Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Užmiesčio namo interjeras
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Cobre
QUOTE(vobla @ 2009 07 17, 18:26)
va va...dėkui dėl paprotinimo apie kėdes. 4u.gif  aš tik apie dičkę dar galvoju- tai norisi, kad ji lengvai ją sau pasistumtų, o kad tuoj bus ir nauja laipiotoja- nepamasčiau doh.gif
*

aha, ir tada dziaugsiesi, kad ji jos nepasistumia, kur jai reikia biggrin.gif nes kai musiskis stumia, tai as migom lekiu tikrinti, ka sumaste doh.gif
siaip uzknisa, kad mums ji reikia pristumti pastoviai, kartais ir ikelti net, nes su rankturiais. bet kedes masyvo, mums patinkancios, tai tikiuosi tarnaus ilgai, o vaikai isaugs greitai. nepirkciau lengvu kedziu, jei vienintelis argumentas, kad vaikas galetu stumdyti ja pats. nebent dar kitu argumentu turi.
vanesax
Labas mergaitės smile.gif
Jau senų seniausiai vis paskaitinėju šitą temą, pagaliau pribrendo reikalas ir parašyti, reikalinga pagalba smile.gif
antra diena sėdžiu prie savo nudažytų durų ir niekaip nesusigaudau, ką toliau daryti. Reikalas tas , kad neapsisprendžiu, palikti baltas, ar perdažyti tokia pieniška spalva. Kažkaip lyg ir pjauna mane ta balta.
Taip jau susiklostė, kad esamų durų nekeičiam, ir sienos, tos ala akmeninės ,kur matysis foto irgi kol kas nenuplėšiam ( labai nelabai ji man ax.gif ), tai bandau išsisukti iš esamos padėties, nes negaliu pernešti tos ryžos medžio spalvos. Suprantu, kad idealiausia būtų buvę jas nušveiti ir tik tonuoti kokiu baltu pigmentu, kaip padariau su grindjuostėmis, bet nekilo rankos tiek darbuotis blush2.gif , medžio gana nemažai .
Nusipirkau Treasure gold, tokia kaip patina sendinimui ir galvoju ar bandyti tepti ant tos baltos ar vis tik perdažyti ir tik tada sendinti g.gif

P>S> Durys kurios nenudažytos irgi bus dažomos ax.gif

user posted image

user posted image

Ant durų užmečiau tokią rusvą užuolaidėlę, kad matytusi, kaip yra dabar ir apie kokią spalvą galvoju jei perdažyti.
AiNi
Labas. Aš vis pažiūrinėju čia pas jus 4u.gif

QUOTE(elitarai @ 2009 07 13, 15:06)
viduje jau isbedos galima butu gyventi,pati dariau zidinio apdaila,smagu savo rankomis prisideti ,

*

Kokios firmos kapsulę rinkotės? 4u.gif
Cobre
QUOTE(vanesax @ 2009 07 17, 19:11)
Jau senų seniausiai vis paskaitinėju šitą temą,  pagaliau pribrendo reikalas ir parašyti, reikalinga pagalba smile.gif
antra diena sėdžiu prie savo nudažytų durų ir niekaip nesusigaudau, ką toliau daryti. Reikalas tas , kad neapsisprendžiu, palikti baltas, ar perdažyti tokia pieniška spalva. Kažkaip lyg ir pjauna mane ta balta.

*

Aisku, reikia daryti, taip, kaip norisi. bet jei jau klausi, tai as padaryciau normalias baltas. Siaip as pries dirbtinius sendinimus, gal tik aksesuaruose juos dar pakenciu, bet siaip nelabai patinka, ypatingai, kai tai daro megejai. tavo atveju, balta ir butu balta, pagaliau net tada taip baisiai nesipjaus su "akmenimis", o ir itariu, kad su kitais daiktais taip pat. normalios baltos durys, o ne bandymas kazka isspausti ko is tiesu nera. zodziu as nedaryciau. netamsinciau as ju, nes tamsina jau ir akmenu siena, o dar jei durys i gelsvuma, tai gali buti gana nyku, ir aplamai, gali tuoj atrodyti, kaip pagelte seni dazai, durys tarsi purvins bus. pati kazka panasaus esu apturejusi doh.gif
EljaRo*
QUOTE(Nanda @ 2009 07 17, 17:53)
Labas. Aš vis pažiūrinėju čia pas jus  4u.gif
Kokios firmos kapsulę rinkotės?  4u.gif
*

na tiksliai dabar nepasakysiu,bet norvegu gamybos zinau,ir vyras is www.visizidiniai.lt pirko.
vanesax
QUOTE(Cobre @ 2009 07 17, 19:21)
zodziu as nedaryciau. netamsinciau as ju, nes tamsina jau ir akmenu siena, o dar jei durys i gelsvuma, tai gali buti gana nyku, ir aplamai, gali tuoj atrodyti, kaip pagelte seni dazai, durys tarsi purvins bus. pati kazka panasaus esu apturejusi doh.gif
*

Didelis ačiū už nuomonę 4u.gif
Va tas mane ir stabdo, bijau, kad atrodys kaip seni dažai g.gif Prie baldų ta balta kaip ir nevisai tinka, svetainėje kuri jungiasi su tuo holiuku, stovi sendinta šviesi indauja ir komoda, ir visur kitur šviesūs baldai, tik pas vaikus visiškai balti.
visiškai normalių baltų neina padaryti, jų "kokybė" ir nudažius šviečia doh.gif
Žodžiu, matyt reikia dar kelias dienas į jas žiūrėti biggrin.gif , gal susigyvensiu.Kartais iš karto žinau ko ir kaip noriu, o kartais turi praeiti kažkiek laiko kol viskas susiguli ir supranti, kad tik taip ir nekitaip biggrin.gif . Turiu dar keletą galvos skausmų, tai tam pačiam holiuke atviras židinys, kuriam žūtbūt turiu pakeisti apdailą. Labiausiai norėčiau molio apdailos(tiesiog nuglostyto rankomis wub.gif ) ir vėliau nubalinto. Bet kur jau čia man tokios technologijos doh.gif Ir svetainės stalas, šiuo metu jis toks ryžas, tai niekaip nesugalvoju ką meistrams sakyti, ar tai aš jo noriu juodo su prasimušančia ruda, ar tai tamsiai rudo, ar tai šviesaus doh.gif Labiau jau man patinka, kai iš kart žinau ko noriu biggrin.gif
Dar kartelį dėkui smile.gif
vanesax
QUOTE(Cobre @ 2009 07 17, 19:21)
, o ne bandymas kazka isspausti ko is tiesu nera. zodziu as nedaryciau.
*

Ir dar dėl sendinimo, labai taikliai įvardijai bigsmile.gif Iš ties ir aš nesu didelė mėgėja, patikt patinka, bet viskas su saiku.Tiek dėl sendinimo, tiek dėl dekupažo ir t.t. Durų atveju, dvi dienas prasėdėjus ir nesugalvojus, kaip jas prisijaukinti ar surišti su aplinka, priėjau prie tokio sprendimo . Bet iki šiol buteliukas dar neatsuktas ir nežinau ar bus atsuktas biggrin.gif
AiNi
QUOTE(elitarai @ 2009 07 17, 19:41)
na tiksliai dabar nepasakysiu,bet norvegu gamybos zinau,ir vyras is www.visizidiniai.lt pirko.
*

Ačiukas 4u.gif
Ieškom lenktu stiklu, todėl paklausiau.
Svarstykle
QUOTE(Cobre @ 2009 07 17, 15:21)
mergos, man reiktu kedziu kojeliu apacioje kazka minksto paklijuoti, nes jos sunkios, kai atsitraukia, tai toks garsas nemalonus buna. gal kas ka tinkamo jau paruosto matete, kad man nereiktu daug laiko gaisti ir dvirati isradineti blush2.gif
*

As jau paklijavau tuos vailokelius is "Senuku" kedziu apacioj - atlaike kelias savaites schmoll.gif Dabar is naujo reik galvot, ka klijuot... Girdejau, kad buna tokie vailokeliai su ikalamom plastikinem vinutem - gal kas nors matet, kur toki daikta galima nusipirkt?

QUOTE(vobla @ 2009 07 17, 18:06)
aš stalą tą kur medžio centre pirkau tai ten kaip tik šešioms kėdėms- 1.80 ilgis ir metras plotis. kažin ar senovinių galima rasti tokių didelių
dabar kėdžių ieškau

Del senoviniu kedziu - pritariu del svorio - tikria gerai, kad vaikam jos saugesnes thumbup.gif Jei ieskai paprastu senoviniu geru kedziu (tokiu neimantraus dizaino) - zinau viena prekiautoja senienom prie Siauliu, pas kuri tokiu rast uz tikrai padoria kaina (apie 20 lt), tik jas pasveist, persidazyt reikia, bet galima atsirinkt tvirtu, nepaluzusiu. Pas ji mes ir stalus pirkom - seni ir tikrai dideli, bet negaliu garantuot, kad siu ometu panasiu yra - reiktu vaziuot ziuret... O kedziu kiek buvom, tiek matem, kad daug yra
Cobre
Mamiau, nenoriu terasos temos tersti, tai rasau cia. Manau tikrai dar uzsuki mirksiukas.gif Gal gali namo sienos nuotrauka is arti padaryti, gal matysis tas grubumas? norisi pasigereti blush2.gif
Terasa superine. dabar vazonu ir levandu tik truksta wub.gif ... ir baltos vijoklines rozes wub.gif tik ne ant sienos, kazkaip kitaip gal, bet labai jau jos reikia. niu cia as savo vaizduote pajudinau truputuka, o tu tai be abejo viska jau savaip turi susideliojusi. ir neabejoju, jog graziai wub.gif
mamius
Aciu Cobre, bandau ir as judinti smegenelius smile.gif Kartais net per daug - vizija susipina su realiom galimybem, tada vizijuoju is naujo biggrin.gif
Is tiesu viena sienute butinai teks daryti nuo musuose siaucianciu veju - ten kur matosi "pavesines" uzdanga su langiukais. Ant tos sienutes ir galvoju uzleisti arbatine roze ... o pries tiesiaja terasos dali - levandu plantacija biggrin.gif
O kol kas ariam abu su diedu kaip kupranugariai - bandom dali zolytes uzsiset. Jetau negalvojau kad bus taip sunku su tom zemem. Bet upas yr, o tai svarbiausia biggrin.gif

Tinko nuotrauka butinai padarysiu, tik jeigu galvosit daryt, muskit darbininkus kad nebijotu, darytu grubiau, grubiau, o tai musiskiai kazkokie nedrasus buvo - viena siena is viso beveik lygi, ir tik paskutine kuria dare galu gale kazka panasaus i nelygu pavirsiu padare tongue.gif
Cobre
QUOTE(mamius @ 2009 08 05, 12:47)
Aciu Cobre, bandau ir as judinti smegenelius smile.gif Kartais net per daug - vizija susipina su realiom galimybem, tada vizijuoju is naujo biggrin.gif
Is tiesu viena sienute butinai teks daryti nuo musuose siaucianciu veju - ten kur matosi "pavesines" uzdanga su langiukais. Ant tos sienutes ir galvoju uzleisti arbatine roze ... o pries tiesiaja terasos dali - levandu plantacija biggrin.gif
O kol kas ariam abu su diedu kaip kupranugariai - bandom dali zolytes uzsiset. Jetau negalvojau kad bus taip sunku su tom zemem. Bet upas yr, o tai svarbiausia biggrin.gif

Tinko nuotrauka butinai padarysiu, tik jeigu galvosit daryt, muskit darbininkus kad nebijotu, darytu grubiau, grubiau, o tai musiskiai kazkokie nedrasus buvo - viena siena is viso beveik lygi, ir tik paskutine kuria dare galu gale kazka panasaus i nelygu pavirsiu padare  tongue.gif
*

na, musu jau raudonu plytu padarytas ax.gif bet man is toli labai dailiai atrodo, tai sakau, imesk pasigrozejimui, kaip is arti atrodo. blush2.gif
o arbatines rozes as galvojau, kad jos zemos buna g.gif tai jos ir vijoklines tokios pacios?
as maciau labai faina vijokline prie Botanikos sodo kaune iejimo. tokia idomi, kaip liana, o ziedai balti, tusciaviduriai, tai as ant pergoles apie tokia svaigstu. Man ji tokia idomi, senoviska atrodo wub.gif
Bambeklė
[quote=vanesax,2009 07 17, 18:11]
Jau senų seniausiai vis paskaitinėju šitą temą, pagaliau pribrendo reikalas ir parašyti, reikalinga pagalba smile.gif

Man grazios tos baltos durys. Galima (paeksperimentuoti) pakeisti tik ju rankeneles, pvz. i keraminius ar medinius bumbuliukus (spalva rinktis viena is salia esancios sienos atspalviu). Tokiu atveju ir sien atrodys "draugiskesne". Tu keraminiu rankeneliu galima issirinkti visuose prekybos centruose (senukai, ermitazas, ir t.t. didelis pasirnkimas parduotuvese, kurios prekiauja virtuves iranga.)
masajugi
Svarstykle,labai grazus namuciai. mums reikia tokiu laiptu kaip jusu, kadangi bus WC po laiptais. kas jums dare laiptus ir kiek mazdaug kainavo.
Kristaline
Elitarai, o jūsų laiptinės tokia ir bus?
Ar čia išmūryta siena ar ji apdailinta taip?
Mat pas mus mūrinis namas raudonų plytų, tai vis mąstau ar palikti kur netinkuotų sienų, bet bijau, kad be ryšio po to atrodys. Vyras sako, kad jei nori plytų sienos, tai jau užtinkavus daroma tokia apdaila a le raudonų plytų siena...
Taip vat ir smalsauju ax.gif Pati tai žalia esu tuose dalykuose rolleyes.gif
Cobre
QUOTE(Kristaline @ 2009 08 14, 12:01)
Mat pas mus mūrinis namas raudonų plytų, tai vis mąstau ar palikti kur netinkuotų sienų, bet bijau, kad be ryšio po to atrodys. Vyras sako, kad jei nori plytų sienos, tai jau užtinkavus daroma tokia apdaila a le raudonų plytų siena...
Taip vat ir smalsauju  ax.gif Pati tai žalia esu tuose dalykuose  rolleyes.gif
*

Zinai, a le raudona, tai ir yra "a le''. Na matosi, kad tai netikra blush2.gif mano manymu jau geriau nieko, nei tokia nesamone. kas nori tikru, tai jei yra galimybe, tai palieka (bet tai dazniau senuose restauruotuose namuose ir butuose, arba perki senas plytas (pasigooglink senos, senovines plytos) ir sumuriji sienele is ju. Jei jau tu labai tokio elemento nori, bet nenorite tom plytom islaidauti, dar paplildomai muryti, tai geriau jau palikti netinkuota dabar esancia siena (man grazu ir kai jas nudazo baltai) nei tas plytu imitacijas deti. Aisku, skonio reikalas, bet na...pigiai atrodo blush2.gif

ak, kiek klaidu padariau blush2.gif pasitaisiau lyg ir jau biggrin.gif
Kristaline
QUOTE(Cobre @ 2009 08 14, 10:23)
Zinai, a le raudona, tai ir yra "a le''. Na matosi, kad tai netikra blush2.gif  mano manymu jau geriau nieko, nei tokia nesamone. kas nori tikru, tai jei yra galimybe, tai palieka (bet tai dazniau senuose restauruotuose namuose ir butuose, arba perki senas plytas (pasigooglink senos, senovines plytos) ir sumuriji sienele is ju.  Jei jau tu labai tokio elemento nori, bet nenorite tom plytom islaidauti, dar paplildomai muryti, tai geriau jau palikti netinkuota dabar esancia siena (man grazu ir kai jas nudazo baltai) nei tas plytu imitacijas deti. Aisku, skonio reikalas, bet na...pigiai atrodo blush2.gif

*

Man irgi gražu kai sumūryta siena nudažyta baltai, bet išvedžiojo elektros instaliaciją, tai tokių sienų be laidų beveik neliko, o su laidais be ryšio atrodys schmoll.gif .

Man šitas stalas labai patinka, bet kaina jo 3000 lt. doh.gif
Cobre
QUOTE(Kristaline @ 2009 08 14, 12:33)
Man irgi gražu kai sumūryta siena nudažyta baltai, bet išvedžiojo elektros instaliaciją, tai tokių sienų be laidų beveik neliko, o su laidais be ryšio atrodys  schmoll.gif .
*

tada jums belieka variantas muryti tikras senovines, arba bent jau sendintas plytas. Na, o tos imitacijos, tai labai jau pigiai atrodo. gal tada geriau atsisakyti tos minties ir tureti paprasta grazia dazyta arba kokiu idomiu tapetu padengta siena.

Stalas grazus. As irgi ieskau pigesnio. smile.gif
Kristaline
Lai būna tinkuotos, gaila erdvės gadinti. Be to, dar ir išlaidų papildomų kiek būtų mūrijant sendintomis plytomis, ir taip jų pakanka blush2.gif
Dėkui, kad padėjot apsispręsti 4u.gif
Cobre
QUOTE(Kristaline @ 2009 08 18, 09:43)
Lai būna tinkuotos, gaila erdvės gadinti. Be to, dar ir išlaidų papildomų kiek būtų mūrijant sendintomis plytomis, ir taip jų pakanka blush2.gif
Dėkui, kad padėjot apsispręsti  4u.gif
*

smile.gif i sveikatyte 4u.gif vistiek bus grazu mirksiukas.gif , kazka kitka sugalvosite namams papuosti smile.gif
Magi
Sveikos, merginos 4u.gif

Skaitau, ka rasote, ziuriu, ka rodote thumbup.gif
As irgi kuriuosi po truputi, bandau ta uzmiescio interjera islauzti:) Is jusu puikiu ideju pasisemiu. Aciu 4u.gif

QUOTE(Svarstykle @ 2009 06 04, 17:16)
Sveikutes, pagerejo visu sveikatos ir pagaliau prisiruosiau padaryt kelias zadetas nuotraukas. Visur tvarkymosi stadija, daiktai visi dar ne savo vietose - dar laabai toli iki galutinio vaizdelio, bet kazkas jau matosi...  Nuotraukos sitam albume - http://s87.photobucket.com/albums/k147/svarstykle/
Grindis vyras savo rankom sudejo, lubu lenteles irgi pats sukale ax.gif Dabar senienas baldelius abu remontuojam - tvirtinam, dazom...  Uz kokios savaiteles bandysim keltis - name gyvenant, gal isikurimo darbai greiciau eisis...
Pokahonta apie duris klausei - mes uzsisakinejom pas viena meistra prie Sakiu. Musu durys pusines, nusidazem patys. Duru (kartu su staktom) kaina man atrodo tikrai gera gavosi, jei patiks - paieskosiu kontaktu
*

Svarstykle, labai grazus namai. Ypac baltos medines lubos wub.gif Ir WC po laiptais toks fainas - su bakeliu aukstai, atrodo, kad vaizdelis is pries 20 metu (jeigu nesimatytu, kad santechnika kur kas kokybiskenes negu buvo tada) smile.gif

Isduok, kur gavai tokia grazia balta miegamojo lova ax.gif Ir dar but idomu tavo virtuve pamatyti.
Nikol
Sveikos, Mamos,
noriu ir aš į jūsų būrį. Paskaitinėjus šią temelę toks įkvįpimas pagavo, ėmiau ir aš visokiais "rakdarbiais" užsiiminėt, kad namučius pagražint. Neseniai aš čia, tai nuotraukyčių įkelt man neleidžia. Taigi savo trobą rodausi čia: http://picasaweb.google.com/ovaldone/NamaiNamuciai# o kai kažką pakeisiu vėlgi galėsiu pasirodyt smile.gif
meduza370
sveikute
kiek suprantu pas jus kamstine danga kambaryje kur zidinys ir as apie ja galvoju pasakykit ar pasiteisina nes as antram aukste ir siena noriu deti tik balta kamstine danga
aciu
vilmuzele
QUOTE(Nikol @ 2009 09 21, 16:04)
Sveikos, Mamos,
noriu ir aš į jūsų būrį. Paskaitinėjus šią temelę toks įkvįpimas pagavo, ėmiau ir aš visokiais "rakdarbiais" užsiiminėt, kad namučius pagražint. Neseniai aš čia, tai nuotraukyčių įkelt man neleidžia. Taigi savo trobą rodausi čia: http://picasaweb.google.com/ovaldone/NamaiNamuciai# o kai kažką pakeisiu vėlgi galėsiu pasirodyt smile.gif
*

Sveika prisijungus prie musu 4u.gif Ir aciu uz foto - visai linksma trobele kuriates mirksiukas.gif
mamius
Trobele jauki, ir labai linksmos grindys biggrin.gif thumbup.gif
vilmuzele
QUOTE(mamius @ 2009 09 22, 09:38)
Trobele jauki, ir labai linksmos grindys  biggrin.gif  thumbup.gif
*

Sveiki, mamiau, o kaip pas Jus darbai namuose? Gal kokiu grozybiu turite sutvere?
Nikol
QUOTE(meduza370 @ 2009 09 22, 09:13)
sveikute
kiek suprantu pas jus kamstine danga kambaryje kur zidinys ir as apie ja galvoju pasakykit ar pasiteisina nes as antram aukste ir siena noriu deti tik balta kamstine danga
aciu
*

Hm.. g.gif Aš biški "žalia" statybiniuose terminuose, tai suabejojau, kurią kambario vietą turi omeny? Židinio apdailą? blush2.gif
meduza370
QUOTE(Nikol @ 2009 09 22, 11:13)
Hm..  g.gif  Aš biški "žalia" statybiniuose terminuose, tai suabejojau, kurią kambario vietą turi omeny? Židinio apdailą?  blush2.gif
*

labai atsiprasau ne jums norejau klausima uzduoti sumaisiau dar karta atsiprasau
EljaRo*
meduza,atrasau per cia mirksiukas.gif grindys mano kamstines,bet dar nenaudojam(negyvename)tad negaliu nieko pasakyti.
O seip pas mane jau daug darbu padaryta,pagaliau virtuve turi maisytuva ir jau panasu baigta ax.gif atkeliavo vonia is latviu ir parplaukia lova is prancuzu,yra daug foto,bet stebuklingai uzgeso kompas,o jame foto verysad.gif ,bet siuo metu esu Lt-vel pripiskinsiu ir kelsiu y nauja kompa,kuris dar parduotuveje,bet bus greitu metu.
Cobre
Mano pokyciai blush2.gif
kazkaip nesigavo nuotrauka, bet vaizdas vis bus kazkoks blush2.gif pagaliau turiu kriaukles spintele, IKEA vonios reikmenis, ir kilimeli wub.gif lapkriti zadejo meistriukas grizti i lietuva ir padaryti dar auksta spintele su lentynelemis bigsmile.gif kranas pagal sumanyma neturejo buti senovinio stiliaus, bet kai ispakavau, tik tada pamaciau, kad jis na jau visai ne i tema blush2.gif . kol kas bus taip, gal net visam laikui, nes man akis apsiprato ir visai patinka tokie kontrastai tongue.gif .
user posted image

Mano virtuvines uzuolaidos. su ilgaja nezinau ka daryti, nes norejau su raistukais pakabinamos, o atsiunte su ziedais. kol kas pakabinau nelyginta net. ziuriu ir laukiu ikvepimo biggrin.gif Linines. siaip linas jega wub.gif
user posted image
user posted image

na ir mano naujasis stalas. dekui uz ji vienai gerai asabai 4u.gif
user posted image

ar pagyvinau tema? namas mano ne uzmiestinis, taciau man sitoje temoje tikriausiai labiausiai tinka buti blush2.gif

vilmuzele
QUOTE(Cobre @ 2009 09 23, 21:46)
Mano pokyciai blush2.gif

Aciu uz super vaizdus 4u.gif Man ypac patiko vonia (kazkada tokia gyveno mano vizijose smile.gif, na ir, zinoma, stalas...
Nikol
O man kėdės nerealios! thumbup.gif
Iriska
protest.gif protest.gif
GRAZINKIT NUOTRAUKAS!!!! biggrin.gif
vida777
QUOTE(Cobre @ 2009 09 23, 20:46)

labai grazu, o kranas man atrodo, kad tinka g.gif .
Ar tu patenkinta virtuvinio darbastalio auksciu skirtumu, kitaip tariant, jei nebutu reikalo, ar darytum taip? Pvz. kai buna virykles pazemintos...
Felise
Cobre, kokios kėdės wub.gif kokios kėdės wub.gif fantastika thumbup.gif iš kur?
Cobre
QUOTE(vida777 @ 2009 09 24, 12:26)
labai grazu, o kranas man atrodo, kad tinka  g.gif .
Ar tu patenkinta virtuvinio darbastalio auksciu skirtumu, kitaip tariant, jei nebutu reikalo, ar darytum taip? Pvz. kai buna virykles pazemintos...
*

toje vietoje jau nebe darbastalis tarsi. as labai patenkinta, man net grazu taip blush2.gif na ir ten megstamiausia vieta pasedejimui, pastoviai kas nors uzsiropscia. o spinteles po juo jau tarsi ne virtuvines, stalciuje per viduri baras - gerimai, mineralinis, stalciukai zvakems, servetelems, "iseiginiams" irankiams, lentynos su sventiniais indais ir t.t. nezinau ka tau patarti g.gif as daryciau, bet kazkada girdejau is zmoniu, kad jiems tai labai maiso g.gif kita vertus, juk virykles pazemintos tai labai populiaru. vat ko gyvenime nedaryciau, tai kriaukles palei langa, nes man langas grozis, o klriaukle ir kranas visa grozi gadina. Na, cia labai subjektyvu blush2.gif

Dekui uz gerus zodzius. Dabar matau, kad labai tuscia siena prie lango, noreciau pakeisti kedziu gobelena ir rysku, su violetiniais rastais, dar noriu sofkutes, prie galines sienos ir tada kedes isdestyciau jau kitaip, na ir liko isklijuoti galutine siena tapetais. kol kas jos nuotraukose nesimato. Gaila, kad del uzuolaidu nuomoniu neisgirdau, nes man labai si vieta dabar kliuna. jos tarsi yra, taciau zinau, kad taip neliks (turiu omeny ilgaja uzuolaida), vis galvoju, kaip butu geriau g.gif.

Kedes ir stalas ne is lietuvos. Dekui vienai supermamytei 4u.gif nuotraukose man kazkaip saltai atrode tas stalas ant plyteliu. realiai taip nera. dabar reikia tinkamai papuosti stala ir galesiu vel nupyskinti tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2009 09 24, 12:16)
protest.gif  protest.gif
GRAZINKIT NUOTRAUKAS!!!! biggrin.gif
*

Iriska, tikiuosi matai, nes as kitaip sukelti nemoku, o jos man niekur nedingo unsure.gif
O savo grozybes parodysi kada? blush2.gif
Spyglienė
Cobre, man patiko užuolaidos, bet arba aš tą ilgąją sustumčiau į kitą vietą ir/arba pakabinčiau ant kablio (ratuko). Su žiedais man labiau patinka nei su raišteliais. Ir ant tos palangės sukeisčiau vietom vazonėlius su žvakidėm. Masės man trūksta tame kampe.
Labiausiai patiko krėslai, veidrodžio forma ir užuolaidos smile.gif
vida777
QUOTE(Cobre @ 2009 09 24, 12:03)
toje vietoje jau nebe darbastalis tarsi. as labai patenkinta, man net grazu taip blush2.gif 

*

man patiko labai, todel ir paklausiau. Bet dabar, ziuredama is trecio karto biggrin.gif , sunerimau kaip bus pas mane su langu. Ar pas tave langas zemesnis, ar pas mane bus aukstesnis, nu bet bus lygus su darbastaliu ir nepazemintu g.gif . Pas mane kriaukle ties langu, nes langas per viduri, na ir man kriaukles reikia per viduri, tik lango rema darom su skirtuku, kad kranas netrukdytu atidaryti. Eik tu, tas kranas nemaiso, viskas matosi per ta langa ir taip biggrin.gif .

Del uzuolaidu man kazkas ne to, bet kad nezinau kas wink.gif . Gal ta ilgaja reikia suristi, priristi, prie sienos pakelti, net nzn ... dabar jos labai skirtingos viskuo viskuo. Gal, kad tas stalas toks masyvus, o ta uzuolaida tokia labai kukli, tiesi g.gif .
meduza370
QUOTE(elitarai @ 2009 09 23, 22:05)
meduza,atrasau per cia mirksiukas.gif grindys mano kamstines,bet dar nenaudojam(negyvename)tad negaliu nieko pasakyti.
O seip pas mane jau daug darbu padaryta,pagaliau virtuve turi maisytuva ir jau panasu baigta ax.gif atkeliavo vonia is latviu ir parplaukia lova is prancuzu,yra daug foto,bet stebuklingai uzgeso kompas,o jame foto verysad.gif ,bet siuo metu esu Lt-vel pripiskinsiu ir kelsiu y nauja kompa,kuris dar parduotuveje,bet bus greitu metu.
*

ar ir jus negyvenat pastoviai lt,va mane kvailina sako kaip galima susitvarkyti vidu nebunant lietuvoje o ka daryti pasitikiu zmonemis gal neapgaus,kokios firmos dejot kamstine danga nes viena labai brangi o kita yra pigesne
Cobre
QUOTE(vida777 @ 2009 09 24, 18:03)
man patiko labai, todel ir paklausiau. Bet dabar, ziuredama is trecio karto  biggrin.gif , sunerimau kaip bus pas mane su langu. Ar pas tave langas zemesnis, ar pas mane bus aukstesnis, nu bet bus lygus su darbastaliu ir nepazemintu  g.gif  . Pas mane kriaukle ties langu, nes langas per viduri, na ir man kriaukles reikia per viduri, tik lango rema darom su skirtuku, kad kranas netrukdytu atidaryti. Eik tu, tas kranas nemaiso, viskas matosi per ta langa ir taip  biggrin.gif .

Del uzuolaidu man kazkas ne to, bet kad nezinau kas  wink.gif . Gal ta ilgaja reikia suristi, priristi, prie sienos pakelti, net nzn ... dabar jos labai skirtingos viskuo viskuo. Gal, kad tas stalas toks masyvus, o ta uzuolaida tokia labai kukli, tiesi  g.gif .
*

As nesakau, kad per langa nesimato, as sakau, kad kranas lango nepuosia biggrin.gif bet nesigincykim del to mirksiukas.gif pas mus viskas buvo gerai paskaiciuota, kai betonavo, taciau paskui as sugalvojau dar vienoje vietoje sildyma grindini daryti, taciau nenorejome, kad pirmame aukste butu slenkstukas kur nors, todel teko betonuojant kelti. todel ir gavosi toks perejimas ties langu.
taip, jos skirtingos, kitaip ir nebus, ta ilgoji bus parista su kutosiuku, taciau kol neapsisprendziau ka su ja daryti, tai nieko ir nedarau dar. jauciu tas klosteles nukirpsiu, ir prie likusios dalies siusiu kaspinukus g.gif na, pribresiu ir perdarysiu ja smile.gif Dekui uz nuomone, man patinka, kai atvirai pasakoma mirksiukas.gif
vobla
uj, kaip pasiilgau sios temos blush2.gif bet nei mintys nei letenos iki jos nedaeina. nu bet nieko- vysks laikina... biggrin.gif atsigaunu ir vis dazniau lendu i neta...visas niurusis ruduo ir ziema pries akis- bus gal laiko ir kurybinems fantazijoms g.gif
Cobre
QUOTE(Spyglienė @ 2009 09 24, 15:59)
Cobre, man patiko užuolaidos, bet arba aš tą ilgąją sustumčiau į kitą vietą ir/arba pakabinčiau ant kablio (ratuko). Su žiedais man labiau patinka nei su raišteliais. Ir ant tos palangės sukeisčiau vietom vazonėlius su žvakidėm. Masės man trūksta tame kampe.
Labiausiai patiko krėslai, veidrodžio forma ir užuolaidos  smile.gif
*

I kita puse sustumti nerealu, nes ten juk dureles baldu. pagaliau tada visiskas chaosas butu, nes ta linija, kai eina nuo virtuvinio pradzios, tai ties siuo langu uzsibaigia, uzsibaigti turi uzuolaida. supranti, jei butu uzuolaida kitoje puseje, tai ji tarsi atkirstu langa nuo visumos. Ta sutraukta, ji tokia romantiska, o su ziedais labai jau griezta gaunasi, vat ir pjaunasi toje vietoje labai. manyciau raistukai pataisytu reikala g.gif Ar kilpas geriau daryti?
Zvakidziu neperstumsiu, nes ta spalva gyvina kambari, jei perstumsiu i kita kampa, tai ju parasciausiai nesimatys normaliai. Tiesiog as matau kampa, kuriuo tas langas matomas mirksiukas.gif bandziau jau anksciau sukeisti vietomis, tai s... gaunasi, zvakides tiesiog dingsta unsure.gif ten daiktai, geles ir vazoneliai atsirado labai palaipsniui, todel stumdyta isstumdyta viskas. Ale, kaip smagu taip pasikalbeti, tada pradedi galvoti kas ir kodel taip atsirade, tai net nauju minciu gimsta bigsmile.gif
Vaikai uzaugtu, tai tiesciau sviesu kilima po stalu, taciau dabar tai butu tolygu katorgai doh.gif

QUOTE(vobla @ 2009 09 24, 18:39)
uj, kaip pasiilgau sios temos blush2.gif  bet nei mintys nei letenos iki jos nedaeina. nu bet nieko- vysks laikina... biggrin.gif atsigaunu ir vis dazniau lendu i neta...visas niurusis ruduo ir ziema pries akis- bus gal laiko ir kurybinems fantazijoms g.gif
*

ir as taves pasiilgau rolleyes.gif tik dabar pamaciau, kad tu jau pagausejusi bigsmile.gif sveikinu tave dideliausiai ir nuosirdziausiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
vobla
QUOTE(Cobre @ 2009 09 24, 17:55)
ir as taves pasiilgau rolleyes.gif  tik dabar pamaciau, kad tu jau pagausejusi bigsmile.gif  sveikinu tave dideliausiai ir nuosirdziausiai 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

dekoju 4u.gif tai va tas pagausejimas ir tupi ant ranku- mamai prie kompo neleidzia doh.gif
vida777
QUOTE(Cobre @ 2009 09 24, 16:55)
Ar kilpas geriau daryti?
*

jei as gerai isivaizduoju tuos raistukus, tai gal labiau kilpos tiktu. Kai sustumta, nieko atrodo, bet kai istemptos, tau gal geriau matyti - tinka ar nelabai. As isivaizduoju, kad tie metaliniai ziedai kaip ir prie moderno labiau, o raistukai - kaimiskam stiliui. Galvoju, kad pas tave yra per viduri tongue.gif . Ir juolab, jei kutosa zadi daryti, tai gal jau be raistuku ir be ziedu ax.gif .
Cobre
QUOTE(vobla @ 2009 09 24, 19:00)
dekoju 4u.gif  tai va tas pagausejimas ir tupi ant ranku- mamai prie kompo neleidzia doh.gif
*

vaje, kaip grazu, kai dvi mergytes wub.gif wub.gif
tai saltais vakarais vel grisime i temuke wub.gif
mes jau sildomes
user posted image
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2009 09 24, 19:05)
jei as gerai isivaizduoju tuos raistukus, tai gal labiau kilpos tiktu. Kai sustumta, nieko atrodo, bet kai istemptos, tau gal geriau matyti - tinka ar nelabai. As isivaizduoju, kad tie metaliniai ziedai kaip ir prie moderno labiau, o raistukai - kaimiskam stiliui. Galvoju, kad pas tave yra per viduri  tongue.gif . Ir juolab, jei kutosa zadi daryti, tai gal jau be raistuku ir be ziedu  ax.gif .
*

teisingai sakai, kutosai ir raistukai nelabai ir man schmoll.gif tada kilpos bigsmile.gif o tuos uzlenkimukus nukirptum, ane? aha, pas mane per viduri stiliukas, tiksliau aplamai be stiliaus, nes man taip patinka biggrin.gif . galvojau, kad bus kiek lengviau daiktus derinti, taciau pasirodo per daug maklinti irgi nesigauna, tai ir renki po kruopyte doh.gif radau, kad lenku allegro tikras lobynas visokiu tokiu geriu bigsmile.gif ir kainos labai padorios smile.gif
vida777
QUOTE(Cobre @ 2009 09 24, 17:10)
lenku allegro tikras lobynas visokiu tokiu geriu bigsmile.gif  ir kainos labai padorios smile.gif
*

kas tas yra mastau.gif ?

kokie uzlenkimai ir kur jie ? tos juostos, kur per uzuolaida eina g.gif ?

Cobre
QUOTE(vida777 @ 2009 09 24, 19:23)
kas tas yra  mastau.gif  ?

kokie uzlenkimai ir kur jie ? tos juostos, kur per uzuolaida eina  g.gif ?
*

aha, jos.

einu lovyten, nes visai jau virusas pakirto
Caca*
*Cobre, stalas thumbup.gif
**Kadangi maciau tavo namus gyvai, noriu pagirti vonios spintele- wub.gif , foto nesimato jos grozio ir funkcionalumo.
***o uzuolaida pabandyk placiau paskleisti ir sone su kutosu prikabinti. g.gif Nes dabar ji labai "kuda"atrodo. Jei kliuna ziedai, gal galima uzuolaida uzlenkti ir perverti per karnyza?Tada virsus nekliutu(uzuolaidos kaip suprantu tu beveik netraukinesi unsure.gif ).
Na kazkas tokio ax.gif .
user posted image
Iriska
QUOTE(Cobre @ 2009 09 24, 13:03)
toje vietoje jau nebe darbastalis tarsi. as labai patenkinta, man net grazu taip blush2.gif  na ir ten megstamiausia vieta pasedejimui, pastoviai kas nors uzsiropscia. o spinteles po juo jau tarsi ne virtuvines, stalciuje per viduri baras - gerimai, mineralinis, stalciukai zvakems, servetelems, "iseiginiams" irankiams, lentynos su sventiniais indais ir t.t. nezinau ka tau patarti g.gif  as daryciau, bet kazkada girdejau is zmoniu, kad jiems tai labai maiso g.gif  kita vertus, juk virykles pazemintos tai labai populiaru. vat ko gyvenime nedaryciau, tai kriaukles palei langa, nes man langas grozis, o klriaukle ir kranas visa grozi gadina. Na, cia labai subjektyvu blush2.gif

Dekui uz gerus zodzius. Dabar matau, kad labai tuscia siena prie lango, noreciau pakeisti kedziu gobelena ir rysku, su violetiniais rastais, dar noriu sofkutes, prie galines sienos ir tada kedes isdestyciau jau kitaip, na ir liko isklijuoti galutine siena tapetais. kol kas jos nuotraukose nesimato. Gaila, kad del uzuolaidu nuomoniu neisgirdau, nes man labai si vieta dabar kliuna. jos tarsi yra, taciau zinau, kad taip neliks (turiu omeny ilgaja uzuolaida), vis galvoju, kaip butu geriau g.gif.

Kedes ir stalas ne is lietuvos. Dekui vienai supermamytei 4u.gif nuotraukose man kazkaip saltai atrode tas stalas ant plyteliu. realiai taip nera. dabar reikia tinkamai papuosti stala ir galesiu vel nupyskinti tongue.gif
Papildyta:

Iriska, tikiuosi matai, nes as kitaip sukelti nemoku, o jos man niekur nedingo unsure.gif
O savo grozybes parodysi kada? blush2.gif
*

Kad nera dar grozybiu. unsure.gif Ehhh, bet jau matau viska , kaip bus doh.gif biggrin.gif

p.s. o dabar idomiausia dalys : KAS pasirase atvezti stala ir kedes ???? Mano vezejas kategoriskai atsisake unsure.gif Tipo visa masina uzgriozdina ir t.t HELP! Tokiu kedziu ir stalu ebay maciau ,kad griuk -negyvas doh.gif
EljaRo*
QUOTE(meduza370 @ 2009 09 24, 15:07)
ar ir jus negyvenat pastoviai lt,va mane kvailina sako kaip galima susitvarkyti vidu nebunant lietuvoje o ka daryti pasitikiu zmonemis gal neapgaus,kokios firmos dejot kamstine danga nes viena labai brangi o kita yra pigesne
*

taip,bet zinok viskas ymanoma mirksiukas.gif ,buvo visko ir nesaziningu ir tinginiu,bet jau pagaliau pabaigon einam po 4m statybu vargu,juk is algu mirksiukas.gif .

Cobre,stalas labai,,skanus,,veidrodis vonios dar labiau.
Vobla 4u.gif sveikinu.
Papildyta:
kamstis po 50-60lt kv.m tiksliau parasyti pavadinima veliau galesiu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.