Įkraunama...
Įkraunama...

Kastracija ir sterilizacija

Sveikos supermamytes! reikia Jusu patarimo. Turim nuostabia katyte Dikse, kuriai dabar 1 metukai. veisle-rusu melynoji. prias 5 dienas mes savo grazuole sterilizavom. is po sterilizacijos katyte jautesi niekaip (savaime suprantama), bet pastebejau, kad jai nei biski negereja. ta prasme, jinai vaiksto, bet labaimazai valgo, geria, tustinasi ir slapinasi. labai daug miega, kas jai yra neiprasta. randas ant pilvo slapias. siandien nuvezem pas veta, katei temperatura, skyre leidziamu antibiotiku. sake, kad kate persalo, bet as kazkaip abejoju... mes ja labai rupinames, skersveju nera (kate i lauka neiseina)... gal cia kokia infekcija operacijos metu jai uznese?
labai del jos jaudinames, nes katyte labai mylima. as naktim nemiegu, ziuriu kai jinai... sakykit mamytes, ar kam nors taip buvom? ar pasveiko katinelis? per kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2011 03 29, 15:58)
Katėms negalima badauti ilgiau, nei 48 val. Jei katytė neėda pati, pabandykit pagirdyt per prievartą su šaukšteliu ir į burną įmesti kelis kąsnelius konservo ar kažko, dėl ko ji normaliai eitų iš proto. Kitaip žvėris nusilps ir bus tik blogiau.

Vandens tai suduodu siaip ne taip, bet maistuka spjauna lauk, niekaip neina priversti suvalgyt. Na tikiuos iki ryt ryto blogiau nebus, lekiam pas veta smile.gif
Atsakyti
Mes katinuką irgi sterilizavom, metų laiko, vyrukas labai greitai ant kojų pakilo, puikiai jaučiasi. Ėdė dar tą patį vakarą kastracijos. Visi laimingi esam, toks vaizdas, kad nieko nedaryta jam. Super veterinarą atradom Gargžduose, viską paaiškino kas ir kaip. wink.gif
Atsakyti
Na va, manoji valgyti pati pradejo tik trecios dienos popiete, jauciasi gerai. Tik va, siandien po pedkelne aptikau guziuka ties ta vieta kur pjuvis..Na jau man neramu, prisiskaiciau kad gali buti visokiu isvarzu, va jezau verysad.gif Nuo ko gali atsirasti isvarza po sterilizacijos?
Atsakyti
QUOTE(Tipo @ 2011 04 01, 20:01)
Na va, manoji valgyti pati pradejo tik trecios dienos popiete, jauciasi gerai. Tik va, siandien po pedkelne aptikau guziuka ties ta vieta kur pjuvis..Na jau man neramu, prisiskaiciau kad gali buti visokiu isvarzu, va jezau verysad.gif Nuo ko gali atsirasti isvarza po sterilizacijos?

Nedidelis guziukas gali susidaryti ten kur siūlė, bet turėtų išsivaikščioti smile.gif Mano keliom katėm taip buvo, bet greitai pranyko smile.gif
Atsakyti
g.gif Na gal pirsto galiuko dydzio toks. O jums per kiek laiko pranyko?
Atsakyti
QUOTE(Tipo @ 2011 04 01, 20:35)
g.gif Na gal pirsto galiuko dydzio toks. O jums per kiek laiko pranyko?

Kažkur per savaitę maždaug smile.gif Bet jeigu didėti imtų, parodykit veterinarui dėl viso pikto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2011 04 01, 22:32)
Kažkur per savaitę maždaug smile.gif Bet jeigu didėti imtų, parodykit veterinarui dėl viso pikto smile.gif

Na tikiuos kad cia nieko tokio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tipo @ 2011 04 01, 21:44)
Na tikiuos kad cia nieko tokio  verysad.gif

Manau, kad nieko tokio smile.gif Tikrai būna, kad susidaro guziukai po operacijos smile.gif Po to pranyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tipo @ 2011 04 01, 22:44)
Na tikiuos kad cia nieko tokio  verysad.gif

pas mano kate irgi buvo guziukas ir po siuliu isemimo veterinaras sake, kad jis issivaikscios kazkur per 2 menesius mirksiukas.gif toks sakyciau 1-1,5cm dydzio.
Atsakyti
Aciu, biski nuraminot, na ziuresim ka mums veterinaras pasakys, kai vaziuosim siulus isimti smile.gif
Atsakyti
kiek laiko reikia laikyti katei uzdejus apykakle , kuri neleidzia laizytis zaizdos po sterilizacijos?
ar normalu jei kate net neleidzia prisiliesti prie pilvuko ?
kokio dydzio turi buti normalus pjuvis?
ar reiktu man pjuvi kaip nors dezinfekuoti ar kitaip prizureti? 4u.gif
Atsakyti