Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios Kaune ir Kauno apylinkėse

QUOTE(NoMinds @ 2012 09 27, 10:56)
Dėkui už atsakymą. Jeigu tektų pabendraut su venuoliais praneškit kaip sekėsi  4u.gif

Nors mūsų vestuvės laukia dar tik ateinančia vasarą, bet jau pradėjom ieškotis bažnyčios  smile.gif  Kuo anksčiau bus sutvarkyti patys pagrindiniai dalykai, tuo ramiau bus  smile.gif  Taigi dar kartą norėčiau grįžti prie visų jau apkalbėtos Šv. Gertrūdos bažnyčios. Radau apie ją nemažai informacijos, bet neramina mane tik vienas dalykas. Nepamenu kas rašė, bet tikrai skaičiau jog kažkam nutiko taip kad įkainiai už popierizmą nuo susitarimo datos iki laiko atėjusio mokėt pakito. Štai čia ir suglumau. Tai išeina taip jog nuėjus mum susitart dėl datos mums bus pasakyti vieni įkainiai, o jau kai nešim dokumentus jie gali būt kiti?  g.gif    Šiaip aš visuomet maniau jog atėjus susitarti dėl datos kartu yra ir sumokami tie vadinami popierizmo mokesčiai, bet matyt klydau

As ir domiuosi Gertrudos baznycia wink.gif gal dar kas kokiu nuogirdu turit?
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2012 11 18, 19:03)
As ir domiuosi Gertrudos baznycia wink.gif gal dar kas kokiu nuogirdu  turit?


Mes prieš kokį mėnesį buvom užsukę į Gertrūdos bažnyčia. Truputį nejauki ji mum pasirodė. Bet čia jau kiek žmonių tiek nuomonių smile.gif Tačiau ne per seniausiai atradome bažnyčia kurioje norime tuoktis 4u.gif Ji ne Kaune, bet gerai kad mum pakeliui todėl tai netaps kliūtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2012 11 18, 19:03)
As ir domiuosi Gertrudos baznycia wink.gif gal dar kas kokiu nuogirdu  turit?


Mes kai ieškojome bažnyčios savo šventei, teko pasidomėti šv. Gertrūdos bažnyčia. Ten santuokos sakramentas teikiamas penktadieniais berods visą dieną, o šeštadieniais tik iki 12 val. Ir būtinas toj bažnyčioj yra sutvirtinimo sakramentas, jei tokio būsimi sutuoktiniai ar vienas iš sutuoktinių neturi, reikia lankyti kursus ir jį priimti, o jei kursai yra vėliau nei vestuvės, tai reikia pasirašyti raštišką pasižadėjimą, kad po vestuvių būtinai bus priimtas šis sutvirtinimo sakramentas.
Mums netiko šita bažnyčia, nes norėjome eiti po rotušės, o rotušė buvo 14:30, tai kadangi tik iki 12 val. tuokia šeštadienį tai nebūtume spėję.
Beje, dėl sutvirtinimo, jis irgi būtinas Vytauto bažnyčioje, kadangi tuokėmės joje, mano jaunikis lankė ilgus kursus ir viską spėjo susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 11 19, 13:25)
Mes kai ieškojome bažnyčios savo šventei, teko pasidomėti šv. Gertrūdos bažnyčia. Ten santuokos sakramentas teikiamas penktadieniais berods visą dieną, o šeštadieniais tik iki 12 val. Ir būtinas toj bažnyčioj yra sutvirtinimo sakramentas, jei tokio būsimi sutuoktiniai ar vienas iš sutuoktinių neturi, reikia lankyti kursus ir jį priimti, o jei kursai yra vėliau nei vestuvės, tai reikia pasirašyti raštišką pasižadėjimą, kad po vestuvių būtinai bus priimtas šis sutvirtinimo sakramentas.
Mums netiko šita bažnyčia, nes norėjome eiti po rotušės, o rotušė buvo 14:30, tai kadangi tik iki 12 val. tuokia šeštadienį tai nebūtume spėję.
Beje, dėl sutvirtinimo, jis irgi būtinas Vytauto bažnyčioje, kadangi tuokėmės joje, mano jaunikis lankė ilgus kursus ir viską spėjo susitvarkyti smile.gif

Mes tuokemes Sv.Gertrudos baznycioje sia vasara smile.gif ir tikrai santuokos sakramentas sestadieniais teikiamas ne iki 12val., mes tuokemes 13val., bet galima iki 14val., na 14val. yra paskutinis laikas sestadieni. Del penktadienio nesidomejau. Taip, sioje baznycioje reikalauja, kad abu sutuoktiniai turetu sutvirtinimo sakramenta, as jo neturejau, tad 8 men. ejau i kursus ir pries vestuves gavau ji smile.gif Taip pat reikalaujama abieju suzadetiniu kursu pazymu - ir seimos centre Vilniaus g. ir Papilio g. 4u.gif del mokesciu - pasako iskart, kiek reikes moketi, jei tik paklausi biggrin.gif mes mokejom berods 160lt rinkliavos uz dokumentu tvarkyma+papildomi mokesciai uz baznycios puosima ir gyva muzika ceremonijos metu, taip pat dar prisidejo auka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambra* @ 2012 11 19, 14:04)
Mes tuokemes Sv.Gertrudos baznycioje sia vasara smile.gif  ir tikrai santuokos sakramentas sestadieniais teikiamas ne iki 12val., mes tuokemes 13val., bet galima iki 14val., na 14val. yra paskutinis laikas sestadieni. Del penktadienio nesidomejau. Taip, sioje baznycioje reikalauja, kad abu sutuoktiniai turetu sutvirtinimo sakramenta, as jo neturejau, tad 8 men. ejau i kursus ir pries vestuves gavau ji smile.gif Taip pat reikalaujama abieju suzadetiniu kursu pazymu - ir seimos centre Vilniaus g. ir Papilio g.  4u.gif  del mokesciu - pasako iskart, kiek reikes moketi, jei tik paklausi biggrin.gif mes mokejom berods 160lt rinkliavos uz dokumentu tvarkyma+papildomi mokesciai uz baznycios puosima ir gyva muzika ceremonijos metu, taip pat dar prisidejo auka 4u.gif

Gal tada apsirikau su šeštadienio valandom, kažkaip užsifiksavo kad iki 12 blush2.gif bet vistiek 14 val mums būtų netikę rolleyes.gif O dėl kursų manau čia visose bažnyčiose reikia juos pereiti šeimos centre ir Papilio g. ax.gif mums tie kursai labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 11 19, 15:43)
Gal tada apsirikau su šeštadienio valandom, kažkaip užsifiksavo kad iki 12  blush2.gif  bet vistiek 14 val mums būtų netikę  rolleyes.gif O dėl kursų manau čia visose bažnyčiose reikia juos pereiti šeimos centre ir Papilio g.  ax.gif mums tie kursai labai patiko smile.gif

Nea, tikrai iki 14val., nes is pradziu mes ir buvome uzsirase 14val., bet paskui pakeiteme planus 4u.gif Taip, daugumoje baznyciu to reikia, bet kai kuriose uztenka vienu is siu kursu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambra* @ 2012 11 19, 15:04)
Mes tuokemes Sv.Gertrudos baznycioje sia vasara smile.gif  ir tikrai santuokos sakramentas sestadieniais teikiamas ne iki 12val., mes tuokemes 13val., bet galima iki 14val., na 14val. yra paskutinis laikas sestadieni. Del penktadienio nesidomejau. Taip, sioje baznycioje reikalauja, kad abu sutuoktiniai turetu sutvirtinimo sakramenta, as jo neturejau, tad 8 men. ejau i kursus ir pries vestuves gavau ji smile.gif Taip pat reikalaujama abieju suzadetiniu kursu pazymu - ir seimos centre Vilniaus g. ir Papilio g.  4u.gif  del mokesciu - pasako iskart, kiek reikes moketi, jei tik paklausi biggrin.gif mes mokejom berods 160lt rinkliavos uz dokumentu tvarkyma+papildomi mokesciai uz baznycios puosima ir gyva muzika ceremonijos metu, taip pat dar prisidejo auka 4u.gif

papildau - kadangi i rotuse nejome, atsiimant santuokos liudijima dar reikia sumoketi 21lt i kasa. Buvau nustebusi, nes isivaizdavau, kad i tuos 160lt, mokamus baznyciai, sitie jau buvo iskaiciuoti blush2.gif Pasirodo, ne smile.gif
Atsakyti
O mes pasirinkome Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčią 4u.gif
Buvom jau su kunigu susitikę - Malonus, su jumoru smile.gif Patiko.
O bažnyčia tai man labai patinka iš vidaus - didinga ir šviesi, o be to D. Beinarytė gieda labai gražiai, girdėjau ją per vienas vestuves ten pat.

Beje, jei kam įdomu, ten tuokia net iki 17h smile.gif Jei kas nori labiau į vakarą 4u.gif

Iš pradžių dvejojom dėl Vytauto ir šv. Gertrūdos, bet Vytauto atmetėm dėl tokių galbūt pasirodys įdomių priežasčių, bet dėl to, kad ten išėjus pro pagrindines duris iškart pakliūni ant akmenimis grįstos kalvos biggrin.gif ten su paprastais batukais nėra patogu, o ką kalbėti apie aukštakulnius doh.gif Be to ten daug kas nori blink.gif
O šv. Gertrūdos, nors iš išorės man asmeniškai labai miela ir graži, bet viduj tokia mažytė... Mums per ne lyg maža, nori mėgautis akimirkomis einant iki altoriaus, o ten tokio dalyko nėra, ten tik įeini ir jau altorius.
Tiesa, o katedra mums išvis nepasirodė patraukli... Nors po patvarkymų gal geriau atrodys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sviecia_saule: 26 lapkričio 2012 - 00:24
QUOTE(sviecia_saule @ 2012 11 26, 00:23)
O mes pasirinkome Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčią  4u.gif
Buvom jau su kunigu susitikę - Malonus, su jumoru  smile.gif Patiko.
O bažnyčia tai man labai patinka iš vidaus - didinga ir šviesi, o be to D. Beinarytė gieda labai gražiai, girdėjau ją per vienas vestuves ten pat.

Beje, jei kam įdomu, ten tuokia net iki 17h  smile.gif Jei kas nori labiau į vakarą  4u.gif

Iš pradžių dvejojom dėl Vytauto ir šv. Gertrūdos, bet Vytauto atmetėm dėl tokių galbūt pasirodys įdomių priežasčių, bet dėl to, kad ten išėjus pro pagrindines duris iškart pakliūni ant akmenimis grįstos kalvos  biggrin.gif ten su paprastais batukais nėra patogu, o ką kalbėti apie aukštakulnius  doh.gif Be to ten daug kas nori  blink.gif
O šv. Gertrūdos, nors iš išorės man asmeniškai labai miela ir graži, bet viduj tokia mažytė... Mums per ne lyg maža, nori mėgautis akimirkomis einant iki altoriaus, o ten tokio dalyko nėra, ten tik įeini ir jau altorius.
Tiesa, o katedra mums išvis nepasirodė patraukli... Nors po patvarkymų gal geriau atrodys  smile.gif

Dėl tos pačios priežasties ir mums atkrito ši bažnyčia smile.gif Visada svajojau apie tą momentą, kai jau einu prie altoriaus skambant gražiai bažnyčios muzikai... wub.gif
Mes norėjome, katedros, ten šiuo malonumu būtų tekę ilgiau pasidžiaugti, nes kelias iki altoriaus labai ilgas, bet deja, tie remontai viską sujaukė, o kai pamatėm, kad jų pabaiga planuojama tik 2016m, tai atsiėmėm prašymą tuoktis tenai, nes jau buvom nunešę, kai remontai dar nebuvo prasidėję. Niekada net nebūčiau pagalvojus, kad galima susidurti su tokiom problemom, kaip bažnyčios remontas... Tad buvome pasirinkę Vytauto bažnyčią wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sviecia_saule @ 2012 11 26, 00:23)

O šv. Gertrūdos, nors iš išorės man asmeniškai labai miela ir graži, bet viduj tokia mažytė... Mums per ne lyg maža, nori mėgautis akimirkomis einant iki altoriaus, o ten tokio dalyko nėra, ten tik įeini ir jau altorius.



Visiškai pritariu! smile.gif Taip pat dėl šių priežasčių nusprendėme rinktis kitą bažnyčią. Nors turiu pripažinti Šv. Gertrūdos bažnyčia iš išorės be galo miela, bet viduje ne tik kad ankšta bet ir nejauki pasirodė.
Atsakyti
Sveikos, nauja aš čia, bet irgi vestuves planuoju 4u.gif ... Balandžio mėnesį smile.gif Mane labai traukia Aleksoto bažnyčia. Ką esate girdėjusios? Kaip ten kainos? Kaip situacija su tais visais sekramentais? Labai griežtai žiūri?
Ačiū wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laima___ @ 2012 12 20, 12:50)
Sveikos, nauja aš čia, bet irgi vestuves planuoju 4u.gif ... Balandžio mėnesį smile.gif Mane labai traukia Aleksoto bažnyčia. Ką esate girdėjusios? Kaip ten kainos? Kaip situacija su tais visais sekramentais? Labai griežtai žiūri?
Ačiū wink.gif

Sveika,
Baznycia nuostabi wub.gif Nedidele, bet be gao grazi ir jauki. Tiek klebonas tiek jaunasis kunigelis be galo siltos asmenybes. Kiek teko su jais bendrauti, net nesinori atsiplest biggrin.gif
TIK. Poziuris i sakramentus labai labai grieztas ir negincijamas unsure.gif
As norejau ten krikstyt savo sunu, bet deja krikstateviu su visais sakramentais atrasti man buvo neimanoma.
Savo drauge ten palydejau isteketi, stebejau ceremonija. Nebuvau dar tada tokia trizne kaip dabar, bet asaru vistiek nesugebejau sulaikyt doh.gif biggrin.gif Prisiminimai tikrai labai sviesus ir grazus wub.gif
Atsakyti