Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Egipto žemė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Dekoratyvinė kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*dew*
gal yra cia dzukaiciu kurios pirko bikor ez alytuje? blush2.gif
amberr.
QUOTE(yours @ 2009 05 29, 10:34)
mano oda sviesi, tai kuri labiau tiktu ikos ar bikor?bijau but ryziaveide lotuliukas.gif
*

1000 kartu diskutuota, kad reik eit ir pabandyt 4u.gif vis klausia ir klausia to paties 10k per diena mergaites... doh.gif biggrin.gif
amberr.
QUOTE(yours @ 2009 05 29, 21:34)
ryt eisiu i grozio salona pirkt bikor jei rasiu ateisiu pasidalyti ispudziais ar patiko ar ne lotuliukas.gif
*

Lauksim naujienu 4u.gif kaune tai laisvej, Tauro pardej poto salia Hesburgerio netoli nuolaida.. sepeteli duoda dovanu ar ka ten 4u.gif
Avocado
Tikrai, sia tema tikriausiai 80proc. uzima klausimai Bikor ar Ikos geresne? Ar tikrai Ikos suteikia ryzumo atspalvi? Ar tai tikrai gera priemone? Kur rasti? Ir t.t... doh.gif blink.gif Supratingumo, paneles, tiesiog skaitykit ir rasit. O tiks/netiks, patiks ar ne, suzinosite tik isbandziusios 4u.gif

Man asmeniskai Bikor labai patinka. O va Ikos suteikia ryza ta atspalvi, nors kazkas cia labai kategoriskai nusiteikes, kad neee biggrin.gif Na, kiekvienam savaip.

QUOTE(yours @ 2009 05 29, 23:46)
radau internete kad cia alytuje salone svaja pardavineja erdesa kosmetika, bet bijau kad nerasiu , kad nebus ez:oh o as taip noriu...ir kol turiu slamanciu skubu isigyti kuo greiciau clap.gif ryt tik ismusus laikrodziui 10 val as jau stovesiu prie salono duru, jis visai netoli mano namu 4u.gif  ax.gif  rolleyes.gif
*

Oho koks uzsidegimas biggrin.gif Sekmes isigyjant 4u.gif
jurgute.c
blink.gif ykos bazese kaune gali ysigyt,o bikor tai tik tam tikrose parduotuvese,tai kas nesamone? bigsmile.gif nera net kalygint schmoll.gif
*dew*
na ka galiu pasakyti ax.gif 4u.gif tikrai nesitikejau tokio efekto thumbup.gif clap.gif taip naturaliai grazu blush2.gif nors ir einu i soliariuma bet veidukas sviesesnis nei kunas, tai prisitaikiau prie kuno, tai unreal atrodo wub.gif as in love...taigi dzukaites jei noresite isigyti bi kor ez alytuje tai galite rasti spa "SVAJA" ir soliariumu studijoje prie pat LINA salono thumbup.gif liux dalykas yahoo.gif
egluziukas
As irgi labai patenkinta savaja Bi-kor, ypac kai dar esu neidegus, gali ir veida ir kakla pasirudint naturaliai, man labai nepatinka kaklo su krempudra tept, tai ez tikras isigelbejimas, beje ji pries kokius 2-3 metus buvo gaminama ryzesnio atspalvio, nors ir bi-kor, o dabartine rudene spalva man labiau patinka wub.gif
Typhoon Morakot
Siandien VCUP "Erdesos" parduotuveje isbandziau Bi-Kor EZ. Na, ka jus...SUPER! Aptarnavimas geras-labai paslaugi buvo pardaveja, kuri viska paaiskino, ir padaze ir dar profesionalios kosmetikos super maskuokli parekomendavo. Buvau labai maloniai nustebinta.
Ir EZ patiko. Tikrai, tikrai isigysiu sia priemone! thumbup.gif
Ašara
jurgute.c ,

jeigu tu pirkai ar bandei "ykos" pudrą, tai visai tikiu, kad nusivylei.
o šiaip , pasiskaityk čia-
http://www.ikos.lt/
jurgute.c
as jau koki 6 metai perku tik bikor ez ir net negalvoju pabandyt ikos. schmoll.gif thumbup.gif
akela1
labas visoms mirksiukas.gif norejau paklausti ar yra Kaune "Erdesos" parduotuve ir kur? blush2.gif 4u.gif ax.gif nes esu ne vietine smile.gif
Gelaite
QUOTE(jurgute.c @ 2009 05 29, 19:07)
ikos yra padielke,o bikor originali.. bigsmile.gif
*

Cia dalis tiesos yra. Nes bi kor yra ta senoji egipto zeme, kuri yra pradeta gaminti pirma daug seniau, o paskui tik atsirado ikos, kaip bi kor plagiatas. Na kazkas panasaus blush2.gif Man taip aiskino visazistes, kurios tikrai gerai nusimano apie kosmetika ax.gif As abi esu pabandzius, tai man uzsitepus jos abi labai skiriasi..
*dew*
QUOTE(Gelaite @ 2009 06 02, 06:34)
Cia dalis tiesos yra. Nes bi kor yra ta senoji egipto zeme, kuri yra pradeta gaminti pirma daug seniau, o paskui tik atsirado ikos, kaip bi kor plagiatas. Na kazkas panasaus blush2.gif  Man taip aiskino visazistes, kurios tikrai gerai nusimano apie kosmetika ax.gif  As abi esu pabandzius, tai man uzsitepus jos abi labai skiriasi..
*

siaip as turiu bikor bet man ydomu kuo jos skiriasi nes vis neisigijau ikos doh.gif
Meri_ceri
QUOTE(yours @ 2009 06 02, 09:18)
siaip as turiu bikor bet man ydomu kuo jos skiriasi nes vis neisigijau ikos doh.gif
*

Tai geriau ir nepirkit Ikos, o susiraskit kokia drauge kuri turi, ir pabandykit. nes jeigu naudojat Bi-kor, tai po to panaudojusi Ikos galite likti nusivylusi..
Gelaite
QUOTE(yours @ 2009 06 02, 09:18)
*

QUOTE(Meri_ceri @ 2009 06 02, 11:01)
Tai geriau ir nepirkit Ikos, o susiraskit kokia drauge kuri turi, ir pabandykit. nes jeigu naudojat Bi-kor, tai po to panaudojusi Ikos galite likti nusivylusi..
*

As taip pat turiu bI kor,IKOS niekad neturejau, bet duoda pabandyti pardavimo vieose. Galit pabandyti ant veido uzsitepti. Man ne tik spalva ryzoka tokia labai nepatiko, bet ir tepasi visai ne taip kaip bi kor. Tai kai pati pabandysite ir galesite palyginti, kaip ir kuo jos skiriasi.
Meri_ceri
QUOTE(Gelaite @ 2009 06 02, 15:54)
As taip pat turiu bI kor,IKOS niekad neturejau, bet duoda pabandyti pardavimo vieose. Galit pabandyti ant veido uzsitepti. Man ne tik spalva ryzoka tokia labai nepatiko, bet ir tepasi visai ne taip kaip bi kor. Tai kai pati pabandysite ir galesite palyginti, kaip ir kuo jos skiriasi.
*

As del atspalvio tai nieko nenoriu sakyt, nes neturiu nuomones tvirtos, bet vat kad Ikos greiciau naudojas, tai tikrai. As savo Bi-kor jau pusantru metu trinu (dazaus kasdien, neinu i univera be makiazo, per sventes ar balius juo labiau tepu kaip reikalas), o kambarioke turejo Ikos, kuria sutepe per 5 menesius..tai dabar irgi Bi-kor nusipirko, sako ekonomiskiau bus smile.gif
FoxLady
Yra tepanciu ez ne ant kremines pudros, o tiesiai ant veido?
*dew*
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 03, 17:45)
*

as tepu kasdieniniam makiazui.gaunasi naturali ydegio spalva.kaip graziai saules pabuciuota smile.gif thumbup.gif
amberr.
*

As visada tepu ant veido be pudros 4u.gif man tinka thumbup.gif dar gal net graziau atrodo..
Kitte
*

As visada tepu be kremines pudros, man daug naturaliau atrodo 4u.gif
*dew*
tai va siandien isbandziau ez ant makiazo pagrindo,na jis siek tiek pasausina oda betez labai puikiai atrodo na aisku ne taip naturaliai kaip ant gryno veido, bet pliusas toks kad pagrindas paslepia spuogelius ax.gif o ez tik graziai spalvyte pakeicia...ajaja kaip grazu clap.gif as dar neatsidziaugiu ja isigijus thumbup.gif
FoxLady
Man tai dar neiseina tolygiai issitepti blush2.gif
Gelaite
*

As visada tepu ant veido be pudros ir liux atrodo wub.gif !
Vanillla
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 03, 16:45)
*

as irgi ez dazniausiai viena tepu, nes kai po apacia pudra, man kazkaip netolygiai pasidengia, spalva iskart daug intensyvesne, zodziu ne taip naturaliai. schmoll.gif krempudra po ez tepu tik vakarui, kai reikia gerai uzmaskuoto veido blush2.gif nors su tuo pagrindu ez, kur mamytes naudoja, turbut viskas butu thumbup.gif
*dew*
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 04, 22:49)
*

ismoksi,man is pirmo karto gavosi nes visada naudojau pudros rutuliukus tai juos irgi tekdavo lygiai tepti tai islavinus ranka...

nesupratau vakar...as dejau apacioj makiazo pagrinda laike ez super, ir be jo laiko man super...o vat sesei mano...pasitepe drek. kremu ir po 15 min as ja papudravau ez...ir jau po 2,5 val pas ja apsitryne blink.gif tai kazkaip net lengvam soke buvau, prie veido nesiliete, niekur nesitryne kad ji nusivalytu...gal jos tokia oda g.gif
Papildyta:
*

arba pabandyk skaiciuoti potepius smile.gif pvz: 3 kart sukdama sepeteli perbrauki per ez, ir tris kart per veiduka, ir taip kol visa veida istepsi smile.gif
FoxLady
Na bet vistiek kuriuoje vietoje papudruota sepetuka pridedi prie veido toje vietoje daugiausiai pudros lieka, reikia ilgai trinti kol viskas visur susilygina rolleyes.gif
o jus ant ez dar kuom nors ryskinate skruostikaulius?
*dew*
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 05, 09:44)
Na bet vistiek kuriuoje vietoje papudruota sepetuka pridedi prie veido toje vietoje daugiausiai pudros lieka, reikia ilgai trinti kol viskas visur susilygina rolleyes.gif
o jus ant ez dar kuom nors ryskinate skruostikaulius?
*

na nzn kazkaip man pavyksta lyguteliai pasitepti g.gif as nebandziau bet noriu isigyti skaistalus kad paryskint skruostus nes labai apvalaus veido as
Kitte
*

Tolygiai ir as ismokau ne is pirmo karto, bet jos ir padauginti nesunku blush2.gif pirma karta kai pasitepiau, gerai, kad niekur eiti nereikejo, nes zmones buciau isgasdinusi lotuliukas.gif
*dew*
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 03 30, 08:26)
Mergaites is kitu miestu, nepatingekit, parasykite kur galima isigyti EZ, kad nebutu kas puslapis klausimu kur galima jos nupirkti  smile.gif
*

remdamasi sia zinute pranesu mieloms Alytiskems jei cia ju yra, norinciu isigyti ez blush2.gif snd buvau apakus blink.gif centrineje "svaros prekes" parduotuveje maciau Ikos ez smile.gif tik 80 lt thumbup.gif geras galvoju...na o bi kor rasit grozio salone "swaja" ir "lina" toje soliariumu studojoje 4u.gif 110 LT rolleyes.gif
tikiuosi nepalaikysit uz reklama 4u.gif
akela1
QUOTE(yours @ 2009 06 05, 14:49)
remdamasi sia zinute pranesu mieloms Alytiskems jei cia ju yra, norinciu isigyti ez blush2.gif snd buvau apakus blink.gif centrineje "svaros prekes" parduotuveje maciau Ikos ez smile.gif tik 80 lt thumbup.gif geras galvoju...na o bi kor rasit grozio salone "swaja" ir "lina" toje soliariumu studojoje 4u.gif  110 LT rolleyes.gif
tikiuosi nepalaikysit uz reklama 4u.gif
*

Marijampoleje galima isigyti bikor firmos ez grozio salone "Forumas" mirksiukas.gif ax.gif 4u.gif
Ingakalnis
Bikor tikrai jei esi šiek tiek tamsesnė nei sūris - gražiau.
amberr.
QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 07, 18:26)
Bikor tikrai jei esi  šiek tiek tamsesnė nei sūris - gražiau.
*

Man tai atrodo ir suriams tinka.. tik reik moket uzsitept smile.gif
FoxLady
QUOTE(amber123 @ 2009 06 07, 20:05)
Man tai atrodo ir suriams tinka.. tik reik moket uzsitept  smile.gif
*

Vat tas ir sunkiausia plonyti sluoksni tolygiai paskirstyti ax.gif
amberr.
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 07, 21:14)
Vat tas ir sunkiausia plonyti sluoksni tolygiai paskirstyti ax.gif
*

Nu pvz as buvau labai balta vienu metu ir pas bendradarbe pabandziau EZ, tik sena labai..jau mazai buvo like 4u.gif ir vos vos priliesdama pasipudrinau ir ziauriai graziai atrode bigsmile.gif 4u.gif nu cia kaip kam aisku.. baltaode baltaodei nelygu
Asvija
Svarbiausia tai su sepeteliu neuzkabinti riebiai, tada svelniai papudruoti veida. Su je reik pasitreniruoti, nes is pirmo karto niekam nesigauna ax.gif As perku Ikos nes ji truputi sviesiasnio atspalvio, Bikoras tinka labiau tamseodems. rolleyes.gif
amberr.
QUOTE(Asvija @ 2009 06 07, 22:00)
Svarbiausia tai su sepeteliu neuzkabinti riebiai, tada svelniai papudruoti veida. Su je reik pasitreniruoti, nes is pirmo karto niekam nesigauna  ax.gif As perku Ikos nes ji truputi sviesiasnio atspalvio, Bikoras tinka labiau tamseodems.  rolleyes.gif
*

Nu zinokit as sviesiaode, bet Bi kor man labai gerai smile.gif tinka ta prasme.. bet as suprantu, ka turit galvoj drinks_cheers.gif
Avocado
O kaip manot verta egipto zeme pirkt vasarai kaip vienintele pudra? na ta prasme ne koki tonini krema ar bronzata, o va butent egipto zeme. ar patinka karstuoju sezonu ja naudot? tongue.gif
~Bambolina~
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 07, 23:35)
O kaip manot verta egipto zeme pirkt vasarai kaip vienintele pudra? na ta prasme ne koki tonini krema ar bronzata, o va butent egipto zeme. ar patinka karstuoju sezonu ja naudot? tongue.gif
*

Man vasarai labai tinka. Jau ne pirma vasara naudoju tai liuks. Juk kai karsta nesinori tepti visokiu sunkiu kreminiu, o cia pats tas thumbup.gif
Kitte
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 07, 23:35)
*

As del to ja ir pirkau, kad nereiketu pudros naudoti vasara blush2.gif
*dew*
QUOTE(Dita555 @ 2009 06 08, 09:17)
Man vasarai labai tinka. Jau ne pirma vasara naudoju tai liuks. Juk kai karsta nesinori tepti visokiu sunkiu kreminiu, o cia pats tas thumbup.gif
*

butent thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2009 06 07, 21:05)
Man tai atrodo ir suriams tinka.. tik reik moket uzsitept  smile.gif
*

jo galima labai plona sluoksni panaudoti, as labai sviesi(nors siuo metu ne, biski isbuciuota saules ir pan.) bet veidas vistiek daug sviesesnis uz kuna,tai tikrai galima labai sviesiai padengti veida.na reik igusti rankai smile.gif
linasiniX
Prisiskaičiau apie jūsų išgirta EG ir vakar nuvažiavusi į VCUP nusipirkau ir aš.
Jeigu kas nerimauja tiks ar ne ir nori pabandyti tuomet ten gali tai padaryti. Labai maloni mergaitė mane nupūdravo ir galėjau akivaizdžiai pamatyti rezultatą kuris man labai patiko, taigi, nusipirkau. Dabar mokinsiuosi pati tolygiai dengti veida šia pūdra.

O čia ką domina jų internetinis tinklapis:
www.erdesa.lt
Vi_zija
Saharos purvas o ne Egipto zeme biggrin.gif siaip nezinau gal ir geras dalykas tik labai nervuoja , kad tepli yra , bet vistiek jau metai jai esu istikima
pievu_gele
Įsigyjau EŽ pudrą ir man ji netinka schmoll.gif Teks grįžti prie senų gerų odos tobulinimo būdų - morkų graužimo ir žuvies taukų gėrimo thumbup.gif
Meri_ceri
QUOTE(pievu_gele @ 2009 06 09, 16:43)
Įsigyjau EŽ pudrą ir man ji netinka  schmoll.gif  Teks grįžti prie senų gerų odos tobulinimo būdų - morkų graužimo ir žuvies taukų gėrimo  thumbup.gif
*

Na, EZ paskirtis nera tokia pat , kaip zuvu tauku, ar karotino. EZ kaip bebutu, yra dekoratyvines kosmetikos priemone, o ne grynai gydomoji smile.gif
TARSKALIUKE
QUOTE(Vi_zija @ 2009 06 09, 14:29)
siaip nezinau gal ir geras dalykas tik labai nervuoja , kad tepli yra , bet vistiek jau metai jai esu istikima
*

tas teplumas tikrai nervina kartais drinks_cheers.gif arba palietus veida labai greit nusivalo EZ nuo tos paliestos vietos ir siaip tepasi, nu bet as irgi jau metai istikima jai esu ir tikrai toliau pirksiu kai pasibaigs smile.gif
pievu_gele
QUOTE(yours @ 2009 06 09, 18:06)

g.gif ir kokios priezastys kad netinka?
Papildyta:

Tiesiog išmėto veidą tokiomis rožinėmis dėmėmis, panašu į alergiją blink.gif
*dew*
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2009 06 10, 00:43)
tas teplumas tikrai nervina kartais  drinks_cheers.gif arba palietus veida labai greit nusivalo EZ nuo tos paliestos vietos ir siaip tepasi, nu bet as irgi jau metai istikima jai esu ir tikrai toliau pirksiu kai pasibaigs  smile.gif
*

jei dedate pagrinda pries ez tai taip nenusivalo smile.gif bet ant naturalios odos, naturaliau atrodo.na kad nusivalytu nepastebejau ant savo veido, ta pastebejau antr sesers...pas ja po 2 val liko plemais doh.gif pas mane taip nebuna rolleyes.gif
Swallowtail
O Vilniuje Bi kor galima tik VCUPe nusipirkt, ar dar kur nors?
Gal kartais kas nors parduodate egipto žemę? Gal nepatiko ar netiko, o gal pabodo naudoti? Mielai perimčiau ax.gif
emiliuxas
http://www.grantbrown.com/ew.html kas zinote ka nors apie sios firmos egipto zeme? uztikau uzsienyje parduotuveje ir nedrystu imti... blush2.gif
Sulima_ma
QUOTE(Swallowtail @ 2009 06 10, 15:33)
O Vilniuje Bi kor galima tik VCUPe nusipirkt, ar dar kur nors?
Gal kartais kas nors parduodate egipto žemę? Gal nepatiko ar netiko, o gal pabodo naudoti? Mielai perimčiau ax.gif
*

Pylimo g. 29 ir Sakalų g. 6 dar galima isigyti smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.