Įkraunama...
Įkraunama...

Užmiesčio namo interjeras

QUOTE(Svarstykle @ 2010 02 19, 10:57)
Man graziausi pirmo varianto sviestuvai thumbup.gif  o tie neiperkamieji sviestuvai visai nepatiko - kazkokie perkrauti detalemis. Tapetu spalva nepaprastai grazi wub.gif  Tik siek tiek abejoju del rasto - ar jis ne per stambus virtuvei?


tai bus tik viena siena ta kuri su laiptais ribojasi ir patalpa ~20kv.m manau,kad smulkus nesiziures g.gif as ieskojau ko iaskesnio rasto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 02 18, 15:49)
man tos geles , tai siokia tokia klasika. Vienspalviu tapetu nenoriu konkreciai ant tos sienos. Reikia akcento. rolleyes.gif

Sviestuvai lenkiski sviestuvai gamyntojas RAMKO, Ardena prekiauja g.gif

mano nuomone, prie tokiu tapetu labai svarbu, kaip ruosiates dekoruoti virtuve. Negaliu gerai perprasti tu tapetu koncepcijos. Siaip svelnios geles tiktu romantiskam interjerui, bet kai ziuriu i tapetu foto stambiu planu - susidaro toks saltumo/sterilumo ispudis, o is arciau - tie metalic spalvos lapeliai prasosi atitinkamu metalo zvilgesio detaliu g.gif .
Jei as derinciau tapetus prie dazytos sienos, butinai rinkciausi visiskai lygiu pagrindu (kaip ir siena), o geles galetu buti ir fakturines.

Brangus sviestuvai savo isvaizda tikrai nera grazesni uz pigesnius, bet jeigu ten zalvaris (varis negaletu buti), tai skirtumas, gyvai ziurint, turetu buti akivaizdus brangiuju naudai.
Beda ta, kad daznai kataloge arba internete labai lengva iziureti nebrangia kaina, bet labai sunku izvelgti "pigu" vaizda wink.gif .
Sviestuvus skirtingu auksciu patalpose butinai kabinciau skirtingus.
Atsakyti
Iriska,

imk pigesnius, graziai atrodo ir man tai niekuo labai nesiskiria.

tapetai man nepatinka sitie. ir ne todel, kad geles, geles as megstu. nezinau, nelimpa ir tiek. ta zalia labai salto atspalvio, ir dar sidabriukas kartu, zodziu saltas prie salto. Bet manau tu turi svarbiu argumentu, kodel tau norisi butent tokiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 02 19, 11:24)
mano nuomone, prie tokiu tapetu labai svarbu, kaip ruosiates dekoruoti virtuve. Negaliu gerai perprasti tu tapetu koncepcijos. Siaip svelnios geles tiktu romantiskam interjerui, bet kai ziuriu i tapetu foto stambiu planu - susidaro toks saltumo/sterilumo ispudis, o is arciau - tie metalic spalvos lapeliai prasosi atitinkamu metalo zvilgesio detaliu  g.gif .
Jei as derinciau tapetus prie dazytos sienos, butinai rinkciausi visiskai lygiu pagrindu (kaip ir siena), o geles galetu buti ir fakturines.

Brangus sviestuvai savo isvaizda tikrai nera grazesni uz pigesnius, bet jeigu ten zalvaris (varis negaletu buti), tai skirtumas, gyvai ziurint, turetu buti akivaizdus brangiuju naudai.
Beda ta, kad daznai kataloge arba internete labai lengva iziureti nebrangia kaina, bet labai sunku izvelgti "pigu" vaizda  wink.gif .
Sviestuvus skirtingu auksciu patalpose butinai kabinciau skirtingus.


Va tokio komentaro laukiau 4u.gif 4u.gif
Tapetus labai sunku issirinkti, uzsakinejau pzv ir laaabai skiriasi su internete pateiktais. SItas kaip nekeista atitiko cool.gif
Laukiu dar keliu variantu ir speju dar nuvaziuosiu iki ermitazo 2a. As ant tos sienos norejau net fototapetu, bet labai jau stalas arti stoves, nesiziures.
Del sviestuvu reikia vaziuoti i ardena, gal tures gyvai, arba vaziuosim i Lenkija pliteliu ir sviestuvus paziuresim. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2010 02 19, 11:38)
imk pigesnius, graziai atrodo ir man tai niekuo labai nesiskiria.

tapetai man nepatinka sitie. ir ne todel, kad geles, geles as megstu. nezinau, nelimpa ir tiek. ta zalia labai salto atspalvio,  ir dar sidabriukas kartu, zodziu saltas prie salto. Bet manau tu turi svarbiu argumentu, kodel tau norisi butent tokiu mirksiukas.gif


Svarbus argumentai-----neradau geresniu biggrin.gif Laukiu dar pvz situ ir tada toliau suksiu sau galva doh.gif biggrin.gif kaina man ju laaaabai nepatinka doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 02 19, 10:45)
Va tokio komentaro laukiau  4u.gif  4u.gif


Zaviuosi Vida777 komentaru taiklumu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 02 18, 16:49)
man tos geles , tai siokia tokia klasika. Vienspalviu tapetu nenoriu konkreciai ant tos sienos. Reikia akcento. rolleyes.gif

Sviestuvai lenkiski sviestuvai gamyntojas RAMKO, Ardena prekiauja g.gif

Aciu.
O del geliu, tai gal kokiu kitokiu motyvu tapetu , nebutinai vienspalviai, nors nelabai ir pati zinau kokiu tapetu . Kazin kas cia bus ant bangos , kai geles pasibaigs tapetu madoj. Gal koks dizaineris pakomentuotu apie tapetus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 02 19, 10:45)
Del sviestuvu reikia vaziuoti i ardena, gal tures gyvai, arba vaziuosim i Lenkija pliteliu ir sviestuvus paziuresim. g.gif.

del pigesniu sviestuvu, nesakau, kad jie blogi, as juos puikiai zinau kaip jie atrodo, tik tiek, kad jie, savaime suprantama, tai ne zalvariniai, kaip ir nerudijantis plienas - ne sidabras arba medzio drozliu plokste - ne medis.
Bet gi ne visiems to ir reikia, arba reikia, taciau riboja galimybes...

Kadangi man siuo metu aktualu virtuves baldai, is katalogo nuziurejau vienus ir specialiai vaziavau Londone tiesiai i parduotuve pasiziureti gyvai - ogi baisumelis doh.gif , atrodo kaip is plastmases islieti laugh.gif . Labai skeptiskai ziuriu i virtualia prekyba schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 02 19, 12:45)


sitie man grazus, ir net labai ir idomesni, ir originelesni, nei tie zalieji, gal tik baugina tas baltas fonas, ar nebus labai jau balta pas tave? Bet tos spalvos tapete labai man fainos, bus lengviau tekstile paderinti interjere ir siaip aksesuarus. Ko su anais tapetais as neissivaizduoju. Sitie tokie "minkstesni" sakyciau. Bet cia toks nekoks komentaras, ane ? blush-anim-cl.gif: biggrin.gif Kazkaip sunkiai deliojasi man mintys siandien blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 02 19, 13:09)
sitie man grazus, ir net labai ir idomesni, ir originelesni, nei tie zalieji, gal tik baugina tas baltas fonas, ar nebus labai jau balta pas tave? Bet tos spalvos tapete labai man fainos, bus lengviau tekstile paderinti interjere ir siaip aksesuarus. Ko su anais tapetais as neissivaizduoju. Sitie tokie "minkstesni" sakyciau. Bet cia toks nekoks komentaras, ane ? blush-anim-cl.gifbiggrin.gif  Kazkaip sunkiai deliojasi man mintys siandien  blush2.gif


man jie labiau patinka, bet 30sv-1vnt unsure.gif man baltos per daug nebuna lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi labai prasau jusu visu patarimu - kazkaip man sunkiai sekasi dekoruot virtuve doh.gif Svajojau apie balta svetaine ir virtuve, bet finansai ir pasiula "padiktavo" kitaip, o kadangi virtuve ir svetaines erdve viena, tenka viska derint. Tie didieji diktatoriai musu atveju - svetaines baldai, traukti aksomu.
Siuo metu mane labiausiai kamuoja 2 dalykai:
1) kokius sviestuvus rinktis i virtuve (numatyti 2), kad ir grazus butu, ir apsviestu gerai, ir kada nors busiancio TV neuzstotu? (ten kur tas laidas ant sienos, kada nors bus TV)
2) del virtuvinio lango uzuolaidos - uzsisakiau romanete, bet su manim nepasitare pasiuvo austrijiete. Nebegaliu nusprest, tinka ji cia man ar ne blush2.gif Gal net ir spalvos kitokios reiktu? g.gif
Mano virtuves bendras vaizdas:
user posted image

O cia matosi dabartinis svetaines sviestuvas ir viena lempute (kitas sviestuvas butu toj pacioj linijoj toleliau link orkaites):
user posted image

Daugiau virtuves foto:
http://s87.photobuck...147/svarstykle/
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2010 02 20, 15:20)
As irgi labai prasau jusu visu patarimu - kazkaip man sunkiai sekasi dekoruot virtuve doh.gif 

savo susizavejima jau isreiskiau virtuviu temoje rolleyes.gif , o del sviestuvu, rinkciausi du vienodus, tik svieciancius zemyn (ne aukstyn kaip svetaineje), gal rasiu kokia foto su pav.
TV jusu numatytoje vietoje tikrai nekabinciau. Kabinciau svetaineje (ant sienos priesais kusete), ireminta i medine plokste. Vietoje numatyto tv man labiau patiktu indauja, zinote, tokia su grotelemis lekstems sustatyti arba uzdara stiklinemis durelemis.
Veidrodis bus pakabintas virs zidinio? Man ten truktu nors vienos tamsios ar aukso spalvos zvakides ax.gif .

O nepabijojote, kad mazai vietos bus pasidejimui be pakabinamu spinteliu? Tiksliau - ar uztenka, nes jau naudojates virtuve. As del savosios vis dar abejoju blush2.gif , nors man labai grazu toks tuscias virsus.

Man pas jus viskas labai grazu, ir uzuolaidos grazu, ir spalva tinka wub.gif .
Atsakyti
jau gyriau Jusu virtuve virtuviu temoj, pagirsiu ir cia: labai grazi virtuve 4u.gif
sviestuva virs valgomojo stalo rinkciausi dideli ir puosnu sietyna thumbup.gif
Atsakyti