Įkraunama...
Įkraunama...

Kastracija ir sterilizacija

QUOTE(rutao @ 2010 11 02, 18:19)
O pas kokį vetą sterilizavot  unsure.gif


Ne manęsv klausiat bet pasisakysiu ir aš blush2.gif aš savo katę sterilizavau Jaruzalėj Aleksejūno veterinarinėj, tai irgi susiuvo tirpiais siūlais, išorėje matėsi tik pora mazgelių ir pats pjūvis labai mažas ir marškinukus specialius gavom, mokėjau 150 Lt, ten ketvirtadieniais pensininkam taiko nuolaidas (nežinau ar dar taiko g.gif ), tai pasiskolinau iš senelių pažymėjimą ir gavau nuolaidą rolleyes.gif o kaip palyginimas, draugo tėvai operavo dvi savo kates kažkur Tauragėj tai pjūvis buvo gerų 3 cm ilgio ir siūta paprastais siūlais ne tirpstančiais, nedavė jokių rūbelių ir vienai katei pradėjo puliuoti žaizda o kitai visai atsivėrė ir teko iš naujo susiūti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnieshka @ 2010 11 02, 21:02)
Ne manęsv klausiat bet pasisakysiu ir aš  blush2.gif aš savo katę sterilizavau Jaruzalėj Aleksejūno veterinarinėj, tai irgi susiuvo tirpiais siūlais, išorėje matėsi tik pora mazgelių ir pats pjūvis labai mažas ir marškinukus specialius gavom, mokėjau 150 Lt, ten ketvirtadieniais pensininkam taiko nuolaidas (nežinau ar dar taiko  g.gif ), tai pasiskolinau iš senelių pažymėjimą ir gavau nuolaidą  rolleyes.gif o kaip palyginimas, draugo tėvai operavo dvi savo kates kažkur Tauragėj tai pjūvis buvo gerų 3 cm ilgio ir siūta paprastais siūlais ne tirpstančiais, nedavė jokių rūbelių ir vienai katei pradėjo puliuoti žaizda o kitai visai atsivėrė ir teko iš naujo susiūti  doh.gif


Mes irgi rūbelių negavom ir siuvom ne tirpiais siūlais. Bet viskas gerai. Tik guziukas tas iššoko ir nelabai gražiai susiūta, bet komplikacijų nėra, o operavome tai žinoma Plungėje. O beje vietoj marškinėlių gaubtą gavome, prie jo niekaip neina priprast, na, nieko jau penktadienį imsim siūliukus tai ir gaubtą nuiimsime. unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(ugnieshka @ 2010 11 02, 19:02)
Ne manęsv klausiat bet pasisakysiu ir aš  blush2.gif aš savo katę sterilizavau Jaruzalėj Aleksejūno veterinarinėj, tai irgi susiuvo tirpiais siūlais, išorėje matėsi tik pora mazgelių ir pats pjūvis labai mažas ir marškinukus specialius gavom, mokėjau 150 Lt, ten ketvirtadieniais pensininkam taiko nuolaidas (nežinau ar dar taiko  g.gif ), tai pasiskolinau iš senelių pažymėjimą ir gavau nuolaidą  rolleyes.gif



Turbūt labai panaši į pensininkę buvai biggrin.gif O jie ką,nuskanuoja tuos pažymėjimus? Nes tarkim troleibuse netiktų pensininko pažymėjimas jei nesi pensininkė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rutao @ 2010 11 03, 19:58)
Turbūt labai panaši į pensininkę buvai  biggrin.gif O jie ką,nuskanuoja tuos pažymėjimus? Nes tarkim troleibuse netiktų pensininko pažymėjimas jei nesi pensininkė  rolleyes.gif


toli gražu iki pensijos biggrin.gif bet nieks net nepaklausė kodėl aš su tuo pažymėjimu tiesiog parodžiau ir viskas g.gif bigsmile.gif o šiaip liko pas mane tas rūbelis po sterilizacijos, šiek tiek katės padraskytas bet geras tai jei kam reikia galiu padovanoti 4u.gif o šiaip dar gerą idėją davė viena pažįstama kačių veisėja, po operacijos uždėti katei kūdykių bodžiuką, kainuoja visai nedaug gi ir patogu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnieshka @ 2010 11 03, 22:57)
toli gražu iki pensijos  biggrin.gif bet nieks net nepaklausė kodėl aš su tuo pažymėjimu tiesiog parodžiau ir viskas  g.gif  bigsmile.gif o šiaip liko pas mane tas rūbelis po sterilizacijos, šiek tiek katės padraskytas bet geras tai jei kam reikia galiu padovanoti  4u.gif o šiaip dar gerą idėją davė viena pažįstama kačių veisėja, po operacijos uždėti katei kūdykių bodžiuką, kainuoja visai nedaug gi ir patogu bigsmile.gif



Nu kur jau ten patogu,juk bodžio klynas užsisega,kaip katei užsegt rolleyes.gif
Turim ir mes tuos Jeruzalės marškinėlius,kol kas dar ant katės,bet nei padraskyti,nei sukramtyti,nes ji iš vis nevaikšto su ta apranga ir net nebando nusiimt,liko pora dienų,paskui nuimsiu,jei kam reikia galėsiu ir aš padovanot smile.gif
Atsakyti
Laba diena.

Vakar parsiveziau antra kate po sterilizacijos ir noriu pasakyt, kad labai nevienodai jos man reagavo. Tajuke pati po truputi valgyt pradejo tik penkta para, buvo su marskineliais, nelaiminga labai, strapaliojo kaip medinukas, veme visa para.
O va raine paprasta tai ta pati vakara jau keliavo vakarieniauti, jau parvaziuojant is klinikos dairesi is dezes kur cia vykstam. Ir be marskineliu jinai. g.gif Nereikejo nei sildykles ilgai, tik pora valandu ant ranku panesiojau.
O tajuke Mode tai sildykle silde visa nakti, buvo kaip ledukas visa.

Kainavo man uz abi kates 300 litu, nes dare nuolaida. Siaip butu reikeje sumoket 400 litu.

Atsakyti
Prašau patarkite gerą gydytoją? norime sterelizuoti katę ,bet truputi baisu unsure.gif Kaina kaip supratau maždaug vienoda, tai norėčiau rasti gero veterinaro, kuris išmano savo darbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2010 11 07, 00:03)
Prašau patarkite gerą gydytoją? norime sterelizuoti katę ,bet truputi baisu unsure.gif Kaina kaip supratau maždaug vienoda, tai norėčiau rasti gero veterinaro, kuris išmano savo darbą smile.gif

Kokiam mieste ?
Atsakyti
QUOTE(Lika* @ 2010 11 07, 13:55)
Kokiam mieste ?

VILNIUJE)
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2010 11 09, 22:11)

Aš užsiregistravau pas Darių Vetoje, kastruosim katinėlį.
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2010 11 09, 22:11)



Jeruzalės klinika
Papildyta:
QUOTE(Jūržolė @ 2010 11 10, 10:01)
Aš užsiregistravau pas Darių Vetoje, kastruosim katinėlį.


O ton klinikon net skiepyt neveščiau savo gyvūnų
Atsakyti
QUOTE(uzi @ 2010 11 10, 10:16)
Jeruzalės klinika
Papildyta:
O ton klinikon net skiepyt neveščiau savo gyvūnų

o konkrečiai apie šį daktarą turit info, nes būtent šį daktarą man rekomendavo?
Atsakyti