Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

kazkuri senai rase,jog dare kauke veidui is linu(semenu)ar pan,bet nerandu,jei kas rado ar zino buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 22, 17:53)
O niekas nebande vien citrinos sulciu tepti? Sako sviesina demeles po spuogeliu  ax.gif  Ar reiktu tik demes tepti tomis sultimis ar visa veida?  4u.gif

nebandziau, bet maciau youtube vaizdeli kaip kosmetologe demonstravo kaip sviesint demes su citrina, tai tiesiog paeme per puse perpjauta citrina ir svelniai masazavo veida g.gif
Atsakyti
Bet gal su citrina vasarai negalima, juk rugstys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 22, 22:12)
Bet gal su citrina vasarai negalima, juk rugstys  g.gif

Nežinau ar vasarą galima ją darytis. Aš dariausi rudenį. O dariausi, nes girdėjau, jog panaikina blizgesį nuo veido, nes ankščiau jis pas mane blizgėdavo ax.gif
Na, pamenu kad šiek tiek graužia odą, bet pakenčiamai. Galiu pasakyti, kad ir blizgesį nuėmė smile.gif Jaučiu rūgštelė ir poras pravalo gerai smile.gif Tik vat dėl dėmių nieko negaliu pasakyti, nes pas mane jų nėra ir nebuvo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 24 rugpjūčio 2009 - 16:01
QUOTE(Jammin1 @ 2009 08 24, 17:01)
Nežinau ar vasarą galima ją darytis. Aš dariausi rudenį. O dariausi, nes girdėjau, jog panaikina blizgesį nuo veido, nes ankščiau jis pas mane blizgėdavo  ax.gif
Na, pamenu kad šiek tiek graužia odą, bet pakenčiamai. Galiu pasakyti, kad ir blizgesį nuėmė  smile.gif  Jaučiu rūgštelė ir poras pravalo gerai smile.gif Tik vat dėl dėmių nieko negaliu pasakyti, nes pas mane jų nėra ir nebuvo  ax.gif


O tai tik nuo citrinos neblizga? Ar naudoji kazkokias priemones nuo blizgesio?
Atsakyti
nebuvo kurios isbere nuo agurku kaukes?
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 08 25, 15:51)
nebuvo kurios isbere nuo agurku kaukes?

manes tai ne ax.gif
Atsakyti
aš katik iš po grožio procedūrų biggrin.gif Labai patiko man pomidorų kaukytė :} sumaliau pomidorą ir kiaušinio baltymą, tai taip gerai poras sutrauke, taip malonu dabar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2009 08 31, 20:41)
aš katik iš po grožio procedūrų biggrin.gif  Labai patiko man pomidorų kaukytė :} sumaliau pomidorą ir kiaušinio baltymą, tai taip gerai poras sutrauke, taip malonu dabar rolleyes.gif


man nuo sios kaukes siek tiek grazze veida, manau del pomidoro
bet labai patiko cia ideta pieno-liepziedziu kauke, visai nesausina ir poras sutrauke thumbup.gif
Atsakyti
Parasysiu ,merginos , ir as.Geriausia veido valymo priemone (man) muiliukas+druskyte.Issimuilini rankas,.uzgeri druskytei ir masazuoji veiduka.Po to deti varškės kauke. Su ja daug darbo,bet busit patenkintos -veidas sviesus ,lygus ,svelnus pasidaro .Pasaka,ne kauke biggrin.gif Puse (ar visa,cia priklauso nuo veido gabaritu biggrin.gif ) pakelio varskes,citrinos keletas lašelių ir grietine(arba pienas,jei veido oda riebi).Gerai istriname viska,tik (aisku) ne metaliniu saukstu metalineme dubenelyje,kad gautusi tyrele.Uztepame veiduka ir prigulame 20 min. Reikia tepti storu sluoksniu.Kai turesit laiko -pabandykit ir parasykit atsiliepimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 09 01, 14:51)
Parasysiu ,merginos ,  ir as.Geriausia  veido valymo priemone (man) muiliukas+druskyte.Issimuilini rankas,.uzgeri druskytei ir masazuoji veiduka.Po to deti varškės kauke. Su ja daug darbo,bet busit patenkintos -veidas sviesus ,lygus ,svelnus  pasidaro .Pasaka,ne kauke  biggrin.gif  Puse (ar visa,cia priklauso nuo veido gabaritu  biggrin.gif  ) pakelio varskes,citrinos keletas lašelių ir grietine(arba pienas,jei veido oda riebi).Gerai istriname viska,tik (aisku) ne metaliniu saukstu metalineme dubenelyje,kad gautusi tyrele.Uztepame veiduka ir prigulame 20 min. Reikia tepti storu sluoksniu.Kai turesit laiko -pabandykit ir parasykit atsiliepimus. 4u.gif



reiks pabandytsavaitės vidury, nes vakar dariau jau kaukytę,tai nenoriu piknaudžiaut smile.gifo kodėl negalima maišyti metaliniu šaukštu,metaliniame dubenėlyje ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 22, 15:53)
O niekas nebande vien citrinos sulciu tepti? Sako sviesina demeles po spuogeliu  ax.gif  Ar reiktu tik demes tepti tomis sultimis ar visa veida?  4u.gif

Jei jau bandysite viena citrina,tai nepersistenkit ,nes vienai pazystamai nusilupo vietomis oda po to .As tai neisivaizduoju ,kaip galima naudoti viena citrina-rugstisd,baisiai dziovina oda.Oda nusausinamas negryztamai,jei daznai rugstis deti ant veido g.gif g.gif Nepatarciau...
Papildyta:
QUOTE(kamius @ 2009 09 01, 13:53)
reiks pabandytsavaitės vidury, nes vakar dariau jau kaukytę,tai nenoriu piknaudžiaut smile.gifo kodėl negalima maišyti metaliniu šaukštu,metaliniame dubenėlyje ? unsure.gif

Manau ,uztenka viena karta per savaite uzsideti kaukyte,nes as buvau persistengus vienu tarpu,tai alergiska oda pasidare,daug vargau ,kol vel ja susinormalizavau.O negalima metale,nes-oksiduojasi.Netgi uogieniu del to met., ar alium. puoduose negalima virti biggrin.gif
Atsakyti