Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(šnai @ 2010 04 29, 11:14)
Tau niekas ir nepasakys ar grąžins ką nors ar ne. Pinigėlių tikrai niekas nepasiūlys, tik pasiims tai būtinai  biggrin.gif . Pati turi aiškintis, priklauso kas ar ne. Jei deklaravai teisingai, tai turėjai matyt kas pas tave deklaracijos 33 eilutės parašyta. Jei su pliusu, tai kažką grąžins, jei su minusu, tai turėsi sumokėt. Ir 46 eilutė irgi svarbi, jei ten su pliusu, tai grąžins, jei su minusu, tai teks sumokėti.
Ir išvis neįsivaizduoju ar būna permokos dirbantiems su verslo liudijimu (patentas taip?). Man rodos nebūna. Net ir psd dar būtinai reikia susimokėt, net jei dirbai kažkur kitur.


kol laukiau eiles, zmones deklaruodavo savo verslo liudijimus, visos konsultantes pasakydavo grazinama suma ir prasydavo banko saskaitos. Deklaravima uzpilde konsultante, eiluciu nemaciau biggrin.gif , visa tai pirma kart dariau doh.gif .
Nei apie minusus, nei apie pliusus nebuvo kalbos. Paklause ar mokejau PSD - taip mokejau ir viskas biggrin.gif .
Atsakyti
Sveiki,
bandžiau pavartinėti temas ir puslapius, bet kažkaip neradau apie vaiko tėčiui skiriamą mėnesį atostogų, gimus vaikučiui. Jei vyras dirba įmonėje - viskas aišku, jis išleidžiamas mėnėsiui tėvystės atostogų, pinigėlius už tą mėn jam sumoka Sodra. O va kaip yra, jei vyra užsiima individualia veikla, - ar jis gali gauti tą mėnesiuką atostogų, vaikučiui gimus ir kad už tą mėnesiuką gautų išmoką iš Sodros... Bandžiau aiškintis, tai man pasakė, kad tam mėnesiui jis turi sustabdyti veiklą (o kaip tai atrodo?), be to, visus mokesčiuis jis gi moka metų pabaigoje... tad, jei norint gauti atostogas, sakykim, spalio mėn, ką reikėtų daryti, kad nepražiopsoti....
Iš anksto ačiū...
Atsakyti
Individualioj veikloj nebuna atostogu. Nei gimus vaikui, nei atejus vasarai.
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2010 04 29, 21:14)
Individualioj veikloj nebuna atostogu. Nei gimus vaikui, nei atejus vasarai.


Bent jau Sorodj aiškina, kad lyg tai galima ... tik labai nekonkrečiai....
Tik, atrodo, su patentais dirbantys - tai negali.... 4u.gif
Atsakyti
cia reikia laukti paneliu isejusiu i dekreta vykdant veikal. bet man atrodo jau reiekjo dabar moketi mokescius is ansto, kad uzskaitytu viska ir spalio men turetu duomenys, nes kitaip jie netures is ko paskaiciuoti ir siaip is aprasymu, cia vos ne kryziaus keliai su tom individualiom veiklom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2010 04 29, 10:35)
kol laukiau eiles, zmones deklaruodavo savo verslo liudijimus, visos konsultantes pasakydavo grazinama suma ir prasydavo banko saskaitos. Deklaravima uzpilde konsultante, eiluciu nemaciau  biggrin.gif , visa tai pirma kart dariau  doh.gif .
Nei apie minusus, nei apie pliusus nebuvo kalbos. Paklause ar mokejau PSD - taip mokejau ir viskas  biggrin.gif .

Na tai sunku pasakyt ar ką grąžins g.gif . Jei klausė sąskaitos numerio, ta gal. Įdomiai čia kažkaip. O popierinio varianto nedavė? Negi niekur nereikia įsisegt ar kaip nors??? Jei ne, tai turbūt vienintelis variantas skambint ten.
Atsakyti
siaip logiskai, jei prase saskaitos, tai turetu kazka grazint g.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2010 04 29, 21:14)
Individualioj veikloj nebuna atostogu. Nei gimus vaikui, nei atejus vasarai.

Dirbant su patentu nebuna,dirbant pagal individualios veiklos pazyma, yra motinystes atostogos.Ismokos skaiciuojamos nuo imoku sodrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2010 04 15, 22:40)
niu ka, vyro deklaracija nepriimta. raso, kad neirase PSDI uz zemes ukio veikla  g.gif    kuria gyvenime nesiverte ir net zemes savo vardu neturi  blink.gif  vaziuos aiskintis rytoj  g.gif


Mano sesei buvo lygiai tas pats, pasiskambino i VMI ir issiaiskino, kad jie patys ten suklydo. Irgi niekad jokios zemes neturejo
Atsakyti
Aha, jau prieme deklaracija, ziuresime kaip toliau bus.

man dar va kas idomu. vykdo zmogus veikla, uzpildo deklaracija. susimoka mokescius, patikrina vmi, ir sako, kad blogai paskaiciuota. tai tarkim permoka jie grazina turbut kazkaip g.gif
Atsakyti
Koki rasete mokescio tarifa?Neprieme deklaracijos,nes blogas mokescio tarifas,tai koki reikia irasyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2010 05 06, 14:16)
Aha, jau prieme deklaracija, ziuresime kaip toliau bus.

man dar va kas idomu. vykdo zmogus veikla, uzpildo deklaracija. susimoka mokescius, patikrina vmi, ir sako, kad blogai paskaiciuota. tai tarkim permoka jie grazina turbut kazkaip  g.gif

nežinau su permoka, jaučiu jei pats nesuseksi jie patys nepasipasakos, kad tu permokėjai cool.gif

aš irgi deklaravau, susimokėjau viskas šįkart pavyko thumbup.gif
Atsakyti