Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(Langoza @ 2009 11 03, 20:59)
EZ ir turi buti dedama tiesiog ant veiduko. ant kremo. be jokiu krempudru ir t.t.  doh.gif


nu nesamone visiska. is kur cia tamsta tokiu taisykliu prisikaicius? kremine pudra dedama kaip makiazo pagrindas, kaip jau kazkas ir minejo sulyginti odos spalva, uzmaskuoti trukumus, makiazas ir ta pati ez ilgiau laikosi tuomet ir nesubega. o, kad kemsa poras, beria -tai nemokejimas issirinkti normalios ir tinkamos pudros. ta pati EZ dar ne taip tas poras jums uzkimsa. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2009 11 03, 23:39)
o del paakiu juodu - reik stengtis issimiegot  biggrin.gif



As sakau kur as buvau radus kad taip parasyta.. ir ne As A Cream, o kietas kremas ar kazkas pan biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 11 04, 18:53)
As sakau kur as buvau radus kad taip parasyta.. ir ne As A Cream, o kietas kremas ar kazkas pan  biggrin.gif  4u.gif

as paziurejau biggrin.gif lapuka ismeciau senai bet liko dezute,tai ant jos sono parasyta taip: "Originali egipto zeme-tai deginto molio dieninis kremas su mineralais, naturaliam idegio efektui sukurti.Idealiai tinka jautriai odai...." WOW! biggrin.gif kad kremas nezinajau as,tai ka,nuprausi veida ir EZ tepi vietoj kremo? blink.gif idomiai cia parasyta..
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 11 04, 22:11)
gal cia tureta omeny atseit tai ne pudra kazkokia o naturalus produktas,kremas..ka as zinau,juokinkga lotuliukas.gif

Na...tiesiog manau noreta padaryti krema atrodanti kaip pudra ir dar su idegio efektu biggrin.gif As tai nusiprausiu veida,uzsitepu kremo ir tada ez,esu tepus ir tiesiai po nuprausimo,ne ant kremo,ir taip pat gerai laikesi ir oda nesausejo visa diena mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2009 11 04, 08:42)
nu nesamone visiska. is kur cia tamsta tokiu taisykliu prisikaicius? kremine pudra dedama kaip makiazo pagrindas, kaip jau kazkas ir minejo sulyginti odos spalva, uzmaskuoti trukumus, makiazas ir ta pati ez ilgiau laikosi tuomet ir nesubega. o, kad kemsa poras, beria -tai nemokejimas issirinkti normalios  ir tinkamos pudros. ta pati EZ dar ne taip tas poras jums uzkimsa. cool.gif

puikiai suprantu, kam dedama ta kremine pudra. tiesiog man asmeniskai krempudra + EZ = visko per daug. visgi kad ir kokia ta krempudra butu ideliai parinkta pagal odos spalva, tipa ir t.t. vistiek ji matosi. o dar EZ... zodziu, tai skonio reikalas.
o kad EZ turetu visgi buti dedama tiesiog ant veido raso uzsienio forumuose. ne pati prisimasciau.

QUOTE(Aushrita @ 2009 11 06, 15:00)
Na...tiesiog manau noreta padaryti krema atrodanti kaip pudra ir dar su idegio efektu  biggrin.gif As tai nusiprausiu veida,uzsitepu kremo ir tada ez,esu tepus ir tiesiai po nuprausimo,ne ant kremo,ir taip pat gerai laikesi ir oda nesausejo visa diena  mirksiukas.gif  thumbup.gif

reiks bandyti be kremo. nors as mineraline pudra kai buvau bandziusi be kremo, ji man lb nelygiai issitepe. likau demeta. teko praustis ir is naujo dazytis. gal su EZ taip nebutu unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes paskaiciau as cia jusu rasliava vajetau kiek visokiu nuomoniu biggrin.gif pati naudoju EZ Bi-kor firmos jau treti metai (viena isbaigiau, dabar antra nusipirkau mirksiukas.gif ) tai esu ja labai patenkinta. Galima ir viena tepti, bet aisku jokio maskavimi tai jau turi tureti neprikaistinga odyte jai taip. Tepu ja ant pudrytes, kai noriu parudinti veiduka, ar vien tik ant zanduku isryskinti veido bruozams. Vienu zodziu geras dalykas, bet be pudrytes ne kaip mano veidelis atrodytu, net jai ir EZ naudociau. Pavydziu kas turi grazia odyte wub.gif
Ai dar mano odyte misri tai jai be kremo ja tepu nesausina man odytes, bet gal del to, kad ir taip riebaliuku uztenka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre755: 06 lapkričio 2009 - 19:12
Laisves alejoje kaune, netoli soboro, buvusiuose "tauro batuose" parduodama ir "bi-kor", ir "ikos". Tai pasirodo, "bi-kor" tik 1 atspalvis (tamsus), o "ikos" - 2. Tai ta maloni konsultante nustate ( smile.gif ), kad mano veido spalvai labiau tiktu "ikos" sviesesnis.

Kas tokia turite? Ar nebus per blanki? Nenoriu tiesioj skaistalu bronziniu - noriu idegio unsure.gif O gal "bi - kor" tai ryskiau suteikia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 11 07, 22:01)
Laisves alejoje kaune, netoli soboro, buvusiuose "tauro batuose" parduodama ir "bi-kor", ir "ikos". Tai pasirodo, "bi-kor" tik 1 atspalvis (tamsus), o "ikos" - 2. Tai ta maloni konsultante nustate ( smile.gif ), kad mano veido spalvai labiau tiktu "ikos" sviesesnis.



Tai ko nepabandei is kart? bigsmile.gif reik pabandyt ir ta ir ta.. 4u.gif
Atsakyti
Kazkaip tik uzlekiau, issidaziusi buvau su skaistalais, tai sakau atleksiu kita diena be makiazo blush2.gif

Ir siaip noreciau "bi-kor", bet kai pasake, kad man tik "ikos" tiktu, tai kaip ir nesmagu pirkti kita ax.gif

Ech, teks vietoje issiaiskinti biggrin.gif Tik tiek vilioja "ikos", kad sepeteli duoda, o "bi-kor" nea g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 07 lapkričio 2009 - 21:17
Nu pati asmeniskai nesu bandzius Ikos EZ, bet drauge bande tai jai nepatiko, nes spalva tokia nenaturali ryza, o bi-kor naturali idegio spalvyte, bet aisku kam ko reikia, gi kiekvienam skirtingai. Bet as nekeisciau savo Bi-kor i Ikos schmoll.gif
Atsakyti
Aš girdėjus atvirkčiai, kaip tik kad Bi-kor ryžą atspalvį duoda doh.gif ... Na išvada tokia, kad reikia pačiai išbandyti. Kai pabaigsiu savo Ikos, pirksiu Bi-kor.. Tada ir aš galėsiu pasidalinti savo nuomone..
Atsakyti
As pagaliau galiu pasakyti SAVO nuomone - IKOS nera ryza!!! thumbup.gif Nusipirkau - tai taip fainai. Su dideliu sepeteliu wub.gif Ant pavirsiaus mini blizguciai spindi - tai pasitepiau ir po minutes oda naturaliai "idege" - ir visa diena taip thumbup.gif

Super assa.gif
Atsakyti