Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Krikščioniški filmai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Religija
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Versmė
QUOTE(irmaliet @ 2010 12 16, 16:02)
Kiekvienas filmas suteikia minčių ir emocijų...

tik ne visos būva

aš laukiau to BUM ir jo nesulaukiau. tiesa paskutinių 20 min jau nebežiūrėjau, gal praleidau  g.gif
*

Pavasaris, vasara, ruduo, žiema ir vėl pavasaris
Šitas tobulas, apie gyvenimą, kad viskas eina ratu, pažiūrėjus dar ilgai sukasi mintys paie viską. Tiesa, ne krikščioniškas, o budistinis, bet labai verta pamatyti wub.gif
be rėmų
QUOTE(Versmė @ 2010 12 16, 18:55)
Pavasaris, vasara, ruduo, žiema ir vėl pavasaris
Šitas tobulas, apie gyvenimą, kad viskas eina ratu, pažiūrėjus dar ilgai sukasi mintys paie viską. Tiesa, ne krikščioniškas, o budistinis, bet labai verta pamatyti  wub.gif
*

Taip, šitas filmas man taip patiko, kad dar net dabar jį prisimenu, tikrai labai geras.
Panašios nuotaikos yra ir šitas http://my-hit.ru/film/5161/online tik anksčiau nedrįsau siūlyti, nes irgi nėra krikščioniškas ax.gif
CuteButPsycho
Visoms patariu pažiūrėti 'Elijo knyga'.
Tai protestantų filmas, tačiau tikrai vertas dėmesio ir krikščionims. Labai prikausto. Būtinai pažiūrėkit,po šio filmo įvyko daug atsivertimų, žmonės panoro gilintis ir skaityti Bibliją. Liuuux! 4u.gif
biziukas
QUOTE(CuteButPsycho @ 2011 01 02, 22:59)
Visoms patariu pažiūrėti 'Elijo knyga'.
Tai protestantų filmas, tačiau tikrai vertas dėmesio ir krikščionims. Labai prikausto. Būtinai pažiūrėkit,po šio filmo įvyko daug atsivertimų, žmonės panoro gilintis ir skaityti Bibliją. Liuuux!  4u.gif
*

Gal ne taip supratau, bet protestantai ir yra krikscionys 4u.gif
irmaliet
QUOTE(biziukas @ 2011 01 03, 04:03)
Gal ne taip supratau, bet protestantai ir yra krikscionys  4u.gif
*

turbūt ji turėjo omenyje, kad ne tik protestantams tinka pažiūrėt mirksiukas.gif
CuteButPsycho
QUOTE(irmaliet @ 2011 01 03, 14:10)
turbūt ji turėjo omenyje, kad ne tik protestantams tinka pažiūrėt  mirksiukas.gif
*

Taip taip taip! Atsiprašau už netokį išsireiškimą ir ačiū irmaliet,kad mane pataiset. 4u.gif
hi :)
Gavau nuorodą pašu. Įgarsinimas neblizgantis, filmas neilgas ir dokumentinis, bet šiaip - nemažai dalykų paliečia.

Nuo guru iki Jėzaus.
irmaliet
Geras filmas, man patiko... thumbup.gif
rausvas_debeselis
Sveiki, gal jau bus kas minejes, bet temuteje kiek spejau perzvelgti neradau pasiulyto filmo "Of Gods and Men" arba "Des hommes et des dieux". Nuostabus filmas. Bent jau man smile.gif
be rėmų
Dėkui, rausvas debesėli, būtinai pažiūrėsiu, štai štas filmas su vertimu online http://my-hit.ru/film/10923.
Galiu pasiūlyti štai šitą filmą http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1043628
irmaliet
QUOTE(be rėmų @ 2011 08 30, 10:34)
Dėkui, rausvas debesėli, būtinai pažiūrėsiu, štai štas filmas su vertimu online http://my-hit.ru/film/10923.
Galiu pasiūlyti štai šitą filmą http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1043628
*

AAA, šitą labai seniai mačiau.. kai buvau paauglė - buvau sužavėta...

ačiū už pasiūlymus, bus vėl ką naktį žiūrėt.... doh.gif blush2.gif
Tedžiukė
kokia gera temukė....ačiū už pasiūlytus filmus..visus radau.. būtinai peržiūrėsiu..bus atgaiva sielai..
irmaliet
Tai ką, niekas nieko nežiūri?

Turiu prisipažinti, kad kai nieko gero nerandu per TV, tuomet mano draugas www ir jame patalpinti filmai... thumbup.gif
be rėmų
Seniai noriu pasiūlyti rusų filmą Небесный суд, bet nesiryžtu, nes nėra jis krikščioniškas, bet... su ta tema susijęs smile.gif
Man labai patiko, gero žiūrėjimo 4u.gif
http://oko-kino.ru/load/onlain_2011/nebesnyj_sud/44-1-0-4433
be rėmų
http://my-hit.ru/film/14367/online
The Nun's Story

sostine_
QUOTE(be rėmų @ 2011 11 11, 22:07)
Seniai noriu pasiūlyti rusų filmą Небесный суд, bet nesiryžtu, nes nėra jis krikščioniškas, bet... su ta tema susijęs smile.gif
Man labai patiko, gero žiūrėjimo  4u.gif 
http://oko-kino.ru/load/onlain_2011/nebesnyj_sud/44-1-0-4433
*

Man irgi patiko, nuotaikingas bigsmile.gif
tik peržiūrėjus 72min. ar kiek ten, reikia palaukti val, kol vėl leis žiūrėt doh.gif

Of Gods and Men-man kažkoks..hmm....Betikslis vienuolių pasilikimas..Žinojo, kad juos vistiek nužudys ir tiesiog gyveno, nei jie bandė stabdyti plėšikus, nei padėti liaudžiai apsisaugoti, nei..
irmaliet
QUOTE(sostine_ @ 2011 11 21, 01:08)
Man irgi patiko, nuotaikingas  bigsmile.gif
tik peržiūrėjus 72min. ar kiek ten, reikia palaukti val, kol vėl leis žiūrėt  doh.gif

Of Gods and Men-man kažkoks..hmm....Betikslis vienuolių pasilikimas..Žinojo, kad juos vistiek nužudys ir tiesiog gyveno, nei jie bandė stabdyti plėšikus, nei padėti liaudžiai apsisaugoti, nei..
*

O gal čia ir slypi paslaptis ir mintis... apie ką turėtume pamąstyti - kodėl jie taip pasirinko?
be rėmų
QUOTE(sostine_ @ 2011 11 21, 02:08)
Man irgi patiko, nuotaikingas  bigsmile.gif
tik peržiūrėjus 72min. ar kiek ten, reikia palaukti val, kol vėl leis žiūrėt  doh.gif
*

Aš žiūrėjau per "V kontakte' langą, viskas gerai g.gif Žiūrint per 'videobb' dažnai nutraukia ir prašo susimokėti.

O filmas Of Gods and Men labai patiko, net apsiverkiau gale smile.gif
ziomka
sukuriau svetainę http://krikscionys.visiems.lt ir pradėjau rinkti ir dėti krikščioniškus filmus, bei idomius ir prasmingus... spausti nuorodą "Meniniai filmai"... mano svajonė kuo daugiau įdėti lietuviškai verstu filmų... rolleyes.gif
*Gaja*
Sitam puslapy radau krikscionisku filmu (daugiausia turbut rusu.k.) 4u.gif
Priebega
be rėmų
Labai dėkui, kad pasidalinai. Žinau šitą žmogų internete, filmai turėtų būti rimti, jei jau jis sukėlęs smile.gif
Iš minėto žmogaus sąrašo - Tiltas. Trumpas ir... na pamatysit kas nematėt. Jei taip galima išsireikšt - šiuolaikinė alegorija. Yra dar iki a la "treilerio" patrumpinta versija.

Nuo savęs dar "To save a life" galiu rekomenduoti. Tik čia tik treileris.
*Gaja*
QUOTE(be rėmų @ 2011 12 10, 17:40)
Labai dėkui, kad pasidalinai. Žinau šitą žmogų internete, filmai turėtų būti rimti, jei jau jis sukėlęs smile.gif
*

Ten ir jo paskaitu yra. Pritariu jo destomoms mintims, aiskinimams smile.gif
Papildyta:
smile.gif+2011 12 10, 18:26-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 12 10, 18:26)
Iš minėto žmogaus sąrašo - Tiltas. Trumpas ir... na pamatysit kas nematėt. Jei taip galima išsireikšt - šiuolaikinė alegorija. Yra dar iki a la "treilerio" patrumpinta versija.

Nuo savęs dar "To save a life" galiu rekomenduoti. Tik čia tik treileris.
*

"Tiltas" tai sukreciantis....

O "To save a life" labai patiko ziureti,bet pabaiga man tokia dviprasmiska su tuo vaiko atidavimu ax.gif
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 10, 18:56)
O "To save a life" labai patiko ziureti,bet pabaiga man tokia dviprasmiska su tuo vaiko atidavimu ax.gif
*

man ji iš karto irgi pasirodė..."ė, be ryšiooo", bet paskui ėmiau sau galvot...
Na čia ne ta tema, kad apie tai diskutuot, bet tokia ta ir dviprasmybė, kad ji vietoj aborto... pas mus dauguma tam pasiryžtančios moterys tokio varianto apskritai nė nemato. Net kai apie jį sakai tiesiai "pagimdyk, užaugins kiti, jei pati negali ar nenori". Bet ne - "arba man arba niekam". O tai automatiškai reiškia "gyvensi arba mirsi" ir tik todėl, kad atsisakydamas auginti pats tos teisės netiduodu kitam, nes "kaip čia atrodys". O finalas dėl to koks...? Toks apskritai labai liūdnai nebedviprasmiškas...
Manyčiau, kad gerai toks variantas pamąstymui, nes apie tai, kad "ai visi pereinam, pereisi ir tu" ir taip "žinom". Bet kad ir kaip nemalonu pripažint yra kas nepereina. O kažkam tai reiškia gyvenimą.
*Gaja*
smile.gif+2011 12 10, 19:31-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 12 10, 19:31)
man ji iš karto irgi pasirodė..."ė, be ryšiooo", bet paskui ėmiau sau galvot...
Na čia ne ta tema, kad apie tai diskutuot, bet tokia ta ir dviprasmybė, kad ji vietoj aborto... pas mus dauguma tam pasiryžtančios moterys tokio varianto apskritai nė nemato. Net kai apie jį sakai tiesiai "pagimdyk, užaugins kiti, jei pati negali ar nenori".  Bet ne - "arba man arba niekam". O tai automatiškai reiškia "gyvensi arba mirsi" ir tik todėl, kad atsisakydamas auginti pats tos teisės netiduodu kitam, nes "kaip čia atrodys". O finalas dėl to koks...? Toks apskritai labai liūdnai nebedviprasmiškas...
Manyčiau, kad gerai toks variantas pamąstymui, nes apie tai, kad "ai visi pereinam, pereisi ir tu" ir taip "žinom". Bet kad ir kaip nemalonu pripažint yra kas nepereina. O kažkam tai reiškia gyvenimą.
*

Kad filmas idomus su tokiu ivykiu pakrypimu,tai tikrai sutinku,ziurint buvo gana netiketas toks posukis, bet ar toks poelgis krikscioniskas,tai dar neradau sau atsakymo... Gal del to,kad man vaikai tokie brangus,tai viska per savo prizme vertinu 4u.gif Aisku, geriau taip negu abortas,tai cia vienareiksmiskai.
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 10, 20:08)
Aisku, geriau taip negu abortas,tai cia vienareiksmiskai.
*

Tai čia ir yra point'as. Aišku yra ir na sakykim tobulesnis variantas, bet tas netobulas irgi jau duoda labai daug. :] Pavadinimas ten apie gyvenimą, jis viso filmo ašis ir yra, o ne tik kad staiga visi tobulais krikščionimis patampa. Man gal irgi atrodo, kad aš taip negalėčiau, bet kitas yra kitas. Plius tas "open adoption", kuris minimas filme nėra taip, kad visiškai nebematysi augant. Na žodžiu jau nuklydau į lankas :], tai baigiu. Mane jis užkabino. O kad savo vertybes-nevertybes persikratai, kad filmas skatina mąstyti taigi gerai.

Dar man "Nutapyta" gražus. Nežinau ar minėta. Ne apie "sterilius" žmones, bet apie tai kaip gyja tai, kas mūsų visuomenėj, kai sužeidžiama, dažniausiai atrodo nebepagydoma - santuokinis ryšys.

Ir šis, "Muzika suradusi mus", manyčiau jau irgi žinomas, gal ir nėra "krikščioniškas", bet vertas dėmesio, o jei atidžia žiūrėsi gali ir įdomių paralelių pamatyt. :]
*Gaja*
smile.gif+2011 12 10, 21:49-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 12 10, 21:49)
kad filmas skatina mąstyti taigi gerai.
*

Butent drinks_cheers.gif
O kur galima paziureti tavo nurodytus filmus?
Na "Nutapyta" tai išleistam dvd mačiau (buvau pasiskolinus), tik nepamenu kokia kalba, "Muzika suradusi mus" gal irgi kur pardavime yra, nes mačiau su lietuvišku vertimu, ne tik titrais. Kažkodėl manau, kad ir TV rodė. "Neitin legalių" versijų plaukioja internete.

Angliškai online (aišku kokybė "atatinkama"):

Painted Veil

August Rush (Muzika suradusi mus).
*Gaja*
smile.gif+2011 12 11, 00:23-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 12 11, 00:23)
Na "Nutapyta" tai išleistam dvd mačiau (buvau pasiskolinus), tik nepamenu kokia kalba, "Muzika suradusi mus" gal irgi kur pardavime yra, nes mačiau su lietuvišku vertimu, ne tik titrais. Kažkodėl manau, kad ir TV rodė. "Neitin legalių" versijų plaukioja internete.

Angliškai online (aišku kokybė "atatinkama"):

Painted Veil

August Rush (Muzika suradusi mus).
*

Aciu aciuks.gif
Beje, puslapis per berods kurį (nors nesu tikra) radau ir čia jau aptarinėtą "to save a life". Christian Film database. Gal bus vertingas ir jums.
Akmenskeltė
Gera tema, dėkui, pažiūrėjau filmą " Apie dievus ir žmones", liuks, tikrai vertas dėmesio thumbup.gif Gilus, nesentimentalus, stiprus.
*Gaja*
QUOTE(biziukas @ 2010 12 09, 18:26)
Man asmeniškai labai patiko filmas C.R.A.Z.Y. (2005). Aš jį labai rekomenduočiau.

Vienas trumpas dialogas įsirėžė į atmintį ir visada tai prisimenu. Ne tiksliai atpasakosiu, bet: pagrindinis herojus pažvelgė į nuotrauką ant sienos kurioje pavaizduota smėlyje įsispaudę žmogaus pėdsakai ir klausia jį konsultuojančios moters "ką tai reiškia?". Moteris jam paaiškino, kad tai simbolizuoja žmogaus pasivaikščiojimą su Dievu. Jaunuolis klausia, "o kodėl tada pėdsakai tik vieno žmogaus", o moteris atsako "todėl, kad per sunkiausius laikotarpius Dievas mane neša ant rankų".
*

Ar jis krikscioniskas? blink.gif Tas sakinys tai geras,bet daugiau... nesinori nieko izeisti,bet nerekomenduociau savo pazistamiems...
Papildyta:
QUOTE(be rėmų @ 2011 11 20, 18:24)

O sitas labai tiko ir patiko, aciu! 4u.gif
be rėmų
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 15, 02:53)
Ar jis krikscioniskas? blink.gif  Tas sakinys tai geras,bet daugiau... nesinori nieko izeisti,bet nerekomenduociau savo pazistamiems...
Papildyta:

O sitas labai tiko ir patiko, aciu! 4u.gif
*

Bet ar jis krikščioniškas, pabaigoj ne to tikėjausi, paskaičiau, kad naciai ateis, tai, galvoju, nukankins ten ją ar kažkas panašaus, o baigės visai kitaip unsure.gif smile.gif
*Gaja*
QUOTE(be rėmų @ 2011 12 15, 09:14)
Bet ar jis krikščioniškas, pabaigoj ne to tikėjausi, paskaičiau, kad naciai ateis, tai, galvoju, nukankins ten ją ar kažkas panašaus, o baigės visai kitaip unsure.gif  smile.gif
*

Na, mano manymu,tai tarnauti Dievui galima ne tik pagal vienuolyno taisykles, Dievas geriau mato zmogaus galimybes ir kur jis geriausiai atsiskleistu, pasitarnautu, tik svarbu kalbetis su Dievu,prasyti rodyti ta kelia ir klausytis smile.gif Bet buvo labai idomu paziureti kokios grieztos vienuolyno taisykles. Yra ko ir pasimokyti, ypac nuolankumo 4u.gif
be rėmų
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 15, 12:42)
Na, mano manymu,tai tarnauti Dievui galima ne tik pagal vienuolyno taisykles, Dievas geriau mato zmogaus galimybes ir kur jis geriausiai atsiskleistu, pasitarnautu, tik svarbu kalbetis su Dievu,prasyti rodyti ta kelia ir klausytis smile.gif  Bet buvo labai idomu paziureti kokios grieztos vienuolyno. Yra ko ir pasimokyti, ypac nuolankumo 4u.gif
*

Taip, man irgi buvo įdomu pamatyti, kokia tvarka vienuolyne smile.gif
sostine_
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 15, 10:42)
Na, mano manymu,tai tarnauti Dievui galima ne tik pagal vienuolyno taisykles, Dievas geriau mato zmogaus galimybes ir kur jis geriausiai atsiskleistu, pasitarnautu, tik svarbu kalbetis su Dievu,prasyti rodyti ta kelia ir klausytis smile.gif  Bet buvo labai idomu paziureti kokios grieztos vienuolyno taisykles. Yra ko ir pasimokyti, ypac nuolankumo 4u.gif
*

Bet tai, kad vienuolyno vyresnioji liepė jai neišlaikyt egzamino, man atrodo neteisinga. Kodėl žmogus, turėdamas sugebėjimus, turi jų neišnaudoti? Vardan kitos sesers, kad ana nuvyktų į Afriką? Bet juk atranka vyksta ne šiaip sau, egzaminuojant, stebint, ką kiek kas išmoko ir ar moka apskritai. Ar turėjo būti geriau, jei neišmananti tos šaleis ligų sesuo vyktų ten padėti gydyto žmones? Vienintelis dalykas, su kuriuo nesutikau, o filmas įdomus. Ir dar, nesitikėjau, kad ji mes vienuolyną. Man atrodo ne taip viskas paprasta. Užsinori, paprašai, atvyksta vyskupas ar kardinolas ir še, įžadai nutraukti.
*Gaja*
QUOTE(sostine_ @ 2011 12 15, 14:17)
Bet tai, kad vienuolyno vyresnioji liepė jai neišlaikyt egzamino, man atrodo neteisinga. Kodėl žmogus, turėdamas sugebėjimus, turi jų neišnaudoti? Vardan kitos sesers, kad ana nuvyktų į Afriką? Bet juk atranka vyksta ne šiaip sau, egzaminuojant, stebint, ką kiek kas išmoko ir ar moka apskritai. Ar turėjo būti geriau, jei neišmananti tos šaleis ligų sesuo vyktų ten padėti gydyto žmones?  Vienintelis dalykas, su kuriuo nesutikau, o filmas įdomus. Ir dar, nesitikėjau, kad ji mes vienuolyną. Man atrodo ne taip viskas paprasta. Užsinori, paprašai, atvyksta vyskupas ar kardinolas ir še, įžadai nutraukti.
*

Vienuoles yra zmones,o zmones klysta. Man irgi ta vieta keista atrode. Tas zingsnis gal ir neteisingas,bet moketi taip aukotis del kitu,tai didziulis dalykas... juk kaip Jezus sake,kad kuo esat geresni,jei mylit tik tuos,kurie jus myli,ir darote gera tiems,kas jums geri,tai daro ir pagonys. O moketi aukotis be naudos sau ir myleti savo priesus labai sunku, iki to tenka daug "augti"...
sostine_
QUOTE(Safyrinė @ 2011 12 15, 11:09)

Šlykštu, ilgiau 9min. nepažiūrėjau. Kuri pabaigs, parašykite, kokia šios "sąžiningiausios išpažinties" esmė blink.gif
*Gaja*
QUOTE(sostine_ @ 2011 12 15, 23:42)
Šlykštu, ilgiau 9min. nepažiūrėjau. Kuri pabaigs, parašykite, kokia šios "sąžiningiausios išpažinties" esmė  blink.gif
*

As paziurejau. Ziurek nuo antros puses,jei pradzia per slyksti. Seniai maniau,kad toks filmas turetu buti,bet maniau,kad turbut ilgos Vatikano rankos gerai uzspaude ji laiko.
Esme tokia,kad daugybe kataliku kunigu tvirkina ir prievartauja vaikus. Ispazintis tame filme tik vieno kunigo,bet labai gerai atskleidzia,kaip Vatikanas viska dangsto (aisku, su valstybiu vadovu pagalba). Vien JAV prisipazino buve tvirkinti ar prievartauti virs 100 000 vaiku,net kudikiu ir vis ju skaicius dideja,o vyskupai ir kardinolai tik perkelineja ikliuvusius kunigus is parapijos i parapija,bet nepripazista tiesos ir neizoliuoja tokiu kunigu nuo vaiku...
Deja,bet taip turi vykti,nes pildosi Biblijos pranasystes,kad Romos kataliku popiezijos institucija purpuru pasipuosusi didzioji istvirkele, "Didzioji Babele,istvirkeliu ir zemes slykstybiu motina"(Apr.17,4) (aisku,tai ir perkeltine prasme,bet kaip matom, ir tiesiogine..). Kam idomu,tai visa Apreiskimo Jonui 17skyriu paskaitykit ar net ir visa apreiskima 4u.gif
Safyrinė
Šlykštu, ilgiau 9min. nepažiūrėjau. Kuri pabaigs, parašykite, kokia šios "sąžiningiausios išpažinties" esmė  blink.gif
*

esmė-parodyti kokia yra katalikų bažnyčia. Visam pasauliui. Kaip šlykščiai kunigai vienas kitą dangsto. Kaip yra paniekinami vaikai,vardan to,kad būtum įšventintas į Vatikano aukščiausiuosius. Kaip šlykštu,kai kunigas,kuris tvirkino 9 MĖNESIŲ MERGAITĘ, po to ta pačia ranka duoda komuniją....kaip šlykščiai kunigai sako : jei kunigas lietė mergaitę-tai jo vyriško smalsumo patenkinimas,jei berniuką-tai gėjus. Žliumbiau dramblio ašarom klausydama,jau dabar suaugusių,aukų išgyvenimus...
irmaliet
Šiaip ar nemanote, kad truputį ne į temą rašote?
O dėl sukurto filmo apie KB?
Pirma - pavadinimas visai ne toks, antra - šia liga serga ne tik KB kunigai, bet ir kt. žmonės, tad nelabai teisinga būtų tik tokia prizme žiūrėti...
Visur yra problemų. Ir parodykite, kas iš mūsų toks šventas?
*Gaja*
QUOTE(irmaliet @ 2011 12 16, 20:57)
Šiaip ar nemanote, kad truputį ne į temą rašote?
O dėl sukurto filmo apie KB?
Pirma - pavadinimas visai ne toks, antra - šia liga serga ne tik KB kunigai, bet ir kt. žmonės, tad nelabai teisinga būtų tik tokia prizme žiūrėti...
Visur yra problemų. Ir parodykite, kas iš mūsų toks šventas?
*

Cia yra,deja, didesne problema negu tiesiog pavieniai pedofilai,nes celibatas ikalina vyra su jo potraukiais kune, jam iteigiama,kad bet kokie intymus santykiai yra vienodai blogi - ar su moterim, ar vyru, ar vaiku, dauguma turbut dar seminarijoj yra prievartaujami ju paciu destytoju, nes gi reikia kazkur islieti vyriskus hormonus, daug istoja ir tiesiog nusivylusiu gyvenimu... Ir katalikiskose mokyklose destantys kunigai gali issikviesti vaika pas save i kabineta pamoku metu ir daryti ka nori. O tomis mokyklomis juk pasitikima kaip jokia kita...
Be to, ne kiekvienu zmogumi tiek pasitikes vaikas ir jo tevai,kaip kunigu. Todel vaika su kunigu palieka ramia sirdim.
Trecia, baisiausia,kad eilini pedofila pagave uzdarytu i kalejima ar psichiatrine ar kitaip izoliuotu,o kunigus pedofilus dangsto virsuneles,net Vatikanas,o su Vatikanu niekas pyktis nesinori,tai ir valstybiu vadovai i tai uzmerkia akis. O pagauti nusikaltimo vietoje kunigai tiesiog perkeliami i kita parapija,kur irgi yra vaiku ir patikliu tevu....
Gaila,kad Vatikanas slepia,nes tada seselis krenta ant visu kunigu,o juk tikrai yra nuostabiu,pasisventusiu zmoniu! Jei butu ivardinti nusikalte,tai kiti liktu svarus,isteisinti. O dabar tai bijociau savo vaika leisti i katalikiska mokykla...
Zinau,kad tiesa skaudi,bet deja,tai yra tiesa... galima uzsimerkti,jei taip lengviau 4u.gif
Safyrinė
QUOTE(irmaliet @ 2011 12 16, 20:57)
*Šiaip ar nemanote, kad truputį ne į temą rašote?
** Ir parodykite, kas iš mūsų toks šventas?
*

* viskas čia į temą. Ir net gi labai į temą. Ar krikščioniška bažnyčia su krikščionybe nepakeliui?
**ką reiškia šventas? Ar kunigui galima,nes jis kunigas?? Taip,daugelis net bijo pagalvoji apie kunigą blogai,nes dažniausiai jis yra sutapatinamas su Dievo tarnu,skelbiančio Dievo žodį, o kaip galima apie kunigą galvoti blogai...juk tai taip šventvagiška, oi...Dievas nubaus unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 16, 21:13)
,o juk tikrai yra nuostabiu,pasisventusiu zmoniu!
*

pasirašau po kiekvienu žodžiu smile.gif
O kunigų tikrai yra gerų,tik šešėlis krenta ant visų. Apskritai,laikas būtų katalikų kunigams atsisakyti celibato.
Taboo
*

Kaip tik norėjau šį filmą rekomenduoti. Super.
Sosotine, o jūs visada norite matyti tik tai, kas gera ir gražu ir nusisukate nuo skriaudžiamų, sergančių ir t.t.? Ar kaip filme sakoma, kad kunigai yra Dievo pašaukti, užtai jie yra geresni nei vaikai?
Nu mažų maziausiai keisti tokie žmonės, kurie nenori matyti akivaizdžių nusikaltimų. Ką sakytumėt, jei su jūsų vaikais taip būtų atsitikę?
irmaliet
QUOTE(Taboo @ 2011 12 17, 12:04)
Kaip tik norėjau šį filmą rekomenduoti. Super.
Sosotine, o jūs visada norite matyti tik tai, kas gera ir gražu ir nusisukate nuo skriaudžiamų, sergančių ir t.t.? Ar kaip filme sakoma, kad kunigai yra Dievo pašaukti, užtai jie yra geresni nei vaikai?
Nu mažų maziausiai keisti tokie žmonės, kurie nenori matyti akivaizdžių nusikaltimų. Ką sakytumėt, jei su jūsų vaikais taip būtų atsitikę?
*

Čia ne tame, kam nenorime matyti ar nežinome.

Visur yra problemų, nes mes nei vienas nesame šventas.
Šventi tik tuo esame, kad sukurti Dievo ir mumyse Dievas keičia...

Tačiau žiūrėti ir po to "kaifuoti" nuo tokių filmų man nemalonu, nes tuomet ir peršasi nuomonė, kad visur viskas blogai.
Taip, yra dalelė kunigų, policininkų, politikų, gydytojų ir t.t. kurie elgiasi nemoraliai, bet tai nereiškia, kad viskas yra blogai.
Be to turėtume labai atsargiai reikšti savo nuomonę apie kunigų seksualumą, nes mes nesame vienodi
Taboo
QUOTE(irmaliet @ 2011 12 17, 12:55)
Čia ne tame, kam nenorime matyti ar nežinome.

Visur yra problemų, nes mes nei vienas nesame šventas.
Šventi tik tuo esame, kad sukurti Dievo ir mumyse Dievas keičia...

Tačiau žiūrėti ir po to "kaifuoti" nuo tokių filmų man nemalonu, nes tuomet ir peršasi nuomonė, kad visur viskas blogai.
Taip, yra dalelė kunigų, policininkų, politikų, gydytojų ir t.t. kurie elgiasi nemoraliai, bet tai nereiškia, kad viskas yra blogai.
Be to turėtume labai atsargiai reikšti savo nuomonę apie kunigų seksualumą, nes mes nesame vienodi
*

Kur čia įžvelgiate kaifavimą, man tai yra siaubas, tuo labziau, kad tai yra ne meninis filmas, o dokumentinis. Paskutinio sakinio išvis nesupratau. Ar čia buvo apie tai, kad kunigai aukštesnės butybės?
irmaliet
QUOTE(Taboo @ 2011 12 17, 14:00)
Kur čia įžvelgiate kaifavimą, man tai yra siaubas, tuo labziau, kad tai yra ne meninis filmas, o dokumentinis. Paskutinio sakinio išvis nesupratau. Ar čia buvo apie tai, kad kunigai aukštesnės butybės?
*

Jūs mane ne taip supratote. "Kaifavimą" aš parašiau kabutėse - turėdama omenyje, kad ši tema nuolat gvildenama ir gvildenama. Tačiau - pedofilai yra ne tik kunigai ir abejoju, kad jie sudarytų didelį proc. Tik žinoma, tai labai bado akis visiems ir tuomet atrodo, kad tik jie tokie yra.
dėl paskutinio sakinio - Jūs vėl mane ne taip supratote - yra žmonių, kuriems seksualumas yra tik pripažinimas, kad aš esu vyras arba moteris, bet jie nenaudoja jo malonumui. Savo jėgas ir talentą ir pan. jie atiduoda įv. visuomenine veikla: kūryba, socialinėje arba religinėje srityse patarnavimu ir pan.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.