Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(Otina @ 2009 10 12, 19:41)
Aš gal ne visiškai į temą (pagal minčių seką smile.gif ), bet ar jums EŽ neriebina odos? Klausiu tų, kurios turi mišrią arba riebią.. Čia gal tik man taip specifiškai reaguoja...?

Pas mane ta ati problema.. L greit veidukas blizget pradeda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 10 12, 19:57)
is savo patirties galiu pasakyti, kad man dar labiau EZ isriskindavo issipletusias poras  doh.gif



drinks_cheers.gif man tas pats.. as zinok pirma kart soka gavau.. nes niekad negalvojau kad turiu tokias dideles poras blink.gif doh.gif unsure.gif dabar jau apsipratau..ir nematau
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2009 10 12, 19:58)
Pas mane ta ati problema.. L greit veidukas blizget pradeda  unsure.gif


Tai va va... Todel as dabar EŽ naudoju tik ant pudrytės, kuri skirta riebiai odai, na, forma veidui suteikti, spalva truputi rudesne ir pan. ...
Atsakyti
labuka smile.gif noreciau suzinoti, kaip atskirti originalia egipto zeme nuo "padielkos" ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaigulita @ 2009 10 13, 13:58)
labuka  smile.gif  noreciau suzinoti, kaip atskirti originalia egipto zeme nuo "padielkos" ?  4u.gif

manau geriausia yra pirkti is patikimo pardavejo (pvz Erdesa, Douglas ir pan.)
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 10 13, 15:16)
manau geriausia yra pirkti is patikimo pardavejo (pvz Erdesa, Douglas ir pan.)



Ir dar atkelus apatini dangtuka turi but raides GF 4u.gif bet siulyciau nekilnot be reikalo.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2009 10 11, 15:48)
nu kas per nesamones  doh.gif  Ir ko vis neissigalvoja apie EZ jau ir 2 spalvas ikos turi  lotuliukas.gif



Taip taip brangioji.. atsiliekat nuo naujoviu tongue.gif biggrin.gif yra 2 spalvos IKOS 4u.gif sukure tamsesne, tipo tokia pat kaip Bi kor
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 10 13, 20:47)
Ir dar atkelus apatini dangtuka turi but raides GF  4u.gif bet siulyciau nekilnot be reikalo..  biggrin.gif

ant ikos ir ant bikor turi buti tokios raides? erdesos puslapyje maciau parodyta kaip turi atrodyti, bet pamaniau gal cia tik apie bikor smile.gif
Atsakyti
Dėl užrašo ant EŽ
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2009 06 12, 19:16)
Sveikos, mamytes:)
naudoju bikoro EZ jau beveik metus ir esu labai patenkinta..tik va, siandien aptikau www.erdesa.lt puslapyje, kad ant originalios EZ turi buti desiniam kampe parasyta "G+F" tipo gamintojas GUTKNECHT + FREY, pas mane tai nera tu raidziu schmoll.gif ..tai pagalovjau paklausiu, kaip pas jus....? g.gif



QUOTE(Meri_ceri @ 2009 06 26, 10:25)
Tai kad tos raideles pasleptos yra Bi-kor zemeje, o ne Ikos, gal del to ir nerandat 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 10 14, 17:42)
idomus kokie smile.gif man ir sena gera, jei noriu neryskaus vaizdo viena sluoksniuzdedu , jei ryskiau tai daugiau smile.gif



Sake Ikos minkstesne yra.. nes ne presuota smile.gif bent jau man taip aiskino.. tai as kaip suprantu lengviau tepas gal ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 10 14, 19:59)
Sake Ikos minkstesne yra.. nes ne presuota  smile.gif bent jau man taip aiskino.. tai as kaip suprantu lengviau tepas gal ane?  g.gif


Nebandžiau BIKOR, tai neturiu kaip sulyginti, bet IKOS esu patenkinta. Užtenka vos kelių brūkštelėjimų ir veidas įgauną itin natūralią spalvą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 10 14, 20:59)
Sake Ikos minkstesne yra.. nes ne presuota  smile.gif bent jau man taip aiskino.. tai as kaip suprantu lengviau tepas gal ane?  g.gif

As dabar IKOS nuspirkau, pries tai bi-kor turejau, tai tikrai Ikos lengviau tepas, ant sepetuko matosi, kai pamozoji. o Bi-kor kai turejau tai suk ta sepetuka kiek nori, nesimato kad "paimtu" pudros. gal del to Bi-kor ekonomiskiau naudojas?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 10 14, 23:26)
As dabar IKOS nuspirkau, pries tai bi-kor turejau, tai tikrai Ikos lengviau tepas, ant sepetuko matosi, kai pamozoji. o Bi-kor kai turejau tai suk ta sepetuka kiek nori, nesimato kad "paimtu" pudros. gal del to Bi-kor ekonomiskiau naudojas?




Taip taip.. del to Bi kor ilgiau uztenka, nes ji kieta, presuota 4u.gif bet ka as zn.. nereik man 100k sukaliot kad pasimatytu ant veido unsure.gif 4u.gif normaliai.. man kas keisciausia, kad Ikos tai daznai buna akcijos visokios, tai sepetuka dovanu dovanoja tai vel kas.. o Bi kor kaip 110lt taip 110lt doh.gif dabar jau sake daug kur 115lt blink.gif brangsta.. as turiu drauge, kuri is vis beveik nesidazo..bet kai padaziau as ja su EZ, tai va uzvakar dave lt ir nupirkau ir jai lotuliukas.gif cia liga..
Papildyta:
QUOTE(Bonytia @ 2009 10 14, 23:09)
Nebandžiau BIKOR, tai neturiu kaip sulyginti, bet IKOS esu patenkinta. Užtenka vos kelių brūkštelėjimų ir veidas įgauną itin natūralią spalvą  thumbup.gif



Saunu drinks_cheers.gif lygiai taip pat kaip as Ikos nebandziau.. ir ta ir ta as manau yra super thumbup.gif
Atsakyti