Įkraunama...
Įkraunama...

Joniniai džiovintuvai, tiesintuvai...

Sveikos kolegės,

sugalvojau pirkti joninį džiovintuvą plaukams po apsilankymo kirpykloje kai pamačiau koks glotnus plaukas ir gražiai gula nenaudojant tiesintuvo, o tiesiog plaukus formuojant džiovintuvu . Pradėjau domėtis įvairių gamintojų siūlomais variantais. Bet susidūriau su bėda - jų yra išties nemažai,taigi kurį rinktis? g.gif Gal galite patarti į ką kreipti dėmesį besirenkant plaukų priežiūrai skirtą techniką.

Dar mane domina šukų/šepečių pasirinkimas. Pagal ką reikia tai daryti? Į ką kreipti dėmesį? Kur įsigyti geriausius? Kokia kaina optimaliausia? Kiek ir kokių savo plaukus prižiūrinti mergina/moteris turėtų turėti šukų/šepečių.

Labai laukiu Jūsų nuomonių ir pasisakymų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo faustute: 31 kovo 2009 - 11:06
mano kirpeja tiesina su tom joninem plauku tiesinimo znyplem tai super smile.gif o kaune galima tokiu daikciuku isigyt krinonoj ten ir tiesintoju ir fenu daug skirtu prof naudojimui, aisku sumokesi virs 200, bet ir daikta turesi smile.gif kas del sepeciu tai geri seriniai ir keraminiai bet as turiu tai savo plauku niekaip su jais neissukuoju 4u.gif
Atsakyti
Krinona žinau, dar grovera ar kažkaip panašiai vadinasi, abi jos įsikūrę Urmo miestelyje. Aš pati pirkau joninį tiesintuvą kažkurioje iš jų, sumokėjau apie 300,- bet esu juo labai patenkinta, jį naudoju jau beveik tris metus, nesuabejojau kokybe ir ilgu tarnavimo laikotarpiu, apie kurį kalbėjo pardavėja, kadangi panašų Suntachi firmos tik kiek kitokio dizaino turėjo mano buvusi kirpėja, tai juo 100 naudojasi, na nes kokybė skaitau turi savo kainą. O pačioms dėl savo gerovės investuoti į tokius dalykėlius manau yra verta vien pagalvojus, kad viskas plaukams kenkia, todėl turime su jais kaip įmanoma atsargiau elgtis, kad tik išvengtume kuo didesnės žalos ateityje, nes viskas anksčiau ar vėliau atsiliepia.

Bet susidomėjau ir fenu, jų ten tiek daug... Su visokiausiomis funkcijomis. Aš net neįsivaizduoju kurių man funkcijų reikės,nes nežinau kokią įtaką daro plaukui, kuo man nuo to geriau ar blogiau,o už funkcijas, kurių nė nenaudosiu nesinori permokėti. Nes atitinkamai kuo fene daugiau funkcijų, tuo kaina aukštesnė.

Todėl ir laukiu Jūsų pasisakymų, įdomu kaip realiai viskas. Ten kas aprašymuose prirašyta tai viską internete galima susirasti. Gamintojai pvz teigia, kad plaukas tampa sveikai blizgantis, nesišakoja galiukai ir t.t. bet kaip ten yra iš tiesų - tas labiausia domina mirksiukas.gif

Atsakyti
O kaip elgiatės Jūs, ar fenu dažnai naudojatės? Dabar pastebiu, kad vis daugiau plaukučius palieka džiūti natūraliai ir feno nenaudoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(faustute @ 2009 03 31, 15:47)
O kaip elgiatės Jūs, ar fenu dažnai naudojatės? Dabar pastebiu, kad vis daugiau plaukučius palieka džiūti natūraliai ir feno nenaudoja unsure.gif

kadangi plaukai linke riebaluotis tai plaunu galva kiekviena diena, tad nori nenori tenka naudotis fenu kasdien, nes kitaip i darba nespeciau biggrin.gif turiu jonizuota fena, dziovinu dazniausiai vesiu oru ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 03 31, 19:01)
kadangi plaukai linke riebaluotis tai plaunu galva kiekviena diena, tad nori nenori tenka naudotis fenu kasdien, nes kitaip i darba nespeciau biggrin.gif  turiu jonizuota fena, dziovinu dazniausiai vesiu oru ir tiek 4u.gif


O ar ilgi plaukai? Kokį feną turi? Kas tokio jame ypatingo ir tau patinkančio yra? Ar seniai naudojiesi joniniu fenu? Kaip tau atrodo, vistiek juo naudojiesi, ar tiesa, jog šis fenas saugo plauką, jo taip neišsausina ir nepažeidžia? rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu dziovintuva,anijonini,profesionaliam naudojimui skirta jau gal kokie 4metai ir tiek pat laiko anijonini sepeti plaukams,nei tas nei tas man jokios ypatingos naudos neduoda,dziovintuvas dziovina lygiai taip pat kaip ir kiti-plaukai tampa sausi,o sepetys sukuoja ir taip pat kaip ir kiti.
Atsakyti
QUOTE(faustute @ 2009 03 31, 15:47)
O kaip elgiatės Jūs, ar fenu dažnai naudojatės? Dabar pastebiu, kad vis daugiau plaukučius palieka džiūti natūraliai ir feno nenaudoja unsure.gif

Siltu periodu palieku pacius dziuti savaite, net i darba isvaziuoju dregnais daznai, o vesiu periodu dziovinu kas ryta (nes tenka plauti kasdien plaukucius), fenas mano irgi antijoninis, dziovinu vesesniu rezimu, gale visada saltu perpuciu. Nepasakyciau kad labai sakojas galiukai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2009 04 01, 11:43)
Turiu dziovintuva,anijonini,profesionaliam naudojimui skirta jau gal kokie 4metai ir tiek pat laiko anijonini sepeti plaukams,nei tas nei tas man jokios ypatingos naudos neduoda,dziovintuvas dziovina lygiai taip pat kaip ir kiti-plaukai tampa sausi,o sepetys sukuoja ir taip pat kaip ir kiti.


O kokios firmos džiovintuvas? Kuo ypatingas tas šepetys? Jis kažkokios formos, kad skaitosi anijoninis, ar ką tokio turi?

QUOTE(Dasha @ 2009 04 01, 12:13)
Siltu periodu palieku pacius dziuti savaite, net i darba isvaziuoju dregnais daznai, o vesiu periodu dziovinu kas ryta (nes tenka plauti kasdien plaukucius), fenas mano irgi antijoninis, dziovinu vesesniu rezimu, gale visada saltu perpuciu. Nepasakyciau kad labai sakojas galiukai mastau.gif


Papasakok daugiau apie feną, kaip ilgai turi, kokį įsigijai ir ar jį rekomenduotum pabandyti kitoms? O kokie tavo plaukučiai? Ilgi, trumpi, tiesūs ar garbanoti?
Atsakyti
Turiu jau virš metų BrAun creation2 IonCare feną.
user posted image
Plaukai švelnesni, blizgesni, slidesni išsidžiovinus su juo. Kadangi feną išsitraukiu tik kokį kartą per savaitę (likusius ~5 kartus plaukai džiūsta natūraliai), tai apie ilgalaikį poveikį plaukams nieko negaliu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(faustute @ 2009 04 01, 11:56)
O kokios firmos džiovintuvas? Kuo ypatingas tas šepetys? Jis kažkokios formos, kad skaitosi anijoninis, ar ką tokio turi?

Papasakok daugiau apie feną, kaip ilgai turi, kokį įsigijai ir ar jį rekomenduotum pabandyti kitoms? O kokie tavo plaukučiai? Ilgi, trumpi, tiesūs ar garbanoti?

Philips, nepasakysiu modelio dabar.
Pirkau elementariai, turbut Senukuose, turiu gal pora metu, tikrai rekomenduociau, nes galingas ir geras. Plaukai mano dabar trumpi, tiesus- su difuzorium gerai ispucia, seniau buvau su cheminiu - puikiai garbaneles suformuodavo good.gif
user posted image

Trumpas aprasas is Senuku psl.
GALINGUMAS: 2000 W; 6 ŠILUMOS/ORO SRAUTO GREIČIO NUSTATYMAI; FORSUOTAS ORO SRAUTAS; ŠALTAS ORAS; JONŲ SRAUTO TECHNOLOGIJA; DIFUZORIUS. AC VARIKLIS. SUTEIKIAMA 24 MĖN. GARANTIJA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 01 balandžio 2009 - 21:10
Turiu Philips jonini fena, modelio nepamenu db tik, zinau apie 100lt mokejau, kokybe tenkina, naudoju nedaznai, bet zinau, kad plaukas kenkiamas kiek imanoma maziau. Dar isigijau kirpciukams Philips tiesinimo znyples, keraminem plokstelem, pagal aprasyma irgi kenkia maziau nei paprastos, bet siaip ikaista lb stipriai, tai nemanau, kad nekenktu vsiskai, tiesinimui naudoju Cutrin tiesinimo balzama, tai super daiktas, apsaugo plauka ir istiesina, ir blizgesi suteikia plaukams.
Atsakyti