Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios Kaune ir Kauno apylinkėse

QUOTE(jums @ 2011 06 02, 21:44)
Tai jei nesidomite patys, nereikia kaltinti kitu smile.gif Sutinku, kad kunigu toks elgesys yra amoralus, bet kaip ir sakiau - mes turime galimybe rinktis smile.gif Galite tuoktis savo parapijoje ir neaukoti nei cento smile.gif
Bet tik is poros nuotaku girdejau apie tokias kosmines kainas kaip 800 smile.gif Na, zinoma, jei patys jaunieji bei ju pulkas atvaziuoja su tom naujom A8, tai ka, jiems gaila baznyciai? smile.gif) Pasikartosiu dar karta, mano kolege ir dar pora draugu paaukojo 300-400Lt ir kunigas del to buvo labai laimingas smile.gif Jeigu net mano gimtajame miestelyje kunigas praso 300 aukos vestuvems, tai ko tada stebetis didmiestyje? smile.gif Mes irgi ketinam aukoti 400, o jei paprasytu daugiau, tai negi privalom duoti? smile.gif Atsakymas paprastas - aukojam tiek, kiek galime smile.gif


Šiaip tai aš nieko nekaltinu.. Tiesiog, mano nuomone, kai įvardinama suma tai jau yra nebe auka, o kaina. Tikrai nemaniau, kad bažnyčios pasirinkimas prasideda nuo apsišniukštinėjimo kokios KAINOS.
Tai gal tuoj ir į laidotuves vežantis kunigą reiks ieškoti, kur pigiau...

Na, o šiaip, mums kainą pasakė 300 + kiek galite. Tik mes nieko nemelavom, pasakėme viską taip, kaip yra ir pagal mūsų vestuvių biudžetą, ši suma yra tikrai didoka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neriuke: 04 birželio 2011 - 02:41
QUOTE(jums @ 2011 06 02, 12:46)
Tada klausimas toks: KODEL rinkotes sia baznycia? Juk ji neparapijine. Visi nusprende ten tuoktis zino, kokios yra auku sumos, todel turi pasirinkimo laisve santuokos sakramenta priimti kitoje baznycioje smile.gif
Del kunigo elgesio: Ceremonija truko tik 15min? Patys veluojat, o dar kazko reikalaujat? Vieniems svarbiau pacios apeigos baznycioje, izadai ir t.t, o jums filmukas su poru susitikimu? smile.gif Dziaukites, kad dar sutuoke jus, nes jei as buciau kunigas, tai net netuokciau tokiu atveju  biggrin.gif
Visu pirma reiktu sustoti ir paziureti i savo paciu elgesi, o tik tada kritikuoti kitus  smile.gif



QUOTE(Neriuke @ 2011 06 02, 16:48)
Jaunieji čia tikrai negražiai pasielgė vėluodami, tačiau, kas liečia pinigus, tai man atrodo, kad Kęstutis ryškiai perlenkia lazdą, iš kiekvieno stengiasi išpešti tiek, kiek jis maksimaliai gali duoti. Mes pvz pasirinkome šią bažnyčią dar nežinodami, kokios "kainos" ten eina... Ir tik priduodant galutinius dokumentus sužinojom.


kokie visi protingi pamokint po visko velavot nevelavot,ne nuo manes priklause kad pavelavom 5 min nieks neapskaiciuoja miesto kamsciu.as gyvenu ne lt ir nezinau kur kas kiek ko praso,man ji buvo grazi ir norejom ten ir tik pridavus paskutinius popierius viskas apiskejo.man negaila tu pinigu bet cia jau reketas.dabaR jau jis su nauju dzipu vazineja...pinigai uzdirbami visiem ir sunkiai as geriau likusius pinigus tikrai duociau tam kam ju reikia o ne kunigui kuris po to po restoranus vaiksto ir po brangiausias keliones skraido.parapijos baznycia..nu nepastatytoje nesinorejo zenytis..va o jos statymui ir neprasyti paukojom nemazai taip kad nereik manes cia pult kokia bloga kad kunigui pamelavau.tiesiok kitiem pinigu tu labiau reikia nei kestuciui,ir jei butu buvus galimybe ka pakeist tikrai nebuciau ten kojos kelus
Atsakyti
QUOTE(gyte_ @ 2011 06 04, 13:02)
kokie visi protingi pamokint po visko velavot nevelavot,ne nuo manes priklause kad pavelavom 5 min nieks neapskaiciuoja miesto kamsciu.as gyvenu ne lt ir nezinau kur kas kiek ko praso,man ji buvo grazi ir norejom ten ir tik pridavus paskutinius popierius viskas apiskejo.man negaila tu pinigu bet cia jau reketas.dabaR jau jis su nauju dzipu vazineja...pinigai uzdirbami visiem ir sunkiai as geriau likusius pinigus tikrai duociau tam kam ju reikia o ne kunigui kuris po to po restoranus vaiksto ir po brangiausias keliones skraido.parapijos baznycia..nu nepastatytoje nesinorejo zenytis..va o jos statymui ir neprasyti paukojom nemazai taip kad nereik manes cia pult kokia bloga kad kunigui pamelavau.tiesiok kitiem pinigu tu labiau reikia nei kestuciui,ir jei butu buvus galimybe ka pakeist tikrai nebuciau ten kojos kelus


Nu šiaip jau galima ir anksčiau truputį išvažiuoti tokiu atveju. Juokingai skamba, kad kamščius kaltinat biggrin.gif, gi ne į parduotuvę pieno pirkt važiuojat, kad nesvarbu kada nuvyksit tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Neriuke @ 2011 06 04, 13:43)
Nu šiaip jau galima ir anksčiau truputį išvažiuoti tokiu atveju. Juokingai skamba, kad kamščius kaltinat biggrin.gif, gi ne į parduotuvę pieno pirkt važiuojat, kad nesvarbu kada nuvyksit  tongue.gif

na pakankamai anksti is vaziavom turejom buti net gi 10min pries o gavosi kaip gavosi,visu smulkmenu nesuplanuosi ,tik cia jau kategoriskai oj patys dziaukites kad is vis sutuoke patys papultumet i tokia situacija paziureciau ka sneketumet biggrin.gif pries metus cia buvo tas pats ir dabar ne ka pasikeite pilna pykcio ,kiekvienas turi savo nuomone ir ja isreiskia tam ir yra forumai ir ner ko cia nervintis ir kaltint pats kaltas nezinant visko
Atsakyti
QUOTE(gyte_ @ 2011 06 04, 17:23)
na pakankamai anksti is vaziavom turejom buti net gi 10min pries o gavosi kaip gavosi,visu smulkmenu nesuplanuosi ,tik cia jau kategoriskai oj patys dziaukites kad is vis sutuoke patys papultumet i tokia situacija paziureciau ka sneketumet biggrin.gif pries metus cia buvo tas pats ir dabar ne ka pasikeite pilna pykcio ,kiekvienas turi savo nuomone ir ja isreiskia tam ir yra forumai ir ner ko cia nervintis ir kaltint pats kaltas nezinant visko


Tiesa pasakius, nepagavau aš čia jūsų minties, ką pasakyt norėjot, bet whatever.. Tiesiog išliejot čia savo nepasitenkinimą kunigu, bet neįvertinote, kad ir patys ne idealiai elgiatės, mes iš jūsų pasakojimo tai pastebėjome ir pakomentavom. Nemanau, kad čia kažkokie pykčiai ar nervai.. Nebent jums čia taip wink.gif.
Gražaus vedybinio gyvenimo! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neriuke: 04 birželio 2011 - 17:02
QUOTE(Rashkyte @ 2011 06 03, 06:18)
as pasikartosiu  4u.gif  man baznycia - Dievo namai, ne -turgus  4u.gif  ir, ypac, ne skaiciavimas besituokainciuju pinigeliu  4u.gif  jei, yra vadinama "auka", tai ir aukoji, kiek ishgali  4u.gif (arba, kiek manai, yra verta)  o, ne ceremonija tau kunigelis "ikainoja"  doh.gif  ir cia as kalbu apie visas baznycias  4u.gif  mano nuomone tik  4u.gif  peace  biggrin.gif  4u.gif

Pritariu thumbup.gif su baime laukiu dienos, kai nesim galutinius dokumentus, kazin kiek uzsiprasys g.gif bet juk nemanau, kad kunigas netuoks jei duosi ir maziau pinigeliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(padruzhke @ 2011 06 06, 11:59)
Pritariu  thumbup.gif  su baime laukiu dienos, kai nesim galutinius dokumentus, kazin kiek uzsiprasys  g.gif  bet juk nemanau, kad kunigas netuoks jei duosi ir maziau pinigeliu  blush2.gif

Padruzhke, parasyk kaip seksis, nes ir manes laukia tas pats kelias.. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PaslaptingojiElaja @ 2011 06 06, 20:54)
Padruzhke, parasyk kaip seksis, nes ir manes laukia tas pats kelias..  ax.gif  mirksiukas.gif

agam ax.gif gavau laiska is baznycios, kad vyks konferencija, ir i ja jau rei pristatyt dokumentus, zodziu keiciasi pas juos viskas kas diena g.gif na ziuresim ka papasakos, konferencija menesio gale, bet itariu prie visu neskelbs ceremonijos "aukos" dydzio.... g.gif
Atsakyti
sveikos busimos nuotakytes 4u.gif na va karsciausios naujienos is Kristaus prisikelimo baznycios cool.gif siandien buvo konferencija, pasakojo kaip viskas vyks ir gale kazkoks bernuzelis kalbejo apie baznycios puosima, vargonus ir visa laime "aukos" dydi bigsmile.gif tai vat, visai nenuostabu, kodel ta "auka" taip isauga:
1. papuosimu uzsiima atskira firma, kaip su ja susitarsi taip ir turesi (savu florisciu negali buti);
2. vargonu ir giedotojos uzsakymas vyksta pas p. D.Beinaryte, taigi tai irgi ne baznycios nustatyta kaina...;
3. "aukos" dydzio ale nera, bet minimaliai (taip priimta arkivyskupijos) auka yra 150lt. Ja pristatyti reikia i rastine iki santuokos, bet kuria diena. Jei nedarai vestuviu ir neturi aukai pinigeliu, taves neisvarys, bet jei sukrapstai ant limuzino - buk mielas sukrapstyti ir ant aukos ax.gif (na tiesos yra manau) blush2.gif .
Atsirado ir naujas raudonas kilimas per visa taka nuo duru iki altoriaus - tai irgi parupina atskira firma uz atitinkama kaina biggrin.gif doh.gif
Na susumavus visas paslaugas kaina apvaloka jauciu gautusi, bet bent ne tukstantine suma, kaip man dar sia savaite sake draugai, kad 1800lt uzsiprase.... doh.gif
tikroji "auka", kuria sumoki tik baznyciai nera tokia kosmine kai pagalvoji, aisku jeigu neprisisamdysi florisciu, raudonu kilimu ir t.t. Bet vis tiek pikta, kad aukos supratimas gaunasi iskraipytas....
Kiek supratau, kad lyg pakilima ant stogo suteikia jie duodami kortele kazkokia, bet aisku nevisai svitai, kelis pakels liftas, o likusieji tures pedinti laipteliais ax.gif

Belieka laukti didziosios dienos, tuomet viskas bus aisku galutinai thumbup.gif
Atsakyti
Na, as jau po musu dienos Vytauto baznycioje smile.gif Galiu uzdeti pati didziausia pliusa smile.gif Aukai skyreme 400 litu, ir viskas buvo tiesiog super - labai silta ir grazi ceremonija. Jei butume tureje, butume palike dar daugiau, tikrai negaila smile.gif Kadangi musu ceremonija buvo paskutine ta diena, tai po to kunigelis lauke su visais labai maloniai pabendravo smile.gif Linkiu ir jums visoms nuostabios sventes 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mes ir su MB planuojam vestuves gal teko ka girdeti apie mazaja Kristaus prisikelimo baznycia (Kaune)? ar ten imanoma susituokti? is nuotrauku man ji tokia jauki pasirode kazkaip internete apie ja atsiliepimu nelabai teko rasti ax.gif
Atsakyti
dar noreciau suzinoti atsiliepimu apie Domeikavos baznycia? kazkuo ji mane traukia biggrin.gif
Atsakyti