Įkraunama...
Įkraunama...

Viena ryški juostelė, kita neryški II

QUOTE(svikte @ 2009 11 16, 17:38)
Tik nereikia gasdinti busimu  nestuke.gif , kad jei viena I ryski, kita ne, tai jau su nestumu kazkas blogai  mirksiukas.gif Tuoj bijosim vaiduokliukus pamatyti  smile.gif

Pasidalinsiu ir as savo patirtimi  4u.gif
Kai menesines velavo pora dienu pasidariau testa ir viena I buvo ryski, o kita vos iziurima, bet kazkodel sirdyje tikejau, kad esu  nestuke.gif
Po keliu dienu pakartojau NT ir antra I buvo ryskesne. O dabar turim suneli.
Asmeniskai tikiu vaiduokliukais  biggrin.gif

as ir nenoriu gazdint as tik papasakojau savo istorija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalius @ 2009 11 16, 13:44)
sveikutes  4u.gif  ir as pasidalinsiu savo nesena patirtimi. kai mmm nesulaukiau po savaites pasidariau NT ir iskart pasirode viena ryski, kita vaiduokliska, bet iziurima juostele. po 2 sav vel pasidariau NT ir vel tas pats bet nestumas buvo jau 7sav o juostele antra vistiek buvo sviesene . na o po dvieju dienu ivyko persileidimas tai gal sakau jau ir testas rode kad kazkas negerai kad antra juostele sviesesne?  g.gif


Nebutinai, tiesiog pradzioj buna sviesesne...

QUOTE(svikte @ 2009 11 16, 15:38)
Tik nereikia gasdinti busimu  nestuke.gif , kad jei viena I ryski, kita ne, tai jau su nestumu kazkas blogai  mirksiukas.gif Tuoj bijosim vaiduokliukus pamatyti  smile.gif

Pasidalinsiu ir as savo patirtimi  4u.gif
Kai menesines velavo pora dienu pasidariau testa ir viena I buvo ryski, o kita vos iziurima, bet kazkodel sirdyje tikejau, kad esu  nestuke.gif
Po keliu dienu pakartojau NT ir antra I buvo ryskesne. O dabar turim suneli.
Asmeniskai tikiu vaiduokliukais  biggrin.gif


Nemanau, kad ji gasdina. Tiesiog dalinasi patirtimi mirksiukas.gif

QUOTE(elenuxus @ 2009 11 16, 20:54)
Mums tas pats buvo.I ryski, II - ne.Bet svarbu kad rodo, jei nieko nebutu, tai ir neryskiai nerodytu.Gali buti kad naturaliai pasisalina, jei kazkas netaip, tad geriau iskart daryti kai mmm veluoja...kazkaip maziau nusivilimo...  ax.gif Laukiam kada veluos  blush2.gif O taip norisi pasidaryti NT, jau net pora nusipirkau  blush2.gif


Svarbu, kad isrysketu vaiduokliukas ne veliau kaip per 5 ar 10 min, jei po valandos tai tikrai manau netikras.
Man su pirmu irgi vaiduokliukas isryskejo, bet is karto, kaip ir kontroline...
Atsakyti
labutis smile.gif
na va soand pasidariau testa vel, ir jis buvo neigiamas...
mnao sekmadienio vaiduokliukas buvo netikras.
o taip laukem...
rrrrr verysad.gif
Atsakyti
Mergaites, kazin, ar tiesa, kad ant visu testuku po ilgesnio laiko atsiranda vaiduokliukas? T.Y. bet koki testa pasidarius ir palikus ji kokiai valandzikei, net ir neesant nesciai, galima iziuret II? g.gif
Man drauge viena siandien sita galvosuki uzmine...
Atsakyti
QUOTE(Lasyte @ 2009 11 28, 16:28)
Mergaites, kazin, ar tiesa, kad ant visu testuku po ilgesnio laiko atsiranda vaiduokliukas? T.Y. bet koki testa pasidarius ir palikus ji kokiai valandzikei, net ir neesant nesciai, galima iziuret II?  g.gif
  Man drauge viena siandien sita galvosuki uzmine...

yra merginu, kurioms testai "vaiduokliauja" net nesant nestumo, gal kazkoks harmonas klaidingai sureaguoja su NT juostelemis. Man asmeniskai jei nera nestuke.gif nepasirodo vaiduokliai nei po pusvalandzio, nei po savaites schmoll.gif
Atsakyti
pas mane buvo viena ryski kita neryski juostele,bet po keliu savaiciu nestumas pasitvirtino thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane irgi mm veluojant vienai dienai antra juostele buvo vos iziurima, bet esu nestuke.gif jau 7 savaites thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2009 11 28, 16:39)
yra merginu, kurioms testai "vaiduokliauja" net nesant nestumo, gal kazkoks harmonas klaidingai sureaguoja su NT juostelemis. Man asmeniskai jei nera  nestuke.gif nepasirodo vaiduokliai nei po pusvalandzio, nei po savaites  schmoll.gif


Siaip NT juosteles reaguoja tik i ta hormona, kuris pradedamas gaminti uzkibus leliukui.. man mm velavo 3-4 dienas, bet 2 kart dariau testa viena ryte, kita vakare ir abu kart buvo vaiduokliukai, bet 100 procentu buvau tikra kad nestuke.gif
Atsakyti
Man irgi buvo antra juostele neryski, nes per anksti padariau testa, bet po 3 dienu juostele buvo ryski iki siol saugom si testuka. ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės laukiančios ir planuojančios 4u.gif Kai nesulaukusi savaitėlę mėnesinių pasidariau testą tai antroji juostelė buvo vos įžiūrima, tada dariau dar kitą dieną ir vėl toks pat vaizdas. Antroji vos matėsi... ax.gif nuėjus pas ginę patvirtino jog esu nestuke.gif tai kartais vaiduokliukai ir neklysta mirksiukas.gif
Sėkmės planuojančioms thumbup.gif
Atsakyti
galiu pacituoti savo gydytoja- jeigu testas neigiamas, tai dar nereiskia, kad nesi nescia. o jeigu bent menkiausia juostele yra, tai esi nescia.
Atsakyti
o jei antra neryški juostelė po valandos išryškėja...matyt, teks laukti mm..rrr
Atsakyti