Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga visuose Lietuvos kampeliuose-IId.

sakyciau gal labiau naudojasi..nagi krize...o jei isties tai ta krize labiau paliete vyrus,ju darbus,o moterys...vat prasau praeita savaite mano 2 drauges gavo puikius darbus su tikrai gerais atlyginimais 4u.gif
Tad nesmukdykime vieni kitu jau taip zemai 4u.gif juk niekas nenoretu,kad jo darba ivertintu 1.5 uz val cool.gif
Atsakyti
Aš suprantu, kad mes auklei mokame nemažus pinigus. Ko gero, galėjome auklę susirasti ir už pigiau. Tačiau šitoj vietoj yra keli "bet".

Visų pirma, auklė su didele patirtimi ne tik savo vaikų auginime, bet ir prižiūrint svetimus vaikučius. Samdydami ją, turėjome itin geras rekomendacijas, buvome įsitikinę, kad tai žmogus, kuris turi visą reikiamą kompetenciją ir yra patikimas. Tai mums yra svarbu įsileidžiant svetimą žmogų į savo namus prižiūrėti mūsų vaiką.

Antra, aš tikrai manau, kad darbas, kuriame reikia prisiimti visišką atsakomybę už svetimą vaiką, rūpintis juo kasdien, lavinti, užtikrinti gerus santykius su šeima yra pakankamai sunkus. Ne kiekvienas galėtų tokį darbą dirbti iš tiesų gerai, todėl žmogus, kuris sugeba, gali, nori ir iš tiesų myli savo darbą, yra vertas normalaus atlyginimo.

Auklė vaiką prižiūri jau pusmetis. Vaikas ją myli, be problemų pasilieka. Būtent todėl mums yra svarbu, kad jai patiktų mūsų šeimoje ir vieną dieną atėjusi ji nepasakytų, kad rado kitą šeimą, kuri mokės daugiau arba yra kitos geresnės sąlygos. Manome, kad norėdami, kad mums su ja būtų gerai ir galėtume būti ramūs, turime padaryti taip, kad ir jai su mumis būtų gerai.

Šiuo metu džiaugiuosi, kad galiu būti visiškai rami, palikdama savo pupą su šiuo žmogumi. O dėl pinigų, tai kol galėsime, tol mokėsime. Jei negalėsime, tada reikės kažką galvoti. Bet susirasti auklę už 1,5 Lt/val aš bijočiau, nes manau, kad tada tokios ramybės, kokią turiu dabar ir pasitenkinimo darbu iš abiejų pusių tikrai nebūtų.

Atsakyti
QUOTE(plate @ 2009 04 22, 14:44)
Aš suprantu, kad mes auklei mokame nemažus pinigus. Ko gero, galėjome auklę susirasti ir už pigiau. Tačiau šitoj vietoj yra keli "bet".

Visų pirma, auklė su didele patirtimi ne tik savo vaikų auginime, bet ir prižiūrint svetimus vaikučius. Samdydami ją, turėjome itin geras rekomendacijas, buvome įsitikinę, kad tai žmogus, kuris turi visą reikiamą kompetenciją ir yra patikimas. Tai mums yra svarbu įsileidžiant svetimą žmogų į savo namus prižiūrėti mūsų vaiką.

Antra, aš tikrai manau, kad darbas, kuriame reikia prisiimti visišką atsakomybę už svetimą vaiką, rūpintis juo kasdien, lavinti, užtikrinti gerus santykius su šeima yra pakankamai sunkus. Ne kiekvienas galėtų tokį darbą dirbti iš tiesų gerai, todėl žmogus, kuris sugeba, gali, nori ir iš tiesų myli savo darbą, yra vertas normalaus atlyginimo.

Auklė vaiką prižiūri jau pusmetis. Vaikas ją myli, be problemų pasilieka. Būtent todėl mums yra svarbu, kad jai patiktų mūsų šeimoje ir vieną dieną atėjusi ji nepasakytų, kad rado kitą šeimą, kuri mokės daugiau arba yra kitos geresnės sąlygos. Manome, kad norėdami, kad mums su ja būtų gerai ir galėtume būti ramūs, turime padaryti taip, kad ir jai su mumis būtų gerai.

Šiuo metu džiaugiuosi, kad galiu būti visiškai rami, palikdama savo pupą su šiuo žmogumi. O dėl pinigų, tai kol galėsime, tol mokėsime. Jei negalėsime, tada reikės kažką galvoti. Bet susirasti auklę už 1,5 Lt/val aš bijočiau, nes manau, kad tada tokios ramybės, kokią turiu dabar ir pasitenkinimo darbu iš abiejų pusių tikrai nebūtų.



Labai teisingai parasete. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(plate @ 2009 04 22, 14:44)

jei tureciau galimybe ir as savo auklei tiek mokeciau, bet deja gaunu maziau negu jusu aukle, nors esu magistre ir savo zinias bei darba vertinu daug daugiau, bet dabar ne laikas kilti karjeros laiptais, o karjera pradejau krizes pradzioje doh.gif todel krize tokiom mamytem kaip as isejo i nauda, ir mes galime siek tiek sutaupyti ir pasinauduoti galimybe....o krize uzsites ilgai, iki kokiu 2011 tai tikrai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zivvilte @ 2009 04 22, 11:53)
Tai gaunas 3lt/h???? jei dirba kasdien ir imti vidurki po 10 h. Nu labai pigi. Nezinau,jei cia vilniuj,tai man net ranka nekiltu tiek mazai moket.  bigsmile.gif

Mokame 600Lt mažiau (tiesiog atidžiai skaitykite) 4u.gif ir atlikite visai nesudėtingus matematinius veiksmus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaival: 22 balandžio 2009 - 15:19
QUOTE(vaival @ 2009 04 22, 16:17)
Mokame 600Lt mažiau (tiesiog atidžiai skaitykite) 4u.gif ir atlikite visai nesudėtingus matematinius veiksmus smile.gif

Ar ne suprantamiau butu buve parasyti,kad mokame 1200 Lt,nes as irgi supratau,kad mokate maziau,t.y.600 Lt.
Atsakyti
QUOTE(vaival @ 2009 04 22, 17:17)
Mokame 600Lt mažiau (tiesiog atidžiai skaitykite) 4u.gif ir atlikite visai nesudėtingus matematinius veiksmus smile.gif



Na tikrai,kaip paraset taip ir supratau,prie ko cia matematika tongue.gif pazodziui netgi galima suprast ,kad 600 lt ir maziau ax.gif Nu nesvarbu,dabar aisku blink.gif Nu tai tiek ,tai normaliai,nes buvau tikrai svelniai tariant "nustebus" biggrin.gif
Atsakyti
patarkite, kiek reiktu moketi auklei (per menesi ar valandini atlyg), kuri priziuretu 1.8 metu berniuka, bet kartu namuose butu ir mama su naujagimiu? taip pat manau, kad auklei tektu kartais padeti ir naujagimio prieziuroje, jei mama uzsiimtu su 1.8metu berniuku. tikrai nesiruosiu moketi labai mazai, tiesiog kokia alga butu normali?
Atsakyti
kad kainos dabar krenta, tai, sakyciau visai normalu... Iki rudens ir dar daugiau kris - juk logiska, jei kazkam atlyginimas sumazeja nuo 2000 iki 1200, tai ir auklei turetu mazeti - kitaip dirbti mamytems neapsimokes... O be to ir bedarbiu daugeja - vadinasi dideja ir pasiula ax.gif Siaip gi nemaza dalis aukliu gyvena ne tik is aukles uzdarbio - dar tuo paciu pasiima pasalpa is birzos, gauna pinigelius uz invaliduma ar pensija... Tikiu, kad yra ir isimciu, bet bent as su tokiomis daugiausiai susidurusi buvau ax.gif Iki 1.5 lt. nekris - bent jau kaune, bet, visai tiketina, kad rudeni galim moketi jau ne po keturis, o ir po tris litus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zivvilte @ 2009 04 22, 19:06)
Na tikrai,kaip paraset taip ir supratau,prie ko cia matematika  tongue.gif  pazodziui netgi galima suprast ,kad 600 lt ir maziau  ax.gif  Nu nesvarbu,dabar aisku  blink.gif  Nu tai tiek ,tai normaliai,nes buvau tikrai svelniai tariant "nustebus"  biggrin.gif

Lietuvių kalboje yra dar ir skyrybos ženklai, kurie vartotini ir keičia reikšmę. 4u.gif , na, bet tema ne apie tai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vaival @ 2009 04 23, 08:37)
Lietuvių kalboje yra dar ir skyrybos ženklai, kurie vartotini ir keičia reikšmę. 4u.gif , na, bet tema ne apie tai smile.gif .



Tikrai kad,bet matyt negalit susilaikyt bigsmile.gif tongue.gif
Atsiprasau kitu mamyciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-MŠ- @ 2009 04 22, 21:11)
kad kainos dabar krenta, tai, sakyciau visai normalu... Iki rudens ir dar daugiau kris - juk logiska, jei kazkam atlyginimas sumazeja nuo 2000 iki 1200, tai ir auklei turetu mazeti - kitaip dirbti mamytems neapsimokes... O be to ir bedarbiu daugeja - vadinasi dideja ir pasiula  ax.gif  Siaip gi nemaza dalis aukliu gyvena ne tik is aukles uzdarbio - dar tuo paciu pasiima pasalpa is birzos, gauna pinigelius uz invaliduma ar pensija... Tikiu, kad yra ir isimciu, bet bent as su tokiomis daugiausiai susidurusi buvau  ax.gif  Iki 1.5 lt. nekris - bent jau kaune, bet, visai tiketina, kad rudeni galim  moketi jau ne po keturis, o ir po tris litus  ax.gif

Visiškai pritariu Jūsų nuomonei.
Papildysiu, kad dar dalis auklių ir kompensacijas už šildymą bei karštą vandenį gauna (kaip socialiai remtinos - nedirbančios), (tai taip pat kompensuojama iš biudžeto, t.y. mūsų mokamų mokesčių). Tai gi galimybių derėtis dėl kainos ir darbų sąrašo labai didelė ax.gif .
Atsakyti