Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

QUOTE(Ruby Tuesday @ 2009 07 13, 19:24)
Sveikos smile.gif Noreciau vartoti kalci, nes mano nagai labai susilpnejo. Planuojame leliuka, nemanau, kad kalcis pakenktu, jeigu pastociau, bet kaip del vitamino D? Turiu kalcio tableciu su vitaminu D, o kazkur girdejau, kad nestumo metu jis nelabai gerai...

Labutis smile.gif manau jei nevirsysi rekomenduojamos normos - blogai nebus - cia mano nuomone. As dabar geriu kompleksa vitaminu ir mineralu. Jus sudetyje visko yra - bet kazkaip man jie tinka - tikrai atsistate organizmas, tik tiek kad apetita labai kelia.... na bet stengiuos tvarkytis su tuo smile.gif o siaip - paklausk savo gydytojos, ji tikrai paaiskins viska ir patars.
Papildyta:
QUOTE(shining_star @ 2009 07 13, 16:28)
tyrimo paemimas 6 Lt lyg. (ENDEMIK klinikoje)
as irgi buvau prisiplanavus visokiausiu tyrimu, bet paskaiciau, kad ureaplazmos yra naturali moters fauna. kai jos suaktyveja, sukelia slapimo ir inkstu sutrikimus (pozymius tada tikrai jauti)....jei jos nebuna aktyvios, ju gydyti nereikia...dauguma merginu gydo tas ureaplazmas, geria stipriausius antibijotikus, kelis kartus daro tuos tyrimus, nualina organizma ir vistiek ju neisnaikina....vienu metu gali tyrimas net neparodyti ureaplazmu (jei jis paimamas netikslingai del laiko tarpo), o veliau jos gali vel atsirasti, net lytiniu santykiu neturint....
todel nusprendziau sio tyrimo nedaryti...
del to citomegalo, tai sitas tyrimas labai netikslingas buna....ji reikia nemazai kartu pakartot, bet ir tai netikslumu vis buna....
toksoplazmoze velgi, ja gali tureti, bet nebeisgydysi, ji tik gali buti aktyvi arba ne (taip pat kaip ir citomegalas)...skaiciau, kad moterys buna turi ta toksoplazmoze ir pagimdo sveikus vaikus (tyrimus pasidaro del jos tik kai pastojusios buna)...
na cia tik mano zinios, gal as ir klystu, bet labai sumazinau tyrimu kieki....
manau uztenka paseli padaryt ir chlamidija...na dar svarstau mikoplazmas...

beje, AIDS centre ureaplazmos ir mikoplazmos - 45Lt. gal kam pravers si info, jei kas nusprestu darytis tuos du tyrimus...


as ureoplazmas seniai norejau daryti, nes man gan daznai kartojasi slapimtakiu uzdegimas, tad bus ramiau manau po tyrimo. citomegala norejau paziureti ar ji turiu. Siai ar taip ji reikes darytis kai jau pastosi - ziures ar neaktyvus tas virusiukas. Siaip jei jei aktyvus -- reikia gydyti. Toksoplazmoze - ir darosi pastoje, o as dariausi kad zinociau ar ji pas mane yra ar ne, nes kazkaip aplinkui daug kas kates isigijo, o be to ja apsikresti galima nebutinai nuo gyvunu. Butu geria kad pastojant ir nebutu aktyvus virusiukas. Zodziu dariausi kad man paciai butu ramu. Dabar laukiu atsakymu ir tikiuosi kad viskas bus gerai smile.gif Daug skaiciau, domejausi ir vis del to nusprendziau pasidaryti siuos tyrimus vien del savo sventos ramybes smile.gif
Atsakyti
įdomu, kaip būtų, jei aš bučiau prieš pradedant "darbus" pasidarius tuos visus tyrimus, išleidus krūvą pinigų, ir va jau nepastoju beveik metus, per kuriuos ir virusai gali suaktyvėti ir kitų ligų atsirasti g.gif tai ką, visus tyrimus reikėtų ir vėl darytis?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 07 14, 09:34)
įdomu, kaip būtų, jei aš bučiau prieš pradedant "darbus" pasidarius tuos visus tyrimus, išleidus krūvą pinigų, ir va jau nepastoju beveik metus, per kuriuos ir virusai gali suaktyvėti ir kitų ligų atsirasti g.gif tai ką, visus tyrimus reikėtų ir vėl darytis?? ax.gif

nezinau, bet dabar kai pasidariau tyrimus, zinosiu, kad tikrai ne del tokiu ligu nepavyskta pastoti (nors tikiuos kad viskas is karto pavyks... optimiste as ).. o siaip, tai ... vaizuojant darytis tyrimus ir save kvaile isvadinau , kad ieskaus sau ligu, bet po to pagalvojau, kad jei kas butu ne taip ar del tokios ligos kas nors negero ivyktu, taigi nagus nusigrauzsciau... tad nusprendziau geriau pasidaryti dabar tyrimus vien del sventos ramybes. Buciau cia neskaitinejus, buciau jokiu tyrimu nesidarius ir ramiai sau planavus ir laukus "darbu" pradzios. O dabar va kai prisiskaiciau tai ir lenda visokios mintys.... ech.... siaip ar taip, anksciau laukdavo, pastodavo ir pagimdydavo sveikus vaikucius be jokiu tokiu tyrimu smile.gif Tikekimes, kad visos greitai sulauksim ziniu is gandro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 07 14, 10:34)
įdomu, kaip būtų, jei aš bučiau prieš pradedant "darbus" pasidarius tuos visus tyrimus, išleidus krūvą pinigų, ir va jau nepastoju beveik metus, per kuriuos ir virusai gali suaktyvėti ir kitų ligų atsirasti g.gif tai ką, visus tyrimus reikėtų ir vėl darytis?? ax.gif



Dėl to ir reikia pasitarti su gydytoja, o ne savo nuožiūra darytis visus galimus tyrimus. Nuo visko gi neišsitirsi, o ir vakar išsityrus, dar nereiškia, kad ryt kokio velnio nepasigausi. O jei pasigausi, aš galvoju, turi būti kažkokie požymiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarlote: 14 liepos 2009 - 09:03
as manau, kad uztenka pasidaryti chlamidijas ir paseli...o kai pastosi, tai visa kita gydytojas nusius pasidaryti su siuntimu, ir nereiks moketi kruvas pinigu mirksiukas.gif
beje, skaiciau viename forume, kad moteris, kuri buvo katik pastojusi, turejo ta toksoplazmoze, bet pagimde sveika vaika, ir dar dvieju susilauke....nieko baisaus nenutiko....juk tuos katinus daug kas laiko nuo vaikystes...ir anksciau juos zmones laike ir visi sveiki gimdavo...... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shining_star @ 2009 07 14, 10:37)
as manau, kad uztenka pasidaryti chlamidijas ir paseli...o kai pastosi, tai visa kita gydytojas nusius pasidaryti su siuntimu, ir nereiks moketi kruvas pinigu mirksiukas.gif
beje, skaiciau viename forume, kad moteris, kuri buvo katik pastojusi, turejo ta toksoplazmoze, bet pagimde sveika vaika, ir dar dvieju susilauke....nieko baisaus nenutiko....juk tuos katinus daug kas laiko nuo vaikystes...ir anksciau juos zmones laike ir visi sveiki gimdavo...... mirksiukas.gif

as ir zinau kad pastojusi moteris turejo toksoplazmoze-gime sveikas grazus kudikis smile.gif tik nestumas komplikuotas buvo... ai, manau, cia nuo kiekvienos organizmo ptiklauso. Tikrai nereikia darytis visu tyrimu. As tiesiog norejau ir pasidariau - juk blogiau nebus smile.gif o ir man paciai ramiau smile.gif cia kiekvienos apsisprendimas smile.gif
Atsakyti
Mes irgi nutarėm jau po truputį kviestis gandrą 4u.gif Ginekologė rekomendavo pradėt gerti folinę rūgštį. Stai, jau kokį mėnesį ir geriu. Tik pajutau, kad žymiai padidėjo krūtys. Šiaip niekur neradau tokio folinės rūgšties poveikio. Gal tai ir nesusiję, bet nelabai suprantu, nuo ko čia taip galėtų darytis g.gif Dar nesilaukiu.
Gal kuriai nors buvo taip?
Atsakyti
QUOTE(sigita79 @ 2009 07 14, 12:40)
Mes irgi nutarėm jau po truputį kviestis gandrą  4u.gif  Ginekologė rekomendavo pradėt gerti folinę rūgštį. Stai, jau kokį mėnesį ir geriu. Tik pajutau, kad žymiai padidėjo krūtys. Šiaip niekur neradau tokio folinės rūgšties poveikio. Gal tai ir nesusiję, bet nelabai suprantu, nuo ko čia taip galėtų darytis  g.gif Dar nesilaukiu.
Gal kuriai nors buvo taip?



Gal svorio paskutiniu metu priaugai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 07 14, 09:13)
drinks_cheers.gif tai laikom kūmsčius mirksiukas.gif

o pas mus dabar pats darbymetis blush2.gif jei vadovautis gleivėmis blush2.gif


Primink kokios gleivės turi būti?Aš jau visai painiojuosi.
Papildyta:
QUOTE(sigita79 @ 2009 07 14, 11:40)
Mes irgi nutarėm jau po truputį kviestis gandrą  4u.gif  Ginekologė rekomendavo pradėt gerti folinę rūgštį. Stai, jau kokį mėnesį ir geriu. Tik pajutau, kad žymiai padidėjo krūtys. Šiaip niekur neradau tokio folinės rūgšties poveikio. Gal tai ir nesusiję, bet nelabai suprantu, nuo ko čia taip galėtų darytis  g.gif Dar nesilaukiu.
Gal kuriai nors buvo taip?


Aš ir jau kokį mėnesį geriu folinę rūgštį, bet nepajutau jokio poveikio tame tarpe ir kad krūtys padidėtų....
Papildyta:
QUOTE(mmeda @ 2009 07 14, 09:27)
Labutis smile.gif manau jei nevirsysi rekomenduojamos normos - blogai nebus - cia mano nuomone. As dabar geriu kompleksa vitaminu ir mineralu. Jus sudetyje visko yra - bet kazkaip man jie tinka - tikrai atsistate organizmas, tik tiek kad apetita labai kelia.... na bet stengiuos tvarkytis su tuo smile.gif o siaip - paklausk savo gydytojos, ji tikrai paaiskins viska ir patars.
Papildyta:
as ureoplazmas seniai norejau daryti, nes man gan daznai kartojasi slapimtakiu uzdegimas, tad bus ramiau manau po tyrimo. citomegala norejau paziureti ar ji turiu. Siai ar taip ji reikes darytis kai jau pastosi - ziures ar neaktyvus tas virusiukas. Siaip jei jei aktyvus -- reikia gydyti. Toksoplazmoze - ir darosi pastoje, o as dariausi kad zinociau ar ji pas mane yra ar ne, nes kazkaip aplinkui daug kas kates isigijo, o be to ja apsikresti galima nebutinai nuo gyvunu. Butu geria kad pastojant ir nebutu aktyvus virusiukas. Zodziu dariausi kad man paciai butu ramu. Dabar laukiu atsakymu ir tikiuosi kad viskas bus gerai smile.gif Daug skaiciau, domejausi ir vis del to nusprendziau pasidaryti siuos tyrimus vien del savo sventos ramybes smile.gif


O kokie ten vitaminai?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2009 07 14, 20:29)
Primink kokios gleivės turi būti?Aš jau visai painiojuosi.


jos pasidaro skystesnės, tąsesnės, taip sakant g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2009 07 14, 20:29)
Primink kokios gleivės turi būti?Aš jau visai painiojuosi.
Papildyta:
Aš ir jau kokį mėnesį geriu folinę rūgštį, bet nepajutau jokio poveikio tame tarpe ir kad krūtys padidėtų....
Papildyta:
O kokie ten vitaminai?

nepamenu pavadinimo sad.gif jie nera specialiai skirti planuojancioms ar beislaukiancioms. Tai paprastu vitaminu ir mineralu kompleksas - jauciau kad organizmas buvo labai issibalansaves, tad apsidziaugiau tada radus dideli kieki ir nebrangius. Papildomai folio rugsties negeriu, nes tuos vitaminuose yra 400 folio rugsties. Kai sugersiu vitaminus, gersiu tik folio rugsti ax.gif
Atsakyti
nu ka, gavau ka tik citomegalo ir toxoplazmos tyrimus.
Citomegalo tyrimas teigiamas, kiek suprantu turiu si virusa, nes antikuniu rasta. O toxoplazmos neigiamas smile.gif vadinas dar nesu pasigavos sios zarazos smile.gif Tikiuos viska paaiskins issamiau gydytoja kita savaite....
Atsakyti