Įkraunama...
Įkraunama...

Užmiesčio namo interjeras

Sveikutes, pagerejo visu sveikatos ir pagaliau prisiruosiau padaryt kelias zadetas nuotraukas. Visur tvarkymosi stadija, daiktai visi dar ne savo vietose - dar laabai toli iki galutinio vaizdelio, bet kazkas jau matosi... Nuotraukos sitam albume - http://s87.photobuck...147/svarstykle/
Grindis vyras savo rankom sudejo, lubu lenteles irgi pats sukale ax.gif Dabar senienas baldelius abu remontuojam - tvirtinam, dazom... Uz kokios savaiteles bandysim keltis - name gyvenant, gal isikurimo darbai greiciau eisis...
Pokahonta apie duris klausei - mes uzsisakinejom pas viena meistra prie Sakiu. Musu durys pusines, nusidazem patys. Duru (kartu su staktom) kaina man atrodo tikrai gera gavosi, jei patiks - paieskosiu kontaktu
Atsakyti

QUOTE(Svarstykle @ 2009 06 04, 18:16)
Sveikutes, pagerejo visu sveikatos ir pagaliau prisiruosiau padaryt kelias zadetas nuotraukas. Visur tvarkymosi stadija, daiktai visi dar ne savo vietose - dar laabai toli iki galutinio vaizdelio, bet kazkas jau matosi...  Nuotraukos sitam albume


labai grazu wub.gif o baldai svietaines kur pirkot? noriu tokiub wub.gif
Atsakyti
aciu! smagu, kad ne tik man patinka smile.gif Svetaines baldus (sofutes, foteliukus ir visas kedes, isrikiuotas palei siena, kur kazkada turetu but virtuve...) pirkom Kaune, Kumeliu gatves antikvariate. Is pradziu ieskojom nauju, o paskui supratom, kad pigiau ir graziau nei senienos nieko nerasim.
Dabar sukam galva, kaip tuos baldus sustatyt - nuvaziuojam vakare i nama ir stumdom baldus is vienos vietos i kita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2009 06 04, 19:15)
aciu! smagu, kad ne tik man patinka smile.gif Svetaines baldus (sofutes, foteliukus ir visas kedes, isrikiuotas palei siena, kur kazkada turetu but virtuve...) pirkom Kaune, Kumeliu gatves antikvariate. Is pradziu ieskojom nauju, o paskui supratom, kad pigiau ir graziau nei senienos nieko nerasim.
Dabar sukam galva, kaip tuos baldus sustatyt - nuvaziuojam vakare i nama ir stumdom baldus is vienos vietos i kita lotuliukas.gif

geras jausmas wub.gif man yr patinka baldus stumdyt
o kiek kainavo jei nepaslaptis, es kiek as paziuriu tokias senienas kainas tai jomajo doh.gif galvoju tadu geriau nauja pirkt
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2009 06 04, 19:15)
aciu! smagu, kad ne tik man patinka smile.gif Svetaines baldus (sofutes, foteliukus ir visas kedes, isrikiuotas palei siena, kur kazkada turetu but virtuve...) pirkom Kaune, Kumeliu gatves antikvariate. Is pradziu ieskojom nauju, o paskui supratom, kad pigiau ir graziau nei senienos nieko nerasim.


Viskas labai laabai wub.gif O kur durų rankenas pirkot?? wub.gif
Atsakyti
Svarstykle, labai gražūs jūsų namučiai. Man toks stilius irgi patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2009 06 04, 19:16)
Sveikutes, pagerejo visu sveikatos ir pagaliau prisiruosiau padaryt kelias zadetas nuotraukas. Visur tvarkymosi stadija, daiktai visi dar ne savo vietose - dar laabai toli iki galutinio vaizdelio, bet kazkas jau matosi...  Nuotraukos sitam albume - http://s87.photobuck...147/svarstykle/
Grindis vyras savo rankom sudejo, lubu lenteles irgi pats sukale ax.gif Dabar senienas baldelius abu remontuojam - tvirtinam, dazom...  Uz kokios savaiteles bandysim keltis - name gyvenant, gal isikurimo darbai greiciau eisis...
Pokahonta apie duris klausei - mes uzsisakinejom pas viena meistra prie Sakiu. Musu durys pusines, nusidazem patys. Duru (kartu su staktom) kaina man atrodo tikrai gera gavosi, jei patiks - paieskosiu kontaktu


lubos pas jus thumbup.gif ir laiptai bei toletas po jais, super isnaudota erve, tik man truputi daugoka sviesiu spalvu, as labiau megstu ryskesnes, bet cia tik mano nuomone, beto ryskus baldai l.tiktu siame name
Atsakyti
Svarstykle, wau wub.gif Viskas labai labai labai patiko rolleyes.gif
Na tulikas gal ir ne visai mano skonio, bet i tema nerealiai thumbup.gif

P.S. o jusu namukas kartais ne Vilniaus r. soduode uz Suderves randasi? Nes kaip apstebejau, musu krastuose tai yra populiarus projektas blush2.gif
Atsakyti
Svarstykle - tris kart valio thumbup.gif atrodo lyg po savo namus vaiksciojau wub.gif gal nesupyksi... rolleyes.gif labai faina viskas , silta, jauku, grazu smile.gif
Atsakyti
Labai aciu uz grazius zodzius ir palaikyma wub.gif Patarimai irgi praverstu smile.gif
Dabar liko sunkiausia dalis - visa sita "zaliava" iki galo sutvarkyti ir paversti jaukiais namuciais - surast baldams vietos, sukabint paveikslus, veidrodzius, lempas ir uzuolaidas doh.gif Visur sviesios spalvos, tai turim daug laisves rinktis ivairas aksesuaru spalvas, bet kol kas viskas gimsta is leto... Vis pavartau temoj sudetus paveikslelius ir bandau kazka pritaikyt... Bet uzuolaidu kol kas visai neisivaizduoju... Jei turetumet patarimu - buciau labai dekinga 4u.gif

Dar pabandysiu atsakyt i klausimus:
duru rankenas pirkom Senukuose,
uz svetaines baldelius mokejom apie 4800 lt . Senienu pirkimas - visada truputi laimes dalykas, na ir deretis reikia...
namo projektas - seno namelio rekonstrukcija, Kaune
Atsakyti
laaabai grazu Svarstykle,ir man toks namu stilius prie sirdies ir mes kazka panasaus darome thumbup.gif ir vyras saunuolis mirksiukas.gif
Atsakyti
Miargos help reikia patarimo, OT aiskiai, bet kitur nenoriu klausti. Pasinesiau ant dekupazo, pradejau daryti tokia dovana tetai, bet atejo vakar drauge ir sako, kad tokias serveteles tik ant pjaustymo lentos reikia klijuoti, nes pagal tematika ant raktu dezutes netinka.Raktu dezute kabes virtuveje, nes eta ten laiko raktus, padeklas irgi toks, siaip cia buvo sumanymas toki vidurzemio juros stilius daikta padaryti. Kaip jums? Man tai patiko kol vakar nesukritikavo. Teoriskai dar servetele galiu pakeisti, nes nepradejau lakuoti.

user posted image
Atsakyti