Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Labutis
O kuom skiriasi Ikos nuo BiKor? Beje, ar tinka visu tipu odai?
Atsakyti
QUOTE(mirkt @ 2009 06 25, 15:32)
turiu Ikos, jokių raidžių nematau nes nežinau kaip ten atidaryt, bet juk pati dėžutė tokiabeveik persišviečiama- ra neatidarius nesimatytų? o gali būt Sarmoje padielkė manot? mokėjau bruuuungiai. Šiaip man ji liuks, ypač vakare gerai atrodo. Šiaip kasdien nenaudoju, nes turiu sausą odą, tai pataupau- ir odą ir ež biggrin.gif  Beje, o prieš tepantis ež sausiaodės ar tepatės kokių riebiu kremu pvz ?  na tipo pasitepi-po pusvalandžio pasipudruoji?

Tai kad tos raideles pasleptos yra Bi-kor zemeje, o ne Ikos, gal del to ir nerandat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 06 25, 11:11)
o va del poru kemsimo/nekemsimo nereikia klaidinti zmoniu nono.gif smile.gif

man pvz labai kemsa poras ir ne tik man doh.gif , taip, kad kiekvienam skirtingai

gal kiekvienam skirtingai,bet man ji turi tikrai gera gydomaji poveiki.Aš tai ja džiaugiuiosi
Atsakyti
QUOTE(Gabriele741 @ 2009 06 27, 11:56)
gal kiekvienam skirtingai,bet man ji turi tikrai gera gydomaji poveiki.Aš tai ja džiaugiuiosi

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as kai pasitepu bikor tai mano oda tampa tokia svelnute, ir taip lygei pavyksta man ja padengti blush2.gif bet kadangi vasara ir labai karsta,(as apkuni) tai daug prakaituoju...pvz kakta...tai nueina plemais doh.gif ir toj vietoj kur usiukai pas vyrus, po nosim, ir ten lieka plemais pas mane, turiu nusivalyti kas 2 val ir per naujo pasidengti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yours: 28 birželio 2009 - 08:55
QUOTE(Sallly @ 2009 06 25, 16:54)
Maciau, kad diskutuojat apie Amerikos zeme, bet kad ten tiesiog presuota pudra, kiek isbandziau  4u.gif


Jo man irgi atrodo kad ten presuota pudra, be to pabandziau biskiuka ant rankos, tai patrynus nusivale iskart. O jau kvapas, tai gryna nafta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(yours @ 2009 06 28, 08:54)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif as kai pasitepu bikor tai mano oda tampa tokia svelnute, ir taip lygei pavyksta man ja padengti blush2.gif bet kadangi vasara ir labai karsta,(as apkuni) tai daug prakaituoju...pvz kakta...tai nueina plemais doh.gif ir toj vietoj kur usiukai pas vyrus, po nosim, ir ten lieka plemais pas mane, turiu nusivalyti kas 2 val ir per naujo pasidengti rolleyes.gif

Va va, kadangi mano riebi oda tai man lygiai tas pats ir labai greitai 'nuplaukia' doh.gif tai pradejau su ja pudruoti tik skruostikaulius ir kakla blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 28, 11:23)
Va va, kadangi mano riebi oda tai man lygiai tas pats ir labai greitai 'nuplaukia' doh.gif tai pradejau su ja pudruoti tik skruostikaulius ir kakla blush2.gif


jo blyn, mano irgi riebi...tai kai karsta negaliu naudoti... blush2.gif bet as dedu po apacia pagrinda kuris sausina, tai padeda labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 rugsėjo 2009 - 18:59
QUOTE(Give2Get @ 2009 06 30, 10:15)
Naudoju EZ, bet kitos firmos nei čia aptarinėjate, labai patinka, bet ieškau geresnio šepetėlio nei turiu. Galvojau pirkti Erdesos, bet kai buvau nuėjus, sakė neturi neišsukamo. Gal kas pardavinėjate? Tai atsiliepkite smile.gif

o kokios formos naudoji ez?
Atsakyti
Nelabai ir žinau kokia čia firma. Atrodo taip
http://radikal.ru/F/...f0e236.jpg.html
http://radikal.ru/F/...42970f.jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Give2Get: 02 liepos 2009 - 00:07
QUOTE(Give2Get @ 2009 07 01, 23:04)

O ji gera? visa veida tepiesi?
Atsakyti
Na nežinau ar labai jau ten ji gera.. bet sakyčiau tokia kaip Bi-Kor. Pagrinde tepu ant skruostikaulių ir po to su teptuku visą veidą patepu, nuo tiek kiek lieka ant teptuko užtenka, nes labai lengva perduozuot. Aš turiu Bronze, ji tamsi, o dar yra terracota.
Atsakyti
QUOTE(Give2Get @ 2009 07 02, 10:51)
Na nežinau ar labai jau ten ji gera.. bet sakyčiau tokia kaip Bi-Kor. Pagrinde tepu ant skruostikaulių ir po to su teptuku visą veidą patepu, nuo tiek kiek lieka ant teptuko  užtenka, nes labai lengva perduozuot. Aš turiu Bronze, ji tamsi, o dar yra terracota.

hm...o kur isigijai?kiek mokejai jei ne paslaptis? rolleyes.gif
Atsakyti