Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios Kaune ir Kauno apylinkėse

Man irgi būtų visai nieko domeikavos bažnyčia, o dėl mirusiųjų net nežinau..
Atsakyti
sveikos merginos,
gal padesite man blush2.gif as noriu tuoktis Birstono baznycioj, bet girdejau ne kokiu atsiliepimu apie ten esanti kuniga piniginiu atzvilgiu. g.gif Gal kuri tuoketes ten, kaip buvo su vadinamom "aukom" ir pries kiek laiko reiktu vaziuoti i baznycia uzsiregistruoti, jau pradejau galvoti,nes mano vestuves rugpjuti.
Atsakyti
QUOTE(fylka @ 2010 03 11, 23:02)
sveikos merginos,
pries kiek laiko reiktu vaziuoti i baznycia uzsiregistruoti, jau pradejau galvoti,nes  mano vestuves rugpjuti.


liepą ir rugpjūtį vestuvių daugiau nei paprastai, tai jei nerimaujate jog jūsų datai gali būti užpildyta (nors tuo labai abejoju), tiesiog važiuokite jau dabar ir bus ramu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Vaidux_: 12 kovo 2010 - 15:52
taip jau ir galvoju kad reikia vaziuot tik labai noreciau sulaukti komentaru apie Birstono kuniga ar tikrai ten toks kaip girdejau kelis atsiliepimus, jei "aukas" pasako tiesiai sviesiai tokias nemazas tai net neverta ten vaziuoti nes MB tikrai nepatyles o pykciu su kunigais visiskai nenoriu.
Atsakyti
na bent jau krikstynoms tai nebuvo jokiu problemu su "auka". kiek galejo, tiek ir paaukojo.
Atsakyti
Na bandysim vaziuot, pati isitikinsiu kas ten per kunigelis g.gif ir galesiu pakomentuoti.
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2009 10 19, 18:27)
Na, mes tuoksimes PRISIKELIMO baznycioje, liepos men. Jau ir uzstata palikome  4u.gif  4u.gif


Labukas,

Jei ne paslaptis kiek kainuos? Uzstatas tikriausiai 100 lt ir kiek dar po to?

Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 05 10, 20:41)
Jei ne paslaptis kiek kainuos? Uzstatas tikriausiai 100  lt ir kiek dar po to?

Man irgi idomu labai blush2.gif
O kodel jokiu komentaru apie katedra nera? g.gif
Atsakyti
Laba, ar tiesa, kad Prisikelimo baznycios stavke 500? siandien nesam jau visus surinktus dokumentus ir nezinom kada duot pinigu - siandien ar pries ceremonija.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 13, 09:29)
Laba, ar tiesa, kad Prisikelimo baznycios stavke 500? siandien nesam jau visus surinktus dokumentus ir nezinom kada duot pinigu - siandien ar pries ceremonija.


Kiek teko išsiaiškinti, tai tiek nekainuoja...

100lt užstatas
60lt kad grotų vargonais
nuo 150lt kunigui (čia jau kaip patys numatysit)
ir toliau jei dar norit puošti bažnyčią tai berods 250lt (bet mes planuojam neimt puošimo, man ir taip ten gražu)

Atsakyti
O kada visa tai reikia paduoti ir kam?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 13, 14:40)
O kada visa tai reikia paduoti ir kam?


Užstatą tai mes palikom kunigui, kai pirmą kartą užsiregistravome. Čia skaitosi, kad tau tą valandą saugo.

O visus kitus berods reikia tai moteriai kur priimamajam sėdi. Čia jau kai viską suderini, visus popierius suneši.
Atsakyti