Įkraunama...
Įkraunama...

Ryžų plaukų priežiūros priemonės

Sveikos visos 4u.gif atidarau temuke ax.gif kad galetume pasipliurpti blush2.gif
Pavizdziui man niekap nelaiko plaukai ryzos spalvos,zinoma jie pries tai buvo blondiniski doh.gif daziau jau kokius 4k,ir spalva visvien nusiplauna,tampa tokia ale ruda su geltonumu,nemegstu tokios schmoll.gif
buvau ne pas viena kirpeja,o pas du,dare ir spalvos isemima ir vel dejima,nesuprantu ka su jais daryti....


o kaip jusu plaukuciai? ar neblunka? su kuo dazo? kaip juos priziurite? blink.gif



VAJE doh.gif turejau omeny RYZAPLAUKES

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuxiuke: 03 balandžio 2009 - 14:20
aas ner yza, bet labai patinka smile.gif mano griupoke buvo ryza,ryza, tai dazesi su Garnier dazias, jai labai gerai lake
Atsakyti
Ačiū už temelę. Trūko tokios 4u.gif

Aš ryžai dažausi jau keletą metų. Pirmiausia blukinu spalvą bet kokiais šviesinančiais dažais, paskui dažau Wella Flame Read (74nr.).
Kad nebluktų, naudoju a la spalvą saugančius šampūnus ir skalauju parūgštintu šaltu vandeniu. Dabar manau, kad dar reikėtų kokį dažantį šampūną nusipirkt, kad kas pora savaičių spalvą atgaivinti.
Atsakyti
O man ir dažyt nereikia, aš natūraliai ryža biggrin.gif Negi daugiau čia tokių nėra? g.gif
Atsakyti
Yra yra drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi naturaliai ryža,bandžiau šviesint,bet plaukai visai nenori dažytis doh.gif Nusiplauna dažai po sav doh.gif
Atsakyti
Aš irgi natūrali, bet pas mane nėra tokia ryški raudona, šiek tiek prie tamsesnių. Bet man patinka mano plaukai biggrin.gif 4u.gif

Kažkas panašaus į tokią spalvą
user posted image
Atsakyti
Ooo nu kaip malonu, kad Jūsų čia tiek smile.gif Šiaip pas mane irgi laaaaabai stiprus pigmentas, iš baltų dažų nudažo tik milteliai, bet jie kenkia tai nebedažau, nes jau užteko mokykloj 3m. ir po jos panašiai tiek smile.gif o šiaip tai spalvą visi labai giria, (įmesiu gal foto kada), bet man pačiai tai nieko įpatingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuicyTube @ 2009 05 27, 22:28)
Aš irgi natūrali, bet pas mane nėra tokia ryški raudona, šiek tiek prie tamsesnių. Bet man patinka mano plaukai  biggrin.gif  4u.gif

Kažkas panašaus į tokią spalvą
user posted image

Labai grazi spalva thumbup.gif jei pas mane tokia butu tai nieko nedaryciau savo plaukam, ta prasme nedazyciau. otai mano naturali ne i raudonuma bet i gelsvuma,sviesiai rusvi su auksiniu atspalviu, siaip ima man ir balti dazai bet jau kelis syk teko ataugindinet ir atstatinet plaukus, o jei patamsinu tai saknys greit atauga ir tas geltonumas tikrai negraziai atrodo. Bandysiu db kad kirpeja isgautu tokia spalva kaip sitoj nuotraukoj
Atsakyti
QUOTE(JuicyTube @ 2009 05 27, 23:28)
Aš irgi natūrali, bet pas mane nėra tokia ryški raudona, šiek tiek prie tamsesnių. Bet man patinka mano plaukai  biggrin.gif  4u.gif

Kažkas panašaus į tokią spalvą
user posted image

thumbup.gif Mano naturali plauku spalva tokia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JuicyTube @ 2009 05 27, 22:28)


Kažkas panašaus į tokią spalvą
user posted image


As tokia pat drinks_cheers.gif tik vasara kazkaip isblunku rolleyes.gif
o siaip kartais megstu dar chna pasiryskint, tai labai graziai iseina(man lb patinka)...
Papildyta:
QUOTE(Gilberta @ 2009 05 27, 14:28)
Aš irgi naturaliai ryža,bandžiau šviesint,bet plaukai visai nenori dažytis doh.gif  Nusiplauna dažai po sav doh.gif


drinks_cheers.gif Man tai net tamsesni dazai labai jau greitai nusiplauna schmoll.gif o kai pasisviesini- geltoni iseina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 06 01, 01:11)
drinks_cheers.gif Man tai net tamsesni dazai labai jau greitai nusiplauna schmoll.gif  o kai pasisviesini- geltoni iseina unsure.gif

Pas mane tas pats doh.gif
Atsakyti