Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

4u.gif

Ar tas ervk klasifikatorius bendras tinka ir individualiai veiklai pagal pazyma ?

Kokie pliusai ir minusai uzsiimant IV pagal pazyma ir kuriant individualia imone ?
Mokesciai panasaus dydzio ? aciu uz komentarus rolleyes.gif
Atsakyti
taip, is to ervk galima rinktis veiklai pagal pazima. deja individualios imones neturejau, delmokesciu pakomentuot negaliu,tik zinau, kad turint ja atsakoma visu savo turimu turtu 4u.gif
Atsakyti
dar man labai svarbu prasom atsakyti ar uzsiimant individualia veikla pagal pazyma ten galima irasyti kelias veiklos rusis ar tik viena ?
nes individualioj imonej taidaug veiklos rusiu galima nurodyt...tarkim kirpykla, grozio proceduros ir prekyba ir t.t. 4u.gif

dar kaip visa tema perskaiciau tai menesio darbo stazas iseina tik tada kai surenki minimalu darbo uzmokesti...800 lt o jei nesurenki tos sumos g.gif
Pilnas darbo stazas labai svarbu nes niekur nedirbu unsure.gif
Atsakyti
Galima irasyti ivairias veiklas, kiek tik norit 4u.gif Bet vat galvoju, ar pagalpazyma galima dirbti kirpeja g.gif kazkodel man atrode, kad tik pagal verslo liudijima, bet gal klystu. nes ne visos veiklos sutampa su verslo liudijimu ir su veikla pagal pazyma.

Metu gale sudesit visas pajamas ir ziuresit, kiek gausis, tai tiek menesio stazo ir iseis. jei bus kokie 4000, tai turesit 5 menesiu staza.
Atsakyti
Aciu Murka 4u.gif

tai su tuo stazu blogai jei pvz is 12 men tik 5 tai ka stazas nutruks reiskia ... g.gif

as tai rinkciaus moket kas menesi nes taip patogiau....nereikia taupyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2010 03 22, 19:30)
Nu as is tokiu esu....tedirbau su VL vos pora menesiu.Deklaracijos dar nepildziau,nes VMI dar nesuformavo pazymu,taigi dar negaliu deklaruot blush2.gif Klausiau,tai sake kovo pabaigoje jau turetu buti viskas tvarkoje...


jau ikele preliminarias (tiems, kuriems pasiseke, nes mano kazkodel nera verysad.gif ). Tik va prisiskambinti i mokesciu inspekcija neimanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutaure @ 2010 03 23, 08:32)
Aciu Murka  4u.gif

tai su tuo  stazu blogai jei pvz is 12 men tik 5 tai ka stazas nutruks reiskia ...  g.gif

as tai rinkciaus moket kas menesi nes taip patogiau....nereikia taupyt  ax.gif


O dar uzduosiu kvaila klausima ??? blink.gif
kadangi as noriu tureti pilna staza tai gal galiu parodyt pajamas daugiau nei 800 lt, tarkim 900, ypac kaip cia rase, kad nebutina kievienam klientui israsinet cekiuka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2010 03 22, 19:30)
Nu as is tokiu esu....tedirbau su VL vos pora menesiu.Deklaracijos dar nepildziau,nes VMI dar nesuformavo pazymu,taigi dar negaliu deklaruot blush2.gif Klausiau,tai sake kovo pabaigoje jau turetu buti viskas tvarkoje...

Tai va, mano jau yra deklaracija ir labai cia idomiai ji suformuota: 35A laukelyje reikia irasyti menesiu, kuriais asmuo nedirbo ir nebuvo draustas valstybes lesomis 2009m. Ir programa suskaiciuoja, kiek privaloma sumoketi PSD uz 2009m.
Gal dar kas yra susidures su tokia problema? Kazkoks absurdas.... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Liutaure @ 2010 03 23, 16:47)
O dar uzduosiu kvaila klausima ??? blink.gif
kadangi as noriu tureti pilna staza tai gal galiu parodyt pajamas daugiau nei 800 lt, tarkim 900, ypac kaip cia rase, kad nebutina kievienam klientui israsinet cekiuka  blush2.gif


su verslo liudijimu nereikia israsineti, dirbant pagal pazyma israsineti privaloma arba cekiuka arba faktura. siaip turbut galit ir irasineti daugiau g.gif bet nepamirskit kad visus mokescius reikes susimoketi. jei daugiau niekur nedirbat, tai 72lt per men. + 10 + 15 proc. tai mokesciu apie menesi reikia susimoketi apie 300lt 4u.gif
Atsakyti
jeeetau klausykit, įvestas kaip žinot tas nenormalus 72lt į mėn, kurį reik mokėt, nesvarbu kad aš dar papild dirbu valstyb įstaigoj. gal žinot, ar yr vilčių kad jį panaikins, nes jis tik 2009atsirado....nes sako kai kas, neskubėkit mokėt tuos 72lt, tempkit iki geg 1, nes tokios kalbos kad šios nenormal įmokos gali ir nepatvirtint.... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2010 03 24, 11:45)
jeeetau klausykit, įvestas kaip žinot tas nenormalus 72lt į mėn, kurį reik mokėt, nesvarbu kad aš dar papild dirbu valstyb įstaigoj. gal žinot, ar yr vilčių kad jį panaikins, nes jis tik 2009atsirado....nes sako kai kas, neskubėkit mokėt tuos 72lt, tempkit iki geg 1, nes tokios kalbos kad šios nenormal įmokos gali ir nepatvirtint.... g.gif  g.gif


Mokėti 72 lt per mėn. (kitaip sakant ne mažiau nei 9 proc. nuo 12MMA per metus) turi tiek, kurie niekur nedirba pagal darbo sutartį ir nėra draudžiami valstybės lėšomis. Net jei jie tų 12 MMA ir neuždirbo. Taigi jei tu apskritus metus dirbai, kaip sakai, valstyb. įstaigoj, papildomai mokėti neturi.
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2010 03 24, 13:23)
Mokėti 72 lt per mėn. (kitaip sakant ne mažiau nei 9 proc. nuo 12MMA per metus) turi tiek, kurie niekur nedirba pagal darbo sutartį ir nėra draudžiami valstybės lėšomis. Net jei jie tų 12 MMA ir neuždirbo. Taigi jei tu apskritus metus dirbai, kaip sakai, valstyb. įstaigoj, papildomai mokėti neturi.

Ar tik nemaišote su įmokomis Sodrai? 72 lt turi mokėti visi be išimties, tai mokestis ligonių kasoms.
Atsakyti