Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(Maserati @ 2009 09 09, 18:37)
Net nezinau,kuri blogesne doh.gif

O dar rašo, kad gydantį poveikį EŽ turi biggrin.gif Aš "BI - KOR" dabar į šalį padėjusi, nes suteikia kiek "ryžą" atspalvį šviesiam veidui, naudoju "Chanel" saulės pudrą, bet spėju, kad ir jos sudėtis nėra geresnė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 09 rugsėjo 2009 - 16:44
Esu bandziusi Everyday Minerals bronznanta, tai man siaip patiko, ten mineraline ji yra. Bandziau ir EZ bet ji man nelabai kazkaip schmoll.gif O vat EM bronzanta kai bandziau tai netgi dave toki nedideli pamaskavima blush2.gif Ir spalva naturali 4u.gif
Atsakyti
as naudoju BI-kor ez tai nesiskundziu, lb gerai padengia veida, nera jokiu ryzu demiu, atrodo lyg naturalus idegis. O del sudeties tai ten minimalei yra tu parabenu, talko ir t.t...
aisku kiekvienam savo, bet galit nueit i slona ten jums uzdes ir paaiskins viska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egipto zeme_ @ 2009 09 09, 22:17)
user posted image

ar bandete naujausia ikos egipto zeme (pigesne ir tamsesne) ? kuri geresne si naujesne ar iprasta ( zemiau esantis paveikslelis)

user posted image
Papildyta:
ir ydomu kuria rinktumetes ar uz 80lt 9gr tamsesne ar uz 110lt 13gr iprasta egipto zeme?

As ta naujaja tikriausiai bandziau g.gif Nes nebuvo uzrasyta IKOS g.gif Senosios nebandziau, bet sios spalva tokia ruda, esu sviesiaode tai kai patepe sokas nedidelis buvo, bet paskui ziurejau, ziurejau kad visai neblogai atrode blush2.gif biggrin.gif Bet siaip man nelabai tepti visa veida butu faina, nes ten kur sausesnes vietos labai isryskina man kazkaip g.gif ir blizguciu yra ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2009 09 10, 13:13)
as naudoju BI-kor ez tai nesiskundziu, lb gerai padengia veida, nera jokiu ryzu demiu, atrodo lyg naturalus idegis. O del sudeties tai ten minimalei yra tu parabenu, talko ir t.t...
aisku kiekvienam savo, bet galit nueit i slona ten jums uzdes ir paaiskins viska  smile.gif



Kaip tai talko minimaliai, jei jis pirmas eina sudety? Kaip tik daugiausiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 09 10, 14:02)
Kaip tai talko minimaliai, jei jis pirmas eina sudety? Kaip tik daugiausiai bigsmile.gif

bet jo yra maziau negu kituose pudruose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2009 09 10, 14:54)
bet jo yra maziau negu kituose pudruose ax.gif


ar tikrai? is kur zinote? rolleyes.gif
Atsakyti
Oi tie chemikalai - kur ju nera? g.gif Visai cia mane suvelete su ta "velniska" sudetimi doh.gif O dar akcija uzmaciau - EZ plius sepetelis (40 Lt vertes) uz 110 Lt g.gif Ka daryti? biggrin.gif Isbandyti ir tada cia parasyti savo nuomone, matyt unsure.gif Nes kas patars geriau, negu sava oda..
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 09 11, 16:48)
Oi tie chemikalai - kur ju nera? g.gif Visai cia mane suvelete su ta "velniska" sudetimi doh.gif  O dar akcija uzmaciau - EZ plius sepetelis (40 Lt vertes) uz 110 Lt g.gif  Ka daryti? biggrin.gif Isbandyti ir tada cia parasyti savo nuomone, matyt unsure.gif Nes kas patars geriau, negu sava oda..

Mineralinej kosmetikoj man rodos irgi nera mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai EZ geriausia,jokios mineralines pudros jos neatstoja. Man ji lygiai ir naturaliai uzsitepa storu teptuku ir niekada nenubega smile.gif
Atsakyti
O kur Kaune butu pigiau? Gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 09 17, 09:06)
O kur Kaune butu pigiau? Gal kas zinot?

Siandien buvau uzsukusi i www.medikatus.lt parduotuve, esancia K. Donelaicio g. 40. Kaina 9 gr. Egipto zemes 80 lt plius duoda dovanele, kuri bent jau man labai patinka blush2.gif Labai maloniai viska aprode ir paaiskino. Jie patys yra tiekejai, tai nemanau, kad kur nors butu dar pigiau.
Atsakyti