Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

QUOTE(Puikiausioji @ 2010 04 13, 12:56)
tai su kavos tirščiais šveitiklis, o ne kaukė. Kažin ar yra kokia nauda juos laikyti ant veido. O kad šveičia gerai, tai neabejoju.
Aš bandžiau aspirino kaukę, man patiko, laikiau kokį 20min. paskui plaunant pamasažavau, tai super šveitiklis. neapsakomai švelni oda liko.

O panaudojus ilgesni laika efektas tikrai neblogas. 4u.gif
Atsakyti
Dariausi keletą kaukyčių...
Su avižomis nepatiko, o
su linų sėklų miltais visai nebloga.
Veidukas švelnus, o ar išvalytas, sunku pasakyti.... Tik labai sunku ant veido užsidėti....
Bandžiau aspirino su medumi kaukę irgi nieko.... Tik tas aspirinas vis vien stambiais grūdeliais ištirpsta.... Bandžiau malti, nieko gero... Ieškojau vaistinėse malto aspirino- neradau...
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2010 03 06, 20:11)
Tokia idomesne kaukyte (Misriai/ riebiai odai) , buvo parasyta kad tai yra viena is paslapciu kodel indes turi lygia,  grazia oda :
Isvirta svoguna, sutrinti su  sauksteliu  imbiero milteliu ir sauksteliu medaus  4u.gif laikyti 15-20 min  poto nuplauti . kauke lygina oda, sutraukia poras, naikina spuogelius ir t.t 4u.gif


įdomi kaukė, reiks rytoj pabandyt, o kažin ar yra bandžiusių forumiečių šią kaukę?
Atsakyti
O gal žinot kokią kaukę inkštirams. Tie galadzieniai mane biesina rolleyes.gif O poto iš jų pasidaro dar didesni normalūs spuogai nei turėtų būt
Atsakyti
nežinau kaip dėl kaukės, bet patarčiau arbatmedžio eterinį aliejų tepliotis ant inkštirų. smile.gif Bent jau man padeda jei koks spuogas iškyla.
Atsakyti
O kur būtų galima jo įsigyti? Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2010 04 25, 14:10)
O kur būtų galima jo įsigyti? Kokia kaina?



Vaistinėse tikrai yra.priklauso nuo gamintojo, bet maždaug20 lt
Atsakyti
man geriausia kauke - medus, ir valo neblogai ir skaitina oda kazkaip... megstu karta ar du per savaite patepti veiduka natur medumi, tikrai matau teigiamus rezultatus
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2010 04 26, 11:34)
man geriausia kauke - medus, ir valo neblogai ir skaitina oda kazkaip... megstu karta ar du per savaite patepti veiduka natur medumi, tikrai matau teigiamus rezultatus

o koki medumi tepi, is parduotuves ar jau ta geresni is bobucius (gryna)?
Atsakyti
QUOTE(brutele @ 2010 04 26, 15:26)
o koki medumi tepi, is parduotuves ar jau ta geresni is bobucius (gryna)?



KUo anturalesnis-tuo geriau:}
Atsakyti
QUOTE(brutele @ 2010 04 26, 15:26)
o koki medumi tepi, is parduotuves ar jau ta geresni is bobucius (gryna)?

is bobuciu biggrin.gif nes is parduotuves susicukrina laaabai greitai, o is vyruko kuris mano tevm parduoda tai ne is cukraus parduoda, o tikra, gera...

gal eko turgeliuse nedideli indeli galima surasti..
Atsakyti
Neberandu temos apie moli, tai paklausiu cia. Nusipirkau molio is Rusijos (taip buvo sakyta), milteliai pilksvi, kazkaip suabejojau ar tik negavau is kokio drogo ar dar kur nupirkto pigiau doh.gif Kokie butu skirtumai? 4u.gif
Atsakyti