Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

1 variantas
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na ką,metai baigėsi,kimbam pildyti buhalterijos,kad turėtume,ką deklaracijose pateikti hihihi.gif

Aš kątik savo užsipildžiau,bet man jau visai nebeaišku,kaip tuos mokesčius skaičiuoti. doh.gif Kad už 2010 metus deklaracijose galės atimti 30% išlaidų,tai suprantu,o kokia tvarka mokėti už 2009 metus? g.gif 9% soc.draudimas,15% GPM ir 10% VSDM,taip? g.gif Esu dieninio skyriaus studentė.
Atsakyti
Atidziai perskaiciau visa tema,bet iskilo dar vienas klausimelis.Dirbant pagal ind.veikla pvz prekyba.Kaip priskaiciuojate prekiu likuti?Nes vistiek prekiu lieka nemazai.As metu gale darau tipo revizija ir susiskaiciuoju uz kokia suma turiu prekiu.Bet kur tas likutis parodomas?Viena buhaltere man aiskino,kad ta praejusiu metu likucio suma reikia prideti prie pajamu,o siu metu likuti prie islaidu.Ar teisingai?
Atsakyti
Laba diena. Gal kas nors zinot, kur mokami VSD ir PSD vykdant individualia veikla pagal pazyma, jei paslaugos teikiamos tik uzsienyje? Ar Lietuvoj, ar toj ES saly?
Ir dar vienas klausimas, gal padetumete susigaudyti su tom sodros lubom. Jei tarkim metine gautu pajamu suma yra 240 tukst. Lt. Tai tie 37,5 proc. skaiciuojami nuo kokios sumos? Labai aciu.
Atsakyti
skaiciau skaiciau ir pasiklydau visai smile.gif
klausimelis smile.gif
nuomoju buta, pernai pirkau VL ir siemet gavau "siurpriza" susimoketi 12 * 72 doh.gif
esu soc drausta nes dirbu kitur..... kokios naudos as turesiu mokedama dviguba PSD? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 09, 19:18)
skaiciau skaiciau ir pasiklydau visai smile.gif
klausimelis smile.gif
nuomoju buta, pernai pirkau VL ir siemet gavau "siurpriza" susimoketi 12 * 72  doh.gif 
esu soc drausta nes dirbu kitur..... kokios naudos as turesiu mokedama dviguba PSD?  unsure.gif

Jūs jokios, o vat visi šulai,kurie kuria tokius įstatymus, galės geriau gyvent mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikutė @ 2010 02 09, 19:00)
Jūs jokios, o vat visi šulai,kurie kuria tokius įstatymus, galės geriau gyvent mad.gif

vat apie ka ir kalba..... angel_sadangel.gif:
neperseniausiai nemazai teko ir dar teks lankytis pas gyd ir deja deja visur purtosi avinelis sad.gif o cia dar tokios nesamones sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 09, 19:18)
skaiciau skaiciau ir pasiklydau visai smile.gif
klausimelis smile.gif
nuomoju buta, pernai pirkau VL ir siemet gavau "siurpriza" susimoketi 12 * 72  doh.gif 
esu soc drausta nes dirbu kitur..... kokios naudos as turesiu mokedama dviguba PSD?  unsure.gif

tai jau tikrai, kad "siurprizelis", tik deja naudos jokios is jo nera
Atsakyti
mergaites, kas galite patarti. cia visiskai zalia verysad.gif . ties dar net nepradejau gilintis. tiesiog darbas visiskai uzkniso, pas mus Lietuvelej jau taip yra, visiskas nesiskaitymas, turiu keleta minteliu, tik neismanau nieko.

tarkim mano bendras pelnas per men verciantis individualia veikla apie 3000lt (pradziai ir tiek tikriausiai nesitikeciau), reiktu moket uz patalpu nuoma, elektra ir pan tai grynasis pelnas butu apie 1500lt tarkim. tai mokescius visus reiktu man moketi nuo 1500 ar 3000lt. kvailas klausimas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Dita555 @ 2010 02 09, 19:14)
tai jau tikrai, kad "siurprizelis", tik deja naudos jokios is jo nera

tai va... kas per apuokai istatymus priimineja bash.gif:

kaip sakant norejau kaip geriau o gavos kaip visada..... durnino durnino mane kiti kad legaliai nuomoju nu ir pasirodo islindo "gerumas" su kaupu doh.gif
Atsakyti
norejau paklausti kur kreiptis norint panaikinti savo individualia imone? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 09, 18:18)
nuomoju buta, pernai pirkau VL ir siemet gavau "siurpriza" susimoketi 12 * 72  doh.gif 
esu soc drausta nes dirbu kitur..... kokios naudos as turesiu mokedama dviguba PSD?  unsure.gif

Nelabai suprantu,kodėl iš jūsų reikalaujama mokėti šitą sumą blink.gif Juk užtenka tik vieną kartą sumokėti,jeigu dirbate kitą darbą,kuriame jau mokate sveikatos draudimą,tai daugiau ir nebereikėtų g.gif Kažkokia nesąmonė,pabandykit "pakapstyti" giliau,kas už ką kodėl,gal pati ne taip viską supratote. unsure.gif
Atsakyti