Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip padaryti kukurūzus su irisais?

Kazkada seniai darydavau, bet dabar esu primirsus kaip juos padaryti... seima reikalauja, o as niekaip neismanau sad.gif
Gal kuri pamenat ?
Atsakyti
Kukuruzai, irisai ir sviestas.

Islupi irisus, sudedi i puoda, idedi sviesto, viska istirpini ir sumaisai su kukuruzais.
Proporcijas tai bijau pameluoti, bet jei imi kazkur 700-800g irisu, tai sviesto dedu pakeli.
Atsakyti
As irig taip uzsinorejau nescia budama tu kukuruzu su irisais.O kai pasidariau - valgyt negalejau...Kukuruzai sau, irisai sau.Fe
Atsakyti
QUOTE (nere @ 2004 03 26, 14:05)
As irig taip uzsinorejau nescia budama tu kukuruzu su irisais.O kai pasidariau - valgyt negalejau...Kukuruzai sau, irisai sau.Fe

reikia viska sudeti i tortine atsidaranciu sonu, gerai suslegti ir duoti puse paros apstingti - tada galima pjaustyti kaip torta...nebebus irisai sau, kukuruzai sau.. smile.gif
Atsakyti
O su virtu kondensuotu pienu neiseina tu kukuruzu padaryt?Gal kas bandet?Man kazkaip nesinori su tais irisais terliotis,atsimenu kazkada dariau,s.. gavosi g.gif
Atsakyti
Nu jidrishtararai mad.gif Dar viena tema, man ant nervu grojanti mad.gif Ir dar i topa keliama mad.gif
Atsakyti
gali pabandyt su rududu pasidaryt. maniskiui labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 03 26, 16:23)
Nu jidrishtararai mad.gif Dar viena tema, man ant nervu grojanti mad.gif Ir dar i topa keliama mad.gif

Ale jautri kokia,nugi neskaityk laugh.gif ,reiketu visoms besidietinancioms uzdrausti patekima i tokias temas laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (ulaa @ 2004 03 26, 16:30)
Ale jautri kokia,nugi neskaityk laugh.gif ,reiketu visoms besidietinancioms uzdrausti patekima i tokias temas laugh.gif laugh.gif laugh.gif

As irgi panasiai manau. Reiketu uzdrausti ju ikelima i topus mad.gif Akuys nematytu, tai ir sirdis neskaudetu tongue.gif
Atsakyti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Galu gale,jei karta sugriesysi,pasaulis neapsivers laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (ulaa @ 2004 03 26, 16:37)
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Galu gale,jei karta sugriesysi,pasaulis neapsivers laugh.gif laugh.gif

pasaulis aisku, kad vietoj liks ir dar net prasvieses saldumynu uzedus tongue.gif Bet pigurai bus sakes mad.gif
Atsakyti
QUOTE (une @ 2004 03 26, 16:23)
gali pabandyt su rududu pasidaryt. maniskiui labai patinka thumbup.gif

o kaip su rududu daryt???
Atsakyti