik del skydliaukes tuos pasidaryt, nes problemu turejus esu, tai butinai reik pakartotinus darytis
mmeda
QUOTE(Luna69 @ 2009 07 17, 12:14)
Labas rytas 4u.gif  jungiuos ir as jau po truputi prie planuojanciu,pradejau gerti folio rugsti smile.gif  bet man ginekologe pasake, kad ir vyrui reik gert g.gif  bet cia forume kiek skaiciau tai tik moterys geria?
o del tyrimu tai planuoju tik del skydliaukes tuos pasidaryt, nes problemu turejus esu, tai butinai reik pakartotinus darytis
*

as saviskiui tik vitaminu nupirkau ir prisakiau gerti smile.gif reikes patikrinti ar geria... smile.gif
Luna69
QUOTE(mmeda @ 2009 07 17, 09:18)
as saviskiui tik vitaminu nupirkau ir prisakiau gerti smile.gif reikes patikrinti ar geria... smile.gif
*

kokius pirkai vitaminus? man tai kai ginek pasake abiem gerti, tai abu ir geriam, nepakenks smile.gif
mmeda
QUOTE(Luna69 @ 2009 07 17, 12:38)
kokius pirkai vitaminus? man tai kai ginek pasake abiem gerti, tai abu ir geriam, nepakenks  smile.gif
*

as pati geriu vitakur su beta karotinu tai ir jam tokiu pat iteikiau. Itariu, kad ne visada isgeria, na bet manau tai nieko blogo. Juk mazutis augs manyje, tad mano organizmas turi buti pasiruoses smile.gif o ji gal jau pries pradedant darbus pamaitinsiu folio rugstimi... na bus matyt, svarbu siaip abu butumem sveiki smile.gif
as pas gine eisiu pirmadieni, paziuresiu ka sakys. Laukiu va turputi nerimaudama tyrimu atsakymu del chlamidiju, ureaplazmozes bei mikoplazmos... tikiuos paties geriausio smile.gif Noreciau jau kibti i darbus kita ar dar kita menesiuka ax.gif
Luna69
Kazkaip as neplanavau jokiu kitu tyrimu darytis apart skydliaukes, bet gal reiktu visgi g.gif nors nemanau kad man kasnors cia Anglijoj darys be priezasties! schmoll.gif
mmeda
QUOTE(Luna69 @ 2009 07 17, 13:10)
Kazkaip as neplanavau jokiu kitu tyrimu darytis apart skydliaukes, bet gal reiktu visgi g.gif  nors nemanau kad man kasnors cia Anglijoj darys be priezasties! schmoll.gif
*

ir nesidaryk, man tuo tyrimus buvo gydytoja kazkada rekomendavus pasidaryti, bes as tuo metu kazkaip nepasidariau... tai va, dabar darausi smile.gif ir nieko blogo nesitikiu, tieisog kad ramiau butu smile.gif
Luna69
QUOTE(mmeda @ 2009 07 17, 10:15)
ir nesidaryk, man tuo tyrimus buvo gydytoja kazkada rekomendavus pasidaryti, bes as tuo metu kazkaip nepasidariau... tai va, dabar darausi smile.gif ir nieko blogo nesitikiu, tieisog kad ramiau butu smile.gif
*

na turbut ir nesidarysiu smile.gif o tau viskas bus ok 4u.gif
Litute
Skydliaukes tyrimus butina darytis toms, kurios jau turi problemu su skydliauke. Nes nestumo metu keiciasi hormonu pusiausvyra ir kaip zinom skydliauke kai kuriuos is ju gamina, tad tenka subalansuot smile.gif
pasimetus1140
QUOTE(mmeda @ 2009 07 17, 12:43)
as pati geriu vitakur su beta karotinu tai ir jam tokiu pat iteikiau. Itariu, kad ne visada isgeria, na bet manau tai nieko blogo. Juk mazutis augs manyje, tad mano organizmas turi buti pasiruoses smile.gif o ji gal jau pries pradedant darbus pamaitinsiu folio rugstimi... na bus matyt, svarbu siaip abu butumem sveiki smile.gif
as pas gine eisiu pirmadieni, paziuresiu ka sakys. Laukiu va turputi nerimaudama tyrimu atsakymu del chlamidiju, ureaplazmozes bei mikoplazmos... tikiuos paties geriausio smile.gif Noreciau jau kibti i darbus kita ar dar kita menesiuka  ax.gif
*

kokioj vaistinej pirkai vitakur? as karta paprasiau, tai tokiu negirdejus vaistininke buvo...sako gal vitiron? sakau nu kad ne... g.gif
asorty
Taigi, pasidariau kraujo tyrimus del citomegalo ir toksoplazmozes. blink.gif Tyrimo rezultatai rogo ig G teigiama, visus kitus virusai neigiami. Pas daktare keliausiu po geros savaiteles, laukiu konsultacijos.
Siuo metu geriu foline rugsti, vitaminu nevartoju, stengiuosi kuo daugiau lietuvisku vaisiu ir uogu valgyti. smile.gif
Tad sekmes visoms busimoms mamytems laukiant savo burbuliuku- stebukliuku 4u.gif
zossss
cia tarp kiyko 4u.gif http://www.filmai.in/uzeik-15705.html nemokami filmai interne, iskarto uzkrauna ir visaj nestringa ir didelis lietuvisku filmu pasirinkimas :-D
mmeda
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 07 17, 16:28)
kokioj vaistinej pirkai vitakur? as karta paprasiau, tai tokiu negirdejus vaistininke buvo...sako gal vitiron? sakau nu kad ne... g.gif
*

pirkau eurovaistinej, akropoly... hm g.gif o gal sumaisiau pavadinima? dabar savaitgali palikau tuos vitaminus tetukui savo - vargselis serga, ligoninej guli sad.gif
Vitaminai buteliukyje, su morkine etikete. Buvo ideta i dezute morkine. Nejau as sumaisiau pavadinima? labai atsiprasau jei taip sad.gif bet buvau isitikinus kad vitakur...

gavau pagaliau atsakymus tyrimu - pasirodo esu sveika : nei chlamidiju, nei ureoplazmos nei micoplazmos nerasta pas mane smile.gif
Šarlote
Tikrai yra vitaminai Vitakur
va čia jų aprašymas
mmeda
Labai atsiprasau, bet pasirodo pamelavau jums... pavadinimas ne vitakur , o vitrum blush2.gif blush2.gif blush2.gif Nesuprantu kaip cia man taip susimaise... blush2.gif
Va taip atrodo jie ( panarsius interneta radau):
http://mediacentras.penki.lt/default.aspx?...ObjectID=167336
Tik maniskiai buvo su beta karotinu - parasyta ant dezutes ir antbuteliuko buvo....
Dar karteli atsiprasau.
Patiko man jie, kad nebrangus , ir ju daug. Ir svarbiausia, man tiko, nes ne visi tinka vitaminai man...
pasimetus1140
na nieko tokio smile.gif
man cia siek tiek anksciau kolege rekomendavo vitaminus vitakur. as norejau nupirkti mamai dovanu, nes lyg ir prasidejinejo menopauze...tada paprasiau camelia vaistinej, tai sake tokiu nera, uztat dabar isgirdus pavadinima ir paklausiau, kur buna... smile.gif
Tina-Lita
Sveikos 4u.gif
Skaitau, skaitau ir atsirado klausymas: kokius tyrimus skiria bendrosios praktikos gyd., o kokius gyne? Sakau, gal man pas b.p.gyditoja is pradziu nueti, gal dotu siuntyma kokiems tyrimams. Nes as labai retas svecias (1 karta per kokius3-4 metus) pas ja bunu, tai gal ir pasiulytu... g.gif
Šarlote
QUOTE(Tina-Lita @ 2009 07 20, 15:36)
Sveikos  4u.gif
Skaitau, skaitau ir atsirado klausymas: kokius tyrimus skiria bendrosios praktikos gyd., o kokius gyne? Sakau, gal man pas b.p.gyditoja is pradziu nueti, gal dotu siuntyma kokiems tyrimams. Nes as labai retas svecias (1 karta per kokius3-4 metus) pas ja bunu, tai gal ir pasiulytu...  g.gif
*

Manau čia labai priklauso nuo tavo šeimos gydytojos ir nuo ginekologės. Mane dėl onkocitologinio abi norėjo siųsti, bet kadangi pasakiau, kad pas vieną pasidariau, tai liepė kopiją tyrimo parnešti.
Manau su kuo geriau sutari, su ta ir kalbėk dėl tyrimų.
mmeda
QUOTE(asorty @ 2009 07 18, 08:04)
Taigi, pasidariau kraujo tyrimus del citomegalo ir toksoplazmozes.  blink.gif Tyrimo rezultatai rogo ig G teigiama, visus kitus virusai neigiami. Pas daktare keliausiu po geros savaiteles, laukiu konsultacijos.
Siuo metu geriu foline rugsti, vitaminu nevartoju, stengiuosi kuo daugiau lietuvisku vaisiu ir uogu valgyti. smile.gif
Tad sekmes visoms busimoms mamytems laukiant savo burbuliuku- stebukliuku 4u.gif
*

pas mane toxoplazmozes IgG neigiamas, o citomegalo teigiamas... ir dar kaip reikiant virsina norma (norma 0-1.2, o pas mane 10.43). Pas gine einu siandien - dziaugiuos kad jokiu ligu kur dariaus tyrimus nerado pas mane smile.gif o pas seimos - treciadieni... rupi man ka pasakys del to citomegalo viruso g.gif tikiuos kad nieko blogo ir galesiu ramiai planuoti savo maziuka smile.gif
o siaip jei IgG teigiamas tia nieko blogo, tai rodo kad esi sirgus sia liga ir kad tavyje jau yra antikuniu - tad belieka tik stiprinti organizma , imuniteta ir viskas bus gerai, mazesne tikimybe kad prasides umi liga smile.gif
Adeliutė
Pas ką eisi tyrimams siuntimo, nesvarbu, nes visi mokami. Sutinku, eik, pas ką mieliau. Aš ūmiąją toksoplazmozę papildomai tyriausi, nes norėjau sužinoti, ar kartais šiuo metu nesergu (dėl katės). Juk ligos simptomų gali iškart nejausti. Ir, jei neklystu, toksoplazmoze persirgus, imuniteto neįgyjama, na gal tik mažesnė tikimybė antrą kartą susirgti.
Papildyta:
Kaip zuzlai sekasi? Kaip vyro tyrimai?
mmeda
labas rytas, mergaites...
buvau vakar pas savo gine - nuramino, padrasino, sake sekanti karta jau laukia ne vienos ax.gif o, kad tai butu tiesa smile.gif
beliko dar pas seimos gydytoja apsilankyti - prasysiu siuntimo pas dermatologa - apgama butinai viena reikia patikrinti ...

linkiu ir jums geros nuotaikos ir sveikateles smile.gif
zuzla
QUOTE(Adeliutė @ 2009 07 21, 01:00)
Kaip zuzlai sekasi? Kaip vyro tyrimai?
*

malonu, kad domiesi 4u.gif tirtis dar nebuvom blush2.gif nes iš dangaus nukrito atostogų planavimas, tai ne tas galvoj blush2.gif gal, kai jau viską suplanuosim ir ramiai lauksim kelionės, nueisim smile.gif

QUOTE(mmeda @ 2009 07 21, 09:10)
buvau vakar pas savo gine - nuramino, padrasino, sake sekanti karta jau laukia ne vienos  ax.gif

linkiu ir jums geros nuotaikos ir sveikateles smile.gif
*

nu va, kaip gerai smile.gif

drinks_cheers.gif
Šarlote
Ar ką nors yra pykinę nuo Vitakur? Vakar išgėriau vakare ir po kokios nepilnos valandos kaip pradėjo kykinti, fui doh.gif Išgėriau kartu su foline, gal negalima? g.gif
mmeda
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 21, 10:25)
Ar ką nors yra pykinę nuo Vitakur? Vakar išgėriau vakare ir po kokios nepilnos valandos kaip pradėjo kykinti, fui doh.gif  Išgėriau kartu su foline, gal negalima? g.gif
*

paprastai nuo vitaminu neturetu pykinti, nebet isgertum ant tuscio skrandzio, t.y. nieko nevalgius. Dar vitaminus rekomenduotina uzsigerti stikline vandens - ne vienu gurksneliu.
Retais atvejais, bet pasitaiko, kad vitaminai netinka. Man, pvz, netinka Super Tera M - ir skrandi dirgina ir siaip, oda pasidaro tokia jautri jautri... zodziu, negaliu as ju gerti... o kiti vitaminai visai nieko...
dar pasiziurek ar tuose vitaminuose nera folines rugsties... nors neturetu pykinti nuo jos, kazkur skaiciau, kad nepersidozuoja ji. Bet kam virsyti rekomenduojama norma? smile.gif

tai tiek, visos mano zinios apie vitaminus smile.gif
Šarlote
QUOTE(mmeda @ 2009 07 21, 11:36)
paprastai nuo vitaminu neturetu pykinti, nebet isgertum ant tuscio skrandzio, t.y. nieko nevalgius. Dar vitaminus rekomenduotina uzsigerti stikline vandens - ne vienu gurksneliu.
Retais atvejais, bet pasitaiko, kad vitaminai netinka. Man, pvz, netinka Super Tera M - ir skrandi dirgina ir siaip, oda pasidaro tokia jautri jautri... zodziu, negaliu as ju gerti... o kiti vitaminai visai nieko...
dar pasiziurek ar tuose vitaminuose nera folines rugsties... nors neturetu pykinti nuo jos, kazkur skaiciau, kad nepersidozuoja ji. Bet kam virsyti rekomenduojama norma? smile.gif

tai tiek, visos mano zinios apie vitaminus smile.gif
*

Gėriau pavalgius ir su gal ne pilna stikline vandens, bet panašiai. O dėl folinės, lyg tai ten nėra. Va tokia jo sudėtis:

2 aktyviųjų medžiagų kompleksai vienoje kapsulėje VITAKUR plus nakvišos ir vitaminų kapsulėse yra dviejų aktyviųjų medžiagų derinys: I gyvybiškai svarbių medžiagų komplekse yra tausojančiai gauto nakvišos aliejaus ir visų svarbių B grupės vitaminų. II gyvybiškai svarbių medžiagų komplekse yra kofermento Q 10 bei vitaminų C, E ir beta-karotino (=provitamino A).
mmeda
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 21, 10:41)
Gėriau pavalgius ir su gal ne pilna stikline vandens, bet panašiai. O dėl folinės, lyg tai ten nėra. Va tokia jo sudėtis:

2 aktyviųjų medžiagų kompleksai vienoje kapsulėje VITAKUR plus nakvišos ir vitaminų kapsulėse yra dviejų aktyviųjų medžiagų derinys: I gyvybiškai svarbių medžiagų komplekse yra tausojančiai gauto nakvišos aliejaus ir visų svarbių B grupės vitaminų. II gyvybiškai svarbių medžiagų komplekse yra kofermento Q 10 bei vitaminų C, E ir beta-karotino (=provitamino A).
*

Pabandyk dar karta isgerti ir ziurek kas bus - jei vel labai pykins - gal ir netinka.
Thais
Sveikos visos svajonancios apie didelius ispustus pilvukus nestuke.gif nestuke.gif
Jungiuosi i jusu grazu ir plepu bureli (jei priimsite) ax.gif

Mes apie nestuke.gif su MB vis pagalvojam ir pagalvojam, o si menesi ememes rimtu gamybos darbu smileysex.gif blush2.gif (taikem ant paciu paciu geriausiu dienu), tad dabar baisiai nelaukiu mmm... (liepos 30).

Kadangi planuot sirdelese pradejom jau pries gera pusmeti, pradejau gerti folio rugsti ir dar daktaras israse ekologiska gelezi, nes truputi truksta man jo... O siaip gine be galo saunus- padare visus imanomus tyrimus, taip pat liepe ateit su MB pas ji, kad su abiem galetu pasnekti ir padrasinti MB biggrin.gif

Norejau paklausti, ar imanoma, jog tik namuose laikomas katinas uzsikrestu toksoplazma? nes turim viena ir kazkaip baisu man dabar ja net i rankas paimti... unsure.gif
zuzla
QUOTE(Thais @ 2009 07 21, 16:32)
Norejau paklausti, ar imanoma, jog tik namuose laikomas katinas uzsikrestu toksoplazma?

nes turim viena ir kazkaip baisu man dabar ja net i rankas paimti... unsure.gif
*

aš nesukčiau sau dėl to galvos ax.gif toksoplazma galima ne tik nuo katės pasigaut irnesakyk.gif

vargšė katė unsure.gif
Thais
QUOTE(zuzla @ 2009 07 21, 15:53)
aš nesukčiau sau dėl to galvos ax.gif  toksoplazma galima ne tik nuo katės pasigaut irnesakyk.gif

vargšė katė unsure.gif
*

as tai siaip nesijaudinau, bet daug draugiu siuo metu nestuke.gif , tai jos visos net pas mus i svecius neuzeina, taip mano mielo katinuko baiminasi... verysad.gif o kaip zinot, baime uzskreciama...ypac dabar kai labai tikiuosi menesio pabaigoje nesulaukti mmm...
zuzla
QUOTE(Thais @ 2009 07 21, 17:01)
as tai siaip nesijaudinau, bet daug draugiu siuo metu  nestuke.gif , tai jos visos net pas mus i svecius neuzeina, taip mano mielo katinuko baiminasi... verysad.gif  o kaip zinot, baime uzskreciama...ypac dabar kai labai tikiuosi menesio pabaigoje nesulaukti mmm...
*

joooo doh.gif ir kaip anksčiau moterys be visokių tyrimų šmyrimų gyveno ir glaudė savo katinukus bele kur lakstančius ir nesibaimino dėl nieko??? pasakysiu dėl ko - nežinojo ax.gif po tokių situacijų pradedu tikėti, kad tikrai ligą galima sau įsikalbėt g.gif
kineziste
Labas,mielos mamytes.As naujoke.Vis skaitineju apie planuojamus nestumus,nes ir pati planuoju vaikuti.Kol nepradejau ,cia skaityt - maniau,kad svarbiausia bus pasitikrint del chlamidiju ir gerti foline rugsti,bet perskaicius pirmus 20 psl.is pirmos temos,susidariau sarasa tyrimu.Be to,siandien niekaip nebegalejau ieit i ta senaja tema,kad pabaigt skaityt iki galo. unsure.gif
As pamaniau,kad ,jei nebus lb savanaudiska,paprasyt jusu pagalbos.Cia turiu sarasa tyrimu,kuri sudariau:
raudoniukes IgG(as nezinau ar ja sirgau - noriu paklaust ar sis tyrimas parodo - ar sirgau ta liga)
vejaraupiu IgG
toksoplazmoze IgG ir IgH(nesuprantu kodel reikia atlikt abu tyrimus,jug sis tyrimas daromas del naminiu gyvunu nesiojamu parazitu,bet as skaiciau,kad pasigaut siu bakteriju galima ir padirbus sode?)
citomegalo viruso IgG ir IgH(vel kam 2 tyrimai?)
Ureoplazma(kas tai?)
mikoplazma(kas tai?)
TTH(kas tai?)
T3 ir T4(kas tai?)
herpes I ir II tipo
Tai va cia sarasas . Ar kuri nors daretes siuos visus tyrimus?as gal einu lengviausiu budu,bet noreciau,kad man patartumet - ar cia visas sarasas tyrimu,kuri reikia pasidaryt,kad paaiskintumet - ka reiskia visi tie tyrimai. rolleyes.gif As manau butu labai daug dekingu pradedanciu mamyciu - jei vienoj vietoj surasytumet visus reikalingus tyrimus ir skiepus,reikalingus,planuojant nestuma.Aciu blush2.gif
Adeliutė
Aišku, kad būtų naudinga rasti informaciją temos pradžioje. Bet tyrimų rekomendavimas - labai subjektyvus dalykas. Jeigu net gydytojai šiek tiek nustemba ir pasako, kad mažai kas juos darosi. Be to, kas aktualu vienai, kitai gal nėra taip svarbu. Ir aš nemažai sugaišau, kol senąsias temas perskaičiau, bet tai buvo labai labai naudinga. Nes tik taip sužinojau įvairią patirtį ir susidariau nuomonę, kokius tyrimus darytis, kaip juos interpretuoti.
Siūlyčiau pirmiausia pasidomėti persirgtomis infekcinėmis ligomis savo medicininėje kortelėje poliklinikoje (Maniškė dingusi reorganizuojant polikliniką, tad iki 7 metų nebuvo duomenų). Gal paaiškės, kad vėjaraupiais ir raudoniuke esi persirgus. Dėl toksoplazmos - siūlyčiau pasidaryti, nes jau dabar dėl to nervuojiesi. Apie skydliaukės tyrimų (TTH, T3, T4) būtinumą nieko negaliu pasakyti. O citomegalo nesidariau, nes daug visokių nuomonių apie šį virusą yra. O ir jį turint - gali ir sėkmingai išnešioti ir pagimdyti sveiką kūdikį, o gali ir labai liūdnos pasekmės būti, gydymo kaip ir nėra, tad nusprendžiau, kad geriau mažiau žinoti... Nieko konkretaus, tik mano nuomonė.
viduku
aš pasidariau tik vėjaraupių IgG, raudoniukės IgG, nes būtent šie tyrimukai parodo, ar sirgusi. dar toksoplazmozės IgG ir IgM bei citomegalo IgG ir IgM.
klausiau dėl kitų tyrimukų - nieko nerekomendavo, nors klinika ir privati, ir daryt galėtų kad ir visus - tik mokėk pinigus. sakė, kad kiti tik tuo atveju, jei jauti, kad kažkas negerai, ar dažnai panašiom ligom sergi... taip pat ir skydliaukės - tik jei turėjai kada problemų mirksiukas.gif vyrui irgi nieko nerekomendavo. sako, taip pat jeigu tik yra kokių nusiskundimų smile.gif
tai va, dabar laukiu atsakymų ax.gif

dar galvosiu apie mikoplazmos, ureoplazmos ir chlamidijų tyrimus... daugiau tai nea. nemanau, kad verta persistengti...
paskui jau folinė, ir pirmyn bigsmile.gif
Šarlote
QUOTE(Thais @ 2009 07 21, 17:32)

Norejau paklausti, ar imanoma, jog tik namuose laikomas katinas uzsikrestu toksoplazma? nes turim viena ir kazkaip baisu man dabar ja net i rankas paimti... unsure.gif
*

Tik žiūrėk tu jos ta toksoplazma neužkrėsk lotuliukas.gif
Jei rimtai pasidaryk tyrimą, jei dabar neturi ūmios toksoplazmos, tai vadinasi tavo katė jos irgi neturi ir tavęs neužkrės, nes jei būtų turėjusi jau būtų užkrėtusi mirksiukas.gif
mmeda
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 22, 10:06)
Tik žiūrėk tu jos ta toksoplazma neužkrėsk lotuliukas.gif
Jei rimtai pasidaryk tyrimą, jei dabar neturi ūmios toksoplazmos, tai vadinasi tavo katė jos irgi neturi ir tavęs neužkrės, nes jei būtų turėjusi jau būtų užkrėtusi mirksiukas.gif
*

tikrai taip, pritariu smile.gif daktarai akcentuoja kates, nes dazniausia nuo ju "pasigaunama" ta toxoplozmoze.... o siaip, jei iki siol neturi, tai tavo katyte ir naturi ir gali buti rami smile.gif be to, pavojinga buna tik umi viruso forma, taip kad nepergyvenk. smile.gif

viduku
QUOTE(mmeda @ 2009 07 23, 13:14)
tikrai taip, pritariu smile.gif daktarai akcentuoja kates, nes dazniausia nuo ju "pasigaunama" ta toxoplozmoze.... o siaip, jei iki siol neturi, tai tavo katyte ir naturi ir gali buti rami smile.gif be to, pavojinga buna tik umi viruso forma, taip kad nepergyvenk. smile.gif
*

kaip suprantu, ūmi yra IgM, o lėtinė IgG, ar ne?...

aš jau pradedu visko bijoti... prisiskaičiau SM visokių istorijų... doh.gif
mmeda
QUOTE(ViduKu @ 2009 07 23, 14:58)
kaip suprantu, ūmi yra IgM, o lėtinė IgG, ar ne?...

aš jau pradedu visko bijoti... prisiskaičiau SM visokių istorijų...  doh.gif
*

tikrai taip, ir nesibaimink nieko - tas kenkia daug labiau nei kokios ligos smile.gif Greiciausia busi sveika kaip ridikas smile.gif Kaip kad as - ir buvau prisibaiminus, prisiskaicius, o pasirodo visai be reikalo smile.gif Dar liko va bendruosius tyrimus pasidaryti ir viskas - galiu pradeti darbus smile.gif
tikiuos maniskis nepersigalvos g.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.