Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios Kaune ir Kauno apylinkėse

QUOTE(akušeryte @ 2012 03 07, 10:44)
ir mes tiek aukosim smile.gif 200 kunigui, ir 100 padalinsim vargonininkui ir seiminynkei kuri pades puosti sale ir t.t smile.gif



thumbup.gif ir mes panasiai
mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, kurios tuokėsi ar planuojat tai daryti Raudondvario bažnyčioj, kur lankote kursus:

KAUNO I DEKANATO ŠEIMOS CENTRAS
Vilniaus g. 29, Kaunas
Tel. 8 37 207598; 8 37 215176
El. paštas sciukaite@gmail.com

KAUNO IIDEKANATO SEIMOS CENTRAS
M. Valančiaus g. 24, Raudondvaris, Kauno raj.
Mob. 8 600 28634
El. paštas o.miseikiene@gmail.com

nes girdejau nuejus ne ten, paskuj neuzskaityt gali, o noriu kursus isklausyti kol yra daugiau laiko..
Atsakyti
Jungiuos ir aš prie planuojančių..
Papasakokite ką galite apie Šv. Antano Paduviečio bažnyčią Kaune ir Raudondvario bažnyčią, pastaroji mano antros puselės parapijos bažnyčia, o pirmojoj jis krikštytas.
Kažkas minėjo apie Raudondvario bažnyčioje didelis aidas, kalba su mikrafonu.. ar maišau kažką?
Apie Raudondvario dar bent keli atsiliepimai yra.. Nejau niekas Antano bažnyčioje nesituokė, nesikrikštijo ir kitaip nebendravo?
Gal ką galite papasakoti apie Šv. Antano bažnyčios kunigą Vitą? Toks pilvotas vidutinio amžiaus vyras. Atrodė guvus ir malonus, tol kol po tiesiog informafijos suteikimo, apie tai ko reikia vestuvems, nepradėjo aktyviai siūlyti knygos apie nuodėmę už 45Lt ax.gif Tai nežinau ką ir mąstyti.. 4u.gif
Kokios Šv. Antano bažnyčioje "privalomos aukos"? Kaip bendrauja ir pan?
Atsakyti
na mes tuoksimes Raudondvario baznycioje, tai mums kunigas dave Kauno adreso kursu atmintine. o siaip tai nemanau, kad labai jau turetu prisikabinti, kur kursus isklauso jaunieji. juk dievas vienas :0 4u.gif

QUOTE(sunny_smile @ 2012 03 22, 10:25)
Mergaitės, kurios tuokėsi ar planuojat tai daryti Raudondvario bažnyčioj, kur lankote kursus:

KAUNO I DEKANATO ŠEIMOS CENTRAS
Vilniaus g. 29, Kaunas
Tel. 8 37 207598; 8 37 215176
El. paštas sciukaite@gmail.com

KAUNO IIDEKANATO SEIMOS CENTRAS
M. Valančiaus g. 24, Raudondvaris, Kauno raj.
Mob. 8 600 28634
El. paštas o.miseikiene@gmail.com

nes girdejau nuejus ne ten, paskuj neuzskaityt gali, o noriu kursus isklausyti kol yra daugiau laiko..

Atsakyti
QUOTE(_Feja_ @ 2012 03 26, 16:17)
Jungiuos ir aš prie planuojančių..
Papasakokite ką galite apie Šv. Antano Paduviečio bažnyčią Kaune ir Raudondvario bažnyčią, pastaroji mano antros puselės parapijos bažnyčia, o pirmojoj jis krikštytas.
Kažkas minėjo apie Raudondvario bažnyčioje didelis aidas, kalba su mikrafonu.. ar maišau kažką?
Apie Raudondvario dar bent keli atsiliepimai yra.. Nejau niekas Antano bažnyčioje nesituokė, nesikrikštijo ir kitaip nebendravo?
Gal ką galite papasakoti apie Šv. Antano bažnyčios kunigą Vitą? Toks pilvotas vidutinio amžiaus vyras. Atrodė guvus ir malonus, tol kol po tiesiog informafijos suteikimo, apie tai ko reikia vestuvems, nepradėjo aktyviai siūlyti knygos apie nuodėmę už 45Lt  ax.gif Tai nežinau ką ir mąstyti..  4u.gif
Kokios Šv. Antano bažnyčioje "privalomos aukos"? Kaip bendrauja ir pan?


del SV. Antano baznycios nezinau nieko, bet jei man kunigas primigtynai siulytu knyga nusipirkti, as pagalvociau ar noriu, kad jis mane sutuoktu ax.gif mums uzteko per krikstynas Vytauto baznycios kunigu lupikavimo, ir daugiau nesinori su tokiais bendrauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NIKKAA @ 2012 03 26, 18:45)
na mes tuoksimes Raudondvario baznycioje, tai mums kunigas dave  Kauno adreso kursu atmintine. o siaip tai nemanau, kad labai jau turetu prisikabinti, kur kursus isklauso jaunieji. juk dievas vienas :0 4u.gif


Aš irgi taip manau kaip Jūs, bet girdėjau kad būna ir prisikabina.. Bet manau atsakyčiau taip pat- Dievas tai vienas..
Atsakyti
QUOTE(sunny_smile @ 2012 03 27, 10:42)
Aš irgi taip manau kaip Jūs, bet girdėjau kad būna ir prisikabina.. Bet manau atsakyčiau taip pat- Dievas tai vienas..



na tikriausiai, tas kabinejimas tas pats variantas, kad vel nori tu paciu pinigeliu doh.gif gal mano, kad vestuvininkai, daro viska, kad tik ivyktu ta diena ju vestuves ir nepagailes lito kito 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, tiek daug cia informacijos, kad tikrai pasimeciau sad.gif jei turit kantrybes ir noro - prasau patarkit, busiu dekinga uz jusu patarimus. Situacija tokia: as esu is Panevezio, mano busimas vyras registruotas Kaune, tai pagal adresa priklauso Griciupio seniunijai. Tai jei mes noretumem tuoktis ne savo parapijos baznycioje pvz Raudondvario baznycioje, tai is kur kokius dokumentus mums reiketu nesti? nes jau dabar kaip suprantu tai cia daugiau popierizmo nei kitose istaigose... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(simutezz23 @ 2012 03 30, 19:44)
Sveikos, merginos, tiek daug cia informacijos, kad tikrai pasimeciau sad.gif jei turit kantrybes ir noro - prasau patarkit, busiu dekinga uz jusu patarimus. Situacija tokia: as esu is Panevezio, mano busimas vyras registruotas Kaune, tai pagal adresa priklauso Griciupio seniunijai. Tai jei mes noretumem tuoktis ne savo parapijos baznycioje pvz Raudondvario baznycioje, tai is kur kokius dokumentus mums reiketu nesti? nes jau dabar kaip suprantu tai cia daugiau popierizmo nei kitose istaigose... sad.gif



mes tuokiames ne savo parapijoj. mums reikia leidimo is savo parapijos, kad mums leidzia tuoktis kitoj baznycioj, pristatyti laisvo stovio pazymas ir kriskto pazymas. ir dar kursus isklausyt. bet visu situ dalyku isskyrus leidimo, reiktu ir kitose baznyciose. 4u.gif tikiuos kazkiek padejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NIKKAA @ 2012 03 30, 21:11)
mes tuokiames ne savo parapijoj. mums reikia leidimo is savo parapijos, kad mums leidzia tuoktis kitoj baznycioj, pristatyti laisvo stovio pazymas ir kriskto pazymas. ir dar kursus isklausyt. bet visu situ dalyku isskyrus leidimo, reiktu ir kitose baznyciose.  4u.gif tikiuos kazkiek padejau mirksiukas.gif

Aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
kauno arkivyskupijos puslapyje radau stai tokia labai aiskia informacija apie dokumentus :
"Eidami pas kleboną, kiekvienas turėkite šiuos dokumentus:
pasą,

krikšto liudijimą ir laisvo stovio pažymą (ji išduodama parapijos, kurioje esate pakrikštyti, bažnyčioje ir pažymi, kad nesate sudarę bažnytinės santuokos ar priėmę šventimų, vienuolystės įžadų),
jei tuokiatės ne savo parapijoje, reikalingas Jūsų parapijos klebono leidimas tuoktis kitoje bažnyčioje.

Jei Jūsų situacija yra ypatinga (sužadėtinis(-ė) užsienietis (-ė), našlys(-ė) ir pan.), reikia papildomų dokumentų ir pasirengimo. Tai Jums paaiškins parapijos klebonas ar jo įgaliotas asmuo.

Bent prieš tris mėnesius iki numatomos Santuokos datos būtina pradėti lankyti Sužadėtinių rengimo Santuokos sakramentui kursus Šeimos centre. Prieš Santuoką klebonui reikės pateikti Šeimos centro pažymą apie šių kursų išklausymą."

Galvoju apie santuokos sakramento priemima Vytauto arba Prisikelimo baznycioje, bet paskaicius komentarus randu informacijos kad is kitu reikalauja dar sutvirtinimo sakramento pazymu, katechezes kursu... Jei Kauno Arkivyskupija isvardina tik siuos dokumentus, tai ar tikrai kunigai gali reikalauti dar papildomu popieriu? unsure.gif bedele ta kad nei as nei busimas vyras tikrai neturime sutvirtinimo sakramento ir net neturim galimybes gauti ji isklausius kursus, nes gyvenam ne LT o tie kursai trunka tikrai ne savaite. Del kursu suzadetiniams tai susitvarkysim nes juos imanoma praeiti per savaitele. Buciau dekinga jei buvusios ar busimos nuotakos pasidalintu informacija apie "popierizma" Vytauto ir Prisikelimo baznyciose rolleyes.gif Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simutezz23 @ 2012 04 06, 15:16)
Sveikos merginos,
kauno arkivyskupijos puslapyje radau stai tokia labai aiskia informacija apie dokumentus :
"Eidami pas kleboną, kiekvienas turėkite šiuos dokumentus:
pasą,

krikšto liudijimą ir laisvo stovio pažymą (ji išduodama parapijos, kurioje esate pakrikštyti, bažnyčioje ir pažymi, kad nesate sudarę bažnytinės santuokos ar priėmę šventimų, vienuolystės įžadų),
jei tuokiatės ne savo parapijoje, reikalingas Jūsų parapijos klebono leidimas tuoktis kitoje bažnyčioje.

Jei Jūsų situacija yra ypatinga (sužadėtinis(-ė) užsienietis (-ė), našlys(-ė) ir pan.), reikia papildomų dokumentų ir pasirengimo. Tai Jums paaiškins parapijos klebonas ar jo įgaliotas asmuo.

Bent prieš tris mėnesius iki numatomos Santuokos datos būtina pradėti lankyti Sužadėtinių rengimo Santuokos sakramentui kursus Šeimos centre. Prieš Santuoką klebonui reikės pateikti Šeimos centro pažymą apie šių kursų išklausymą."

Galvoju apie santuokos sakramento priemima Vytauto arba Prisikelimo baznycioje, bet paskaicius komentarus randu informacijos kad is kitu reikalauja dar sutvirtinimo sakramento pazymu, katechezes kursu... Jei Kauno Arkivyskupija isvardina tik siuos dokumentus, tai ar tikrai kunigai gali reikalauti dar papildomu popieriu?  unsure.gif  bedele ta kad nei as nei busimas vyras tikrai neturime sutvirtinimo sakramento ir net neturim galimybes gauti ji isklausius kursus, nes gyvenam ne LT o tie kursai trunka tikrai ne savaite.  Del kursu suzadetiniams tai susitvarkysim nes juos imanoma praeiti per savaitele. Buciau dekinga jei buvusios ar busimos nuotakos pasidalintu informacija apie "popierizma" Vytauto ir Prisikelimo baznyciose  rolleyes.gif  Aciu visoms  4u.gif

priesh 10 metu Vytauto baznycioj grieztai reikalavo ir sakramentu, komuniju, leidimu ish parapiju, sheimos centro kursu ir t.t. dokumentu doh.gif nezinau kaip dabar 4u.gif nors kunigeliui shlamanciu pakishtumet, tai "easy" biggrin.gif nereiketu nieko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 07 balandžio 2012 - 04:37