Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 17, 20:34)
Tiesa, kas nebandėt dar, tai siūlau pamėginti tą linų sėklų kaukę. Aš labai ilgą laiką jaučiau jos poveikį smile.gif Manau turėtų ir kitoms patikti smile.gif

Kaip gerai, kad priminei, ryt būtinai išbandysiu drinks_cheers.gif Kiek pamenu reikia tiesiog ta košele išsitepti veidą ir ramiai 20min pagulėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 17 rugsėjo 2009 - 19:36
QUOTE(ernesin @ 2009 09 17, 19:46)
aistuliaa manau galima vietoj aspirino citrinos sulčių kelis lašiukus įlašinti(tik nepadaugink nes labai skysta masė bus), aš vieną kartą bandžiau tai efektas tas pats ir dar natūraliau mano manymu, tiesiog aspirinas patogu nes ne taip tas medus nuo veido bėga mirksiukas.gif Be to po aspirino kaukės reikia vengti saulės spindulių arba naudoti kremą su apsauga ax.gif



ir citrinos neturiu namie doh.gif
na ryt ziuresiu ka cia nusipirksiu ir kokia darysiuos kauke smile.gif
Papildyta:
prisiminiau dar, kad galima tokio naminio toniko pasidaryti nuo veido blizgejimo, 100 ml vandesn ir 2 saukstai citrinu sulciu smile.gif galvoju isbandyti
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 17, 20:35)
Kaip gerai, kad priminei, ryt būtinai išbandysiu drinks_cheers.gif Kiek pamenu reikia tiesiog ta košele išsitepti veidą ir ramiai 20min pagulėti?

Aha smile.gif Tik vandenuko per daug nepripilk, nes poto ta košė labai "šliaužia" nuo veido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 17, 20:37)
prisiminiau dar, kad galima tokio naminio toniko pasidaryti nuo veido blizgejimo, 100 ml vandesn ir  2 saukstai citrinu sulciu smile.gif galvoju isbandyti

Tikrai gera mintis drinks_cheers.gif

QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 17, 22:16)
Aha smile.gif Tik vandenuko per daug nepripilk, nes poto ta košė labai "šliaužia" nuo veido  biggrin.gif

O tu maltus sėmenis plikei verdančiu vandeniu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 17, 22:19)
Tikrai gera mintis drinks_cheers.gif
O tu maltus sėmenis plikei verdančiu vandeniu? ax.gif

Aš neturėjau maltų, tai teko pačiai susismulkint biggrin.gif Kita vertus pačiai gal net ir geriau smulkintis g.gif O kokios pas tave?
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 09 17, 22:19)

O tu maltus sėmenis plikei verdančiu vandeniu? ax.gif

Plikiau verdančiu ir kol ataušo maišiau. Pasidarė tokia gliti masė laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 17 rugsėjo 2009 - 21:31
QUOTE(ernesin @ 2009 09 17, 22:19)
Tikrai gera mintis drinks_cheers.gif



Kai baigsiu tonika savo, i jo buteliuka pasidarysiu tokio naminio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 17, 20:37)
100 ml vandesn ir  2 saukstai citrinu sulciu smile.gif galvoju isbandyti

Kai baigsiu tonika savo, i jo buteliuka pasidarysiu tokio naminio  biggrin.gif

Tik tokio kiekio gal nedaryk, nes gali prarūgti, geriau dažniau bet šviežesnio mirksiukas.gif
Atsakyti
A6 irgi manau, kad natūralus produktas žymiai greičiau sugestų ax.gif
Atsakyti
Galiu savo patirtim pasidalint ir as,gal kam pravers smile.gif pasidariau kauke is 3 valg. saukstu medaus ir 1 arbat saukstelio cinamono (na ja sudejau i maza indeli ir laikiau saldytuve,nes cia keliems kartams uztenka). Ja reikia tepti ant veido pries einant miegoti ir laikyti per nakti,siek tiek nepatogu nes tepasi pagalve,tai as ranksluosti pasidedavau. Ir taip 20 dienu. O rezultatas svytinti oda,be jokiu spuogu. Per ta 20 dienu istraukia spuogus is pat saknu. Va man po pirmos nakties tiek baltu spuogeliu isaugo,kad galvojau sviesiu ja i siuksliadeze,bet dar po keleto bandymu visi spuogai dingo. Kur is vakaro galvojau bus skaudus didelis spuogas,ryte bebuvo likes tik mazas baltas spuogiukas,ir ji aisku isspaudziau nors taip ir negalima,bet vakare jau tik mazas vos matomas sasiukas liko,bet ir tas po poros dienu nukrito smile.gif Dabar oda lygi-jokiu spuogu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kastutokia @ 2009 09 24, 20:29)
Galiu savo patirtim pasidalint ir as,gal kam pravers smile.gif pasidariau kauke is 3 valg. saukstu medaus ir 1 arbat saukstelio cinamono (na ja sudejau i maza indeli ir laikiau saldytuve,nes cia keliems kartams uztenka). Ja reikia tepti ant veido pries einant miegoti ir laikyti per nakti,siek tiek nepatogu nes tepasi pagalve,tai as ranksluosti pasidedavau. Ir taip 20 dienu. O rezultatas svytinti oda,be jokiu spuogu. Per ta 20 dienu istraukia spuogus is pat saknu. Va man po pirmos nakties tiek baltu spuogeliu isaugo,kad galvojau sviesiu ja i siuksliadeze,bet dar po keleto bandymu visi spuogai dingo. Kur is vakaro galvojau bus skaudus didelis spuogas,ryte bebuvo likes tik mazas baltas spuogiukas,ir ji aisku isspaudziau nors taip ir negalima,bet vakare jau tik mazas vos matomas sasiukas liko,bet ir tas po poros dienu nukrito smile.gif  Dabar oda lygi-jokiu spuogu. thumbup.gif

O poras irgi išvalo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 25, 18:56)
O kaip idomu  bigsmile.gif

Man irgi g.gif Jau gundausi savaitgalį nusipirkti šviežio medaus ir bandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 25, 18:57)
Man irgi g.gif  Jau gundausi savaitgalį nusipirkti šviežio medaus ir bandyti rolleyes.gif


As turu medaus, tik va cinamono ne doh.gif
Pabandysiu gal siandien siaip medaus kauke pasidaryti g.gif reikia pasiieskoti tik kaip, nes nepamenu
Atsakyti