Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios Kaune ir Kauno apylinkėse

QUOTE(something else @ 2009 09 24, 21:21)
baikit, kam meluoti? juk santuokai bažnyčioje ruošiatės, negi norite iš pat pradžių grįsti ją melu?...
nueinate į savo parapiją, paaukojate 10 - 20 lt ir gaunat tą pažymą. šiaip formaliai neišrašyti negali, bet visokių, žinoma, atvejų būna. jei atsisakys, galite paprašyti raštiškos atsisakymo priežasties. jei nenorite pyktis, keliaukite pas norimos bažnyčios kunigą, paaiškinkite situaciją, turėtų suprasti. juk kunigai irgi suinteresuoti, kad jų bažnyčioje sutuoktuvės vyktų - papildomas pajamų šaltinis.
mums to daryti nereikėjo. čia, matyt, parapijiečių "inventorizacijos" tikslais smile.gif
Auksuole, man regis, visus dokumentus (krikšto, kursų, komunijos (jei prašo), laisvo stovio, leidimo tuoktis už parapijos ribų) renka tos bažnyčios, kurioje tuokiamasi, kunigas, nes santuoka bus įrašyta į tos bažnyčios knygas.

Oj žinok mūsų parapija tikrają to žodžio prasme kita parapija. Ten viskas kaip ne visur. Ir tikrai jei ateini ir sakai, kad nori tiesiog tuoktis kitur išveja, vyras savom ausim girdėjo.

Reikia visų surinktų popierių http://www.dainavosp.../smenu/santuoka pačiam gale parašyta.

Beje paaukojus 50 Lt kunigas nusivaipė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 09 24, 21:25)
Beje paaukojus 50 Lt kunigas nusivaipė  blink.gif

nus tikrai chamizmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 09 24, 21:21)
baikit, kam meluoti? juk santuokai bažnyčioje ruošiatės, negi norite iš pat pradžių grįsti ją melu?...
nueinate į savo parapiją, paaukojate 10 - 20 lt ir gaunat tą pažymą. šiaip formaliai neišrašyti negali, bet visokių, žinoma, atvejų būna. jei atsisakys, galite paprašyti raštiškos atsisakymo priežasties. jei nenorite pyktis, keliaukite pas norimos bažnyčios kunigą, paaiškinkite situaciją, turėtų suprasti. juk kunigai irgi suinteresuoti, kad jų bažnyčioje sutuoktuvės vyktų - papildomas pajamų šaltinis.
mums to daryti nereikėjo. čia, matyt, parapijiečių "inventorizacijos" tikslais smile.gif
Auksuole, man regis, visus dokumentus (krikšto, kursų, komunijos (jei prašo), laisvo stovio, leidimo tuoktis už parapijos ribų) renka tos bažnyčios, kurioje tuokiamasi, kunigas, nes santuoka bus įrašyta į tos bažnyčios knygas.

Na kaip cia pasakius... 4u.gif jei pameluosim truputi, tai jau ale tai, kad santuoka grindziam melu g.gif o jei kunigui duosim 50 -100lt ir jis zinodamas tikras nereiksmingas priezastis isduos pazyma, tai jau cia nesiskaitys melas? g.gif blink.gif man tai ta vokeliu sistema visoje Lietuvoje, tai doh.gif Viska galima nupirkti siandien net ir pati Dieva, tai va cia del tokio nekalto melo, nelabai kalta ir jauciuosi, nes nemanau, kad tai didesne nuodeme, nei duoti kunigui 100lt del to ir jau tada bus viskas galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2009 09 24, 22:16)
jei pameluosim truputi, tai jau ale tai, kad santuoka grindziam melu  g.gif
o jei kunigui duosim 50 -100lt ir jis zinodamas tikras nereiksmingas priezastis isduos pazyma, tai jau cia nesiskaitys melas?

viska galima nupirkti siandien net ir pati Dieva,

melas ir yra melas ax.gif visos išlygos jau yra TIK Jūsų sąžinės reikalas. aš tik patariau, kaip elgčiausi tokiomis aplinkybėmis, o klausytis to patarimo ar ne - spręsti Jums smile.gif

truputį įdomu, kodėl Jūs, turėdama tokį požiūrį, nusprendėte tuoktis Bažnyčioje? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 25 rugsėjo 2009 - 08:40
QUOTE(something else @ 2009 09 25, 09:37)
melas ir yra melas ax.gif  visos išlygos jau yra TIK Jūsų sąžinės reikalas. aš tik patariau, kaip elgčiausi tokiomis aplinkybėmis, o klausytis to patarimo ar ne - spręsti Jums smile.gif 

truputį įdomu,  kodėl Jūs, turėdama tokį požiūrį,  nusprendėte tuoktis Bažnyčioje? 4u.gif

As Dievo neneigiu, bet man tas kunigu kysiu emimas, vadinamas aukomis, tai doh.gif as noriu prisiekti pries Dieva, graziuose jo namuose, o ne pries kuniga 4u.gif
Papildyta:
ir noriu, kad tai butu ypatinga akimirka mums, kuria butu galima pasidziaugti, o ne konvjeris, mazdaug jau eikit, nes jau kiti laukia ir sventoriuje trinasi ax.gif tai ir noriu susituokti atokesneje vietoje, kur galbut ta diena nebutu tiek daug vestuvininku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2009 09 25, 13:35)
ir noriu, kad tai butu ypatinga akimirka mums, kuria butu galima pasidziaugti, o ne konvjeris, mazdaug jau eikit, nes jau kiti laukia ir sventoriuje trinasi  ax.gif 

man tai irgi buvo svarbu drinks_cheers.gif džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti šį norą.
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 09 25, 13:54)
man tai irgi buvo svarbu drinks_cheers.gif džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti šį norą.

O kokioje jus baznyteleje tuoketes? 4u.gif
Atsakyti
ilgai rinkomės, norėjome mažos, jaukios, "nekonvejerinės". pasirinkome Šv. Gertrūdos (Marijonų), Kaune. ten neparapijinė bažnytėlė, besituokiančiųjų būna truputį mažiau, o kadangi mes tuokėmės penktadienį, septintą val. vakare, tai ne tik kad su jokiais vestuvininkais neprasilenkėme, bet ir gatvelė prie bažnyčios faktiškai tuščia buvo, ir senamiestis potuštis. žodžiu, likom patenkinti pasirinkimu ax.gif

user posted image
Atsakyti
si man ir patinka wub.gif tik kad as galvoju tuoktis ryte, kokia 11 val, tai va, senamiestis jau gali buti pilnas 4u.gif o kaip ar lengvai gavote savo parapijos sutikima?
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2009 09 25, 15:06)
o kaip ar lengvai gavote savo parapijos sutikima?

mums nereikėjo. kaip sakiau, Gertrūdos bažnyčia ne parapijinė, taigi sutuokė atvažiavęs mūsų parapijos (Palaimintojo J. Matulaičio) kunigas ir santuoką įrašė į mūsų parapijos bažnytines knygas. mano nuostabai, dėl atvažiavimo nekilo jokių problemų - šitą reikalą suderinome su sekretore. nusistebėjus, ar tikrai kunigas neprieštaraus, sužinojęs, ko mes norime, sekretorė atsakė - esą jei reikia, tai ir važiuos smile.gif taip ir buvo. o su pažymomis ten irgi paprasta - sėdi sekretorė ir išrašinėja, dar ant stendo prie raštinės durų parašyta, kad už pažymą prašo paaukoti berods 20 lt. žodžiu, nedaro problemų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 25 rugsėjo 2009 - 14:12
QUOTE(something else @ 2009 09 25, 15:11)
mums nereikėjo. kaip sakiau, Gertrūdos bažnyčia ne parapijinė, taigi sutuokė atvažiavęs mūsų parapijos (Palaimintojo J. Matulaičio) kunigas ir santuoką įrašė į mūsų parapijos bažnytines knygas. mano nuostabai, dėl atvažiavimo nekilo jokių problemų - šitą reikalą suderinome su sekretore. nusistebėjus, ar tikrai kunigas neprieštaraus, sužinojęs, ko mes norime, sekretorė atsakė - esą jei reikia, tai ir važiuos smile.gif taip ir buvo. o su pažymomis ten irgi paprasta - sėdi sekretorė ir išrašinėja, dar ant stendo prie raštinės durų parašyta, kad už pažymą prašo paaukoti berods 20 lt. žodžiu, nedaro problemų smile.gif

blink.gif oho, kur cia taip? kokia cia parapija?
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2009 09 25, 15:24)
blink.gif oho, kur cia taip? kokia cia parapija?

Eiguliuose, Kauno pal. arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčia - vienuolynas smile.gif
Atsakyti