Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

QUOTE(Jurgutėlė @ 2011 02 17, 23:38)
ačiū ,tik bėda ,kad nežinau kada aliejaus tokio galėsiu nusipirkt ,nes pas mumi nėr aliejų pardės mirksiukas.gif
kažkokio yra iki pirkti ,reiks paskaityt ar jis atitinka reikalavimus


Viskas paprasta mirksiukas.gif juk yra internetinių parduotuvių thumbup.gif šia tikrai pasitikiu:
AromaNatural
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2011 02 16, 18:31)
kokias žinot efektyvias namines valomąsias kaukes? aš į molį įlašinu alijošiaus sulčių ,bet čia daugiau sutraukianti poras ,o norėčiau žinot kokią ir giliai valančią

Aš darau rasulo molio ir arbatmedžių aliejaus arba ylang ylang kaukes ir tikrai gerai išvalo odą smile.gif Dar būna tam tikslui naudoju hidrolatą. Kiek girdėjau žalias molis stipriausias savo poveikiu irgi rasit AN parduotuvėj, kur merginos davė nuorodą.

O su sezamu valyti, tai turbūt turimas omeny apskritai veido valymas aliejum ir rankšluosčiu ax.gif
Atsakyti
OOOOO ne! Katik nusiploviau medaus, obuoliu ir cinamono kauke... gulint su ja jautesi nepaprastai malonus gaivinantis jausmas (nepaisant erzinancio visko varvejimo nuo veido...) bet, nusiplovus paaiskejo, kad veido oda ismetyta raudonom demem!!!! O ne.. BAISU!!! doh.gif doh.gif doh.gif verysad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 02 27, 01:58)
OOOOO ne! Katik nusiploviau medaus, obuoliu ir cinamono kauke... gulint su ja jautesi nepaprastai malonus gaivinantis jausmas (nepaisant erzinancio visko varvejimo nuo veido...) bet, nusiplovus paaiskejo, kad veido oda ismetyta raudonom demem!!!! O ne.. BAISU!!! doh.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif  blink.gif


Kai as dariau kauke su medum labai niezejo oda. manau, kad medus man kaukei netinka.
Atsakyti
Siandien isbandziau puse saukstelio medaus, vandens ir 6 tableciu aspirino kauke. Del poveikio nieko pasakyti negaliu g.gif Po molio kaukes net po vieno panaudojimo matau rezultata - sveresne oda, o po aspirino jokio rezultato schmoll.gif tik pasausino oda, siuo metu turiu spuogeliu, tai ziuresiu rytoj, gal ju sumazes, arba bent padzius unsure.gif medus kazkiek susvelnino salicilo rugsties poveiki odai, manau jei bandyti sia kauke be medaus, labai sausintu oda, tiktu nebent labai riebia oda turincioms merginoms, mano kombinuota, tai su medum kaip tik.
Dar medus stiprus alergenas, ne visoms tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2011 03 01, 00:35)
Siandien isbandziau puse saukstelio medaus, vandens ir 6 tableciu aspirino kauke. Del poveikio nieko pasakyti negaliu  g.gif Po molio kaukes net po vieno panaudojimo matau rezultata - sveresne oda, o po aspirino jokio rezultato  schmoll.gif tik pasausino oda, siuo metu turiu spuogeliu, tai ziuresiu rytoj, gal ju sumazes, arba bent padzius  unsure.gif medus kazkiek susvelnino salicilo rugsties poveiki odai, manau jei bandyti sia kauke be medaus, labai sausintu oda, tiktu nebent labai riebia oda turincioms merginoms, mano kombinuota, tai su medum kaip tik.
Dar medus stiprus alergenas, ne visoms tinka  smile.gif


Siaip as nealergiska medui. Bet kai ant savo sausu koju uzsitepiau medaus kauke, man pradejo kojos niezeti ir ant kelio kitos puses, (kur koja lankstosi) atsirado raudonas patinimas. (toks patinimas man atsirasdavo tik deginantis sauleje). O veidui si kauke man kazkaip trauke oda ir irgi nelabai patiko.

Labiausiai mano veido odai tinka Ana Lotan kaukyte pearl mask su juros dumbliais ir liksiu prie jos - svelniai isvalo, skaistina oda... naminemis kazkiek nusivyliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madeivė: 28 vasario 2011 - 23:07
QUOTE(distancija @ 2011 02 26, 16:58)
OOOOO ne! Katik nusiploviau medaus, obuoliu ir cinamono kauke... gulint su ja jautesi nepaprastai malonus gaivinantis jausmas (nepaisant erzinancio visko varvejimo nuo veido...) bet, nusiplovus paaiskejo, kad veido oda ismetyta raudonom demem!!!! O ne.. BAISU!!! doh.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif  blink.gif

Cinamonas irgi gali būti dirgiklis.

QUOTE(Eljerny @ 2011 02 28, 15:35)
Siandien isbandziau puse saukstelio medaus, vandens ir 6 tableciu aspirino kauke. Del poveikio nieko pasakyti negaliu  g.gif Po molio kaukes net po vieno panaudojimo matau rezultata - sveresne oda, o po aspirino jokio rezultato  schmoll.gif tik pasausino oda, siuo metu turiu spuogeliu, tai ziuresiu rytoj, gal ju sumazes, arba bent padzius  unsure.gif medus kazkiek susvelnino salicilo rugsties poveiki odai, manau jei bandyti sia kauke be medaus, labai sausintu oda, tiktu nebent labai riebia oda turincioms merginoms, mano kombinuota, tai su medum kaip tik.
Dar medus stiprus alergenas, ne visoms tinka  smile.gif

Šiaip pats apsirinas tinka odai nuraminti, nelabai įsivaizduoju, koks kitoks jo efektas galėtų būti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 01 kovo 2011 - 00:58
QUOTE(Santaika @ 2011 02 19, 18:48)
Viskas paprasta  mirksiukas.gif  juk yra internetinių parduotuvių  thumbup.gif  šia tikrai pasitikiu:
AromaNatural

ačiū
Papildyta:
[quote=Tendre,2011 02 25, 20:52]
Aš darau rasulo molio ir arbatmedžių aliejaus arba ylang ylang kaukes ir tikrai gerai išvalo odą smile.gif
o kur perkat rasulo molį?
Atsakyti
Atėjau pasidalinti savo patirtimi smile.gif
Kažkur čia forume radau apie veido valymą aliejais. tai apie tokį būdą noriu ir papasakoti smile.gif
Pradėjau veido valymą su aliejais. Maišau ricinos 20proc. + alyvuogių nerafinuotas, pirmo spaudimo 80 proc. Darau tuo metodu kai kažkas prieš tai aprašė. Vonioje būdama su mišiniu ištepu veidą ir masažuoju, kai manau, kad užteks dedu karštą audeklą ir taip kokius 4-5 kartus, paskui nuvalau viska. Na po pačios procedūros sunku ką pasakyti, efekto didelio nepamačiau, bet vėliau, kai susitraukia poros ... unsure.gif pastebėjau, kad užsikimšusių inkštirų daug daugiau nei buvo, o poros ne tik, kad susitraukė, o tapo dar gilesnės ir labiau matomos g.gif Dariau du kart, po antro karto iškilo giluminis spuogas, bet toks, kuria nei viršų nei į apačią doh.gif
Tai taip ir nesupratau ar blogai atlieku procedūrą ar man netinka šis valymo būdas..Labai noriu bandyti trečią kart, bet jau bijau sad.gif
Ar kas nors yra bandę taip valytis veiduką?
Atsakyti
gyneve,manau ,kad tie aliejai netinka tavo oda
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 03 01, 00:51)
Šiaip pats apsirinas tinka odai nuraminti, nelabai įsivaizduoju, koks kitoks jo efektas galėtų būti  ax.gif


Aspirinas - tai acetilsalicilo rugstis, kitaip sakant salicilo rugsties darinys ar kazkokia atmaina. Tai speju kad valantis poveikis turetu buti kaip BHA.
Atsakyti
QUOTE(gyneve @ 2011 03 01, 21:47)
pastebėjau, kad užsikimšusių inkštirų daug daugiau nei buvo, o poros ne tik, kad susitraukė, o tapo dar gilesnės ir labiau matomos g.gif Dariau du kart, po antro karto iškilo giluminis spuogas, bet toks, kuria nei viršų nei į apačią doh.gif
Tai taip ir nesupratau ar blogai atlieku procedūrą ar man netinka šis valymo būdas..Labai noriu bandyti trečią kart, bet jau bijau sad.gif
Ar kas nors yra bandę taip valytis veiduką?

galbūt netinka, galbūt oda taip valos. Na aš tokiais odos valymosi būdais netikiu, ypač jei prieš tai spuogų neturėjot.
jei naudojant cheminę kaukę/kremą taip būtų nutikę, ar būtumėt toliau dėjus/tepus priemones, ar būtumėt metus naudot?
yra tema apie natūralius aliejus, jau nebe pirma. Buvo labai daug entuziasčių taip valiusių odą, paskaitykit, jei tikrai domina. Gal susidarysit kažkokią nuomonę smile.gif
Atsakyti