Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: vyro nėra namie...
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Lurdes
Kazkaip pastebejau,kad man gera,kai maniskis uzsibuna kur nors,arba vienas isdumia i kita miesta aplankyti giminiu... smile.gif O jei dar dukra kartu paima...Liekam vienudu su maziuku,tai kai jis miega,man ramu taip.Ir siaip daug privalumu,pvz:
1)Nereikia edalo gamint.
2)Ziuriu per telika iki isnaktu ka noriu.
3)Sedziu prie kompo netrukdoma kiek noriu.
4)Kaip sutvarkau kambari,taip jis ir lieka(na mazis kiek pavercia,bet bent jau nereikia rankiot vyro ismetytu kojiniu,alaus kamsteliu,leksciu,laikrasciu ir pan...
5)Galiu pasikviesti drauge,gurksnoti ka nors su laipsniais ir plepet GARSIAI apie vyrus....
6)Galiu sau leisti uz ta suma,uz kuria kasdien priperku farsho,bulviu,mesgaliu visokiu(na zodziu maisto vyrui) nusipirkti SAU ka nors super skanaus ir lengvo(saldumynu ar siaip ko pagal nora)
7)Leidziu mazajam daryt ka nori(nepavojingo aisku),kad tik jis nors valandelei duotu mamai ramybe(pvz,zaisti su telefono pakroveju,klaviatura,distancinio pulteliu,delioti tetes kompaktus...),nes esant tevui,jam to grieztai negalima.
Zodziu,man patinka,kai namie kuo maziau publikos biggrin.gif o ypac,kai manasis kur nors isiruosia su nakvyne...Visad palinkiu,kad gerai pasisveciuotu ir namo neskubetu... smile.gif
O kaip jums?
Aurėja
Dar plius:
8) nereikia pasidažyti, nereikia išsiplauti galvos ir apsirengti normaliai (aišku jei nereikia iš namų išeit)
wink.gif
Foxenas
Pasiilgstu juodai, bet branginu kiekviena "laisves" minute... Namuose viespatauja chaosas ir netvarka... laugh.gif Ir dzin, likus porai valandu iki parvaziavimo susitvarkai viska greitai. Bet uztat kooooks kaifas nieko nedaryti.
nuobodi
as isijungiu garsiai heavy metal
Lurdes
Tuja,metaliste biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nu va,paaiskejo,kad daugelis moteru vistik brangina galimybe laisvai jaustis savo tvirtoveje...Saykit ka norit,bet vyrai ,kokie jie bebutu geri,vistik kartais mus varzo.
manu
o man atvirksciai - jeigu vyras uztrunka ir veliau grizta - tom valandom taip liudna, staiga pasidaro nera kas veikti, vis ziurim su maziuku pro langa kuomet pasirodys tiates didi = masina
Russne
Ir man ziauriai patinka pabuti namie vienai, ir be vyro, ir be vaiku. Tiesiog manau, kad pastaruoju metu truksta ramybes: univere triuksmas, namie vaikai duodasi, vyras bamba(aisku, ne visada). Va ir dabar sunus vis taikosi perskaityti, ka as cia rasau doh.gif O pasisedejaimai moteriskoje kompanijoje tai mums su draugem jau tapo butinybe, nes prie vyru vis tiek visko sneketi negali, tiksliau negali sneketi apie juos. smile.gif Laaabai megstu viena ramiai ziureti TV, megzti, sedeti prie kompo, kai niekas aplink nezirzia.
Happymother

MAN TAI SUPER BUTI VIENAI SU MAZIUM LAISVES KOMPAS MANO O KAIP NAMIE REIKIA DALINTIS
Fea
Man ir patinka pabuti vienai, ale kai jis uzsibuna kazkur per ilgai, tada jau nervas ima, tada jau rymau prie langelio biggrin.gif
Svajoklyte
Kai augo vyresnėlis , vyras dažnai važiuodavo kokiom dviem savaitėm į užsienį. --Resize_Images_Alt_Text--
Tada visai kitu režimu gyvendavau. Jeigu žinau , kad niekas neateis , galima nesitvarkyt , nesidažyt ir valgyt negamint . O prieš vyro grįžimą namus išblizgini, valgyt visko prigamini , pati išsidabini ir vaidini, kad pastoviai tokia tvarkinguolė esi. --Resize_Images_Alt_Text--
roma
Man nepatinka buti vienai,jauciuosi vienisa,nera su kuo pakalbeti.Galiu nuo ryto iki vakaro buti kartu.Gal perdaug ji myliu,todel kiekviena minute praleista kartu tiesiog malonumas.
Fea
QUOTE (roma @ 2004 03 25, 11:13)
Man nepatinka buti vienai,jauciuosi vienisa,nera su kuo pakalbeti.Galiu nuo ryto iki vakaro buti kartu.Gal perdaug ji myliu,todel kiekviena minute praleista kartu tiesiog malonumas.

Jauciu jus dar neseniai kartu tongue.gif
Kalinka
kartu praleistas laikas malonumas, bet dar didesnis malonumas VIENAS NAMUOSE!!!!!!!!!!
Visi punktai isvardinti auskciau, tarsi pati buciau parasius! clap.gif Todel pasiilgau kad jau 2 metai atskirai tik nuo 8 iki 17 val kol dirbam ir tai susiskambinam. Kad nors 1 diena i menesi jis kur nors isvaziuotu......tada jau laukciau susiruosus ir pasipuosus rolleyes.gif pasiilgau to laukimo dziaugsmo. Ir vienatves susivokti savyje ir nuveikti tai, kam per ta rutina nmeatsiranda laiko- pabaigti pries 2 metus pradeta megstini, liko tik rankogaliai wink.gif
werona
Man irgi patinka VIENAI PABUTI,kaip senai taip buvo.Tai uzsileidziu muzika kiek tik galima ir islieju visa savo energija.Taciau naktimis viena buti nenoriu.Atpratau viena miegoti,kazko lovoje truksta ir uzmigti negaliu. blink.gif
Kalinka
mano atsakymas į pateikta klausima butu- netruksta pirmas 24 val nuo jo isvykimo, po to proporcingai uztrukimui isijungia laukimo rezimas. rolleyes.gif
liona
tongue.gif AIJ NE neisleisciau tikrai ant nakvynes vieno vyro,ne ,kad nepasitikiu,bet lekciau kartu,gal teisybe sakot mes dar mazai laiko gal 2 metus,bet vienai but namie,man tiesiog depresija pasidaro,nemegstu but viena,man tie isvardinti punktai gal netinka maista gaminam kartu,kartais jis vienas,kambarius tvarkom kartu,viska darom kartu,jis sedi zaidzia su kompu as ziuriu kokia nomeda ar kita laida pazaidzia susedam kartu snekames ziurim kartu telika,beeeeeet vienai neuzka.... wub.gif
Jurgana
Mes viską dabar taip derinam, kad vyras namie galėtų dirbti, siaubingai man jo namie trūksta wub.gif , nes prieš tris mėn "kontorinį" darbą dirbti pradėjo. Kai 17:00 dar neskambina, pasakyti, kad grįžta, aš pati skambinu ir zyziu, arba einu pasitikti rolleyes.gif
Laukiu, kada 2.gif gims, vyras bent jau trumpas atostogas pasiims ir burkuosim mes čia visi rolleyes.gif
Medeina
QUOTE (Fea @ 2004 03 25, 09:15)
QUOTE (roma @ 2004 03 25, 11:13)

Jauciu jus dar neseniai kartu

Mes jau 7 metai oficialiai ir plius trys "neoficialiai"-kartu, bet jaučiuosi taip pat.
Ir jei vyro nėra namie, stengiuos ir aš dingti rolleyes.gif iš namų, kad nereiktų vienai sėdėt tarp keturių sienų.
Kai abu namie,jis pvz.: vienam kambary kompu žaidžia,aš kitam-"teliką" žiūriu.Ne kartu, bet ramu ir gera..O kai lieku viena,nerandu vietos,niekas neįdomu ir niekuo nesinori užsiimti.
*Varlė*
Aš viena būnu 5 dienas per savaitę. O kartais ir ilgiau. Kartais jau perdaug tos vienatvės. Bet ji labai reikalinga. Taip pripratom prie to gyvenimo, kad sunku darosi jei kartu būnam ilgiau nei 3 dienas. Tada atsiranda trintis, reikia derintis vienas prie kito. O viena daru ką noriu, kaip noriu. Indai gali būti neplkauti nors ir visą savaitę. Aišku, 5dieniais namus sutvarkau super, nors ir kitomis dienomis jie nėra apleisti. Juk bet kas gali ateiti į svečius.
Smurka
O as laukiu vasaros. Nes zinau, kad sunus tada isvaziuos i kaima pas teva, o vyras su dukra pas savo tevus i taurage. TAi visa savaite gyvensiu kaip belge rolleyes.gif
eva
Na siaip ilgai viena butu nemegstu,bet kai vyras per atsotogas namie sedi, tai pradeda uzknisti....
svetima
Man siaip labai patinka pabut vienai-man to reikia kaip oro-kiekviena diena..Patinka vienai ramiai pasivaiksciot, vienai paziuret tielika, kai vyras su kompu, o dukra miega, paskaityti..Net patinka vienai pietauti kavinej, kas kitiems atrodo turbut neisivaizduojama-sedziu sau, ramiai stebiu aplinka..
Pastaruoju metu tiesiog jauciu vienatves alki, gal todel, kad pastoviai tarp zmoniu, namie vaikas zuja, reikia dalyvaut visokiuose maloniuose ar privalomuose renginiuose ar vakareliuose...Pavargau..
Del buities, tai vyras man joje tik padeda, neturiu jo aptarnaut..Bet pvz, jis nemegsta labai netvarkos, kliuna neplauti puodukai ir pan..Aisku, vienas budamas leidi sau daryt kas maloniausia wink.gif
Irgi turbut labai blogai, bet as su malonumu vyra isleidziu i koki darbini vakareli, dukrai pajungiu multikus,o pati viena gurksnoju aluti tongue.gif Tiesa, jei viena, tai geriu tik viena buteliuka laugh.gif
Tik problema, kad pas ji tu vakareliu retai buna, kaip tik man dazniau tenka visur dalyvaut, o vyras tada ner labai patenkintas..
Augė
vienai pabuti smagu ,bet visdelto kartu smagiau.dazniausiai tai ivertini kai vuras buna isvykes (kartais pasitaiko komandiruociu ).liudna sad.gif ir kazko truksta namuos .
gera kai sugryzta clap.gif clap.gif clap.gif
Žmona
QUOTE (Fea @ 2004 03 25, 09:38)
Man ir patinka pabuti vienai, ale kai jis uzsibuna kazkur per ilgai, tada jau nervas ima, tada jau rymau prie langelio biggrin.gif

Na man tai irgi taip pat, jei jau negrizta pradedu galvoti gal kas atsitiko, o dar jei napakelia mobilaus tai vaidenasi pastoviai avarijos, ligonines ir kapai sad.gif
-Lilė-
O aš tai labai saviškio laukiu iš darbo, o kai grįžta noriu būti tik šalia jo, labai pasiilgstu per visą dieną, ypač kai dabar nedirbu, o ilsiuosi prieš gimdymą. O kai negrįžta ilgai ar nekelia ragelio, tai kaip ir tau Dorata, galvoje tik avarijos ir nelaimės..........
Encore
Ai, kartais gerai vienai pabuti. Bet kas per daug tai nesveika! biggrin.gif
Krisla
Va va, man irgi tas pats - jei maniskis nekelia ragelio, tai jau palaidoti speju. Siaubas, supanikuoju nerealiai tada. Karta nekele gal kokias 2 valandas, nes dirbo ilgai darbe ir mobilu buvo kazkur nukises, tai as spejau prazilti ir prisigalvoti visokiu nesamoniu... O viena buti nenoriu. Man taip liudna pasidaro, jei nors kelioms valandoms lieku namie viena. Zinoma, kartais gerai, jei reikia mokytis ka nors, bet siaip nemegstu buti be jo. Tai rytoj kaip tik savaitei maniskis isvaziuoja atostogu pas mama i Estija (jis estas), tai neisivaizduoju kaip ta savaite istversiu sad.gif Vaziuociau kartu, bet dirbti reikia...
Derra
Man tai laisve gal ir patiktu, bet kai ji tesiasi visa laika, tai pradeda trukti silumos namuose. Vyras dirba kasdien nuo 7 iki 7. Net kartais ir sekmadieniais. Kad jis zinotu, kaip man jo truksta ir kaip as jos pasiilgstu. O kazkur kartu iseiti, tai is viso sansu be. huh.gif
Smurka
Mano vyras artimiausiu metu pasiims atostogas ir isvaziuos su Juneta dviem savaitem i Taurage pas savo tevus. LAukiu sios dienos kaip isganymo. Ot pailsesiu. Ir tikrai nieko nepasigesiu. Dar ir sunu issiusiu pas teva i kaima. Gyvenimelis bus - pasaka. Kaip pasiilgau tokios ramybes ir vienatves rolleyes.gif
nuobodi
QUOTE (sesyte @ 2004 04 13, 13:14)
jei maniskis nekelia ragelio, tai jau palaidoti speju.

laugh.gif thumbup.gif
ugnieska
kai maniskis neatsiliepia as panikoj smile.gif jau kazka negerai...
Herta
Maniskis tai taip retai būna namie,kad net galima užmiršt jog isvis turi vyrą.Laukiu jo gryžtančio is darbo,pasiilgstu,o jei dar vėliau sumasto gryšt ir nepaskambina tai išvis iš proto kraustaus arba,kaip kažkas minėjo.spėju palaidot...Kai niekur nedirbu,tai namuose per dienas viena su vaiku sėdžiu.Siaip nieko,pripranti prie tos vienatvės,bet kartais viskas taip užknisa,jog norisi staugt.Kai būni viena lauki vyro,o kai jis būna namie kokią savaitę,tai jau mane užknisair pradeda erzinti jo buvimas.Vienu žodžiu ir taip,ir kitaip nėra gerai biggrin.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
kadangi mano vyrelis yra laisvo oro direktorius, tai tik saulutei islindus patrauke i trasa su meskerem ir visokiais kirminiukais, tai taip kad nuo ankstaus ryto iki vakaro nelabai tenka susimatyt.Ryte dar miegu kai iseina, vakare kartais jau miegu kai grizta. Buna labai smagu pirmas valandas, kai galiu atsigert kavos,papusryciaut viena, bet savaitgaliais tai norisi kad ir ta kava su pusryciais i lova atnestu ir siaip kad pabutu kartu, pasiilgstu to ikyraus bumbejimo del visokiu menkniekiu rolleyes.gif .Taip kad kartais labai puiku kai nera jo namie, o kartais nors nusisauk is tos vienatves smile.gif
sauluke
QUOTE (Rameda @ 2004 04 08, 00:35)
Ai, kartais gerai vienai pabuti. Bet kas per daug tai nesveika! biggrin.gif

taip gerai taip gerai vienai-kad reikia bekt pas ka nors -pasakyt kad gerai laugh.gif

nu negrizta tas vyras ilgiausiai sad.gif mad.gif sad.gif darausi pikta mad.gif
Isimylejus
Man taip pat buti vienai smagu tik kelias valandas, kol pabunu su savimi, apsitvarkau apie save, o po to jau pradedu nuobodziauti, ir laukti jo..Kazkaip mes labai ilgai buname kartu, ir tai musu nevarzo, nekankina..Netgi priesingai,dar kartu einam ir i parduotuve, ar siaip vieno ar kito reikalais.. rolleyes.gif Man smagu buti su juo..Bet kartais reikia ir vienumos, zinoma smile.gif
meja
pabut vienai butinai reikia. bet jei dziugina kiekvienas kartas, kai nera vyro namie, tai tikriausiai bendras gyvenimas nera super vykes wink.gif
negaleciau gyvent su vyru, kuris varzo mano pomegius, iprocius ir pan., namie kaip niekur kitur, as noriu jaustis laisvai ir konfortiskai ir su vyru, ir be jo.
lapinas
Na idomu, ko jus isvis tuos vyrus ieskojote, istekejote uz ju, palikit juos ir negadinkit gyvenimo jiems, jei ju jums nereikia. Apskritai tai negrazu apgaudineti.
Victory
Man tai baisiai liudna kai esu viena. Labai jau pratusi, kad visa laika su kazkuo ir su kazkuo. Viena tai nezinau ko nusitverti - viskas is ranku krenta. Kai atradau sita foruma - tai tada cia sedziu kad laikas greiciau eitu wink.gif
Musu pazistami visi irgi biski zvengia - sako ar galit jus vienas be kito buti.Mes vis kartu ir kartu....Pavyzdziui, nuleido vyrui draugui padanga prie ezero, paskambino kad atvaziuotu, nes kazkokio tai rakto neturejo. O jis taip - tai gal vaziuojam kartu - za adno ir prie ezeriuko....saslykiuko....Nu tai as AISKU...tai tada jo draugelis zvenge - sako, gal bijai viena paleisti...nu ir paaiskink jam.... umn.gif
Čili
ax.gif
ziv
O man tai liudna vienai. sad.gif Valanda gal ir gerai pabuti atskirai, bet ilgiau - ne. Tuo labiau, kad draugas ruosiasi metams i uzsieni isvaziuot, tai isvis nezinau ka reikes veikti. jau dabar isivaizduoju, kaip liudna bus. sad.gif sad.gif
Drakulaite
QUOTE (Chilli @ 2004 04 18, 09:19)
Laikinai iki gimdymo gyvenu pas savo tevukus Kaune,nes studijuoju cia, o vyras toli sad.gif uz beveik 200km nuo musu..Tai matomes retai dabar-savaitgaliais tik..Tai taip truksta vyro,kad sakes.. unsure.gif o ypac tokiu metu,kai laukiuosi..Na, bet kai zinau,kad greit greit jau ateis ta diena,kai busim kartu visam laikui,tai kazkaip ramiau rolleyes.gif

panasiai ir man,tik as nesilaukiu ir pas mus atvirksciai-jis Kuane, o as Klaipedoj...susimatom savaitgaliai, nors cia neblogai iseidavo kol nedirbau-tao puse savaites ten, puse cia...tevai pykdavo, sako isvis nudurnejai, kojas pakratysi taip belakstydama, bet daba jau viskas...vasara musu vestuves ir jau gyvensim kartu....as jo taip pasiilgstu-visi isiskyrimai baigiasi mano asarom, o kartais net jo...kartais galvoju,uz ka man skirtos tos kancios, kita karta pati net susigestu nuo tokiu minciu-yra zmoniu, kur daug labiau kencia....
mano atveju tik reikia kantrybes ir viskas susitvarkys po.... mazdaug puses metu ohmy.gif
lengvute
maniškis visad su manim, ilgesnis išsiskyrimas buvo prieš metus 3-4d., tai labi jo pasiilgau rolleyes.gif , manau, jei jo nebūtų namie 1 parą-nepasigesčiau, o po to jau-ilgesys unsure.gif
sirduke
QUOTE (lengvute @ 2004 06 18, 08:10)
jei jo nebūtų namie 1 parą-nepasigesčiau, o po to jau-ilgesys unsure.gif

va taip ir man yra. labai megstu pabuti viena namuose bet ilgesniam pabuvimui turbut uztektu paros, na gal max dvieju. daugiau istverti butu sunku. pasiilgciau baisiai wub.gif
*melissa*
man tai jokio malonumo buti vienai namie. gal del to, kad mano vyras labai daug dirba. as jo ziauriai pasiilgstu ir dazniausiai pykstames del to, kad jis per daug dirba, o as su 2.gif namie sedziu. kai jis grizta, nori pailseti, o as noriu iseit kur nors kartu, noriu ka nors veikt ir t.t. bet is kitos puses gerai, kad jis mazai buna namie, nespejam atsibosti vienas kitam wub.gif
ader
sad.gif O as visa savaite bunu viena, maniski tik sestadieni grizta ir pirmadieni ryta jau i darbeli visai savaitei. Bet neliudna, pati jau dirbu, namo griztu tik miegoti beveik, be to vaikas dar. Su juo reikia pazaisti, apkuopti, valgyti padaryti. Nepasiilgstu kazkaip, net gerai, kad nera, butu dar viena persona kuria reikia aptarnauti, o savaitgali labai faina, visi kartu kur nors keliaujam, pramogaujam, atsigriebiam uz visus darbus. clap.gif
Bet kai sedejau namie su vaiku, buvau pradejus zirzti, kad per mazai laiko namie buna.
Bet ir tada radau iseiti, nusipirkau masiniuka ir keliavau pas drauges. Prisigalvodavau visokiu nuotykiu.
Smurka
kai mano vyras negrizta ilgai vakarais, tai as nerimauju, kad neprisisprogtu kur iki zemes arimo nosimi. O kai kur nors isvyksta, tai is laimes kelias dienas negaliu atsipeiketi.

neseniai jis mane paklause, ar leisciau jam vaziuot i uzsieni padirbet. Mintyse net delnais plekstelejau is dziaugsmo:lol:
nerile
Smurkel, tai butu idealiausias variantas tau pasisalinti nepastebetai, ane? laugh.gif
Papildyta @ [mergetime]1087555431[/mergetime]
Mano vyras dirba pagal principa: ot zvonka, da zvonka. Ir jei jau 17.30 nera namie, vadinasi, kazkur uztruko. As prie to taip pripratusi, kad kazkokia nezinomybe vestu is proto. Jei jau nera, tai nera, nors zinai, kad isvaziaves ar pan., bet visada tiksliai turiu zinoti, kada gris. mad.gif O kad ir igrista, bet kad niekur be manes neisvaziuoja, tai negaliu nieko pasakyti, kaip butu, jei nebutu namie laugh.gif
Ivoncikas
O man labai liudn, kai mano vyro nera namuose. Jis man yra geriausias draugas, nuo kurio niekada nepavargstu. Ir kai tik jis kur iseina, as jau prie lango laukiu jo sugriztant smile.gif
Kiparise
Jei ilgiau kur uztrunka, skambinu arba sms rasau.. Pasiilgstu.. rolleyes.gif O dabar jau du menesiai esam atsiskyre viens nuo kito.. Pasiilgauuu.. doh.gif g.gif
Manguste
Trūksta. Ir labai. Galėčiau visas 24 h per parą būti kartu ir nepabosta. Kol kas jis man vis dar reikalingas kaip oras - kiekvieną akimirką. wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.