Įkraunama...
Įkraunama...

Užmiesčio namo interjeras

4u.gif Vida mes dviese tema turesime smile.gif ,o apie skambuty net nepagalvojau,tikriaus bus prie vartu sujungta su namu, g.gif -vyro darbas rolleyes.gif
..o kas pas Jus naujo?apie augalelius skaiciau pasikausciusi Jus neblogai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 27, 00:43)
4u.gif Vida mes dviese tema turesime smile.gif ,o apie skambuty net nepagalvojau,tikriaus bus prie vartu sujungta su namu, g.gif -vyro darbas rolleyes.gif
..o kas pas Jus naujo?apie augalelius skaiciau pasikausciusi Jus neblogai 4u.gif

ach, visai pamirsau, kad turbut daugumoj LT vartai sujungti su domofonu, ar ne?
Buvai aplinkos temoje, teks neuzilgo persikraustyt i lauka biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 26, 19:53)
kur jus visos unsure.gif ,cobre,svarstykle,mamius,vobla ir kitos....nejau nieko naujo??????????

na as buvau uzdavusi klausima, tikejausi beuzsimezgancios diskusijos, bet ... nesulaukusi jokios reakcijos is tiesu pagalvojau, kad geriau jusu dvieju pokalbiu netrukdysiu savo zemiskais reikalais apie grindu prieziura... ax.gif
sekmes jusu atradimuose grazinant savo namucius mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane nieko naujo ax.gif Laukiu spinteles i vonia ir tapetus nusiziurejau i virtuve, nutariau pataupyti ir is Retroformos nepirkti biggrin.gif Iki pavasario tai tikrai daugiau nieko nejudinsim, tai vat ir ramu man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 01 27, 12:43)
Pas mane nieko naujo  ax.gif  Laukiu spinteles i vonia ir tapetus nusiziurejau i virtuve, nutariau pataupyti ir is Retroformos nepirkti  biggrin.gif Iki pavasario tai tikrai daugiau nieko nejudinsim, tai vat ir ramu man  biggrin.gif


o kur perkat tapetus, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2010 01 27, 15:07)
o kur perkat tapetus, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif

dar neperku, bet radau ebay man patinkancius, tai reiks siustis, jei nepersigalvosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 01 27, 00:59)
Buvai aplinkos temoje, teks neuzilgo persikraustyt i lauka  biggrin.gif ?

..jau ziurinejuosi,stebiu pokalbius,pavasariop sodinsime kazka jau,nes tuscias laukas.

na as buvau uzdavusi klausima, tikejausi beuzsimezgancios diskusijos, bet ... nesulaukusi jokios reakcijos is tiesu pagalvojau, kad geriau jusu dvieju pokalbiu netrukdysiu savo zemiskais reikalais apie grindu prieziura... ax.gif
sekmes jusu atradimuose grazinant savo namucius mirksiukas.gif

Vilmuzele,praskaiciau blush2.gif mes dar negyvename name,bet kamstis buvo rekomenduotas,ir manau pateisins mano lukescius.spintute nustumus-gryzo kamstis y pradine padety ,bent pas mus.O lakavom spec laku,uz 3skardines apie 900lt vyras mokejo,jei noresite smulkiau pavadinimu -paklausiu B.


Cobre,kaip vaiko kambariukas?
kazin mamius kur prapuole ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 27, 17:03)
..jau ziurinejuosi,stebiu pokalbius,pavasariop sodinsime kazka jau,nes tuscias laukas.

na as buvau uzdavusi klausima, tikejausi beuzsimezgancios diskusijos, bet ... nesulaukusi jokios reakcijos is tiesu pagalvojau, kad geriau jusu dvieju pokalbiu netrukdysiu savo zemiskais reikalais apie grindu prieziura... ax.gif
sekmes jusu atradimuose grazinant savo namucius mirksiukas.gif

Vilmuzele,praskaiciau blush2.gif  mes dar negyvename name,bet kamstis buvo rekomenduotas,ir manau pateisins mano lukescius.spintute nustumus-gryzo kamstis y pradine padety ,bent pas mus.O lakavom spec laku,uz 3skardines apie 900lt vyras mokejo,jei noresite smulkiau pavadinimu -paklausiu B.
Cobre,kaip vaiko kambariukas?
kazin mamius kur prapuole ax.gif


Dar nebaigeme, viska atidedame pavasariui mirksiukas.gif o tu vis dar turi ta kamscio likuti? primink kiek kv. nes man jo vaiko kambariui ir koridoriui tokio paties reiktu, kitur jau kilimine butu.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 27, 16:03)
Vilmuzele,praskaiciau blush2.gif  mes dar negyvename name,bet kamstis buvo rekomenduotas,ir manau pateisins mano lukescius.spintute nustumus-gryzo kamstis y pradine padety ,bent pas mus.O lakavom spec laku,uz 3skardines apie 900lt vyras mokejo,jei noresite smulkiau pavadinimu -paklausiu B.

Labai idomu g.gif Mes niekuom nelakavom (tarsi visi sluoksniai jau buvo savo vietose), tai gal del to ir yra sudetingiau kamstine danga eksploatuoti. O del to lako - jei nesunku parasykite man info i az, busiu labai dekinga mirksiukas.gif
Ir aciu, kad sureagavote i klausima 4u.gif
Atsakyti
as jums parasysiu vasario 8-9d,nes dabar bijau sumeluoti,ir vyras nepamena.
Papildyta:
QUOTE(vilmuzele @ 2010 01 27, 16:22)
Labai idomu  g.gif  Mes niekuom nelakavom (tarsi visi sluoksniai jau buvo savo vietose), tai gal del to ir yra sudetingiau kamstine danga eksploatuoti. O del to lako -  jei nesunku parasykite man info i az, busiu labai dekinga  mirksiukas.gif
Ir aciu, kad sureagavote i klausima  4u.gif

...tai lakstinis jusu kamstis ar kaip parketlentes susijungia viena y kita?nes ju yra 2rusiu,musiskiui tik nugruntavome grindis,ir be jokio pamusalo klijavo ta kamsty.o gal nulakuotas jusiskis jau buvo pries klojant. g.gif
Atsakyti
siaip apie brangu laka jei kalbate, tai galiu pasakyti, kad man sake, jog alyvuotas grindis labai problematiska priziureti. tai galiu pasakyti, kad vaje, vaje, kaip man jos patinka. ir dengeme mes jas brangia alyva, tai gal tai irgi turi itakos. bet ir dulkiu nelabai renka, nes ju pavirsius tarsi antistatinis butu. na labai man jos patinka wub.gif
Atsakyti
ir klijai t.b. specialus.
Atsakyti