Įkraunama...
Įkraunama...

Užmiesčio namo interjeras

QUOTE(Cobre @ 2009 09 23, 21:46)
Mano pokyciai blush2.gif

Aciu uz super vaizdus 4u.gif Man ypac patiko vonia (kazkada tokia gyveno mano vizijose smile.gif, na ir, zinoma, stalas...
Atsakyti
O man kėdės nerealios! thumbup.gif
Atsakyti
protest.gif protest.gif
GRAZINKIT NUOTRAUKAS!!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 09 23, 20:46)

labai grazu, o kranas man atrodo, kad tinka g.gif .
Ar tu patenkinta virtuvinio darbastalio auksciu skirtumu, kitaip tariant, jei nebutu reikalo, ar darytum taip? Pvz. kai buna virykles pazemintos...
Atsakyti
Cobre, kokios kėdės wub.gif kokios kėdės wub.gif fantastika thumbup.gif iš kur?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 09 24, 12:26)
labai grazu, o kranas man atrodo, kad tinka  g.gif .
Ar tu patenkinta virtuvinio darbastalio auksciu skirtumu, kitaip tariant, jei nebutu reikalo, ar darytum taip? Pvz. kai buna virykles pazemintos...

toje vietoje jau nebe darbastalis tarsi. as labai patenkinta, man net grazu taip blush2.gif na ir ten megstamiausia vieta pasedejimui, pastoviai kas nors uzsiropscia. o spinteles po juo jau tarsi ne virtuvines, stalciuje per viduri baras - gerimai, mineralinis, stalciukai zvakems, servetelems, "iseiginiams" irankiams, lentynos su sventiniais indais ir t.t. nezinau ka tau patarti g.gif as daryciau, bet kazkada girdejau is zmoniu, kad jiems tai labai maiso g.gif kita vertus, juk virykles pazemintos tai labai populiaru. vat ko gyvenime nedaryciau, tai kriaukles palei langa, nes man langas grozis, o klriaukle ir kranas visa grozi gadina. Na, cia labai subjektyvu blush2.gif

Dekui uz gerus zodzius. Dabar matau, kad labai tuscia siena prie lango, noreciau pakeisti kedziu gobelena ir rysku, su violetiniais rastais, dar noriu sofkutes, prie galines sienos ir tada kedes isdestyciau jau kitaip, na ir liko isklijuoti galutine siena tapetais. kol kas jos nuotraukose nesimato. Gaila, kad del uzuolaidu nuomoniu neisgirdau, nes man labai si vieta dabar kliuna. jos tarsi yra, taciau zinau, kad taip neliks (turiu omeny ilgaja uzuolaida), vis galvoju, kaip butu geriau g.gif.

Kedes ir stalas ne is lietuvos. Dekui vienai supermamytei 4u.gif nuotraukose man kazkaip saltai atrode tas stalas ant plyteliu. realiai taip nera. dabar reikia tinkamai papuosti stala ir galesiu vel nupyskinti tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2009 09 24, 12:16)
protest.gif  protest.gif
GRAZINKIT NUOTRAUKAS!!!! biggrin.gif

Iriska, tikiuosi matai, nes as kitaip sukelti nemoku, o jos man niekur nedingo unsure.gif
O savo grozybes parodysi kada? blush2.gif
Atsakyti
Cobre, man patiko užuolaidos, bet arba aš tą ilgąją sustumčiau į kitą vietą ir/arba pakabinčiau ant kablio (ratuko). Su žiedais man labiau patinka nei su raišteliais. Ir ant tos palangės sukeisčiau vietom vazonėlius su žvakidėm. Masės man trūksta tame kampe.
Labiausiai patiko krėslai, veidrodžio forma ir užuolaidos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 09 24, 12:03)
toje vietoje jau nebe darbastalis tarsi. as labai patenkinta, man net grazu taip blush2.gif 


man patiko labai, todel ir paklausiau. Bet dabar, ziuredama is trecio karto biggrin.gif , sunerimau kaip bus pas mane su langu. Ar pas tave langas zemesnis, ar pas mane bus aukstesnis, nu bet bus lygus su darbastaliu ir nepazemintu g.gif . Pas mane kriaukle ties langu, nes langas per viduri, na ir man kriaukles reikia per viduri, tik lango rema darom su skirtuku, kad kranas netrukdytu atidaryti. Eik tu, tas kranas nemaiso, viskas matosi per ta langa ir taip biggrin.gif .

Del uzuolaidu man kazkas ne to, bet kad nezinau kas wink.gif . Gal ta ilgaja reikia suristi, priristi, prie sienos pakelti, net nzn ... dabar jos labai skirtingos viskuo viskuo. Gal, kad tas stalas toks masyvus, o ta uzuolaida tokia labai kukli, tiesi g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 24 rugsėjo 2009 - 16:08
QUOTE(elitarai @ 2009 09 23, 22:05)
meduza,atrasau per cia mirksiukas.gif grindys mano kamstines,bet dar nenaudojam(negyvename)tad negaliu nieko pasakyti.
O seip pas mane jau daug darbu padaryta,pagaliau virtuve turi maisytuva ir jau panasu baigta ax.gif atkeliavo vonia is latviu ir parplaukia lova is prancuzu,yra daug foto,bet stebuklingai uzgeso kompas,o jame foto verysad.gif ,bet siuo metu esu Lt-vel pripiskinsiu ir kelsiu y nauja kompa,kuris dar parduotuveje,bet bus greitu metu.

ar ir jus negyvenat pastoviai lt,va mane kvailina sako kaip galima susitvarkyti vidu nebunant lietuvoje o ka daryti pasitikiu zmonemis gal neapgaus,kokios firmos dejot kamstine danga nes viena labai brangi o kita yra pigesne
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 09 24, 18:03)
man patiko labai, todel ir paklausiau. Bet dabar, ziuredama is trecio karto  biggrin.gif , sunerimau kaip bus pas mane su langu. Ar pas tave langas zemesnis, ar pas mane bus aukstesnis, nu bet bus lygus su darbastaliu ir nepazemintu  g.gif  . Pas mane kriaukle ties langu, nes langas per viduri, na ir man kriaukles reikia per viduri, tik lango rema darom su skirtuku, kad kranas netrukdytu atidaryti. Eik tu, tas kranas nemaiso, viskas matosi per ta langa ir taip  biggrin.gif .

Del uzuolaidu man kazkas ne to, bet kad nezinau kas  wink.gif . Gal ta ilgaja reikia suristi, priristi, prie sienos pakelti, net nzn ... dabar jos labai skirtingos viskuo viskuo. Gal, kad tas stalas toks masyvus, o ta uzuolaida tokia labai kukli, tiesi  g.gif .

As nesakau, kad per langa nesimato, as sakau, kad kranas lango nepuosia biggrin.gif bet nesigincykim del to mirksiukas.gif pas mus viskas buvo gerai paskaiciuota, kai betonavo, taciau paskui as sugalvojau dar vienoje vietoje sildyma grindini daryti, taciau nenorejome, kad pirmame aukste butu slenkstukas kur nors, todel teko betonuojant kelti. todel ir gavosi toks perejimas ties langu.
taip, jos skirtingos, kitaip ir nebus, ta ilgoji bus parista su kutosiuku, taciau kol neapsisprendziau ka su ja daryti, tai nieko ir nedarau dar. jauciu tas klosteles nukirpsiu, ir prie likusios dalies siusiu kaspinukus g.gif na, pribresiu ir perdarysiu ja smile.gif Dekui uz nuomone, man patinka, kai atvirai pasakoma mirksiukas.gif
Atsakyti
uj, kaip pasiilgau sios temos blush2.gif bet nei mintys nei letenos iki jos nedaeina. nu bet nieko- vysks laikina... biggrin.gif atsigaunu ir vis dazniau lendu i neta...visas niurusis ruduo ir ziema pries akis- bus gal laiko ir kurybinems fantazijoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2009 09 24, 15:59)
Cobre, man patiko užuolaidos, bet arba aš tą ilgąją sustumčiau į kitą vietą ir/arba pakabinčiau ant kablio (ratuko). Su žiedais man labiau patinka nei su raišteliais. Ir ant tos palangės sukeisčiau vietom vazonėlius su žvakidėm. Masės man trūksta tame kampe.
Labiausiai patiko krėslai, veidrodžio forma ir užuolaidos  smile.gif

I kita puse sustumti nerealu, nes ten juk dureles baldu. pagaliau tada visiskas chaosas butu, nes ta linija, kai eina nuo virtuvinio pradzios, tai ties siuo langu uzsibaigia, uzsibaigti turi uzuolaida. supranti, jei butu uzuolaida kitoje puseje, tai ji tarsi atkirstu langa nuo visumos. Ta sutraukta, ji tokia romantiska, o su ziedais labai jau griezta gaunasi, vat ir pjaunasi toje vietoje labai. manyciau raistukai pataisytu reikala g.gif Ar kilpas geriau daryti?
Zvakidziu neperstumsiu, nes ta spalva gyvina kambari, jei perstumsiu i kita kampa, tai ju parasciausiai nesimatys normaliai. Tiesiog as matau kampa, kuriuo tas langas matomas mirksiukas.gif bandziau jau anksciau sukeisti vietomis, tai s... gaunasi, zvakides tiesiog dingsta unsure.gif ten daiktai, geles ir vazoneliai atsirado labai palaipsniui, todel stumdyta isstumdyta viskas. Ale, kaip smagu taip pasikalbeti, tada pradedi galvoti kas ir kodel taip atsirade, tai net nauju minciu gimsta bigsmile.gif
Vaikai uzaugtu, tai tiesciau sviesu kilima po stalu, taciau dabar tai butu tolygu katorgai doh.gif


QUOTE(vobla @ 2009 09 24, 18:39)
uj, kaip pasiilgau sios temos blush2.gif  bet nei mintys nei letenos iki jos nedaeina. nu bet nieko- vysks laikina... biggrin.gif atsigaunu ir vis dazniau lendu i neta...visas niurusis ruduo ir ziema pries akis- bus gal laiko ir kurybinems fantazijoms g.gif

ir as taves pasiilgau rolleyes.gif tik dabar pamaciau, kad tu jau pagausejusi bigsmile.gif sveikinu tave dideliausiai ir nuosirdziausiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti