Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(Sulima_ma @ 2009 03 30, 08:26)
Mergaites is kitu miestu, nepatingekit, parasykite kur galima isigyti EZ, kad nebutu kas puslapis klausimu kur galima jos nupirkti  smile.gif

remdamasi sia zinute pranesu mieloms Alytiskems jei cia ju yra, norinciu isigyti ez blush2.gif snd buvau apakus blink.gif centrineje "svaros prekes" parduotuveje maciau Ikos ez smile.gif tik 80 lt thumbup.gif geras galvoju...na o bi kor rasit grozio salone "swaja" ir "lina" toje soliariumu studojoje 4u.gif 110 LT rolleyes.gif
tikiuosi nepalaikysit uz reklama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yours: 05 birželio 2009 - 13:50
QUOTE(yours @ 2009 06 05, 14:49)
remdamasi sia zinute pranesu mieloms Alytiskems jei cia ju yra, norinciu isigyti ez blush2.gif snd buvau apakus blink.gif centrineje "svaros prekes" parduotuveje maciau Ikos ez smile.gif tik 80 lt thumbup.gif geras galvoju...na o bi kor rasit grozio salone "swaja" ir "lina" toje soliariumu studojoje 4u.gif  110 LT rolleyes.gif
tikiuosi nepalaikysit uz reklama 4u.gif


Marijampoleje galima isigyti bikor firmos ez grozio salone "Forumas" mirksiukas.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Bikor tikrai jei esi šiek tiek tamsesnė nei sūris - gražiau.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 07, 18:26)
Bikor tikrai jei esi  šiek tiek tamsesnė nei sūris - gražiau.



Man tai atrodo ir suriams tinka.. tik reik moket uzsitept smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 06 07, 20:05)
Man tai atrodo ir suriams tinka.. tik reik moket uzsitept  smile.gif

Vat tas ir sunkiausia plonyti sluoksni tolygiai paskirstyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 07, 21:14)
Vat tas ir sunkiausia plonyti sluoksni tolygiai paskirstyti ax.gif



Nu pvz as buvau labai balta vienu metu ir pas bendradarbe pabandziau EZ, tik sena labai..jau mazai buvo like 4u.gif ir vos vos priliesdama pasipudrinau ir ziauriai graziai atrode bigsmile.gif 4u.gif nu cia kaip kam aisku.. baltaode baltaodei nelygu
Atsakyti
Svarbiausia tai su sepeteliu neuzkabinti riebiai, tada svelniai papudruoti veida. Su je reik pasitreniruoti, nes is pirmo karto niekam nesigauna ax.gif As perku Ikos nes ji truputi sviesiasnio atspalvio, Bikoras tinka labiau tamseodems. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Asvija @ 2009 06 07, 22:00)
Svarbiausia tai su sepeteliu neuzkabinti riebiai, tada svelniai papudruoti veida. Su je reik pasitreniruoti, nes is pirmo karto niekam nesigauna  ax.gif As perku Ikos nes ji truputi sviesiasnio atspalvio, Bikoras tinka labiau tamseodems.  rolleyes.gif



Nu zinokit as sviesiaode, bet Bi kor man labai gerai smile.gif tinka ta prasme.. bet as suprantu, ka turit galvoj drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kaip manot verta egipto zeme pirkt vasarai kaip vienintele pudra? na ta prasme ne koki tonini krema ar bronzata, o va butent egipto zeme. ar patinka karstuoju sezonu ja naudot? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 07, 23:35)
O kaip manot verta egipto zeme pirkt vasarai kaip vienintele pudra? na ta prasme ne koki tonini krema ar bronzata, o va butent egipto zeme. ar patinka karstuoju sezonu ja naudot? tongue.gif


Man vasarai labai tinka. Jau ne pirma vasara naudoju tai liuks. Juk kai karsta nesinori tepti visokiu sunkiu kreminiu, o cia pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 07, 23:35)
O kaip manot verta egipto zeme pirkt vasarai kaip vienintele pudra? na ta prasme ne koki tonini krema ar bronzata, o va butent egipto zeme. ar patinka karstuoju sezonu ja naudot? tongue.gif

As del to ja ir pirkau, kad nereiketu pudros naudoti vasara blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dita555 @ 2009 06 08, 09:17)
Man vasarai labai tinka. Jau ne pirma vasara naudoju tai liuks. Juk kai karsta nesinori tepti visokiu sunkiu kreminiu, o cia pats tas thumbup.gif

butent thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2009 06 07, 21:05)
Man tai atrodo ir suriams tinka.. tik reik moket uzsitept  smile.gif

jo galima labai plona sluoksni panaudoti, as labai sviesi(nors siuo metu ne, biski isbuciuota saules ir pan.) bet veidas vistiek daug sviesesnis uz kuna,tai tikrai galima labai sviesiai padengti veida.na reik igusti rankai smile.gif
Atsakyti