Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(Portishead @ 2009 07 23, 21:57)
visur daugmaz vienodos kainos, apie 110 lt. Pigiau butu SM kosmetikos isparduotuvej  4u.gif


Šia savaitę Kaune pirkau EŽ dovanų. Tai 13g - 89lt.
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2009 07 24, 19:39)
Šia savaitę Kaune pirkau EŽ dovanų. Tai 13g - 89lt.


Kur pirkai? 4u.gif Beje, noriu Ikos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 24 liepos 2009 - 18:48
QUOTE(Gelaite @ 2009 07 24, 13:16)
Nu nesamones snekat siek tiek, neisizeiskit.  Kodel neverta lygint? Tam forumai ir yra. Juk kiekviena lyginam egipto zemes pagal tai kaip mums asmeniskai jos tiko/nepatiko ir del ko. Juk neprivalo zmogus pasiskaites kas man tinka butinai tai ir pirkt, bet patys atsiliepimai, manau, padeda apsisprest. As pati visalaik pries kazka pirkdama cia pasiskaitau atsiliepimus ir paskui apsisprendziu. Juk ne viska galima isbandyti, pvz kremai, plauku prieziuros priemones ir kt, todel ir visokie atsiliepimai idomu. negi dabar tik gerus atsiliepimus turim rasyt. Pavyzdziui man ikos isvis nepatiko, kazkokia ryza ant odos, tai kodel as to negaliu cia pasakyt? Vien del to, kad cia neigiamas atsiliepimas?

drinks_cheers.gif sutinku su jusu nuomone

daug skaiciau komentaru, jog bikor gaunasi ryza ant veido, o man deje ne, gaunasi ruda, naturali spalvike thumbup.gif aisku ikos nebandziau sulyginti negaliu.
Atsakyti
kiek as skaiciau tai ikos gaunasi oranzine, o bikor ruda lb grazei atrodo, kaip idegis. O kainos tai visur 110 bikor firmos, beto jos lb ilgam uztenka
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2009 07 26, 17:35)
kiek as skaiciau tai ikos gaunasi oranzine, o bikor ruda lb grazei atrodo, kaip idegis. O kainos tai visur 110 bikor firmos, beto jos lb ilgam uztenka

o dar kai as retai naudoju tai man isvis 4 metam lotuliukas.gif
Atsakyti
Pavyzdziui man ikos isvis nepatiko, kazkokia ryza ant odos, tai kodel as to negaliu cia pasakyt? Vien del to, kad cia neigiamas atsiliepimas?

Taigi kiekvienos moters veido spalva irgi skiriasi-jei tepsi ant melsvai balto veido, atrodys vienaip, jei ant įdegusio ar rusvesnio, dar kitaip...Vienai viena pudra atrodys geresnės spalvos, kitai kita...Mano dukra kai pirmą kartą panoro įsigyt EŽ , tai mudvi nuėjom į vaistinę, prekiaujančia kosmetika, buvo ir IKOS, ir BIKOR žemės testeriai-išbandė abi ir nuo to laiko naudoja tik IKOS.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 07 24, 18:37)
Kur pirkai? 4u.gif  Beje, noriu Ikos..


Tiksliai nežinau kaip vadinasi ta parduotuvė. Kaune, Laisvės al. kur anksčiau buvo TAURO batai (bijau sumeluoti dėl pavadinimo smile.gif )
Ten dabar IKOS EŽ akcija užtai tokia ir kaina smile.gif
Atsakyti
Butent smile.gif as lygiai taip pat mastau, bet kazkodel vis atsiranda tokiu merginu, kurios lyg bando pademonstruot kaip negerai yra rasyti neitin gerus atsiliepimus apie viena ar kita produkta. Tam ir yra skirti forumai, kad padetu mums issirinkti tokioje milziniskoje kosmetikos ivairoveje blink.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Gelaite @ 2009 07 24, 22:16)
Nu nesamones snekat siek tiek, neisizeiskit.  Kodel neverta lygint? Tam forumai ir yra. Juk kiekviena lyginam egipto zemes pagal tai kaip mums asmeniskai jos tiko/nepatiko ir del ko. Juk neprivalo zmogus pasiskaites kas man tinka butinai tai ir pirkt, bet patys atsiliepimai, manau, padeda apsisprest. As pati visalaik pries kazka pirkdama cia pasiskaitau atsiliepimus ir paskui apsisprendziu. Juk ne viska galima isbandyti, pvz kremai, plauku prieziuros priemones ir kt, todel ir visokie atsiliepimai idomu. negi dabar tik gerus atsiliepimus turim rasyt. Pavyzdziui man ikos isvis nepatiko, kazkokia ryza ant odos, tai kodel as to negaliu cia pasakyt? Vien del to, kad cia neigiamas atsiliepimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sallly: 26 liepos 2009 - 23:25
Nusipirkau IKOS EŽ ir esu laaabai patenkinta. Daro stebuklus biggrin.gif Veidas taip gražiai ir tolygiai pasidengia, nėra ryža spalva. Aš kai esu šviesiaodė, man taip gražiai atrodo tas "įdegis", kaip tik, kaip naturaliai įdegu ir atrodau. Taigi vertinu super.
Su draugės BI KOR dažiausi, irgi labai patiko, tik gal ten čiut tamsesnė spalvytė. Bet abiejų rūšių labai patiko wink.gif
Tai va, džiaugiuosi pirkiniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2009 07 24, 21:25)
drinks_cheers.gif sutinku su jusu nuomone

daug skaiciau komentaru, jog bikor gaunasi ryza ant veido, o man deje ne, gaunasi ruda, naturali spalvike thumbup.gif aisku ikos nebandziau sulyginti negaliu.


pritariu ir as mirksiukas.gif
bandziau ir bikor, ir ikos vienu metu. na ikos tikrai oranzine spalva doh.gif
Atsakyti
man atvirkščiai, aš šviesiaodė ir IKOS gaunasi be galo natūralus rudas "įdegis" wub.gif
matau čia tikrai labai individualus dalykas, nes kiekvienai gaunasi skirtingai ir atsiliepimai labai įvairūs g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 07 29, 16:35)
pritariu ir as mirksiukas.gif
bandziau ir bikor, ir ikos vienu metu. na ikos tikrai oranzine spalva doh.gif



QUOTE(Lady* @ 2009 07 29, 17:51)
man atvirkščiai, aš šviesiaodė ir IKOS gaunasi be galo natūralus rudas "įdegis" wub.gif
matau čia tikrai labai individualus dalykas, nes kiekvienai gaunasi skirtingai ir atsiliepimai labai įvairūs g.gif



QUOTE(pelytea @ 2009 07 29, 22:47)
neisizeidziau mirksiukas.gif bet vat butent snekant apie kremus, plauku prieziuros priemones ir t.t. galima daug ir ilgai diskutuot, bet tikrai ne apie EZ kurios tera 2 ir dabar atsirado dar amerikietiska, juk n-temu jau pridiskutuota ir pripasakota biggrin.gif  o lygint ikos, bikor su amerikietiska, kazkokia nesamone juk isbandziusiu amerikietiska tik wienetai, ir dar tokiais komentarais doh.gif as asmeniskai isbandziau visas tris ir pasilikau prie IKOS, nes man ji labai tiko, o bikor atwirksciai dawe ryza atspalwi, tagi cia kiekwienam individualiai, bet nuteikinet zmogu, kad: " nepirkit tos ar anos, nes kita gersene" skamba absurdiskai biggrin.gif PEACE mirksiukas.gif

isvada tokia, kad tai priklauso nuo musu odos tipo.
Atsakyti