Įkraunama...
Įkraunama...

Kastracija ir sterilizacija

Na žiūriu čia paskutiniu metu rašo tik visokius negerus nutikimus, susijusius su kastracija blush2.gif

Antradienį mes kastravom 3,5 mėnesių katinėlį.
Ačiū gydytojai (kykute) mirksiukas.gif

Operacija vyko Kaune, nors mes gyvenam už 70 km. Katinėlis atsibudo dar neišvažiavus iš Kauno. Parvažiavus namo, svyruodamas nuėjo pagerti ir užkąsti ax.gif
Vakar dar daug miegojo ir vaikščiojo atsargiai, nors į vakarą jau pasidarė guvesnis biggrin.gif
Šiandien anksti ryte prižadino "dramblių kaimenės" bėgiojimo garsai lotuliukas.gif Katinėlis uodegą iškėlęs su sesute jau lakstė, išdykavo ir šokinėjo man per galvą thumbup.gif

Dar kartą dėkoju vet. gydytojai 4u.gif
Atsakyti
O siaube! vargsas katinukas.. doh.gif Dar tik 3.5 menesio, o jau kastruotas... unsure.gif Idomu, koks ji uzaugs, ne is blogos valios as tai sakau, bet man patare veterinarijoje, kad katinas pilnai uzaugtu ir subrestu, tada galima ryztis operacijai anksciau nei prasidejo morcius. Juk po operacijos reikia ji maitint kastruotiems skirtu maistuku, toks, berods buna tik suaugusiems katinams, o kur jo augimas ir visas formavimasis.. O mes vis dar kramsnojam maistuka kaciukams, nes jie auga ir bresta iki metu laiko. As saviskio kol kas negadinu, jau, kai prades traukt serenadas tada ir nuvesiu, o dabar tegu dar dziaugiasi ir pasididziuoja savo vyriskumu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoduke`: 23 birželio 2011 - 08:28
QUOTE(Juoduke` @ 2011 06 23, 09:27)
O siaube! vargsas katinukas.. doh.gif Dar tik 3.5 menesio, o jau kastruotas...  unsure.gif Idomu, koks ji uzaugs, ne is blogos valios as tai sakau, bet man patare veterinarijoje, kad katinas pilnai uzaugtu ir subrestu, tada galima ryztis operacijai anksciau nei prasidejo morcius. Juk po operacijos reikia ji maitint kastruotiems skirtu maistuku, toks, berods buna tik suaugusiems katinams, o kur jo augimas ir visas formavimasis.. O mes vis dar kramsnojam maistuka kaciukams, nes jie auga ir bresta iki metu laiko. As saviskio kol kas negadinu, jau, kai prades traukt serenadas tada ir nuvesiu, o dabar tegu dar dziaugiasi ir pasididziuoja savo vyriskumu. biggrin.gif


Aha iš tiesų vargšas, o bet tačiau... veislė taiiipppp suvaryta daugintojų, kad veisėjams nėra kitos išeities doh.gif O užaugs katinėlis normalus, kaip ir visi kiti. Ne jis pirmas, ne jis paskutinis tokiame amžiuje kastruotas tongue.gif Ir močiaus katinams nebūna, suaugę jie gali visada, kai tik turi šalia rujojančią katę mirksiukas.gif

O dėl didžiavimosi ir džiaugimosi doh.gif Jis ne žmogus ir tokių dalykų nesupranta schmoll.gif Nei jis didžiuojasi nei džiaugiasi, čia tik šeimininkai džiaugiasi ir didžiuojasi tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bet kokie zmones dabar nesupratingi ir ieskosi naudos, kai aplink tiek daug benamiu kaciuku, o jie dar drista daugint ir leist mazylius i pasauli "nukrypus" nuo standarto ir del ko? Del pinigu...
Atsakyti
QUOTE(Juoduke` @ 2011 06 23, 09:42)
Bet kokie zmones dabar nesupratingi ir ieskosi naudos, kai aplink tiek daug benamiu kaciuku, o jie dar drista daugint ir leist mazylius i pasauli "nukrypus" nuo standarto ir del ko? Del pinigu...

O dėl ko gi daugiau, aišku dėl pinigų doh.gif
Atsiverskit skelbimus, kiek daug grynaveislių be dokumentų doh.gif Ir atiduoda į naujus namus "savarankiškus" 1,5 mėn kačiukus doh.gif

Aš sutikčiau, kad katinukas būtų kastruojamas ne anksčiau 6 mėnesių, bet tikrai nenoriu, kad paskui jis būtų kergiamas be sustojimo, arba dar geriau katytė gimdytų kas 3-4 mėnesiai verysad.gif Ir būtų visiems mosikuojama jo kilmės dokumentais, nes tai mano darbas, mano investicijos ir mano nuopelnas, kad kačiukas juos turi ir galų gale ten parašyta mano pavardė. Aš tokios "šlovės" tikrai nenoriu schmoll.gif Žmonėms ant kaktos neparašyta, kokie jų planai doh.gif
O nuo to 100 proc. gali apsaugoti tik ankstyva kastracija blush2.gif
Atsakyti
Nieko kito ir nebelieka, kai piktnaudziaujama net sutartimis. Galetu ivest istatyma, kad, jei pagautu veisiant "grynaveislius" is kilmingu tevu ir buvo pasirasinejimos neveisimo sutartis, kad detu nevaikiskas baudas, o tada baigtus nauju ale veisliu isradinejimai ir apskritai bet kokie dauginimai.
Atsakyti
QUOTE(Juoduke` @ 2011 06 23, 09:59)
Nieko kito ir nebelieka, kai piktnaudziaujama net sutartimis. Galetu ivest istatyma, kad, jei pagautu veisiant "grynaveislius" is kilmingu tevu ir buvo pasirasinejimos neveisimo sutartis, kad detu nevaikiskas baudas, o tada baigtus nauju ale veisliu isradinejimai ir apskritai bet kokie dauginimai.

Juoduke, optimistė esi biggrin.gif
Atsakyti
Ne musu bananu valstybeje ivedinet istatymus, kai visi valdzioje sedi ir sau milijonus i kisenes tik kraunasi, o aplink niekas neidomu..
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2011 06 01, 22:59)
Nera ten ko labai priziuret smile.gif uzriskit kad nenulaizytu sasiuko nuo zaizdos ir per 8-10 dienu busit sveiki gyvi tongue.gif

atsipprasau kad as cia issikisau i jusu pokalbi as irgi savo katyte prsiveziau vakar po operaijos tai gulineja visa diena ir labai jau ta zaizda nori laizyti tai nezinau ka su ja daryti gaubto nenoriu deti gaila man jos o kaip ta tvarsti uzdeti?
Atsakyti
Gryzlis, neleisk katei laizyti zaizdos. Nezinau kokia siule susiutas pjuvis, jei paslepta, tai gal nereikia saugoti, bet jei paprasta siule, tai dek katei gaubta, arba galima is moterisku pedkelniu arba is rankoves padaryti marskinelius, reikia iskirpti kojoms skylutes ir viskas. As buvau is pedkelniu padarius, labai elegantiskai kate atrode biggrin.gif Aisku buvo nepatenkinta ir nerangiai vaiksciojo is pradziu, bet priprato. O gaileti kates ir nedeti nieko, manau rizikinga, o kas jei issilaizys?!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šerii: 13 liepos 2011 - 18:54
QUOTE(Šerii @ 2011 07 13, 20:53)
Gryzlis, neleisk katei laizyti zaizdos. Nezinau kokia siule susiutas pjuvis, jei paslepta, tai gal nereikia saugoti, bet jei paprasta siule, tai dek katei gaubta, arba galima is moterisku pedkelniu arba is rankoves padaryti marskinelius, reikia iskirpti kojoms skylutes ir viskas. As buvau is pedkelniu padarius, labai elegantiskai kate atrode biggrin.gif Aisku buvo nepatenkinta ir nerangiai vaiksciojo is pradziu, bet priprato. O gaileti kates ir nedeti nieko, manau rizikinga, o kas jei issilaizys?!

aciu jums uz patarima bandysiu taip ir daryti mirksiukas.gif siandien vargsele visai nevaiksto guli visa diena o jeigu eina tai uzpakalines kojas vis istempia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gryzlis @ 2011 07 15, 00:02)
aciu jums uz patarima bandysiu taip ir daryti mirksiukas.gif siandien vargsele visai nevaiksto guli visa diena o jeigu eina tai uzpakalines kojas vis istempia  verysad.gif

o kiek dienu po operacijos praejo?
Atsakyti