Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga visuose Lietuvos kampeliuose-IId.

Net nebeskaiciau daugiau.
kazkas cia klause ,kuriam darbe duoda nuolatini? duoda pastininkams,soc.darbuotojams...ir t.t. Kaikuriuose darbuose apmoka (jei su masina) benzina.
Ir nereik lialia.
Juokingos jus moterys.tai nemokekit ir uz val.kada vaikas miegos.JUK JI NEDIRBA!!!
As kalbu,kurios yra uzkrautos aukles..nesuprantu,kodel tada joms tiek moka.uz tiek val.ir maziau nei minimumas biggrin.gif as jau geriau grindis plausiu (TIK) ir gausiu daugiau,nei priziurint vaika ir namu ruosa biggrin.gif
Kurios tik priziuri vaikuti.taip gal ir drisciau sutikt,prasyt is tevu 1000lt ir daugiau,naglumas. doh.gif
As vistiek prie savo kainos stovesiu.5lt i h. yra normalu.VLN.
Ir kam ten buvo su 4 vaikais lengva? smagu girdet! man irgi,kai atlikinejau praktika darzelyje..viena grupeje buvau...aukletoja.Nepatikesit man irgi buvo ziauriai lengva smile.gif o ten 20 vaiku buvo smile.gif man nereikejo nei valgyt daryt,nei indu plaut,nei grindu.. aprengt vaikus i lauka..ir t.t. tikrai lengva. smile.gif
Bert kai as perejau dirbt su neigaliukais,viskas pasikeite.3 vaikai atimdavo is manes visas jegas. namo parejus griudavau miegot.ir kas dris gincitis? kad yra atvirksciai.
yra daug vaiku ,visokiu charakteriu ,principais... Jei jus ziuretumet vaika cholerika ir flegmatika...daug kuo skiriasi.
Ziurejau vaika ,cholerika (pati cholerike) tai yra sunku .ir ziurejau 3 vaikus ramaus lb budo.visiskai skirtingai viskas vyko.ir tas vienas vaikas ,judrus labai nuvarytu greiciau nuo koju,nei tie tris.
O jei i tema,tai moket auklei deretu daugiau.Nes soc.garantijos,kokios dar paslaugos ieitu i darba.
Atsakyti
AstaN, neturiu prie ko prikibt. Taip, jei aukle dirba namuose, kol vaikas miega, jei tevai grize is darbo gali pailseti nuo dulkiu sluostymo, grindu kuopimo, tai aisku, kad ne minimuma auklei moketi reikia. Tada suprantu, kad galima moketi ir pusantro tukstancio, ir daugiau, priklausomai nuo vaiko sveikatos ir buities sudetingumo. Neigalius vaikus priziureti be abejo sunkiau, todel ir mokestis didesnis turetu buti.

Mano vaikai ne hyperaktyvus, gerietiski, linksmi vaikai. Tikrai ne is tu, kurie musha, spjauna, griauna, lauzo. As grizdavau namo- grindys limpa. Kas nutiko- ai, issipyle sultys, tai pavalem (suprask, susitvarkysi normaliai pati). Ir maniau, kad tai normalu, kad gi aukle su vaiku buvo, nuvargo. doh.gif Aukles buvo puikios mergicos, vaikams visos jos patiko (na, isskyrus viena, bet ta ir atleidom greitai). Bet ateityje busiu kur kas kietesne ir daugiau reikalaujanti darbdave. Pinigai ant medziu neauga.

Tik uz vaiko prieziurai daugiau aukliu nesamdysiu. O jei kas buities priziureti nesutiks, tai arba maziau, nei minimumas (nes niekaip nesuprantu, kur ten pilnos dienos darbas), arba viso gero.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 07 15, 15:49)

Tik uz vaiko prieziurai daugiau aukliu nesamdysiu. O jei kas buities priziureti nesutiks, tai arba maziau, nei minimumas (nes niekaip nesuprantu, kur ten pilnos dienos darbas), arba viso gero.

Na, turbūt, kad žmogus nelaisvas, o "tupi" su vaikais. Lazda turi du galus... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(baglo @ 2009 07 15, 13:01)
as kiek dabar pasidomejau, pasikalbejau su mamytem, auklem - vyrauja 4-5lt\val, tai iseina apie 900-1100lt per menesi. manau, visai normali alga i rankas.


Čia Vilniuje? Kur jūs taip pigiai randat g.gif Aš kam bepaskambinu tai vis 7 litų už valandą prašo. Jei 8 valandų darbo diena tai 1200 mėnesiui gaunasi, o jei 10 val per dieną tai visas 1500 lt. Va vakar vienos besiskelbiančios SM skelbimų lentoj auklės užklausiau kainos, tai parašė 1600 litų.
Atsakyti
as taip pagal SM skelbimus pasidomejau, taip pat kituose skelbimuose, pvz, skelbiu .lt, taip pat drauges, turincios aukles, tokias sumas mini. konkreciai mes dar su auklem nebuvom susitike, dar tik domimes, gal konkreciai tariantis su patikusia aukle ir pasikeis situacija, bet nemanau.. juk 900- 1100lt normali suma, turint omeny, kad as nezadu uzkrauti visos namu ruosos, tik vaikui maisto pagamint, apsitvarkyti, ka per diena vaikas sujauks, jo drabuzelius sutvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(vilniete5 @ 2009 07 15, 19:56)
Čia Vilniuje? Kur jūs taip pigiai randat g.gif  Aš kam bepaskambinu tai vis 7 litų už valandą prašo. Jei 8 valandų darbo diena tai 1200 mėnesiui gaunasi, o jei 10 val per dieną tai visas 1500 lt. Va vakar vienos besiskelbiančios SM skelbimų lentoj auklės užklausiau kainos, tai parašė 1600 litų.

Tai jau turbut atliks nezinau ka net namie biggrin.gif
Per smarkiai tos aukles (tikiuos,kad bent kvalifikacija turi) . Per daug praso ir tiek. Sutinku 4-5 lt i h.
Papildyta:
Susirasit auklyte ir uz maziau smile.gif
Atsakyti
Pati atsakysiu kokios Kaune aukliu kainos,tai nuo 3 iki 4 lt/val, nes siuo metu intensyviai skambinejuos ir ieskaus... Bet va kaip rasti GERA ir PATIKIMA aukle, tokiai ir didesnio atlyginimo negaila...
Atsakyti
o as parasysiu kaip aukle:mielai dirbciau pilna diena uz 800,jei nereiketu vazineti,nes brangu ne tik bilietukas,bet ir kelioneje sugaistas laikas
Atsakyti
o as tai dirbciau ir uzmiestyje,bet kad savo transporto neturiu,tai kol'nusikasciau"...gerai ,jei visuomeninis transportas vaziuotu ir geru grafiku....
Atsakyti
paskaicius zuriu kokie cia visi turtingi, tukstanciais metosi. o ka daryti zmogui kuris uzdirba 1000 o auklei reik atiduoti 1200. negimdyti vaiku, netureti seimos ir isvis nekvepuoti. arba gal tada geriau sedeti namie ir gauti uz vaikuti 92 lt. as pati samdziausi aukle, mokejau neblogai, o ji vietoj to kad vaika priziureti su savo drauge guledavo mano lovoj, ziuredavo televizoriu ir imdavo mano sunkiai uzdirbtus pinigus. as gaudavau 600 lt algos o auklei mokedavau 400 lt.
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2009 07 16, 15:38)
paskaicius zuriu kokie cia visi turtingi, tukstanciais metosi. o ka daryti zmogui kuris uzdirba 1000 o auklei reik atiduoti 1200. negimdyti vaiku, netureti seimos ir isvis nekvepuoti. arba gal tada geriau sedeti namie ir gauti uz vaikuti 92 lt. as pati samdziausi aukle, mokejau neblogai, o ji vietoj to kad vaika priziureti su savo drauge guledavo mano lovoj, ziuredavo televizoriu ir imdavo mano sunkiai uzdirbtus pinigus. as gaudavau 600 lt algos o auklei mokedavau 400 lt.

Bet juk niekas nevercia samdytis aukles 4u.gif Aukle seimoje siokia tokia prabanga bet kokiu atveju,bet...tai nera butiniausias dalykas.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 07 15, 14:18)
Mintis.  bigsmile.gif  biggrin.gif Bet ar daug tokiu beprociu tevu, kaip as, kurie nereikalauja namu tvarkyti salia vaiko prieziuros?  g.gif Na, kol kas tai man savo "vaiku darzelio" ir buities per akis.  biggrin.gif


manau Jums lengva buvo darbuotis, nes buvo 4 vaikai, kurie zaide tarpusavyje. O jeigu tenka priziureti metinuka, tai jis vienas pats jokiu zaidimu neprisigalvos, ji pastoviai reikia kazkuo uzimti. As pati, kaip dirbusi aukle su maziukais, tai galiu pasakyti, kad laiko kavai yra tik tada, kai vaikai miega pietu miego.
Atsakyti