Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščioniški filmai

Gera tema, dėkui, pažiūrėjau filmą " Apie dievus ir žmones", liuks, tikrai vertas dėmesio thumbup.gif Gilus, nesentimentalus, stiprus.
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2010 12 09, 18:26)
Man asmeniškai labai patiko filmas C.R.A.Z.Y. (2005). Aš jį labai rekomenduočiau.

Vienas trumpas dialogas įsirėžė į atmintį ir visada tai prisimenu. Ne tiksliai atpasakosiu, bet: pagrindinis herojus pažvelgė į nuotrauką ant sienos kurioje pavaizduota smėlyje įsispaudę žmogaus pėdsakai ir klausia jį konsultuojančios moters "ką tai reiškia?". Moteris jam paaiškino, kad tai simbolizuoja žmogaus pasivaikščiojimą su Dievu. Jaunuolis klausia, "o kodėl tada pėdsakai tik vieno žmogaus", o moteris atsako "todėl, kad per sunkiausius laikotarpius Dievas mane neša ant rankų".

Ar jis krikscioniskas? blink.gif Tas sakinys tai geras,bet daugiau... nesinori nieko izeisti,bet nerekomenduociau savo pazistamiems...
Papildyta:
QUOTE(be rėmų @ 2011 11 20, 18:24)

O sitas labai tiko ir patiko, aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 15, 02:53)
Ar jis krikscioniskas? blink.gif  Tas sakinys tai geras,bet daugiau... nesinori nieko izeisti,bet nerekomenduociau savo pazistamiems...
Papildyta:

O sitas labai tiko ir patiko, aciu! 4u.gif

Bet ar jis krikščioniškas, pabaigoj ne to tikėjausi, paskaičiau, kad naciai ateis, tai, galvoju, nukankins ten ją ar kažkas panašaus, o baigės visai kitaip unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 12 15, 09:14)
Bet ar jis krikščioniškas, pabaigoj ne to tikėjausi, paskaičiau, kad naciai ateis, tai, galvoju, nukankins ten ją ar kažkas panašaus, o baigės visai kitaip unsure.gif  smile.gif

Na, mano manymu,tai tarnauti Dievui galima ne tik pagal vienuolyno taisykles, Dievas geriau mato zmogaus galimybes ir kur jis geriausiai atsiskleistu, pasitarnautu, tik svarbu kalbetis su Dievu,prasyti rodyti ta kelia ir klausytis smile.gif Bet buvo labai idomu paziureti kokios grieztos vienuolyno taisykles. Yra ko ir pasimokyti, ypac nuolankumo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 15 gruodžio 2011 - 11:01
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 15, 12:42)
Na, mano manymu,tai tarnauti Dievui galima ne tik pagal vienuolyno taisykles, Dievas geriau mato zmogaus galimybes ir kur jis geriausiai atsiskleistu, pasitarnautu, tik svarbu kalbetis su Dievu,prasyti rodyti ta kelia ir klausytis smile.gif  Bet buvo labai idomu paziureti kokios grieztos vienuolyno. Yra ko ir pasimokyti, ypac nuolankumo 4u.gif

Taip, man irgi buvo įdomu pamatyti, kokia tvarka vienuolyne smile.gif
Atsakyti
DOKUMENTINIS-APIE TVARKĄ KATALIKŲ BAŽNYČIOJE
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 15, 10:42)
Na, mano manymu,tai tarnauti Dievui galima ne tik pagal vienuolyno taisykles, Dievas geriau mato zmogaus galimybes ir kur jis geriausiai atsiskleistu, pasitarnautu, tik svarbu kalbetis su Dievu,prasyti rodyti ta kelia ir klausytis smile.gif  Bet buvo labai idomu paziureti kokios grieztos vienuolyno taisykles. Yra ko ir pasimokyti, ypac nuolankumo 4u.gif


Bet tai, kad vienuolyno vyresnioji liepė jai neišlaikyt egzamino, man atrodo neteisinga. Kodėl žmogus, turėdamas sugebėjimus, turi jų neišnaudoti? Vardan kitos sesers, kad ana nuvyktų į Afriką? Bet juk atranka vyksta ne šiaip sau, egzaminuojant, stebint, ką kiek kas išmoko ir ar moka apskritai. Ar turėjo būti geriau, jei neišmananti tos šaleis ligų sesuo vyktų ten padėti gydyto žmones? Vienintelis dalykas, su kuriuo nesutikau, o filmas įdomus. Ir dar, nesitikėjau, kad ji mes vienuolyną. Man atrodo ne taip viskas paprasta. Užsinori, paprašai, atvyksta vyskupas ar kardinolas ir še, įžadai nutraukti.
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2011 12 15, 14:17)
Bet tai, kad vienuolyno vyresnioji liepė jai neišlaikyt egzamino, man atrodo neteisinga. Kodėl žmogus, turėdamas sugebėjimus, turi jų neišnaudoti? Vardan kitos sesers, kad ana nuvyktų į Afriką? Bet juk atranka vyksta ne šiaip sau, egzaminuojant, stebint, ką kiek kas išmoko ir ar moka apskritai. Ar turėjo būti geriau, jei neišmananti tos šaleis ligų sesuo vyktų ten padėti gydyto žmones?  Vienintelis dalykas, su kuriuo nesutikau, o filmas įdomus. Ir dar, nesitikėjau, kad ji mes vienuolyną. Man atrodo ne taip viskas paprasta. Užsinori, paprašai, atvyksta vyskupas ar kardinolas ir še, įžadai nutraukti.

Vienuoles yra zmones,o zmones klysta. Man irgi ta vieta keista atrode. Tas zingsnis gal ir neteisingas,bet moketi taip aukotis del kitu,tai didziulis dalykas... juk kaip Jezus sake,kad kuo esat geresni,jei mylit tik tuos,kurie jus myli,ir darote gera tiems,kas jums geri,tai daro ir pagonys. O moketi aukotis be naudos sau ir myleti savo priesus labai sunku, iki to tenka daug "augti"...
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2011 12 15, 11:09)


Šlykštu, ilgiau 9min. nepažiūrėjau. Kuri pabaigs, parašykite, kokia šios "sąžiningiausios išpažinties" esmė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2011 12 15, 23:42)
Šlykštu, ilgiau 9min. nepažiūrėjau. Kuri pabaigs, parašykite, kokia šios "sąžiningiausios išpažinties" esmė  blink.gif

As paziurejau. Ziurek nuo antros puses,jei pradzia per slyksti. Seniai maniau,kad toks filmas turetu buti,bet maniau,kad turbut ilgos Vatikano rankos gerai uzspaude ji laiko.
Esme tokia,kad daugybe kataliku kunigu tvirkina ir prievartauja vaikus. Ispazintis tame filme tik vieno kunigo,bet labai gerai atskleidzia,kaip Vatikanas viska dangsto (aisku, su valstybiu vadovu pagalba). Vien JAV prisipazino buve tvirkinti ar prievartauti virs 100 000 vaiku,net kudikiu ir vis ju skaicius dideja,o vyskupai ir kardinolai tik perkelineja ikliuvusius kunigus is parapijos i parapija,bet nepripazista tiesos ir neizoliuoja tokiu kunigu nuo vaiku...
Deja,bet taip turi vykti,nes pildosi Biblijos pranasystes,kad Romos kataliku popiezijos institucija purpuru pasipuosusi didzioji istvirkele, "Didzioji Babele,istvirkeliu ir zemes slykstybiu motina"(Apr.17,4) (aisku,tai ir perkeltine prasme,bet kaip matom, ir tiesiogine..). Kam idomu,tai visa Apreiskimo Jonui 17skyriu paskaitykit ar net ir visa apreiskima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2011 12 15, 23:42)
Šlykštu, ilgiau 9min. nepažiūrėjau. Kuri pabaigs, parašykite, kokia šios "sąžiningiausios išpažinties" esmė  blink.gif

esmė-parodyti kokia yra katalikų bažnyčia. Visam pasauliui. Kaip šlykščiai kunigai vienas kitą dangsto. Kaip yra paniekinami vaikai,vardan to,kad būtum įšventintas į Vatikano aukščiausiuosius. Kaip šlykštu,kai kunigas,kuris tvirkino 9 MĖNESIŲ MERGAITĘ, po to ta pačia ranka duoda komuniją....kaip šlykščiai kunigai sako : jei kunigas lietė mergaitę-tai jo vyriško smalsumo patenkinimas,jei berniuką-tai gėjus. Žliumbiau dramblio ašarom klausydama,jau dabar suaugusių,aukų išgyvenimus...
Atsakyti
Šiaip ar nemanote, kad truputį ne į temą rašote?
O dėl sukurto filmo apie KB?
Pirma - pavadinimas visai ne toks, antra - šia liga serga ne tik KB kunigai, bet ir kt. žmonės, tad nelabai teisinga būtų tik tokia prizme žiūrėti...
Visur yra problemų. Ir parodykite, kas iš mūsų toks šventas?
Atsakyti